» »

zice za protoboard

zice za protoboard

ragezor ::

Kje bi lahko dobil zice za protoboard? Morajo biti take trde ampak se vedno tanke, da gredo v protoboard ampak ne smejo biti tiste zice k so narejene iz dosti manjsih bakrenih zick. Pa na enih bi rabil na koncu take majhne plasticne prikljucke, da bi jih komot priklopil na pine.

In ne, nimam spajkalnika in raznoraznih klesc in whatnot. Rad bi kupil par 10 zic in to je to.

mlamat ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mlamat ()

ragezor ::

a drzi tole tudi kaka prodajalna v ljubljani?

ker iz kitajske ponavadi hodi roba minimalno dva tedna, pa nebi rad cakal tako dolgo.

techfreak :) ::

Osebno imam najraje žice iz UTP kabla. Zaenkrat še nisem imel problemov z njimi, najdeš jih pa lahko v vsaki tehnični trgovini.

Highlag ::

UTP kabel dobro služi tudi meni.
Never trust a computer you can't throw out a window

Nummy ::

ragezor je izjavil:

a drzi tole tudi kaka prodajalna v ljubljani?

ker iz kitajske ponavadi hodi roba minimalno dva tedna, pa nebi rad cakal tako dolgo.

Kolikor vem ima IC elektronika na vodovodni in še mislem da ena na roški (se ne spomnem točno imena zdle).

demon#666 ::

HTE na Roški nima na zalogi (prejšnji mesec, ko sem rabil ene kondenzatorje sem še za te žice vprašal). Drugače pa so mi rekli, da lih tako naročijo na DX in podbnih straneh
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

Zgodovina sprememb…

Nummy ::

demon#666 je izjavil:

HTE na Roški nima na zalogi (prejšnji mesec, ko sem rabil ene kondenzatorje sem še za te žice vprašal). Drugače pa so mi rekli, da lih tako naročijo na DX in podbnih straneh

No on je vprašu kje v lublan se da to kupit v štacuni :) Čepa to naročijo iz istega vira je pa skoraj da vseeno, razen cene.

demon#666 ::

Nummy je izjavil:

demon#666 je izjavil:

HTE na Roški nima na zalogi (prejšnji mesec, ko sem rabil ene kondenzatorje sem še za te žice vprašal). Drugače pa so mi rekli, da lih tako naročijo na DX in podbnih straneh

No on je vprašu kje v lublan se da to kupit v štacuni :) Čepa to naročijo iz istega vira je pa skoraj da vseeno, razen cene.


Se strinjam ja.
Sem se spomnu, da imajo še v Conradu v BTCju (klet Emporium).
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

Nummy ::

demon#666 je izjavil:

Nummy je izjavil:

demon#666 je izjavil:

HTE na Roški nima na zalogi (prejšnji mesec, ko sem rabil ene kondenzatorje sem še za te žice vprašal). Drugače pa so mi rekli, da lih tako naročijo na DX in podbnih straneh

No on je vprašu kje v lublan se da to kupit v štacuni :) Čepa to naročijo iz istega vira je pa skoraj da vseeno, razen cene.


Se strinjam ja.
Sem se spomnu, da imajo še v Conradu v BTCju (klet Emporium).

No conrad je pa res najdražji od vseh... :)

driver_x ::

Uporabiš lahko tudi tiste žičke, s katerimi pride povezan kabel pri kakšnih novih zadevah.

ragezor ::

bi poiskal na conrad spletni trgovini pa nevem pod kaj naj iscem

drugace pa rabim nujno one nastavke za pine, torej mi utp kabel ne nuca glih dosti. plus tega bi ga moral razdreti in slaciti ovoje kar je mnjeh.

Highlag ::

Očitno imaš dovolj EUR, da si to lahko privoščiš.
Potem tudi nebi smel biti problem se zapeljat do Conrada in tam o tem povprašat, če najdeš na spletu.

http://www.conrad.si/Preizkusna-plo%26s...
Never trust a computer you can't throw out a window

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Highlag ()

Nummy ::

Jaz svetujem izogibanje conrada, ker imajo fajn navite cene... raje v kako drugo štacuno.

ragezor ::

vse trgovine so mi kar dalec. cudi me, da ni nobene take trgovine na vicu, navsezadnje je tukaj fe/fri.

glavno, da mam par trgovin kjer lahko kupim, ce bo sila. bom narocil preko ebaya in ce bom rabil preden pridejo zadeve grem kupit.

hvala

Nummy ::

ragezor je izjavil:

vse trgovine so mi kar dalec. cudi me, da ni nobene take trgovine na vicu, navsezadnje je tukaj fe/fri.

glavno, da mam par trgovin kjer lahko kupim, ce bo sila. bom narocil preko ebaya in ce bom rabil preden pridejo zadeve grem kupit.

hvala

Welcome to lublana, kjer vse štacune v 90% selijo v BTC...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Napajalni razdelilec

Oddelek: Pomoč in nasveti
171641 (1077) Furbo
»

Kje kupiti el. elemente?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
142469 (1202) Modri dirkač
»

Menjava kondenzatorja.

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232040 (1559) RudeBw
»

Kaj vse delate z računalnikom

Oddelek: Loža
273722 (3031) xerror
»

Kakšen kondenzator je to ?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
283178 (2221) cortez

Več podobnih tem