» »

HP nazaj na Windows 7

1
2
»

trizob ::

Zheegec je izjavil:

dejansko je zakon. težav je malo, skoraj vse se self-repairajo. deluje lepše, kot Win7. zakon! vsekakor najboljši OS za home-use.


Samo s tem, da delujejo dobro bi se strinjal. Podoba in grafično okolje sta povsem neprimerna za namizno računalo.

>Več težav, minimalne pohitritve, pomanjkanje start menija in bistveno grši UI.

Težav niti ni veliko. Te pa sili, zelo nadležna je 8.1, v razne oblačne storitve. GUI ni grši, je pa neprimeren za namizna računala. Za hibride z zasloni na dotik in tablice, pa je super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trizob ()

PARTyZAN ::

Ne, GUI dejansko je grši. Desktop nima nobene globine zaradi odvzetih senc, aero glass je odstranjen, title bar je epsko širok (zato, da lahko tist promil uporabnikov s prsti premika okna po touchscreenu).

blackbfm ::

Formatiri disk in daj gor svežo kopijo. Ne nasedaj raznim OptimizePC, RegistryCleaner in podobnim neunostim. Format je predvidljiv in vedno deluje.


Bistvo ki sem ga hotel povedat je to da ima že 3 leta star komp določene bottlenecke za katere ti format, logično, nič ne pomaga. Je pa smešno ko kdo naklada kako 6 leta stara jajca par generacij zadi delujejo super duper..reallno pa zatrokira že ob mal zahtevnejšem javascriptu ala facebook.

klinker ::

Pa kaj je z vami?
Jst mam 8ko na 7 let starem laptopu z Turionom X2 in 2gb rama, pa zadeva leti bolje kot z bilo kakim drugim OSom. XP je sploh fail za tako stare masine ker slabo dela z ramom, medtem ko je to v 7ki in 8ki precej boljse poslihtano, dela pa 8ka se malo boljse od 7ke na tej stari kanti.
Ravno pri novih sistemih ni razlike, ker je ze sam HW konkretno zmogljiv.
Glede Metroja pa. Meni je ql, ker sem se navadu precej na tipkovnico delat in sedaj vse nardim hitreje kot na 7ki.
Pac, malo je na zacetku treba kaj pogledat ja, ker nekaj razlik pac je, ampak ko se zadeve navadis ti je jasno da stvar stima. Jebes Start meni, ko mas enkrat vse le en shortcut na tipkovnici stran.

blackbfm ::

Jst mam 8ko na 7 let starem laptopu z Turionom X2 in 2gb rama, pa zadeva leti bolje kot z bilo kakim drugim OSom.


To maš ti tak subjektivni občutek. Tak računalnik loh s sodobnim softwerom komot nabiješ na 100% cpu. Giga rama ti požre par zavhikov v brskalniku, kje je še vse ostalo. Taka stvar ne more "letet". Če maš pa komp zato da ti idla, tist pa deluje super duper to ti pa verjamem:))

alexa-lol ::

blackbfm je izjavil:

Formatiri disk in daj gor svežo kopijo. Ne nasedaj raznim OptimizePC, RegistryCleaner in podobnim neunostim. Format je predvidljiv in vedno deluje.


Bistvo ki sem ga hotel povedat je to da ima že 3 leta star komp določene bottlenecke za katere ti format, logično, nič ne pomaga. Je pa smešno ko kdo naklada kako 6 leta stara jajca par generacij zadi delujejo super duper..reallno pa zatrokira že ob mal zahtevnejšem javascriptu ala facebook.


Ja očitno meni zadošča al ne? Če ne bi verjetno kupil novega.

Pač v povprečni uporabi ni bistvene razlike med 6let starim Asusom in 1 leto starim Lenovom (ki je bil nov čez 1000EUR, torej višji zmogljivostni razred).
NetBeansi delajo, Chrome dela, VirtualBox dela. Če mam 20 tabov v Chrome odprtih v obeh mal šteka tko da je vseen.

Men je vseeno če morem kdaj pa kdaj počakati 5s, ko iz VirtualBoxa prešaltam na NetBeans. Nov laptop bom kupil ko bodo meli laptopi v rangu 500-600EUR od Asusa brez OS-a 8GB+ RAMa, do takrat bo ta lepo služil.

Aja še to ne vem če sem omenil - priključenega ga imam na monitor 27' tko da mi je čist ql. Iz sobe ga nisem nesel pa tudi že več kot leto. Pravzaprav biva pod sedežno, vsak dan ko ga prižgem se pa sklanjam pod mizo da ga zalaufam, tko da mal brenči pod sedežno in je to to.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Nov laptop bom kupil ko bodo meli laptopi v rangu 500-600€ od Asusa brez OS-a 8GB+ RAMa, do takrat bo ta lepo služil.


čemu boš rabil pol 8gb rama če ti vse zadostuje?:))

alexa-lol ::

Da bom lahko mel odprtih 40 tabov naenkrat, pač trenutno naredim kompromis in jih mam max. 10-15, ker če ne začne štekat. Pač potem bom manj pazil.

Ne mislim dajat pa 600€ za laptop pa še 100 € za RAM letos, če bo čez 1 let to 500€.

Gre za to kolk € sem pripavljen plačati za boljši performance. Nisem pripravjen plačati 600€ za to da bom lahko odprl 25 tabov naenkrat, sem pa pripravljen če jih bom lahko odprl 50 naenkrat.

Looooooka ::

Zmajc je izjavil:

ducky je izjavil:

Windows 8 je zakon


Očitno samo za peščico ...

10% je peščica?
Dejstvo je, da folk ne gre nadgrajevat OS-ja če mu ta dela brez problemov.
Če bi to počeli bi mogoče folk celo šel zgubljat čas z linuxom.
Večina folka browsa pa bere maile. Za to funkcionalnost ne rabiš menjat operacijskega sistema.
Zato pa pridobivajo skoraj izključno s prodajo novih računalnikov.
Kar ne spremeni dejstva, da še zmeraj pridobiva Microsoft in ne njegova veleopevana konkurenca.
Njih boli zgolj to, da ne služijo na novih licencah. Zato pa majo browser in iis vezan na verzijo in jo po ene 2 releasih nehajo podpirat. Da majo kj za prodat.

filip007 ::

Imeti prenosnik namesto namiznika je pa trolizem, saj imaš lahko AMD FX 8 jeder pa RAMa kakor hočeš, če grafična ni pomembna.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

matejdro ::

jest10 je izjavil:

Povprečni uporabnik si pač ne zna odstraniti metro bedarije.


Kako bi pa ti odstranil metro bedarijo kot nepovprečni uporabnik? S tem ne mislim samo start menija, ampak vse, kar je bilo vrženo v metro (Bluetooth, Wifi nastavitve ipd.)

Zmajc ::

matejdro je izjavil:

jest10 je izjavil:

Povprečni uporabnik si pač ne zna odstraniti metro bedarije.


Kako bi pa ti odstranil metro bedarijo kot nepovprečni uporabnik? S tem ne mislim samo start menija, ampak vse, kar je bilo vrženo v metro (Bluetooth, Wifi nastavitve ipd.)


Format C: ...

klinker ::

blackbfm je izjavil:

Jst mam 8ko na 7 let starem laptopu z Turionom X2 in 2gb rama, pa zadeva leti bolje kot z bilo kakim drugim OSom.


To maš ti tak subjektivni občutek. Tak računalnik loh s sodobnim softwerom komot nabiješ na 100% cpu. Giga rama ti požre par zavhikov v brskalniku, kje je še vse ostalo. Taka stvar ne more "letet". Če maš pa komp zato da ti idla, tist pa deluje super duper to ti pa verjamem:))


Za to imam desktop. Laptop ni workstation ;((
Sem pa ciljal na izjave kot so da XP dela bolje na starejsih masinah ipd bullshit, kar pac ni res, ker ta laptop je dal skozi XPje, Visto, 7ko in 8ko, pa sedaj z 8ko dela najboljse.
Sicer pa ce hoces nekaj sklincat bos to naredu v vsakem primeru. Zdaj ko so nekaj konkretno spremenili jokate, ce pa ne bi sli v tako konkretne spremembe bi pa spet jokali kako ni nic novega, ipd bullshit, kar se itak stalno dogaja med fanboji.

Looooooka ::

Imeti prenosnik namesto namiznika je pa trolizem, saj imaš lahko AMD FX 8 jeder pa RAMa kakor hočeš, če grafična ni pomembna.

Ej ne vem...sem vcasih mislil isto. Ampak zadnja leta ne vidim nobenega razloga, da bi mel celo gajbo v stanovanju. Procesorja ne manjam več vsako leto...grafične prav tako ne...prenosniki so pa trenutno že enako zmogljivi kot povprečne mašine.
V bistvu imaš zunaj prenosnike, ki za malico požrejo 99% mašin uporabnikov slo-techa. So sicer 4x dražji ampak "zmogljivost" pač ni več razlog za ne-nakup prenosnika.
Plus zadevo lahko mirno preneses na kavč in se v leže kregaš s kolesarji na slo-techu...precej bolj udobno kot sedenje za mizo :)

teodor ::

Microsoft po novem noče več delati downgradov za brand računalnike, kar je velik problem. Nihče noče poslovni računalnik z Windows 8 ali 8.1 OS.

smash ::

teodor je izjavil:

Microsoft po novem noče več delati downgradov za brand računalnike, kar je velik problem. Nihče noče poslovni računalnik z Windows 8 ali 8.1 OS.


kaj pa windows server 2012? tam je tudi metro...pri nas jih veselo instaliramo, zaenkrat ni tezav, niti ne vem zakaj bi bile

Mr.B ::

Verjetno zato, ker imaš ene tri klike, ter next, pa nimaš več Metro vmesnika na serverju...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

matejdro ::

Zmajc je izjavil:

matejdro je izjavil:

jest10 je izjavil:

Povprečni uporabnik si pač ne zna odstraniti metro bedarije.


Kako bi pa ti odstranil metro bedarijo kot nepovprečni uporabnik? S tem ne mislim samo start menija, ampak vse, kar je bilo vrženo v metro (Bluetooth, Wifi nastavitve ipd.)


Format C: ...


In s tem bi rešili problem Windows 8 kako že?

-valvoline- ::

Ocitno inginerji zaposleni v MS orgazmirajo nad tablicami z nalozenim androidom. Drgac si ne morem razlozit idiotski videz in funkcije v win8.
Da bi placal za OS in potle se naknadno jebal z start menujem? Rly?
Skypeov vmesnik-videz je tko k na mobilcu. What the fuck? App store? LOL
Smartfona ze mam, ne rabim se enega,hvala.
XP 4 ever, poserjem se na vse ostalo. ce bi le negdo nekak shekal XP da bi nanj nalozil dx11 takoj deletam se sedmico.

Zgodovina sprememb…

filip007 ::

Mogoče se mora Metro posloviti, ker ste moke ne bo bureka.:))
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

MrStein ::

-valvoline- je izjavil:


...ce bi le negdo nekak shekal XP da bi nanj nalozil dx11 takoj deletam se sedmico.


A ni to bil en projekt? Ali je bilo za DX10?

fujtajksel je izjavil:

Iz svetle strani, M$ nam kar sam od sebe daje razloge za prehod na odprto kodo

Ne. Daje razlog, da se ostane na Win7 (ali celo XP).

hojnikb je izjavil:

a je tako težko namestit aftermarket start menu ?!

Namestit ne. Plačat pa že.

alexa-lol je izjavil:

jest10 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Zato je pa to naloga system builderjov oz. tistega, ki namesti OS, da poskrbi za to :)

Aha. Lojz kupi v štacuni(Špar itd) sistem s prednaloženimi W8. In potem se praska po tazadni, kaj za vraga naj počne s temi bednimi ikonami čez pol ekrana, saj je bil njegov prejšnji računalnik z XPji čist drugačen.

Plača servis, da mu zrihtajo start meni in navadno namizje?? Ja pa kaj še. Potem raje vzame sistem z W7, ki je dosti bolj podoben njegovim starim XPjem



Nima veze, ko je pred 10 leti kupil PC z WIn XP prav tako ni imel pojma pa so mu potem vnuki tekom desetletja pokazali kaj in kako. In pač zdaj se je naučil teh 10 klikov in zna.

Start meni na XP je drugačen kot na 95?
Res?

trizob je izjavil:


>Več težav, minimalne pohitritve, pomanjkanje start menija in bistveno grši UI.

Težav niti ni veliko. Te pa sili, zelo nadležna je 8.1, v razne oblačne storitve. GUI ni grši, je pa neprimeren za namizna računala. Za hibride z zasloni na dotik in tablice, pa je super.

Imam 8.1 im me še v noben oblak ni prisilil. Niti opazil nisem, da bi karkoli silil. Lahko kaj več poveš?
Klasični GUI ima tudi nekaj kiksov glede na sedmico, ne le Metro.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

-valvoline- ::

http://www.classicshell.net/
Zastojn start meni in opcije,ampak vseeno hvala in _i_ MS.Tokrat so ga pa res brcnil mim.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Nekaj mesecev nazaj sem poskusil nekaj zastonjskih start menijev in so vsi bili od slabi do zanič.
Vmes je prišel 8.1, ki je že za prenašati.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

-valvoline- ::

Vsaj potrudili bi se in dali uporabnikom moznost izbire smartphone ali win7 videz.
Win8 bi mogl oznacit z nalepko *portable devices only*
:D

axee ::

alexa-lol je izjavil:

Pač v povprečni uporabi ni bistvene razlike med 6let starim Asusom in 1 leto starim Lenovom (ki je bil nov čez 1000EUR, torej višji zmogljivostni razred).
NetBeansi delajo, Chrome dela, VirtualBox dela. Če mam 20 tabov v Chrome odprtih v obeh mal šteka tko da je vseen.


You are doing it wrong. Resno človek, bluziš nekaj posvoje.

Lenovo za 1k€, in ti šteka po 20 tabov? Za 1k€ bi moral dobiti i5 ali i7 in vsaj 8GB RAM-a. ČE si pameten, za ta denar kupiš prenosnik in tudi še dodaš svoj SSD. In če ti uspe na takem sistemu z 20 zavihki pripravit do štekanja, oprosti, potem je problem v tebi in ne mašini. Sem po 50+ tab-ov gnal na prejšnem PC-ju (quad, 8GB, SSD) brez zatikanja.

filip007 ::

Saj pravim za 20 Flash tabov je treba imet najmanj 8 core in 8GB spomina.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

zee ::

filip007 je izjavil:

Saj pravim za 20 Flash tabov je treba imet najmanj 8 core in 8GB spomina.


20 flashov taba pomeni, da imas racunalnik okuzen s kaksnim sr*.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

digitalcek ::

ahac je izjavil:

Ne uporabnost, ampak konzervativnost userjev. Userji nočejo sprememb. Win95 for everyone!


In kaj je, takole načelno, narobe s konzervativnostjo?
Večina ljudi se pač ni pripravljena enkrat letno učiti novih stvari na praktično vseh področjih lajfa, recimo tudi ne dela z novimi omizji. Le zakaj naj bi se kaj naprej nekaj učili? Zaradi 7% ali 12% večje brzine OS?

Se pa čudim gigantom, da ne sprevidijo "konzervativnosti" mnogih starejših, pa tudi popolne zavrnitve novosti s strani (sicer majhnega) dela mladih. Gradijo le na tistih (izmišljena številka) 70 ali 80% ljudi, ki so jim nenehne novosti nenehno všeč.
Ki živijo zato, da zvedo novico o novem, in po možnosti že naslednji dan tečejo po gadget, nov model mobilca, ali magari po nov OS. Da so prvi. Prvi na vasi.

Pri tem pa giganti "mečejo stran" 30% ali vsaj 20% uporabnikov! Ker ti pa kao ne štejejo, ker ne padajo na mantro: novo, novo, novo?

Lonsarg ::

Konzervativnost je sicer že nasploh ne kaj dobra lastnost, v nekaterih primerih ima kaka malenkost lahko zelo dober vpliv.

V primeru eksponentnega razvoja informacijskih tehnologij pa je konzervativnost močno negativna. In to bo vsaj še kako desetletje, potem pa se bo to malo umirilo.

driver_x ::

Lonsarg je izjavil:

Konzervativnost je sicer že nasploh ne kaj dobra lastnost, v nekaterih primerih ima kaka malenkost lahko zelo dober vpliv.

V primeru eksponentnega razvoja informacijskih tehnologij pa je konzervativnost močno negativna. In to bo vsaj še kako desetletje, potem pa se bo to malo umirilo.


Ne mešati razvoja z Metro vmesnikom, ki pomeni korak ali dva nazaj v uporabnosti namizja.

digitalcek ::

Lonsarg je izjavil:

Konzervativnost je sicer že nasploh ne kaj dobra lastnost, v nekaterih primerih ima kaka malenkost lahko zelo dober vpliv.


Konzervativnost je slaba samo za razvijalce. Za "pulitelje" iz žepov.
Za vse ostale pa je dobra!

- ljudje hodijo po 15 let na isti kmečki turizem
- moški/ženske hodijo po 10-20 let k istemu frizerju/frizerki
- mnogi Slovenci hodijo že 20, 30, celo 40 let v isto hišo v Dalmacijo, nekateri v svojo, drugi v hišo od kakšnega (vedno istega!) Dalmatinca

- in ne nazadnje (verjetno celo najbolj pomembno): večina Slovencev OČITNO tudi 30-40 let voli ISTO politično opcijo, na veliko veselje novodobnih komunistov in stricev, ki še kako delujejo iz ozadja

Sicer pa, živel XP, od W7 naprej PA NE GREM(o)...

MrStein ::

axee je izjavil:


Lenovo za 1k€, in ti šteka po 20 tabov? Za 1k€ bi moral dobiti i5 ali i7 in vsaj 8GB RAM-a. ČE si pameten, za ta denar kupiš prenosnik in tudi še dodaš svoj SSD. In če ti uspe na takem sistemu z 20 zavihki pripravit do štekanja, oprosti, potem je problem v tebi in ne mašini

Če šteka PC je po definiciji problem v PC.
Razen če misliš, da PC prepozna uporabnika in njemu bolj šteka, če bi stopil zraven ti, pa bi manj...

Modi, a res moramo prenašati ad homineme v vsakem drugem sporočilu?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

s1m0n ::

Dobro priznam pri Windows 8 je bilo moteče, da je prvo kar vidiš po zagonu nov Start. Od kar lahko pri 8.1 greš direktno na namizje tega problema več ni.
To je zaenkrat od testne izdaje osmice do 8.1 bil na moji strani edin moteč problem. Nov start sploh ni tako slab kot ga eni vidite ali ga hočete pač naredit slabega. Na startu imaš pogosteje uporabljene programe, če potrebuješ kaj drugo samo vpišeš ime in to je to! Podobno kot je na win7 bilo v startu s pogosto uporabljenimi programi! A smo res, kaj dosti štorali po vseh ostalih? ModernUI aplikacije na stran, Skype je tam mišljen za tablice in ostale naprave z zaslonom na dotik tako kot večina ostalih aplikacij. Za ostalo so namizne aplikacije (skype) kdo te sili v uporabo ModernUI aplikacije? Jo z dvema klikoma odstraniš in si posnameš namizno različico tako kot se je to storilo na Windows 7. Ko imaš enkrat tablico z Win8.1 in namiznega te dojameš kako je kombinacija uporabna pač nekje bodo kompromisi (namizni ModernUI) to pa je tudi vse!

axee ::

MrStein je izjavil:

axee je izjavil:


Lenovo za 1k€, in ti šteka po 20 tabov? Za 1k€ bi moral dobiti i5 ali i7 in vsaj 8GB RAM-a. ČE si pameten, za ta denar kupiš prenosnik in tudi še dodaš svoj SSD. In če ti uspe na takem sistemu z 20 zavihki pripravit do štekanja, oprosti, potem je problem v tebi in ne mašini

Če šteka PC je po definiciji problem v PC.
Razen če misliš, da PC prepozna uporabnika in njemu bolj šteka, če bi stopil zraven ti, pa bi manj...

Modi, a res moramo prenašati ad homineme v vsakem drugem sporočilu?


Preberi debato, potem pa govori za kaj se gre in ne delaj prehitrih zaključkov. Pravzaprav me obtožuješ le tega, delanja prehitrih zaključkov. Jaz sem samo povedal, da če ne razločiš med novim in 6 let starim hardware-om, je zelo velika možnost, da je preblem v uporabniku. Ker surovi performance je neprimerljivo boljši. Če ga še vedno spraviš na kolena z 20 zavihki, ja, si upam trdit, da problem v uporabniku.

Smilee ::

Windowse 8 imam od developer verzije dalje, 8.1 pravtako. Danes pa sem po dolgem času formatiral in sm dal za foro win 7.

w00t?! Grdo, počasno, neuporabn start. Ne hvala, grem rajši nazaj na 8.1.

Vbistvu je težji preskok z 8.1 nazaj na 7 kot z 7 na 8.1 se mi zdi lol.

zmaugy ::

alexa-lol je izjavil:

To je res jeba če se moreš slučajno kaj novega naučiti kar se nisi že v šoli naučil... in potem se čudimo zakaj EU stagnira, Kitajska, Indija pa raste.

Recimo da maš 650EUR plače (kao slaba plača).. mislim če to ni dovolj velik razlog kaj pa je? Kaj za vsak pixel ki ga miška prepotuje hočeš potne stroške al kaj?


Saj se ucimo, le da najveckrat vsak svoj core business. In ne bos verjel, za nekatere to ni racunalnistvo in vecini se ob vsakodnevnem sluzbenem tempu ne da zajebavat z najnovejso MS igrico "Kam smo v tej verziji skrili x uporabno funkcijo".

HighBane ::

Moje izkušnje z win 8 so bile v štartu zelo slabe, kar koli sem hotel naredit, mi je metro skočil čez cel ekran iz sem skoraj s stola padel. enih trikrat sem ga zagnal, tako se nisem lih poglobil.

Malo sem poskušal 8.1 in mi je zelo všečen, drugač imam win 7. Ne vem, zakaj se ljudi pritožujejo nad mankom start gumba, ker osebno sem ga uporabljal za bljižnjice, dostop do nastavitev, iskanje in "shutdown". Bljižnjice si lahko nalepim v metro, pa imam še pogled na razne podatke, npr vreme, novice, email... Nastavitve so v unem stranskem "pop up" oknu. Iskanje bljižnjica Win+S. "Shutdown" težko najdem, ponavadi uporabim kar Alt+F4. Vseeno je pri sedmki boljše, ker je vse na enem koncu. Sam si sigurno lahko daš vse povezave v metro, pa ga uporabljaš samo za hiter vpogled stvari in bljižnjice.

Moti me vprašljiva združljivost s kakšnimi programi in grd GUI. Enobarven, brez senc, nič "glossy", preveč "kvadraten". Ne razumem, zakaj imata MS in Apple v novih verzijah enostavne 2D ikone, so mi nenavdihnjene in preveč se zlijejo z ozadjem.
Pa naj mi kdo pove, kaj ne more naredit v win 8. Osebno ostajam na win 7, samo neutemeljeno nestrinjanje nima neke teže.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HighBane ()

Cervantes ::

No, jaz bom še kar naprej uporabljal Visto na tistih par mašinah. Sicer rabi pol ure, da štarta, ampak tacajt si glih skuham kavico in grem na sekret. Od tam naprej pa itak dela enako kot sedmica.
Kar se tiče osmice, mi je pa bolj simpatičen android.

Hayabusa ::

Uporabljaš 80486 dx100, da se tako dolgo zaganja ?

krneki0001 ::

HP ima to "vrnitev" izgovor za svojo nesposobnost. Ne znajo narest drajverjev za Windows 8 ali pa se jim zdijo rešitve podizvajalcev predrage, pa bodo uporabili stare drajverje in star sistem. Elegantna rešitev za še večji dobiček, ker ne bo treba podizvajalcem plačat za izdelavo darjverjev.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Cervantes ::

Hayabusa je izjavil:

Uporabljaš 80486 dx100, da se tako dolgo zaganja ?

Ja, to bo to.

zmaugy ::

krneki0001 je izjavil:

HP ima to "vrnitev" izgovor za svojo nesposobnost. Ne znajo narest drajverjev za Windows 8 ali pa se jim zdijo rešitve podizvajalcev predrage, pa bodo uporabili stare drajverje in star sistem. Elegantna rešitev za še večji dobiček, ker ne bo treba podizvajalcem plačat za izdelavo darjverjev.

MS je pa Win 8 naredil iz clovekoljubnih vzgibov?

krneki0001 ::

zmaugy je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

HP ima to "vrnitev" izgovor za svojo nesposobnost. Ne znajo narest drajverjev za Windows 8 ali pa se jim zdijo rešitve podizvajalcev predrage, pa bodo uporabili stare drajverje in star sistem. Elegantna rešitev za še večji dobiček, ker ne bo treba podizvajalcem plačat za izdelavo darjverjev.

MS je pa Win 8 naredil iz clovekoljubnih vzgibov?


Očitno si še en, ki ne ve da drajverjev ne dela MS, ampak firme, ki delajo komponente in še kdo drug. Tako da tukaj MS nima nič zraven, razen, da je naredil sistem.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

zmaugy ::

krneki0001 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

HP ima to "vrnitev" izgovor za svojo nesposobnost. Ne znajo narest drajverjev za Windows 8 ali pa se jim zdijo rešitve podizvajalcev predrage, pa bodo uporabili stare drajverje in star sistem. Elegantna rešitev za še večji dobiček, ker ne bo treba podizvajalcem plačat za izdelavo darjverjev.

MS je pa Win 8 naredil iz clovekoljubnih vzgibov?


Očitno si še en, ki ne ve da drajverjev ne dela MS, ampak firme, ki delajo komponente in še kdo drug. Tako da tukaj MS nima nič zraven, razen, da je naredil sistem.


Kako si prisel do sklepa, da tega ne vem? Preberi se enkrat.

trnvpeti ::

samsung naj bi 2015 prenehal delati windows notebooke
http://blog.gsmarena.com/samsung-to-rep...

krneki0001 ::

trnvpeti je izjavil:

samsung naj bi 2015 prenehal delati windows notebooke
http://blog.gsmarena.com/samsung-to-rep...


Če so bili pa za en K***C, pa jih noben ne kupuje.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 vendarle premagal Sedmico

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
107039 (4839) zmaugy
»

Nove procesorje bo podpiral le najnovejši Windows (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
13145258 (39676) jest10
»

HP nazaj na Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9537432 (31293) krneki0001
»

Microsoft pokazal Windows Blue in nove telefone

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
3312344 (9795) krneki0001
»

Windows Blue še letos, Windows 8 precej slabo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
9931033 (25084) krneki0001

Več podobnih tem