» »

Dell Mini Netbook

Dell Mini Netbook

September12 ::

Zdravo. Imam problem, ki se glasi: kako naložiti windowse preko usb ključka na netbook.. Ker sem nova pri programiranju, sem sicer preko neta poskušala preko postopka na strani http://www.racunalniska-pomoc.si/namest... , vendar na žalost mi ni uspelo.

Sam postopek in fajli se bistveno razlikujejo kot v opisanem postopku na strani oz. jaz fajlov, ki jih tam opisuje v začetku ne najdem... Zatakne mi se že pri stavku Sedaj si prenesemo od tukaj in tukaj ramdisk.sys ter setupldr.bin datoteki, ki ju prilepimo v.., saj fajlov, ki naj bi ju prekopirala ne najdem, kasneje pa imam tudi težavo pri Pebuilderju..

Vsaka pomoč bi bila dobrodošla, pa tudi nasvet, kako najlažje naložit nove windowse na mini netbook :)

Najlepša hvala in lp

def0r ::

Ne vem če ravno tole paše v sekcijo programiranje.

http://reboot.pro/topic/17327-tutorial-...

Tukajle so bolj enostavna navodila ampak pri obeh boš rabila tudi windows XP ISO, da boš lahko naložila gor. Kje točno boš našla pa boš žal sama mogla najti.
Po tem ko bos naložila gor po teh navodilih pa samo vtakneš notri in je to to (netbooki imajo ponavadi že first boot device na usb nastavljen).

September12 ::

Hej. Najlepša hvala! Mi je uspelo, čeprav sem čisti lajk kar se tiče tega in ne znam zadeve umestit v pravo zbirko :) sem namestila neko zadevo easy peasy, ki sem jo našla tudi na forumu in mislim, da bo sedaj nekaj časa mir, saj mini netbook uporablja starejša oseba :) hvala še enkrat in lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"ghost" image ali inštalacija iz USB?

Oddelek: Operacijski sistemi
192300 (1920) Hayabusa
»

Kako nastavit disk v Netbooku na IDE?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7861 (763) tony1
»

Izšel Ubuntu 11.04 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
20650335 (40197) Icematxyz
»

Namestitev Windows 7 z USB ključka

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4117568 (15588) mtosev
»

Asus EEE 1000HE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
22819682 (12300) Kleemen

Več podobnih tem