» »

težave z VirtualDub programom

težave z VirtualDub programom

corsamen ::

Problemi se pojavljajo pri ločevanju zvoka iz DivX filmov v wav datoteko. Imam verzijo 1.5.

Ka naštimam Avdio-full processing-conversion to 44100Hz in grem na File-Save Wav, mi posname le nekaj byto,v potem pa enostavno preneha.

Vendar to se ne dogaja pri vseh DivX-ih le pri nekaterih. Filmi pa nimajo badfrejmov ker sem prej testiral.

Seveda jaz želim le ločiti zvok od filma zaradi nadaljne obdelave.V čemu je problem?

Morda obstaja kak drug program za ločevanje zvoka? Probal sem tudi z Avi2Wav pa tudi ni v redu.Vsakršna pomoč je dobrodošla.
  • premaknil: ToniT ()

Predator ::

a ti to dela pri filmih ki imajo zvok v ac3? ( če nisi prepričan preveri to z programom gspot )

corsamen ::

Ne to mi dela pri filmih, ki imajo normalen kodek(MPEG Layer3) Če pa je kodek AC3 mi pa sploh noče odpret.

BlackHole ::

Ne vem rešitve ampak probaj to nardit z Nundub.

bf4ed ::

Ja ja z nandub bi moralo delat.:D

Predator ::

meni je to delalo pri enih filmih ki so meli zvok v vbr-ju ali pa ac3, rešitev je bila en vitualdub pack, ki je imel podprt ac3... in je potem vse delalo

bf4ed ::

Saj nandub ti je isti kak ta samo da ma podporo za mp3 pa to.Zato sem pa rekel da nandub.>:D

Samson ::

Ker je ravno tema o zvou v filmu, koristim priliko: Na enem filmu (smesna stran zgodovine), je pac normalen original zvok, cez njega pa se ruska sinhronizacija, kar je zeeelo motece. Ali se da "rus" nekako odstraniti? Hvala za odgovor, pa ce se le da malo bolj podrobno (VajencTM) :O)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

bf4ed ::

Nebi rekel da bi se dalo.>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXvid] Grundig predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
53823 (3287) lolek84
»

Codec za Terminator3

Oddelek: Pomoč in nasveti
271682 (1300) SasoS
»

NanDub

Oddelek: Zvok in slika
131830 (1484) zile
»

DivX s čem jih delat

Oddelek: Zvok in slika
261948 (1394) EX-B
»

S cim encodirate Divxe?

Oddelek: Zvok in slika
261477 (1009) zile

Več podobnih tem