» »

MotoGP 2015

MotoGP 2015

Temo vidijo: vsi
««
«
1 / 7
»»

Map ::

Nova sezona se je že začela, in sicer z dirko v Katarju.



1. Valentino Rossi (Ita/Yamaha)
2. Andrea Dovizioso (Ita/Ducati)
3. Andrea Iannone (Ita/Ducati)
4. Jorge Lorenzo (Špa/Yamaha)
5. Marc Marquez (Špa/Honda)
6. Dani Pedrosa (Špa/Honda)
7. Cal Crutchlow (VBr/LCR Honda)
8. Bradley Smith (VBr/Tech 3 Yamaha)
9. Pol Espargaro (Špa/Tech 3 Yamaha)
10. Yonny Hernandez (Kol/Pramac Ducati

Zmagovalec napete dirke je bil Valentino Rossi, za njim pa Dovizioso in Iannone, kar daje vedeti, da je Ducati letos konkurenčen, vprašanje pa je, ali je bil konkurenčen zgolj v Katarju ali bo konkurenčen tudi na prihodnjih dirkah. Četrto mesto je osvojil Lorenzo, na 5. in 6. mestu pa sta bila Marquez in Pedrosa, kar je slaba uvrstitev za Hondina dirkača. Kot kaže, bo letošnja sezona napeta.

Naslednja dirka bo na sporedu 12. aprila v Ameriki. Lani je bil zmagovalec Marc Marquez, ki je postavil tudi rekord steze 2'02.773.

Sriple Tix ::

Od njegovega vstopa v Moto2 naprej navijam za Iannoneja, saj me njegov način vožnje nekako spominja na nesrečnega Simoncellija in zato moram biti nadvse zadovoljnen z njegovo uvrstitvijo. Glede celotnega dogajanja na progi pa nimam besed ... noro!

Map ::

Ducati je kar konkretno spremenil motor, saj so spremenili celotno šasijo. Ena od novosti so tudi krilca nad sprednjo gumo, ki ji omogočajo boljši oprijem.

Sriple Tix ::

Malce starejši prdci se spomnimo, da so pogruntavščino pred leti namestili tudi že Stonerju :)

oo7 ::

Valentino Rossi = Moto GP


Katera nora dirka8-)
Dr Rossi z 8 mesta in zopet zmaga.

V točkovanju prvi trije italjanski dirkači samo, da ni Španskih:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

z3ro ::

Adijo..sem že mislil da je prvo mesto oddano :D Ampak za padec si je pa kriv Marquez sam, vedel je da je veliko počasnejši kot Rossi pa je vseeno šel na silo.

Dr_M ::

Marquez v vsem svojem sijaju, koncno se mu je enkrat mascevalo to njegovo umazano dirkanje.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

vilser ::

Moj foter je rekel, da je Rossi namerno popustil gas, da je Marquez trčil.

BlackLight ::

Dr_M je izjavil:

Marquez v vsem svojem sijaju, koncno se mu je enkrat mascevalo to njegovo umazano dirkanje.

To je dirkanje ne pa ne pa da je umazano....

Dr_M ::

Ej model, pa to ni destruction derby.
Zadnji, ki je tako dirkal, ga ni vec med nami.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BlackLight ::

Dr_M je izjavil:

Ej model, pa to ni destruction derby.
Zadnji, ki je tako dirkal, ga ni vec med nami.

Ne moreš primerjat #58 ker je razlika dost velika ze v samem stilu. Tud Rossi nima nič proti tem dotikim. Pač pa so tuki samo bili Stoner, Lorenzo.

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Neki je dotik, neki je zbijanje. In tokrat jih je na sreco samo sam fasal.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

TOP ::

vilser je izjavil:

Moj foter je rekel, da je Rossi namerno popustil gas, da je Marquez trčil.

Tvoj foter očitno ni gledal dirke.

vilser ::

TOP je izjavil:

vilser je izjavil:

Moj foter je rekel, da je Rossi namerno popustil gas, da je Marquez trčil.

Tvoj foter očitno ni gledal dirke.

Je gledal in to še kako.

noraguta ::

Mm sam kriv. No vsaj dirka. Ne pa samo prepeljava. Pa poba je še mlad.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

z3ro ::

Marquez je sam šel na silo, Rossi je bil pred njim. Če bo pa govoril da je krivda na Rossijevi strani pa bo sam izpadel hinavec saj prav on dirka na kontakt bolj kot vsi ostali.

chucki ::

Sreča, da roziko ni spravil z motorja, ker potem bi si pa zaslužil eno okol mlečne buče.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Map ::

Mi je kar žal, da nisem moral gledat dirke. Lahko rečem le tako naprej Doctor. Komu in zakaj je zagorel Ducati?

roCkY ::

Če bo Rossi vedno štartal iz druge vrste dvomim da lahko prek cele sezone ogroža tiste, ki imajo vedno odličen kvalifikacijski krog.

Bo pa MM verjetno kmalu zelo zelo živčen. Pravzaprav je že podobno kot je bilo v predlanski sezoni, ko mu v drugem delu ni šlo vse po planu in je delal napake. Je malo starejši a da ne gre zapeljati skozi motor pred sabo bi pa že moral vedeti. K sreči je Rossi ostal na motociklu.

Nakazuje se ena bolj zanimih sezon v zadnjih letih. Da le ne bo kake poškodbe najboljših.

z3ro ::

Map je izjavil:

Mi je kar žal, da nisem moral gledat dirke. Lahko rečem le tako naprej Doctor. Komu in zakaj je zagorel Ducati?

Yonny Hernandezu, ne vem pa zakaj.

a_x_e_l ::

vilser je izjavil:

Moj foter je rekel, da je Rossi namerno popustil gas, da je Marquez trčil.

No če je res gledal, pol pa se ne spozna dosti. A se ti zdi, da bi rossi po tolkih letih in izkušnjah
zaprl gas, da je siguren ga da dobi od zadaj in riskira, da končata oba tam kjer je končal marquez?

Če je tvoj oz tvoj očetov odgovor JA, potem pa reči naj drugič obrne na kakšen drugi program, ker se na to
očitno ne spozna.

Marquez pa je občutil kaj pomeni to prehitevanje na silo, res škoda, ampak vsaka lekcija neki stane, se nam
pa letos obetajo zanimivi dvoboji očitno ;)

Sriple Tix ::

Klasična dirkaška nesreča, kjer sta oba želela biti na istem mestu ob istem času, s tem da je bil Rossi spredaj in niti Marc s tega ne dela neke drame. Tista z zapiranjem plina pa je res močna in, za kavč teoretike, vem kaj pišem, saj sem v preteklosti odpeljal nekaj SBK dirk).

a_x_e_l ::

Ja dramo bi v takem primeru delal kakšen, ki ga ni več v motogp.

Si pa prav povedal to so kavč teorije, ki jih razvijajo tisti, ki nimajo izkušenj kam je voznik osredotočen in gleda v takih situacijah. To ni turisticna
voznja z pogledom v ogledala :P

Se strinjam tudi, je dirkaška nesreče..sicer malo nasilna in iskana..glede na to, da sta se taknila še 10m pred padcem. Ampak oba vesta da v tem športu se to zgodi.

@Simple si dirkal profesionalno?

Sriple Tix ::

Profesionalnih moto dirkačev smo pri nas v preteklosti sproducirali za prste ene roke in na žalost nisem bil med njimi, sem pa kar kvalitetno zapravljal svoj denar za dirkanje, to moram priznati :)

a_x_e_l ::

No, ma že če si dirkal v SBK, je že lepo slišat..nisem pričakoval, da boš odgovoril, da si sklepal pogodbe za milijonske cifre..:P
Se mi zdi, da je vedno manj zanimanja za te zadeve..Jaz že ko malo pogledam sovrstnike in prijatelje jih ni dosti, ki imajo zanimanja
za motor, ok marsikdo pogleda motogp ma, da bi se spustil v te vode pa čeprav za užitek in ne za dirkanje..

Sriple Tix ::

Se strinjam. Jaz sem kot najstnik živel za motorizem in šraufal najprej tomose in kmalu potem napol podrte motocross motorje, ki sem si jih lahko privoščil, le zato, da sem odpeljal nekaj krogov na (zdaj že s travo preraščeni) progi nasproti uvoza v kamp Šobec ... in nato največkrat za ušesa potiskal nedelujočo crkovino nazaj v betinski klanec ter jo spet teden dni montiral skupaj za naslednjih nekaj krogov. Moja dva mulca, starejši v letih ko sem se jaz že spogledoval z elektronikom 90 ( :)) ), kilo težke honde v garaži niti pogledata ne, kar me, zaradi kaosa na cestah, navsezadnje kar veseli.

Že dirkanje na državni ravni pa je itak finančni zalogaj, ki si ga lahko privošči, zelo optimistično gledano, morda promil Slovencev.

oo7 ::

Formula 1 je živ dolgčaš v primerjavi z Moto Gp:)

a_x_e_l ::

Sriple Tix je izjavil:

kar me, zaradi kaosa na cestah, navsezadnje kar veseli.

To pa drži, že mene kakšen krat mine, ko doživim kakšnega voznika, ki poleti zavija levo v križišču in gleda 20 letnice v kratkih hlačah, ki se odpravljajo na plažo. Saj ne bom
reku, da jaz jih nisem opazil samo se pa ne zabulim ko tele v nova vrata in hkrati zavijam v drugo smer.

Je pa lepo, ko se s kolegom spominjava kako sva brusla glave na 4-kah, kasneje predelovala skuterje. To je bla že rutina, da si pred vikendom malo pošravfal preden si šel ven.

Sedaj pa drugi svet, še te 25-tke ko vidim me kar zvije. Zadnjič sem se v klanec peljal s Hondo, ko se mimo mene pripelje 14 letnik z zipom 25..vse vredu če zip v resnici nebi bil 125
in bi me prehitel medtem ko v klanec vozim 65 na uro..Seveda brez čelade..saj smo imeli vsi predelane, ma vsaj smo izpite naredili pro teh letih in poznali pravila in nismo skakali s kolesarske
na cesto in obratno brez pogledat...sicer to je cisto druga tema..;)

Da ostanemo v temi..Morem pa priznat, da mi je lepo videt lorenzota zadaj, ze od samega zacetka ga ne prebavim, mogoče le zato ker navijam za rossija se s casov 500 kubičnih 2T pošati in me spominja
na biaggia s tistih časov. Pa še prijatla sta :D

oo7 je izjavil:

Formula 1 je živ dolgčaš v primerjavi z Moto Gp :)

+1

oo7 ::

Men tudi ni Lorenzo preveč všeč čeprav vozi Yamaho.
Raje vidim, da sta Dovi in Inaone pred njim.

Borba za tretje mesto je bila tudi odlična. Takoj za ovinkom ciljna črta to bi moralo imeti čim več stez. Ker če bi bila cilna črta na sredi ravnine bi Kračlova z Ducattijem prehitel za šalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

a_x_e_l ::

oo7 je izjavil:

Raje vidim, da sta Dovi in Inaone pred njim.

Jaz sem upal, da bo A. Espargaro, bi se nasmejal, da je suzuki pred njim :P

loveJDM ::

a_x_e_l je izjavil:

No, ma že če si dirkal v SBK, je že lepo slišat..nisem pričakoval, da boš odgovoril, da si sklepal pogodbe za milijonske cifre..:P
Se mi zdi, da je vedno manj zanimanja za te zadeve..Jaz že ko malo pogledam sovrstnike in prijatelje jih ni dosti, ki imajo zanimanja
za motor, ok marsikdo pogleda motogp ma, da bi se spustil v te vode pa čeprav za užitek in ne za dirkanje..


seveda ni zanimanja ce ni denarja,imajo le tisti ki imajo veze za studentsko delo in jim ni tesko delat ali pa tisti jim starsi kupijo...motorja pod 2000€ ni,kar pa je pa vsi vemo v kakem stanju je

Dr_M ::

Zanimivo, kako ne prebavljate dirkacev, vsec so vam pa zabavljaci.
Mogoce zato, ker je gledate samega dirkanja, ampak show.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Map ::

Lorenzo tudi meni ni všeč, ubistvu je odličen dirkač, natančen, konstanten in hiter, ampak mi ni všeč njegov karakter, ki je čisto nasprotje Rossija in Marqueza.

@Sriple Tix, a bi lahko povedal kaj več o tvojem dirkanju? Se v tej temi čisto premalo piše in bi jo to kar poživilo.

a_x_e_l ::

Dr_M je izjavil:

Zanimivo, kako ne prebavljate dirkacev, vsec so vam pa zabavljaci.

Razen tebe, se ni noben spustil na nivo kdo je dirkač in kdo zabavljač. Samo podali smo mnenje kdo nam je všeč, karakterno.
Lorenzo ima 2 naslova v žepu in je svojo moč pokazal, tudi mesto v yamahi si je zaslužil, samo to ne pomeni, da more bit vsem všeč.
Zdaj če bi jaz osebno rad videl koga pred njim to je zgolj navijanje za nekoga in ne za drugega, ne pa kritiziranje kdo je dirkač in kdo ne.
Tako kot je imel rossi obdobja ko ni šlo jih ima tudi lorezno lahko in marquez in vsi ostali. Kaj praviš? ;)

oo7 je izjavil:

Borba za tretje mesto je bila tudi odlična. Takoj za ovinkom ciljna črta to bi moralo imeti čim več stez. Ker če bi bila cilna črta na sredi ravnine bi Kračlova z Ducattijem prehitel za šalo

Med dirko sem prav razmišljal kaj si more mislit glede na to, da je predčasno odšel na Hondo in to glih takrat ko se Ducati spet pripelje v ospredje. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: a_x_e_l ()

oo7 ::

Dr_M je izjavil:

Zanimivo, kako ne prebavljate dirkacev, vsec so vam pa zabavljaci.
Mogoce zato, ker je gledate samega dirkanja, ampak show.




Vsi, ki vozijo Moto Gp so dirkači nektarei pač resni nekateri bolj za zajebancijo jaz ne vidim nič slabega v tem.

Rossi ima daleč največ navijačev ravno zaradi njegovega karakterja in seveda talenta.
Lorenzo je preveč resen ravno zaradi tega ima manj navijačev ampak odličen dirkač.
Stoner je bil jokica in ves zategnjen in je imel malo podpore z občinstva ravno zaradi tega karakterja. Še v domači Avstraliji je več ljudi navijalo za Rossija.
Simončeli je bil pojava in ni segel Lorenzu in Stonerju po uspehih, do kolen pa je imel vseeno večjo podporo z občinstva ravno zaradi karakterja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Dr_M ::

Rossi je en italjanski cigancek. Jest do 5 let nazaj sploh nisem vedel kdo je to.
Ja, je odlicen dirkac, ampak ko da celado dol, je samo en klovn.
Razumem, show je vazen.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

a_x_e_l ::

Dr_M je izjavil:

Rossi je en italjanski cigancek. Jest do 5 let nazaj sploh nisem vedel kdo je to.
Ja, je odlicen dirkac, ampak ko da celado dol, je samo en klovn.
Razumem, show je vazen.

Hahahah, ti pa si ena pojava ča si za rossija nisi vedu do 2010 še ne pomeni, da je klown..prej bi reku da si to ti..poglej si malo sezone od 2000 do 2010..mogoče se boš kaj naučil :)):)):))

oo7 ::

Jaz lahko samo rečem Valentino Rossi = Moto GP :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Crossfire ::

oo7 je izjavil:


Stoner je bil jokica in ves zategnjen in je imel malo podpore z občinstva ravno zaradi tega karakterja. Še v domači Avstraliji je več ljudi navijalo za Rossija.

A se še spomniš, kako se je Stoner peljal na Ducatiju, kako pa Herr Doctor? Valentino je daleč najboljši dirkač (bi rekel celo vseh časov), da pa si peljal rdeč motor hitro, si pa potreboval jajčka. In rdeč motor je bil hitro sposoben peljat samo CS, ki pa je bil definitivno preodrasel za The Dorna Show :)

Dr_M ::

a_x_e_l je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Rossi je en italjanski cigancek. Jest do 5 let nazaj sploh nisem vedel kdo je to.
Ja, je odlicen dirkac, ampak ko da celado dol, je samo en klovn.
Razumem, show je vazen.

Hahahah, ti pa si ena pojava ča si za rossija nisi vedu do 2010 še ne pomeni, da je klown..prej bi reku da si to ti..poglej si malo sezone od 2000 do 2010..mogoče se boš kaj naučil :)):)):))



Je pa zabavno skodozeljne slovenceljne jebat v glavo. Jup :))



Jaz lahko samo rečem Valentino Rossi = Moto GP :)


A obstaja ciganski cirkus z imenom Moto GP?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

oo7 ::

Crossfire je izjavil:

oo7 je izjavil:


Stoner je bil jokica in ves zategnjen in je imel malo podpore z občinstva ravno zaradi tega karakterja. Še v domači Avstraliji je več ljudi navijalo za Rossija.

A se še spomniš, kako se je Stoner peljal na Ducatiju, kako pa Herr Doctor? Valentino je daleč najboljši dirkač (bi rekel celo vseh časov), da pa si peljal rdeč motor hitro, si pa potreboval jajčka. In rdeč motor je bil hitro sposoben peljat samo CS, ki pa je bil definitivno preodrasel za The Dorna Show :)


Jaz sem pisal o njegovem karakterju drugače se pa strinjam, da je bil odličen dirkač.

Crossfire ::

Laguna Seca 2008 comes to my mind :)

Sriple Tix ::

@Map, čisto na kratko. Leta 1997 sem kupil Suzuki 750 SRAD, se z enim izmed dirkačev prvenstva Alpe-Adria kmalu za tem podal na Grobnik in že prvič dosegel čas, ki ga je dodobra presenetil. Pod njegovim mentorstvom sem kmalu prilezel v območje, kjer ne bi bil niti več zadnji na državnem prvenstvu. Nato sem motor okrasil s komplet Akrapovičem, Marčelo je malo dodelal agregat, spredaj in zadaj sem namontiral Ohlinsa in si privoščil magnezijeve feltne. Original plastiko sem itak že prej zamenjal z lažje pogrešljivo. Časi so še vedno drseli navzdol, jaz sem med pripravami na naslednjo sezono, ko bi vstopil v tekmovanje Alpe-Adria, pod okriljem katerega so se vozile dirke za DP, pridno lovil sponzorje in nabiral izkušnje na dirkah nižjega ranga, dokler se nisva, izredno podobno kot M in R zadnjič, z nekim Zagrebčanom srečala v ovinku na isti dirkaški liniji in se raztreščila. Njega so odpeljali s helikopterjem v Zagreb, mene z rešilcem v Reko, kjer so mi napravili CT glave in me naravnali za prvo silo, nato so me domači spakirali v bolnico na Jesenice, kjer so me uredili do konca. Bilanca padca je del stegna, kjer mi je grobniški asfalt postrgal kožo, v čudni barvi, iz obeh kolen so mi odstranili zdrobljena meniskusa, še vedno so zrahljane vezi levega kolena, zlomi pa so se zacelili brez posledic. Seveda sem se čez pol leta, ko sem prišel k sebi in usposobil motor, takoj odpravil na Grobnik, ampak na polno lahko odpeljem morda deset krogov, potem bolečine postanejo prehude, zato sem navkljub veliki želji moral na motoristične dirkaške ambicije pozabiti. Ampak OK, vse je za nekaj dobro in če bi se podal v resno dirkanje, kar sem imel takrat namen, bi danes najbrž namesto v svoji hiši stanoval v kakšnem najemniškem stanovanju. Dirkanje je svinjsko drago.

Evo, izbrskal sem sliko z neke "vaške" dirke, saj niti tablice nisem snel (motorje smo imeli večinoma kar registrirane, da ni bilo treba med obiski sosednjih držav vselej na carini opravljati papirologije začasnega uvoza v dotično državo).



Se oproščam za offtopic, ne bom več.

a_x_e_l ::

@Crossifire Stoner je res znal peljat ducatija, samo ducati, ki ga je vozil takrat Stoner, ducati ki ga je vozil Rossi
in ducati, ki ga sedaj vozi Dovi so 3 cisto razlicni motorji. Trenutno ima Hernandez masino ki jo je imel Rossi
pa ni konkurencen. Cigava je krivda za to, malo od vsekh. Je pa treba reč, da Gigi Dall Igna ga je res dobro poštelal, ducatijo je prej kot voznika rabu njega.

@Simple res lela zgodovina, razen poškodbe seveda. Ma se tudi sedaj podaš še kakšen krat na grobnik, ko je npr slovenski dan, ali si popolnoma opustil te zadeve? Res prav je blo prijetno prebrat izkušnje :)

Sriple Tix ::

Hvala a_x_e_l. Takšnih meetingov se ne udeležujem, ker je tam preveč trapastih mladcev in neizživetih dirkačev (seveda niso vsi enaki, toda na pisti je dovolj le eden takšen v tvoji bližini) in zato prihaja do traparij. Nekaj časa po nesreči sem še obiskoval dirke A-A, kajti vozili so jih moji prijatelji in nesojeni konkurenti (danes se sliši neverjetno, da je bila dirka DP celo na mariborskem in sečoveljskem letališču). Od takrat sem bil tudi še nekajkrat na Grobniku z motorjem in testiral svoj telesni hardware, vendar ne gre in zapravljati denar zato, da se podam trikrat v enem dnevu na dirkališče zgolj za nekaj krogov, se mi ne zdi vredno. Je pa dirkanje droga in preizkus GP dirkališča še danes svetujem čisto vsakemu motoristu, četudi se pujsa po njem s turistično hitrostjo.

... spet off, ampak zdaj res ne bom več :|.

Crossfire ::

a_x_e_l je izjavil:

@Crossifire Stoner je res znal peljat ducatija, samo ducati, ki ga je vozil takrat Stoner, ducati ki ga je vozil Rossi
in ducati, ki ga sedaj vozi Dovi so 3 cisto razlicni motorji. Trenutno ima Hernandez masino ki jo je imel Rossi
pa ni konkurencen. Cigava je krivda za to, malo od vsekh. Je pa treba reč, da Gigi Dall Igna ga je res dobro poštelal, ducatijo je prej kot voznika rabu njega.

Absolutno. Seveda so bile razlike od GP07 do GP12, vendar se le-te na rezultatih niso kaj preveč odražale, ker je razvoj pod Preciozijem šel preveč po svoje (carbon frame, understeer, user unfriendly,...).
Gigi, ki je krivec za RSV4, pa je zmagovalno WSBK logiko motocikla uspešno prenesel na GP15, kar se jasno kaže. Motor gre v ovinek, ne rabiš biti vedno na meji, da se pelje hitro...Stoner je vsakič znova obhajal te probleme, kako, še Rossiju ni čisto jasno. Bi si pa tudi sam želel Rossija videti na današnjem Ducatiju...in ne na kravi izpred 3 let. Tisto je bilo eno skropucalo...a ipak, z Burgessom ga nista uspela poštimati v 80sec, kot sta se z 46 hvalila pred začetkom 2011...

Sriple Tix je izjavil:

Hvala a_x_e_l. Takšnih meetingov se ne udeležujem, ker je tam preveč trapastih mladcev in neizživetih dirkačev (seveda niso vsi enaki, toda na pisti je dovolj le eden takšen v tvoji bližini) in zato prihaja do traparij. Nekaj časa po nesreči sem še obiskoval dirke A-A, kajti vozili so jih moji prijatelji in nesojeni konkurenti (danes se sliši neverjetno, da je bila dirka DP celo na mariborskem in sečoveljskem letališču). Od takrat sem bil tudi še nekajkrat na Grobniku z motorjem in testiral svoj telesni hardware, vendar ne gre in zapravljati denar zato, da se podam trikrat v enem dnevu na dirkališče zgolj za nekaj krogov, se mi ne zdi vredno. Je pa dirkanje droga in preizkus GP dirkališča še danes svetujem čisto vsakemu motoristu, četudi se pujsa po njem s turistično hitrostjo.

... spet off, ampak zdaj res ne bom več :|.

Dirkaške zkušnje iz prve roke pod topic MotoGP 2015 so daleč od off, please, go on ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Crossfire ()

a_x_e_l ::

@Sriple tudi jaz se strinjam z @Crossfire, to prav sodi v to temo, kar ne sodi je uno kar sem jaz zgubljal cas z @Dr_M.
Drugače pa ja slovenski dan na grobniku je res samo za to, mogoče zato ga sploh nisem še obiskal. Grobnik je zame želja, ki jo vsako leto prelagam na naslednje leto, zakaj niti sam ne vem. Bi pa se najraje zapeljal s suzukijem gsxr 750, nekako imam posebno zeljo po tem modelu v garaži, ali pa po ducatiju 848.

@Crossfire Ja uno o 80ih sekundah z Burgessom je blo res ustreljeno mimo. Mogoče bi še kaj dosegli če bi Preciozi imel malo bolj širok pogled. Do prihoda audija se je tam res šalabajzersko delalo. Škoda, ker bi blo res lepo videt, da ima rossi še kašen naziv z dukatijem v zepu. Še sam je enkrat priznal da bi takoj zamenjal 2 z japonci z enega z italjanom.

Prednost ducatija 2007 pa je bla v največji meri tistih 20km na uro na ravnici. To je blo grdo gledat. Takrat se je rossi boril v ovinkih pokazal kaj zna, ga prehitel in pol na ravnici ti gre mimo kot da si pozabu prestavo menjat. Posledično itaq zjebeš gume. Če se prav spomnem je takra bil rossi se na Michelin in je Bridgestone res delal razliko. Pa še ducati je imel ze razvit 800 ccm SS serijski model, ki ga japonci niso imeli. Dejansko so bla to leto prav pisano za ducati, in tudi stoner je opravil odlično delo. Samo že naslednje sezone se je vidlo. Tudi stoner takrat ni bil kos ducatiju.

oo7 ::

Naslednja dirka je Circuito de Jerez



Kakšne so kaj napovedi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

francek1 ::

a_x_e_l je izjavil:

Dr_M je izjavil:

Rossi je en italjanski cigancek. Jest do 5 let nazaj sploh nisem vedel kdo je to.
Ja, je odlicen dirkac, ampak ko da celado dol, je samo en klovn.
Razumem, show je vazen.

Hahahah, ti pa si ena pojava ča si za rossija nisi vedu do 2010 še ne pomeni, da je klown..prej bi reku da si to ti..poglej si malo sezone od 2000 do 2010..mogoče se boš kaj naučil :)):)):))

Ne more vedet, če se takrat še rodil ni....:))
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

a_x_e_l ::

oo7 je izjavil:

Naslednja dirka je Circuito de Jerez

Letos je težka napoved. Moje želje: Rossi, Marquez, Dovi.
Bo pa verjetno Lorenzo precej konkurenčen. Če bo pa dež pol pa si niti ne predtavljam kaj in kako se lahko zaključi..
««
«
1 / 7
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto GP (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16526468 (69) Ganon
»

MotoGP 2017

Oddelek: Na cesti
251978 (1024) Ciklamen
»

MotoGP 2016 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506525 (3714) Map
»

MotoGP 2013 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
688982 (6542) Sriple Tix
»

MotoGP 2012 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10013204 (10463) Qrents

Več podobnih tem