» »

Grafična kartica

Grafična kartica

««
117 / 197
»»

Mr.B ::

DarwiN je izjavil:

Jaz sem omenil cel kup reči, ne samo štrom.. Vsaka od omenjenih prednosti prinaša svoje pluse. OC potencial? Dodatnih ~5% prednosti v perf za Nvidio.. Med 5700XT in 2070S torej ~12% namesto ~7% višja zmogljivost. Potencial okrog mesh shaderjev? Pokvarljivost? Vse obstoječe analize zadnjih 10 let kažejo, da imajo AMD kartice cirka 2x višji failure rate - po eni analizi 2.8% proti 5.5%.

Skratka, vse poti vodijo k 10-20% nižji ceni. In nenazadnje prav takšno sliko tudi odraža trg. Kaj bi se zgodilo, če bi imele AMD kartice enak p/p kot Nvidia kartice? Kdo bi kupil 5700XT za 470EUR, ko dobiš 2070S za 500EUR? Kdo bi kupil usrano Vego64 za isti denar kot 1080? Kdo bi kupil usranega Polarisa 580 za višjo ceno kot stane 1060?

Inferiorna kakovost in tehnologija ima nižjo ceno zaradi inferiornosti, ne zato, ker bi bili AMD dobrodelneži. Si boste morali malo razčistit zadeve v glavah.

Se že veselim analizo defektnih amd vs Nv kartic za leto 2018. Glede na to da isti prtnerji delajo amd kot intel kartice in da nv pravi null, bo super, se intel se ne skriva za 0% failure rate.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

DarwiN ::

lol, Mr.B, ne samo, da ne znaš argumentirat in se greš strawmana, še sarkazem detektor ti je odpovedal. Sad! :(
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

m0LN4r ::

Ja nazalost ima nvidia en kup featurjev in zanesljivost na svoji strani, to pac ne more biti zastonj.
Ce bi se pc folku slo izkljucno za p/p, bi kupoval najcenejse plate, najcenejsi ram in v kisti imeli najcenejsi napajalnik z najcenejsim hlajenjem in ventilatorji.
Pa namesto Samsung EVO SSD, en obicn 5400rpm HDD.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mr.B ::

DarwiN je izjavil:

lol, Mr.B, ne samo, da ne znaš argumentirat in se greš strawmana, še sarkazem detektor ti je odpovedal. Sad! :(

No potem imas zagotovo podatek o pokvarljivosti amd kartic za leto 2018. Sem preprican da tega podatka NIMAŠ, ker drugace bi prilimal link s podatki za leto 2018 in mi zapru gobec. Toliko o nivoju tvojih argumentov

m0LN4r je izjavil:

Ja nazalost ima nvidia en kup featurjev in zanesljivost na svoji strani, to pac ne more biti zastonj.
Ce bi se pc folku slo izkljucno za p/p, bi kupoval najcenejse plate, najcenejsi ram in v kisti imeli najcenejsi napajalnik z najcenejsim hlajenjem in ventilatorji.
Pa namesto Samsung EVO SSD, en obicn 5400rpm HDD.

Sem prepričan da se bo disk 5400 ful poznal pri FPS-jih v igrah. Jao spisek, zakaj kupiti 100€ drazji produkt smotrnen postaja fantasticen verski.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

DarwiN ::

Mr.B je izjavil:


No potem imas zagotovo podatek o pokvarljivosti amd kartic za leto 2018. Sem preprican da tega podatka NIMAŠ, ker drugace bi prilimal link s podatki za leto 2018 in mi zapru gobec. Toliko o nivoju tvojih argumentov

Seveda nimam (še) tega podatka. Imamo pa trend zadnjih desetih let, kot tudi vemo, da AMD tehnološko zaostaja. In tak trend (ne)zanesljivosti šteje. Ne moreš potem pri vsaki novi seriji kartic odpret nov list in imet popolno zaupanje v produkt. Zaupanje si je treba prislužit, ali pač znižat ceno.

AMD je pač poor man's Nvidia.

Naslednje leto bo pa hierarhija kakovosti naslednja:
1. Nvidia
2. Intel kot poor man's Nvidia
3. AMD kot poor man's Intel
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

gddr85 ::

če bo seveda intel imel robo za gamerje ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

Mr.B ::

DarwiN je izjavil:

Mr.B je izjavil:


No potem imas zagotovo podatek o pokvarljivosti amd kartic za leto 2018. Sem preprican da tega podatka NIMAŠ, ker drugace bi prilimal link s podatki za leto 2018 in mi zapru gobec. Toliko o nivoju tvojih argumentov

Seveda nimam (še) tega podatka. Imamo pa trend zadnjih desetih let, kot tudi vemo, da AMD tehnološko zaostaja. In tak trend (ne)zanesljivosti šteje. Ne moreš potem pri vsaki novi seriji kartic odpret nov list in imet popolno zaupanje v produkt. Zaupanje si je treba prislužit, ali pač znižat ceno.

AMD je pač poor man's Nvidia.

Naslednje leto bo pa hierarhija kakovosti naslednja:
1. Nvidia
2. Intel kot poor man's Nvidia
3. AMD kot poor man's Intel

No potem ti res ne bo tezko dati trend zadnjih desetih let....
06/07/08/09/10/11/12/13/14/15/16/17
Ce dobis 2018 bo tudi supper.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

DarwiN ::

Brez veze se trudiš, ker četudi po čudežu demantiraš mojo trditev glede pokvarljivosti, si ovrgel le eno prednost Nvidije.. Eno od mnogih. Eno od sedmih prednosti mogoče? Povedano drugače - ubranil si ~10EUR pri ceni AMDjevih kartic. :)

Zdaj pa gremo dalje.. Štrom - undervoltaš, sicer pa itak mati plača elektriko? Hrup - daš slušalke na glavo? Temperatura - odpreš okno/vklopiš klimo? OC potencial - liquid nitrogen to the rescue? Mesh shaderji in RTX - scam?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Mr.B ::

DarwiN je izjavil:

Brez veze se trudiš, ker četudi po čudežu demantiraš mojo trditev glede pokvarljivosti, si ovrgel le eno prednost Nvidije.. Eno od mnogih. Eno od sedmih prednosti mogoče? Povedano drugače - ubranil si ~10EUR pri ceni AMDjevih kartic. :)

Zdaj pa gremo dalje.. Štrom - undervoltaš, sicer pa itak mati plača elektriko? Hrup - daš slušalke na glavo? Temperatura - odpreš okno/vklopiš klimo? OC potencial - liquid nitrogen to the rescue? Mesh shaderji in RTX - scam?

Torej tvojih dejstev/trditve ne mores podkrepiti. Zalostno.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

DarwiN ::

Sem že dovoljkrat lepil obstoječe raziskeve in se mi ne ljubi ponovno za vsakega loleka. 8-) Sicer pa lahk tudi malo logike uporabiš. Manj napredna arhitektura oz. slabši p/w, posledično višje temperature kartic (ne samo jedra, ampak vrm-jev in drugih elementov), pomeni da lahk pričakuješ, da se bo večkrat kaj skadilo, mar ne? Navi sicer več ne zaostaja toliko za 12/16nm Nvidio, pa vendar ...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

D3m ::

DarwiN malo pretiravaš z vsem tem.

Zdaj pa gremo dalje.. Štrom - undervoltaš, sicer pa itak mati plača elektriko? Hrup - daš slušalke na glavo? Temperatura - odpreš okno/vklopiš klimo? OC potencial - liquid nitrogen to the rescue? Mesh shaderji in RTX - scam?

Hočeš reči, da živiš v sobi v izmeri 4m2?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

DarwiN je izjavil:

Sem že dovoljkrat lepil obstoječe raziskeve in se mi ne ljubi ponovno za vsakega loleka. 8-) Sicer pa lahk tudi malo logike uporabiš. Manj napredna arhitektura oz. slabši p/w, posledično višje temperature kartic (ne samo jedra, ampak vrm-jev in drugih elementov), pomeni da lahk pričakuješ, da se bo večkrat kaj skadilo, mar ne? Navi sicer več ne zaostaja toliko za 12/16nm Nvidio, pa vendar ...

da da tista iz 2009 je prfektna.. najdi se kaksno iz 1990. trdil si da imas podatke deset let. Na plano.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

bajsibajsi ::

m0LN4r je izjavil:

Ja nazalost ima nvidia en kup featurjev in zanesljivost na svoji strani, to pac ne more biti zastonj.
Ce bi se pc folku slo izkljucno za p/p, bi kupoval najcenejse plate, najcenejsi ram in v kisti imeli najcenejsi napajalnik z najcenejsim hlajenjem in ventilatorji.
Pa namesto Samsung EVO SSD, en obicn 5400rpm HDD.


Offtopic saj se me ne tice... ampak a nisi (bil) ti prodajalec?

P/P niti priblizno ne pomeni kupovati najceneje.

m0LN4r ::

Mr.B je izjavil:

DarwiN je izjavil:

lol, Mr.B, ne samo, da ne znaš argumentirat in se greš strawmana, še sarkazem detektor ti je odpovedal. Sad! :(

No potem imas zagotovo podatek o pokvarljivosti amd kartic za leto 2018. Sem preprican da tega podatka NIMAŠ, ker drugace bi prilimal link s podatki za leto 2018 in mi zapru gobec. Toliko o nivoju tvojih argumentov

m0LN4r je izjavil:

Ja nazalost ima nvidia en kup featurjev in zanesljivost na svoji strani, to pac ne more biti zastonj.
Ce bi se pc folku slo izkljucno za p/p, bi kupoval najcenejse plate, najcenejsi ram in v kisti imeli najcenejsi napajalnik z najcenejsim hlajenjem in ventilatorji.
Pa namesto Samsung EVO SSD, en obicn 5400rpm HDD.

Sem prepričan da se bo disk 5400 ful poznal pri FPS-jih v igrah. Jao spisek, zakaj kupiti 100€ drazji produkt smotrnen postaja fantasticen verski.

Nah niti ne, enim pac gledajo se na druge lastnosti kakovosti, kot samo to da ima avto stiri kolesa in se premika. Ti vsepovsod kupujes najbolj poceni drek, ki ga najdes, samo da do neke mere dela?
Anyway, trg je v zadnjih desetih letih imel cas, da potrdi tvoje blodnje, amapak market share pravi, da se motis. Ti si tu pac ena izmed anomalij, ki ne razume, da so stvari prerasle obdobje, kjer so opravljale samo eno funkcijo in seveda to ni zastonj, ter ocitno je zadeva (razen v tvoji glavi) ljudem vredna nakupa, ker jo uporabljajo.
Ne mores pac na podlagi svojih blodenj in tistih bogih 20-30% posplosevati na vse.

Tako, kot ste _vi_ govoril da je best buy rabljena minerska 480/580 je pac trenutno tako, da je best buy rabljena 1080Ti namesto 5700XT, ampak malo prepozno ste ugotovili in zdaj so jih ze vecino pokupli.

Novo AMD kartico pac samo trdi fanboy kupi, kar smo ze vidli tudi v casu Fury X; celi internet je bil poln hypa mesece pred in mesece po tem sranju od kartice, na koncu pa jo je 980Ti z levo roko prehitela in se zadnjemu AMDjasevemu argumentu zabila zebelj.

Kakorkoli obrnemo stvar dejstvo je, da je potreben konkurent, ki bo ponudil hitrejso kartico z enako ali vec featurjev za manj denarja. Dokaz, da se polek performanca tudi ostalo prodaja lahko sam vidis v zadnjih 10 letih. Se enkrat, ti si pac en poseben primer, tako kot tistih 20% fanbojev in 10% fanatikov se izpred 10 let.
Nihce ti pac ni kriv, da si star in te je trend povozil in ne sledis razvoju. Kupi si telefon na tipke, ima najboljsi p/p.

Ce se pa slucajno prevesi tehtnica npr. 70:30 v prid AMDja, ti dam prav. Do takrat pa lahko samo upas, da se to zgodi.

PS:
Za vsak slucaj si shrani tale graf z nekaj vec kot 30% market shara, da ti ga pod nos vrzem, ko bo slo spet nazaj proti 20%
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

Javite se, ko se bosta ti dve crti prekrizale, do takrat pa nazaj pod skalo in molite, da bo to cim prej.

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Mr.B ::

m0LN4r je izjavil:

Mr.B je izjavil:

DarwiN je izjavil:

lol, Mr.B, ne samo, da ne znaš argumentirat in se greš strawmana, še sarkazem detektor ti je odpovedal. Sad! :(

No potem imas zagotovo podatek o pokvarljivosti amd kartic za leto 2018. Sem preprican da tega podatka NIMAŠ, ker drugace bi prilimal link s podatki za leto 2018 in mi zapru gobec. Toliko o nivoju tvojih argumentov

m0LN4r je izjavil:

Ja nazalost ima nvidia en kup featurjev in zanesljivost na svoji strani, to pac ne more biti zastonj.
Ce bi se pc folku slo izkljucno za p/p, bi kupoval najcenejse plate, najcenejsi ram in v kisti imeli najcenejsi napajalnik z najcenejsim hlajenjem in ventilatorji.
Pa namesto Samsung EVO SSD, en obicn 5400rpm HDD.

Sem prepričan da se bo disk 5400 ful poznal pri FPS-jih v igrah. Jao spisek, zakaj kupiti 100€ drazji produkt smotrnen postaja fantasticen verski.

Nah niti ne, enim pac gledajo se na druge lastnosti kakovosti, kot samo to da ima avto stiri kolesa in se premika. Ti vsepovsod kupujes najbolj poceni drek, ki ga najdes, samo da do neke mere dela?
Anyway, trg je v zadnjih desetih letih imel cas, da potrdi tvoje blodnje, amapak market share pravi, da se motis. Ti si tu pac ena izmed anomalij, ki ne razume, da so stvari prerasle obdobje, kjer so opravljale samo eno funkcijo in seveda to ni zastonj, ter ocitno je zadeva (razen v tvoji glavi) ljudem vredna nakupa, ker jo uporabljajo.
Ne mores pac na podlagi svojih blodenj in tistih bogih 20-30% posplosevati na vse.

Tako, kot ste _vi_ govoril da je best buy rabljena minerska 480/580 je pac trenutno tako, da je best buy rabljena 1080Ti namesto 5700XT, ampak malo prepozno ste ugotovili in zdaj so jih ze vecino pokupli.

Novo AMD kartico pac samo trdi fanboy kupi, kar smo ze vidli tudi v casu Fury X; celi internet je bil poln hypa mesece pred in mesece po tem sranju od kartice, na koncu pa jo je 980Ti z levo roko prehitela in se zadnjemu AMDjasevemu argumentu zabila zebelj.

Kakorkoli obrnemo stvar dejstvo je, da je potreben konkurent, ki bo ponudil hitrejso kartico z enako ali vec featurjev za manj denarja. Dokaz, da se polek performanca tudi ostalo prodaja lahko sam vidis v zadnjih 10 letih. Se enkrat, ti si pac en poseben primer, tako kot tistih 20% fanbojev in 10% fanatikov se izpred 10 let.
Nihce ti pac ni kriv, da si star in te je trend povozil in ne sledis razvoju. Kupi si telefon na tipke, ima najboljsi p/p.

Ce se pa slucajno prevesi tehtnica npr. 70:30 v prid AMDja, ti dam prav. Do takrat pa lahko samo upas, da se to zgodi.

PS:
Za vsak slucaj si shrani tale graf z nekaj vec kot 30% market shara, da ti ga pod nos vrzem, ko bo slo spet nazaj proti 20%

Ej samo da se počutiš bolje ko plačaš 100€ več za iste FPS-je.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

m0LN4r ::

Ko bi le bili isti ane
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

klinker ::

Mr.B je izjavil:

Ej samo da se počutiš bolje ko plačaš 100€ več za iste FPS-je, manjso porabo, manjsimi temperaturami, vec bombonckov, itd.


Fixed >:D

100€ vec za nekaj kar je boljse in koristis vsaj 2 leti je 4€/mesec. Jup, z veseljem poknem tega stotaka poleg ;) ti bos seveda dal tolko za grafo, ne dodal, ker si skrt :))

Mr.B ::

klinker je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Ej samo da se počutiš bolje ko plačaš 100€ več za iste FPS-je, manjso porabo, manjsimi temperaturami, vec bombonckov, itd.


Fixed >:D

100€ vec za nekaj kar je boljse in koristis vsaj 2 leti je 4€/mesec. Jup, z veseljem poknem tega stotaka poleg ;) ti bos seveda dal tolko za grafo, ne dodal, ker si skrt :))

Sej vemo da ti bo mamica za božicka kupila.
po drugi strani 3 leta dodatne garancij e stane 39€, me zanima kdo bo na boljhi lazje prodal..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

DarwiN ::

Pri Nvidiji garancije sploh ne potrebuješ. Jaz kar raztrgam garancijski list. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

m0LN4r ::

2070S je definitivno bolj future proof kot 5700XT

V prvem non RT Benchu ima ze danes 40% prednosti, kaj sele ko bo RT implementiran.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Mr.B ::

m0LN4r je izjavil:

2070S je definitivno bolj future proof kot 5700XT

V prvem non RT Benchu ima ze danes 40% prednosti, kaj sele ko bo RT implementiran.

No sej bos dal link do testa..
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

D3m ::

DarwiN je izjavil:

Pri Nvidiji garancije sploh ne potrebuješ. Jaz kar raztrgam garancijski list. 8-)


Wow wow wow now. Malo se umirite fantje. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

MrStein ::

low profile grafična, nekje 100-150 EUR ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

D3m ::

Kakšno?

Profesionalno? Navadno? Radeon? Nvidia?

Recimo:

Profesionalna AMD Radeon FirePro WX2100 1-slot 154 EUR

https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

Navadna Nvidia GTX 1050Ti 1-slot 149 EUR

https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

Navadna AMD Radeon RX 550 4GB 1-slot 104 EUR

https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

Navadna AMD Radeon RX 550 2GB 1-slot 84 EUR

https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...

Jaz sem ti ponudil bolj 1-slot, kot pa low profile.

Ali je to OK ali bi raje low profile četudi zasede 2-slota?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

MrStein ::

Seveda mora biti low profile. Zakaj pa misliš da sem to navedel? Ker lepše zgleda v brošuri? Ne, ampak zato ker ni prostora navaden profile.

Pa consumer varianta.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

klinker ::

Hmja, prodajalci zgleda ne razumete low profile kaj prevec.
Najboljsa LP je trenutno 1050Ti. Nekako je se 1050ka kaj vredna, ostalo pa je vpol prav vseeno kaj kupis, ker so ze te bolj kot ne na meji za spile.
Mi je pa cudno da nobene 1650ke ni na vidiku v LP izvedbi.

D3m ::

Smo danes z levo nogo vstali?

LP 1050Ti

https://www.funtech.si/si/vsi-oddelki/k...
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

gddr85 ::

tle imaš 1650 zotac, sam če ne jemlješ tud za špile, potem škoda keša, vzameš nekej za 100 bucks, magar starejšo robo al pa kakšno 1030LP..

D3m ::

Skoraj 200 bucks ;)

Pa video engine je isti, kot pri Pascalu.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

gddr85 ::

lejga, nima veze, to je nvidia quality

D3m ::

Extra bonbončki. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

MrStein ::

Išče se sicer nekaj bolj pri 100 EUR kot 150 ...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

MrStein ::

Se lahko nadejam kakim popustom na teh izdelkih za black friday? (ni pogoj da v Sloveniji)

Kaki so tipični popusti bili v preteklih letih za grafične?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

m0LN4r ::

Mr.B je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

2070S je definitivno bolj future proof kot 5700XT

V prvem non RT Benchu ima ze danes 40% prednosti, kaj sele ko bo RT implementiran.

No sej bos dal link do testa..

Najdes pod vir:
Sam, da ne bos predolgo Rabil:


Mislim kruto.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

klinker ::

gddr85 je izjavil:

lejga, nima veze, to je nvidia quality


Sej lahko linkas LP Radeona s takim performansom ;)

D3m ::

m0LN4r je izjavil:

Mr.B je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

2070S je definitivno bolj future proof kot 5700XT

V prvem non RT Benchu ima ze danes 40% prednosti, kaj sele ko bo RT implementiran.

No sej bos dal link do testa..

Najdes pod vir:
Sam, da ne bos predolgo Rabil:


Mislim kruto.


Stock vs custom OC.

Jup. Precej kruto. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

m0LN4r je izjavil:

Mr.B je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

2070S je definitivno bolj future proof kot 5700XT

V prvem non RT Benchu ima ze danes 40% prednosti, kaj sele ko bo RT implementiran.

No sej bos dal link do testa..

Najdes pod vir:
Sam, da ne bos predolgo Rabil:


Mislim kruto.

A.OK.
Sem mislil da je to neka resna stran..., ker rezultate v tabelo lako vpise vsak sam
Das Formular muss nicht vollständig ausgefüllt werden, auch ausgewählte Ergebnisse können gemeldet werden. Weitere Messwerte können durch ein erneutes Absenden des Formulars später noch hinzugefügt werden.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

m0LN4r ::

Mhm, ce ti tako pravis potem bo sigurno res xD Se kak izgovor?
PS:
Ja verjetno so za 5700 vpisali premalo zanalasc xD
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

D3m ::

Več podatkov se rabi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

Sej pa lahk sam preveris, si sposodib obe karti ce nimas in stestiras:



Mr.B, dej poskusi vnest pa da vidmo ce bodo tvoji notr.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Glugy ::

5700XT je cenovni rang 2060 Super. Torej se RTX 2060 Super splača samo če je zmogljivejši od 5700XT.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

D3m ::

Cenovno je 2060S, performance pa večji.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mr.B ::

m0LN4r je izjavil:

Mhm, ce ti tako pravis potem bo sigurno res xD Se kak izgovor?
PS:
Ja verjetno so za 5700 vpisali premalo zanalasc xD

Da ok, dokler bo processor R5 2600 vs R7 3700 X, ter veš da CPU scalling nima veze in dokler garantiraš no driver overwrite in da le vse ligit, ja ok... Full verodostojna primerjava.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Glugy ::

Ja mislm da večina pozablja da je 2070 Super plačilni razred višje ko primerja to z 5700XT. V bistvu je pa dovolj že to da je 5700XT boljši od 2060 Super da se splača.

D3m ::

Dokler bodo prihajali konzol porti na PC bo tudi 2070S ogrožen s strani 5700XT.
|HP EliteBook|R5 6650U|

m0LN4r ::

Mr.B je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Mhm, ce ti tako pravis potem bo sigurno res xD Se kak izgovor?
PS:
Ja verjetno so za 5700 vpisali premalo zanalasc xD

Da ok, dokler bo processor R5 2600 vs R7 3700 X, ter veš da CPU scalling nima veze in dokler garantiraš no driver overwrite in da le vse ligit, ja ok... Full verodostojna primerjava.

Si ze vpisal kak podatek? So ti ga vnesli?
No sej pa potem iz tabele vzemi najslabso 5700XT in najslabso 2070S, sj nebo nic boljse.

Pr CPU testiranju jaz nisem opazil razlike, pa menda nebos rekel, da to naredi 40% razlike pri 50fps :)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::



Brutalna razlika, pa RT corsi sploh niso v uporabi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

D3m ::

Kako veš, da niso v uporabi?
|HP EliteBook|R5 6650U|
««
117 / 197
»»