» »

Comodo firewall cmdagent.exe poraba CPU

Comodo firewall cmdagent.exe poraba CPU

Domini tm ::

Imam problem z Comodo free Firewallom , cmdagent.exe uporablja 50 % CPUja včasih tudi več kar je zelo moteče .... na Comodo forumih sem prebral nasvete da naj dodam v Avastu! pod izjeme Comodo prav tako v Comodu pod izjeme Avast! a ne pomaga, se je za malenkost izboljšalo a ni omembe vredno.
Imam zadnjo verzijo v6.3.302093.2976 , ki je izšla Novembra okoli 26ga 2013.

Lp

heero ::

Izbrisi comodo in si pusti samo avast tudi avast ima zascito za internet

Domini tm ::

Avast! free nima firewalla a ne ;)

heero ::

poberi si pro ni neka znanost drugace pa je ta od windowsa cisto dovolj

Domini tm ::

joj zakaj pa free comodo firewall ni dober 1 v rankingsih , ter Avastom! Free , windowsovih ne šmerglam 5 posto ker so jajca , s travnika se mi pa ne da jemat take zadeve k je bolj da je free če že kej takega .... A kdo ve kje lahko kupim Outpost Firewall v Sloveniji včasih je nekaj bilo pa ne najdem več na Googlu.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

windows firewall je več kot dovolj dober..
#brezpodpisa

Hayabusa ::

KaAteri Av uporabljaš ?
Winsi so preinstalled verzija (hp, dell ) ?

Specifikacije pcja (cpu, mobo, ram, diski, grafična) ?



https://forums.comodo.com/help-for-v2-b...
To turn off this feature (I am using Comodo Firewall Version.2.4.18.184), Open Comodo Firewall, select the Security tab, select Advanced, select Configure... in the Application Behaviour Analysis, (click on Help to read the info if you want to know more about what you are disabling), uncheck Monitor DLL Injections, click OK...... Done!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Qushaak ::

Sem mel neki časa nazaj kombinacijo avast! free + Comodo pa sta včasih en drugega tako potiho onemogočala, da je kar groza.
Comodov fw je odličen, samo je tečen za popi****. Posodobljeni sodobni Windows-i in avast! free je več kot zadost.

RejZoR ::

Ne vem zakaj samo meni vedno vse dela, pol pa me folk zmerja, da sem fanboy. Nazadnje sem poganjal avast! 2014 in Comodo FW z D+ in delnim HIPS pa je vse delalo brez vsake težave.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Hayabusa ::

Uporabljaš privzete nastavitve ? Morda jih ostali ne ali obratno.

BorutK-73 ::

Domini tm - zakaj uporabljaš dva AV programa ko bi lahko samo enega. Comodo ima vse tudi v free verziji.
http://www.filehippo.com/download_comod...

Evo moje nastavitve
firewall - training mode
antivirus - stateful
sandbox - partially limited
HIPS - disabled
Odkar uporabljam Comodo, še nisem dobil virusa, spyware pa samo 2krat pa še to ker sem sam zajebu in ne AV

Domini tm ::

Hayabusa je izjavil:

KaAteri Av uporabljaš ?
Winsi so preinstalled verzija (hp, dell ) ?

Specifikacije pcja (cpu, mobo, ram, diski, grafična) ?



https://forums.comodo.com/help-for-v2-b...
To turn off this feature (I am using Comodo Firewall Version.2.4.18.184), Open Comodo Firewall, select the Security tab, select Advanced, select Configure... in the Application Behaviour Analysis, (click on Help to read the info if you want to know more about what you are disabling), uncheck Monitor DLL Injections, click OK...... Done!


Jaz imam verzijo v6 in teh nastavitev ni ....
Borut Uporabljam Avast! Free antivirus in Comodo Free Firewall , bom probal Internet Security drug mesec pa kupim kaj boljšega.

lp

Qushaak ::

RejZoR je izjavil:

Ne vem zakaj samo meni vedno vse dela, pol pa me folk zmerja, da sem fanboy. Nazadnje sem poganjal avast! 2014 in Comodo FW z D+ in delnim HIPS pa je vse delalo brez vsake težave.

In kaj na sodobnih posodobljenih Windows-ih z avast!-om še realno pridobiš na varnosti, če daš gor še Comodo-ta?

heero ::

Qushaak je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Ne vem zakaj samo meni vedno vse dela, pol pa me folk zmerja, da sem fanboy. Nazadnje sem poganjal avast! 2014 in Comodo FW z D+ in delnim HIPS pa je vse delalo brez vsake težave.

In kaj na sodobnih posodobljenih Windows-ih z avast!-om še realno pridobiš na varnosti, če daš gor še Comodo-ta?


ne. ce imas en dober antivirus

BlackMaX ::

RejZoR je izjavil:

Ne vem zakaj samo meni vedno vse dela, pol pa me folk zmerja, da sem fanboy. Nazadnje sem poganjal avast! 2014 in Comodo FW z D+ in delnim HIPS pa je vse delalo brez vsake težave.



Ne morš prebolet a ne xD

Domini tm ::

Zaenkrat Comodo Internet Security dela brez problema , če bo spet kaj cmdagent.exe zajebaval javim.

RejZoR ::

BlackMaX je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Ne vem zakaj samo meni vedno vse dela, pol pa me folk zmerja, da sem fanboy. Nazadnje sem poganjal avast! 2014 in Comodo FW z D+ in delnim HIPS pa je vse delalo brez vsake težave.



Ne morš prebolet a ne xD


Prebolet kaj, da mi avast! in Comodo delata brez težav vsak posebej in tud skupaj? LOL?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

BlackMaX ::

RejZoR je izjavil:

BlackMaX je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Ne vem zakaj samo meni vedno vse dela, pol pa me folk zmerja, da sem fanboy. Nazadnje sem poganjal avast! 2014 in Comodo FW z D+ in delnim HIPS pa je vse delalo brez vsake težave.



Ne morš prebolet a ne xD


Prebolet kaj, da mi avast! in Comodo delata brez težav vsak posebej in tud skupaj? LOL?


Ne to, moj odgovor se nanaša na tvoj prvi stavek x:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621917 (20655) mat xxl
»

Comodo Internet security free

Oddelek: Programska oprema
356472 (4687) BorutK-73
»

AVG free ga ''serje''

Oddelek: Programska oprema
61442 (1205) Han
»

splošna zaščita računalnika

Oddelek: Programska oprema
101550 (1296) jezko
»

NOD32 ali Avast?

Oddelek: Informacijska varnost
368114 (7315) bluefish

Več podobnih tem