» »

Ali lahko spiješ 8 piv (4 litre) ?

Ali lahko spiješ 8 piv (4 litre) ?

Tody ::

Trik je v tem da nebi smel it lulat ali bruhat? Glede na to da imamo mehur verliko malce več kot pol litra. Že kdo poskusil? Pa brez moraliziranja da je pitje alkohola slabo itd..
  • zaklenil: Mavrik ()

nUUb ::

Ja. V 12h še več verjetno. Kaj je point tega?
i7 2600k@4.8GHz - nV 760 - 850 EVO 250GB - 4TB FreeNAS
ASUS 1920x1080@144Hz

M-XXXX ::

Tody je izjavil:

Trik je v tem da nebi smel it lulat ali bruhat? Glede na to da imamo mehur verliko malce več kot pol litra. Že kdo poskusil? Pa brez moraliziranja da je pitje alkohola slabo itd..

Da se. Sicer zdaj nič več, pred leti pa ni bilo večjih težav.

Hayabusa ::

Poleti, ko je vroče bi šlo brez problema, če npr kaj betoniraš vmes :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

dzinks63 ::

Odvisno od posameznika, nekdo ja, drugi ne, tako kot pri večini drugih stvareh s katerimi se ljudje ukvarjajo.

St235 ::

Tody je izjavil:

Trik je v tem da nebi smel it lulat ali bruhat? Glede na to da imamo mehur verliko malce več kot pol litra. Že kdo poskusil? Pa brez moraliziranja da je pitje alkohola slabo itd..


nemogoče, tudi eno pivo je nemogoče spit brez da greš slej kot prej lulat.

Je pa volumen želodca zadosten, da spraviš notri 8 pirov, sam boš moral it slej kot prej na wc.

vorantz ::

biziju bi uspelo

GamerBoy ::

Nevem sicer glede piva,ampak jaz poleti na kolesu spijem v 5 urah tudi 3x 1,5l flaše vode in ponavadi se niti enkrat ne ustavim, da odtočim(no včasih se ampak bi se dalo zadržat). Tako da bi verjetno tudi s pivom šlo (z brezalkoholnim seveda, ker pod gasom še nisem probal vozit :)) )
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

St235 ::

In od kar si nazadnje kolesaril še nisi odtočil?

freesty ::

Saj po zauzitih osmih pivih bi lahko sel lulat. Samo vmes ne...

Verjetno gre za to, da ce jih hitro pijes, ne bos rabil it lulat, bos pa mogoce bruhal. Ce bos pa pocas pil bos pa prej lulal kot pa spil vse pive
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

shadeX ::

Jaz bi jih mogoče spil, ampak ne brez da bi šel lulat. Razn če bi jih spil zelo hitro, ampak potem bi pa bruhal :))

Janac ::

In tako splakneš ves natrij s telesa...

Pa še kak drug pomembnem mineral.

Ok, v takih količinah verjetno ne smrtno, po 9l pa že.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Janac ()

kixs ::

Enega se spijem, drugega pa ze tezko... enostavno mi ni vec dober :)

St235 ::

freesty je izjavil:

Saj po zauzitih osmih pivih bi lahko sel lulat. Samo vmes ne...

Verjetno gre za to, da ce jih hitro pijes, ne bos rabil it lulat, bos pa mogoce bruhal. Ce bos pa pocas pil bos pa prej lulal kot pa spil vse pive


dejstvo je, da osem piv se da spravit vase (zagotvo ne vsak) samo potem, ko si fertik bodo pive nekje morale it ven. Pa ne rabijo bit pive, saj je lahko vprašanje a se da popit 4 l vode, pa bo enak rezultat.

jonystar ::

jest sem polet v roku 30 minut popil 5 litrou vode, ko sem gledou en film in ko me je enkrat zagrabil za na wc sem lahko kr film ugasnu, ker sem vsake 5 minut na wc hodu, tko, da nikol več tolk nahitrco ne spijem :D

mihec87 ::

8 brez vmesnih postaj je kar huda.Pivo je še hujše kot voda ker je gazirano in te še dodatno napihne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

FlyingBee ::

v 5 urah 7 piv, vendar je bilo v mansardi med LAN žurom vroče ko pr***ca

dottor ::

Kakšna je razlika med pivom in urinom? Pol ure :D

Šalo na stran. Sam že po drugem pivu pride čas za obisk pisuarja, tako da 8 piv brez obiska WCja ni šans. Če jih piješ na hitro pa garantirano bruhaš. Pri pivu je problem to da gre za gazirano pijačo in ti mehurčki nardijo to da greš bruhat. Pri vodi teh problemov ni, edino da lahko skozi drugo luknjo vn gre, ampak pol si ponavadi res vsakih 5 minut na školjki.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

mihec87 ::

FlyingBee je izjavil:

v 5 urah 7 piv, vendar je bilo v mansardi med LAN žurom vroče ko pr***ca

brez postanka na wc?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

dottor ::

Sej mogoče če je res svinsko vroče, pa če si v teh 5ih urah zamenjal ene 3 majice mogoče bi se še dalo, ampak 7 piv sigurno ne...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

dzinks63 ::

Pitje galone (ameriška galona je 231 kubičnih palcev (3,78l) piva.

A120 ::

Po tekmi vcasih v slacilnici 4 pire brez problemav pol ure

FlyingBee ::

dottor je izjavil:

Sej mogoče če je res svinsko vroče, pa če si v teh 5ih urah zamenjal ene 3 majice mogoče bi se še dalo, ampak 7 piv sigurno ne...


ni zdravo in ne priporočam, ampak je šlo ... vroče je bilo pa za popiz*it

FlyingBee ::

no, 7 se jih da, pa ima odgovor, torej kdor še ni 8 potem ima OP zaenkrat samo delni odgovor

fantasycamp ::

piva se da tok spit pač rabiš čas, seveda se da sploh ko poščiješ večino... par urc...

matjash ::

Drug problem pa je ,da nas že drugo ali tretje spravi v dobro voljo, ter nadaljnih ne štejemo.
Osebno se bolj nagibam h temu, da je to izvedljivo. Mogoče sem tudi sam že dosegel kakih 6-7, brez obiska wc-ja. Kot otrok, pri okrog 10-ih letih, sva šla stavit s prijateljom, če lahko na eks popijem 1.5l aranciatte (podobno kot fanta) in dejansko sem spil v roku 3-5 minut, nisem pa mogel eksati. Če je bil pri moji velikosti in teži to zmožno verjamem, da bi šlo tudi z leti kaj več v želodec.
... bolje pozno kot nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjash ()

Tody ::

Valda da greš scat po 8 zarad mene takoj. Fora je v tem da ali je zadosti prostora? In če je ali ni lih življensko nevarno :) Neka debate stave so potekale pa nebi si lih uničil življenja zaradi 8 piv. Ok bom bil pijan to ni problema, bom mel tud mačka tud ni problema, samo v kako bolnišnico potem zarad tega pa vseeno nebi šel.

Drugače pa ja bi brez kakih večjih naporov v eni noči spil 8 pirov, če bi lahko hodil scat, fora je lih v tem da ne :)

Invictus ::

8 pirov življenjsko nevarnih? Samo če se vsedeš v avto in voziš ...

Tudi če ne greš scat ... Ampak boš šel ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Tody ::

Seveda, bomo okolje prilagodil eksperimentu :)

T-h-o-r ::

kako fino so vsi spregledali: da ne greš scat vmes pogoj
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

T-h-o-r ::

morš bit zelo izkušen pivec, da ti uspe :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Tarzan ::

Mene prime resno scat po treh pirih. Če je dobra debata in zadržim še polovico četrtega pira, potem hodim do sekreta na široko kot kavboj Jimi, ker je balon do roba poln. Po petem pa ponavadi že neham pit.

8 pirov mene pozimi že pošteno kresne, pa če grem vmes scat ali pa kozlat (naslednji dan 100%). Poleti, jih spijem lahko ob fizični aktivnosti tudi krepko nad 10 (tekom celotnega dneva počasi seveda), brez da bi se ga nakresal, drug dan pa sem kot nov. Sem že večkrat rekel, da ga ne bom več pozimi pil, ampak se kar nekako ne realizira.

Če hitro spiješ 4 litre, si na dobri poti, da boš po hitrem postopku vrgel ven. Če preobremeniš vrečo imenovano želodec, potem se bo na grd način spraznil. Je pa odvisno od človeka, jaz zase sem prepričan, da bi vrgel ven, kakšen težkokategornik, ki ne da bi se spotil zbaše 3 družinske pice, pa bi verjetno samo veselo podrl kupčka in pil dalje.

šernk ::

4 leta nazaj bi sprejel test brez problema, ko ni bil noben problem nest tudi 15+ piv na noč. Danes sem pa izven forme tako, da ne vem če sem sploh sposoben spit 8 piv v dovolj kratkem času.

se pa od dneva do dneva zgodi da spijem 3-4 v roku 4ih urc, pa ne grem niti 1x na wc. Pa najbrž da je že uspelo tudi 8 komadov brez obiska WCja, ampak kdo pa šteje od tretjega naprej? Ko spiješ tretjega tako ali tako ne smeš več za volan, pol je pa vseeno a jih spiješ 3 al 10 >:D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tarzan ::

če ne zdržiš tolk alkohola boš bruhu, če ne zdržiš tolk vode boš mogu scat


Testiraj. Naredi si čaj, vodo ali pijačo brez alkohola po želji in v šusu spij. Recimo da je 4 litre mogoče spit tam nekje v parih minutah, če nimaš ravno goltanca dvogrbega velbloda. Vzami si 5 minut in probaj popit 4 ali 5 litrov vode.

Preden te bo sploh lahko stisnilo scat, boš verjetno zašvical in nehal pit, ali pa na zid narisal fresko.

Tarzan ::

V tem primeru boš šel scat garant. Voda in pijače, vključno s pirom imajo 'razpolovno dobo' tam nekje okrog 20 minut, če si bil pred eksperimentom popolnoma izpraznjen.
Po mojem izvedljivo, če piješ v dveh večjih etapah, prvo štiri, pet pirov, po desetih, petnajstih minutah pa še ostanek. Na tak način se ti že malo razbremeni vamp, mehur pa tudi še ni popolnoma nabasan. Vseeno dvomim, da bi se osebno tega lotil v zimskih pogojih, ko imam bistveno nižjo toleranco. :D

Jst ::

Čisto iz radovednosti:

Kolega je moral na nek poseg (operacijo?) v črevesje. Pred tem je moral spiti 12L donata. Ali kdo ve, kako to izgleda? Verjetno imaš "timer," v kolikem času moraš spiti?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

T-h-o-r ::

jaz moram po 1 povu 2 x na wc (v povprečju)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko pirov lahko spijete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711506 (8400) Alien123

brezalkoholno pivo

Oddelek: Loža
133047 (2438) dzinks63
»

Ali pijete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14935116 (31392) Dr_M
»

Kaj pojesti,da alkohol ne prime? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5720311 (20309) gruntfürmich
»

Vožnja pod vplivom alkohola - Voznik začetnik!!!

Oddelek: Loža
4313720 (12756) gzibret

Več podobnih tem