» »

Moto GP

Moto GP

1
2
3 4

z3ro ::

Začetek dirke je bil super zanimiv, vsaj meni. Potem, ko je Maq prišel za Lor se je videlo, da bi se lahko kadarkoli odpeljal mimo (ko se je, je v enem krogu naredil sekundo prednosti). Rossi solidno, če ne bi bilo toliko napak (+ Bradl ga je enkrat zrinil s steze) bi se lahko boril za stopničke.

VaeVictis ::

Marquez si je na začetku te dirke rekel: "Dons mi je pa mal dolgcajt in bom raje slabo štartal, da se bo vsaj kaj dogajalo na vrhu ..."

Vsa čast mu in na tej progi je bil vsaj pol sekunde hitrejši od vseh ostalih...

Res je, kar sta komentatorja govorila: Marqueza lahko ustavi samo še Marquez!

mitja73 ::

Vse skupaj je letos postalo dolgočasno, podobno kot F1. Kroženje od štarta do cilja in v ~90% že takoj po štartu veš rezultate. :S

Map ::

Spet dober štart Lorenza, ampak že v začetnih krogih ogromno napak Rossija. Sem bil prej prepričan, da bo na stopničkah. Marquez pa kot ponavadi, odlično. Res so hitre Honde.

dzinks63 ::

Danes dirka za VN Španuje v Jerezu, Marc_Márquez pobegnil, Rossiju pa se obetajo stopničke.
http://www.lag10.com/bt2

Map ::

Odlična dirka. Marc razred zase, Rossi super, pravtako pedrosa. Škoda za Lorenza, že štart se mi je ponesrečil. Je pa nekdo dobro napisal na twitter:"Če ne bi bilo reklam bi bilo sanjsko".

broken/link ::

Jutri nova dirka, ampak Marquez ponovno dirka, kot da je iz drugega planeta. Fantastično. Presenečenje pa na mestih 2,3,4 - ampak to je verjetno spet zgolj kvalifikacijska forma in na dirki bo drugače.

MotoGP, VN Francije, kvalifikacije

1. Marquez (Honda) 1:32,042
2. Pol Espargaro (Yamaha) + 0,692
3. Dovizioso (Ducati) 0,713
4. Bradl (Honda) 0,804
5. Rossi (Yamaha) 0,831
6. Lorenzo (Yamaha) 0,857
7. Bautista (Honda) 0,964
8. Aleix Espargaro (Yamaha) 0,973
9. Pedrosa (Honda) 0,981

z3ro ::

EsP super, ne vem če je koga sledil ali je pač sestavil tako dober krog? Vseeno pričakujem, da bo na dirki delal napake in ne bo ostal tako visoko.
Dovi je v formi + super mehka guma.
Lor zelo slabo, po včerajšnjem 3. prostem treningu sem ga pričakoval v prvi vrsti.
Ped je pa že lansko leto na tej dirki bil slab na kvalifikacijah pa potem zmagal na dirki. Ampak vrjetno tudi ni 100% zaradi operacije.
Maq pa niti ne vem kaj naj rečem. Vedno znova mislim da ne more imeti na vsakem dirkališču toliko rezerve pa me vedno znova preseneti:)

dzinks63 ::

Nova dirka, tokrat v Franciji, sloviti Le Mans, Marc Marquez je kmalu po startu naredil napako in bo na vso moč napadal iz ozadja, Rossi pa odlično, se mu obeta zmaga?

http://strmh24.com/?channel=ch9

oo7 ::

Dobra dirka ni kej edina slaba stvar so reklame in komentatorja na a kanlu.

VaeVictis ::

Sam imam občutek, da se Marquez prav igra s karavano...

Zgleda kot bi si mislil: "Na katero mesto lahko še padem, da bom zmagal..."

Na koncu sezone imam feeling, da bo prvo počakal, da vsi štartajo, potem jih bo pa en po enega prehiteval...

Sriple Tix ::

Že videno v Valenciji 2012 z Moto2. Je pa res, da se ni sam odločil za zadnje štartno mesto :).
http://www.crash.net/motogp/race-report...

http://www.streetfire.net/video/moto2-m...

tomazic89 ::

Jah Marc je mojster.. ni kaj reci. Vale je pa itq doktor, upam da bo 'zmagovalec med ostalimi' na koncu sezone. Sicer pa letos spet Brno, komaj cakam.
Je pa res skoda, da se nihce ne more konkretno kosati z Marcom, malo manjka tistih napetih bojev za prvo mesto. Kakorkoli ze, letos je kar pestro in zagotovo se bo.

dzinks63 ::

Danes je na vrsti Italijanski Mugello, Rossijeva 300-ta. Marc-u so letos rezervirana le prva mesta in tudi tokrat starta s prvega. Pista je izredno hitra in zahteva 100% zbranost, v povprečju je kar nekaj spektakularnih odstopov, torej čaka nas poslastica letošnje sezone.
http://strmh24.com/?channel=ch9

oo7 ::

Držim pesti za Rossija, da osvoji stopničke:)potem bo pa v Mugellu pokalo po šivih.

oo7 ::

Bradla je dobro snel od Cručlova motor.
Rossi že tretji8-)

dzinks63 ::

Marc je zasluženo zmagal, toda za to je moral iz sebe in iz motorja iztisniti zadnji atom moči, tako na tesno še ni šlo, atomska dirka, Rossi tretji, legenda.

oo7 ::

dzinks63 je izjavil:

Marc je zasluženo zmagal, toda za to je moral iz sebe in iz motorja iztisniti zadnji atom moči, tako na tesno še ni šlo, atomska dirka, Rossi tretji, legenda.


Jaz bi raje videl, da bi zmagal Lorenzo, ker Marqueza je reševala samo ravnina.

Map ::

Kaj bi šeče bilo, da bi tudi Rossi štartal med prvimi. In res nore so te "vale" vzkljikajoče množice.

dottor ::

Ampak malo manj reklam bi pa tudi lahko imeli naši, predvsem ko je blo dogajanje najbolj zanimivo. Je bil ravno kar poslan mejl na PROPLUS na to temo. Bomo ap preko travnika dobili dirko. Še Siol je tolko pi*da da nam počrni vse ostale TV kanale, ki prenašajo dirko....
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

oo7 ::

Neverjetno vzdušje v Mugellu. Ko par deset tisoč ljudi vpije VALE VALE VALE8-)

Map ::

To je res. Lahko bi še tistih par krogov počakali, ne pa da ravno med akcijo tišijo reklame.

dottor ::

Mi smo našli nek nemški kanal ki ga je pozabu Siol počrnit in smo gledali med reklamami tam. Res da nismo razumeli kaj šprehajo komentatorji ampak važna je dirka in ne una dva ki se med sabo pogovarjata...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

oo7 ::

Zato pa mi je nogomet super gledat, ker ni nikoli niti ene reklame.
Poleg reklam me pa še motita ta dva komentatorja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

dottor ::

Še ko je začel z dramatično sem upal da se ne prelevi v ališiča... ;((
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

oo7 ::

Men nista všeč, ker navijata za Marqueza. Komentator mora bit nepristranski, ko komentira ne, da navija za nekoga.

Alexius Heristalski ::

dottor je izjavil:

Mi smo našli nek nemški kanal ki ga je pozabu Siol počrnit in smo gledali med reklamami tam. Res da nismo razumeli kaj šprehajo komentatorji ampak važna je dirka in ne una dva ki se med sabo pogovarjata...

Sport1 (bivši DSF), saj sem pisal o tem. Večinoma drkata na Bradla. :D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

noraguta ::

oo7 je izjavil:

dzinks63 je izjavil:

Marc je zasluženo zmagal, toda za to je moral iz sebe in iz motorja iztisniti zadnji atom moči, tako na tesno še ni šlo, atomska dirka, Rossi tretji, legenda.


Jaz bi raje videl, da bi zmagal Lorenzo, ker Marqueza je reševala samo ravnina.

Marka je rešu lorenzo, ki je v zadnjem krugu napravil dve napake v prvih dveh sektorjih, kjer je bil sicer hitrejši. Po ravnini je pa tudi lorenzo enkrat snel markeza.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

dzinks63 ::

1. Marc Marquez (Špa/Honda) 41:38,254
2. Jorge Lorenzo (Špa/Yamaha) + 0,121
3. Valentino Rossi (Ita/Yamaha) 2,688
4. Dani Pedrosa (Špa/Honda) 14,046
5. Pol Espargaro (Špa/Yamaha) 15,603
6. Andrea Dovizioso (Ita/Ducati) 17,042
7. Andrea Iannone (Ita/Ducati) 17,129
8. Alvaro Bautista (Špa/Honda) 27,407
9. Aleix Espargaro (Špa/Yamaha) 41,886
10. Yonny Hernandez (Kol/Ducati) 45,212

Ta spisek uvrstitev dirkačev na današnji dirki da misliti, a so res Španci in Italijani tako superioni vozniki, konkurenci iz drugih držav sploh ne dajo dihati.

noraguta ::

Delno temu botruje klima, kjer se lahko vozijo motocikli skozi celo leto. Kar daje bazo in posledično tudi vlaganja v steze in mentaliteto. Vsaj tako mo je razlagal kolega iz italije tudi vnet motorist. Se mi je zdelo kar smiselno.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Sriple Tix ::

Mislim, da vozakanje motoristov po cestah nima nobene zveze z uspešnostjo dirkačev, sicer bi imeli tudi Grki najbrž kakšnega med njimi. Cel kup dirkališč, načrtno delo, "sto različnih kategorij moto tekmovanj", relativna cenovna dostopnost dirkanja za mulce in v višjih starostnih okvirih neusmiljena konkurenca, ki na koncu iz bazena tisočih nadebudnežev naplavi kakšnega vrhunskega dirkača na generacijo, kar je povsem dovolj, da "med člani" napolnijo prvih deset mest GP prvenstva. Prvi so s tem začeli Italijani, Španci so njihov sistem dirkanja mlajših kategorij uspešno kopirali in zdaj že prekašajo učitelje.

oo7 ::

dzinks63 je izjavil:

1. Marc Marquez (Špa/Honda) 41:38,254
2. Jorge Lorenzo (Špa/Yamaha) + 0,121
3. Valentino Rossi (Ita/Yamaha) 2,688
4. Dani Pedrosa (Špa/Honda) 14,046
5. Pol Espargaro (Špa/Yamaha) 15,603
6. Andrea Dovizioso (Ita/Ducati) 17,042
7. Andrea Iannone (Ita/Ducati) 17,129
8. Alvaro Bautista (Špa/Honda) 27,407
9. Aleix Espargaro (Špa/Yamaha) 41,886
10. Yonny Hernandez (Kol/Ducati) 45,212

Ta spisek uvrstitev dirkačev na današnji dirki da misliti, a so res Španci in Italijani tako superioni vozniki, konkurenci iz drugih držav sploh ne dajo dihati.


Čeprav ga ne maram ampak če bi še dirkal bi mešal štrene v vrhu še Avstralec Stoner.

VaeVictis ::

Glede velikega deleža španskih dirkačev ima mogoče kaj s tem tudi, da je Dorna Sports špansko podjetje.

Outcast ::

Prvič bil na dirki motoGp-ja, z karto moštva, ki dirka v moto2, bilo je super vzdušje, vse tri kategorije so bile zelo zanimive, Italijani so res nori za svojimi vozniki, celo Rossija sem srečal, oz se je pripeljal mimo na skuterju, ko se mu je mudilo na dirko:D
Pot je bila malo dolga in malo 'zakomplicirana', crknil nam je garmin, vendar se je definitvno splačalo!:)

dzinks63 ::

Dirka Barcelona MotoGP 2014 – Gran Premi de Catalunya, začetek zelo zanimiv, Rossi prevzev vodstvo, tesno za njim največji konkurenti, bo prav Rossi razbil serijo Marqueza?

oo7 ::

dzinks63 je izjavil:

Dirka Barcelona MotoGP 2014 – Gran Premi de Catalunya, začetek zelo zanimiv, Rossi prevzev vodstvo, tesno za njim največji konkurenti, bo prav Rossi razbil serijo Marqueza?


Nič si bolj ne želim kot, da zmaga Rossi ampak zmagal bo spet Marquez.
Bi bilo pa zelo zelo zanimivo, da bi se za ene 10 minut usul dež>:D

xxxul ::

Matr jim reklame... Je pa huuuuda dirka k sto mater

oo7 ::

Kdaj dajo teli bedaki reklame;((

dzinks63 ::

Ludnica od dirke, F1 se lahko skrije v mišjo luknjo, atomski Marquez pa znova zmagovalec, kot je rekel angleški komentator, what a race, fantastic.

xxxul ::

Sicer si želim da bi še kdo drug zmagu, ampak dirka ... Carji vsi

oo7 ::

Bravo Rossiju za drugo mesto8-)

oo7 ::

Zakaj je dirka v Assnu na Nizozemskem vedno ob sobotah?

z3ro ::

Adijo dirka danes:D Lorenzo presenetljivo slabo. Sem bil skoraj prepričan da Marquez danes ne more zmagat..

oo7 je izjavil:

Zakaj je dirka v Assnu na Nizozemskem vedno ob sobotah?

Zarad zgodovine. Ko je bila tam prva dirka so bile na nedeljo prepovedane vse aktivnosti, še posebej dirkanje. Potem pa je pač ostalo tako:)

Dr_M ::

Kasn bik je ta pedrosa. Lepo bi pelju na drugem mestu in bi bil lepo drugi, tko se je pa un spaget namotu na drugo mesto.

gusto ::

Dr_M je izjavil:

Kasn bik je ta pedrosa. Lepo bi pelju na drugem mestu in bi bil lepo drugi, tko se je pa un spaget namotu na drugo mesto.

Zato se pa reče temu dirkanje in MotoGP, ne pa vožnja v koloni in Formula 1.:P

Dr_M ::

Ta vikend je bila itak edina zanimiva dirka v franciji.

oo7 ::

Dr_M je izjavil:

Kasn bik je ta pedrosa. Lepo bi pelju na drugem mestu in bi bil lepo drugi, tko se je pa un spaget namotu na drugo mesto.


Zato, ker je prišel dirkat in tisti, ki dirkajo ponavadi hočejo zmagat:)

z3ro je izjavil:

Adijo dirka danes:D Lorenzo presenetljivo slabo. Sem bil skoraj prepričan da Marquez danes ne more zmagat..

oo7 je izjavil:

Zakaj je dirka v Assnu na Nizozemskem vedno ob sobotah?

Zarad zgodovine. Ko je bila tam prva dirka so bile na nedeljo prepovedane vse aktivnosti, še posebej dirkanje. Potem pa je pač ostalo tako:)


Hvala za odgovor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Map ::

dottor je izjavil:

Ampak malo manj reklam bi pa tudi lahko imeli naši, predvsem ko je blo dogajanje najbolj zanimivo. Je bil ravno kar poslan mejl na PROPLUS na to temo. Bomo ap preko travnika dobili dirko. Še Siol je tolko pi*da da nam počrni vse ostale TV kanale, ki prenašajo dirko....

Si dobil mogoče kak odgovor. Mislim, nora dirka, oni pa šest krogov pred koncem hajde reklame.

Dirka je bla res dobra, sem si pa želel videt Rossija na prvem mestu vse do konca, ampak pravtako vsa čast, da je držal Marquezov ritem. Bi blo pa prvenstvo bolj zanimivo, če bi Pedrosa na koncu oba peljal v pesek.

z3ro ::

Res bedarija koliko reklam spuščajo vmes. Rossi ima po mojem mnenju zadnjo možnost za zmago ravno v Assnu kjer je slavil že prejšnje leto. Pa še to bo težko ker letos pa je Marquez preprosto neverjeten na dirkah.

dzinks63 ::

Danes legendarni TT Circuit Assen in the Netherlands, Rossiju steza leži, toda Marc Márquez je kot iz drugega planeta

http://cricfree.eu/bt-sport-1.php
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MotoGP 2016 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506525 (3714) Map
»

MotoGP 2013 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
688983 (6543) Sriple Tix
»

MotoGP 2012 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10013204 (10463) Qrents
»

MotoGP 2011 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547103 (5505) Dr_M

Več podobnih tem