» »

Sprememba pri popravljanju postov

Sprememba pri popravljanju postov

Gandalfar ::

Ideja je, da se spremeni casovno omejitev za popravljanje lastnih postov iz 2h na 30min. Ce ima kdo kaj konstruktivnega za pripomnit k temu naj to stori zdaj.

ToniT ::

30 min je premalo.
Predlagam minimalno 1 uro.

sketch ::

Se strinjam s Tonijem. Pa saj sedaj ne prihaja do neke tezke zlorabe, AFAIK... samo 2h pa je rahlo veliko.

lp
s.
Adapt and overcome.

MadMax ::

Saj ni bilo z 2h nič narobe.
Ce pa je kdo že odgovoril na post, pa popravljanje ni več mogoče.

Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

undefined ::

Vsi ostali forumi, ki jih poznam, imajo možnost popravljanja postov neomejeno. Saj se vedno po popravku spodaj tudi izpiše KDAJ je bil post nazadnje popravljen, tako da odgovor pod njim ne izpade ravno butast, še posebej, če poleg navede citat, kar pa ponavadi vsak tudi stori. Tako da res ne vidim smisla, da bi čas teh dveh ur še nadalje zmanjševali. :)

hatch ::

Ne pise pa KAJ je nekdo popravil.

Kar reces pac reces.. ne mores spreminjat preteklosti.

R0K ::

Glupost.

Čist brez veze se mi zdi to. Tist ko to zlorablja ga bomo že dobil, eni pa to tut rabimo ko je treba kako linke do slik alpa tut kakšne slovnične napake popravt...

Zheegec ::

Noro.
Prejšnič sem narobe dal copy+paste v en topic pa bi moral pod drugega, tako da je bilo pod temo Irak nekaj o R9100, zdaj bo pa 2 ure treba čakat...
Raje si izmislite nekaj da bo pisalo KAJ je kdo popravil, kdaj pa že itaq piše.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

darh ::

ALIEN3001, mislm da si mal narobe razumel..

trenutna omejitev ti prepreči popravljanje lastnih sporočil po dveh urah. Gandalfar je predlagal, da bi to omejili na 30 min.
Excuses are useless! Results are priceless!

morphling1 ::

30 min je čisto premalo, še 2h je včasih premalo ravno zaradi razlogov, ki jih je ROK napisal, včasih kaj kasneje prebereš in vidiš da si kaj narobe napisal in ne vidim razloga zakaj ne bi smel tega popravit tudi malo kasneje. Kakšnih zlorab pomoje ni bilo
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Zheegec ::

Sorry, xbite, my mistake :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Azrael ::

ROK in morphling1 imata prav. Če že kakšna sprememba naj bo taka, da se vidita original in popravek in so na ta način morebitne zlorabe izklučene. Če mene vprašate kako, bi popravke časovno omejil na vsaj 24 ur,ker včasih napišem post, preden grem spat, drug dan pa vidim kakšne slovnične napake sem zagrešil 8-O8-O;(( ,čeprav sem prejšni večer post vsaj 2x prebral in jih nisem videl.
Nekoč je bil Slo-tech.

TESKAn ::

Če naj se vidita original in popravek - kaj je potem sploh še smisel popravljanja, če se še zmeraj vidi post, ki si ga prej napisal???

In če za kaj kasneje opaziš, da si narobe napisal - pa napiši nov post in v njem pojasni napako, ne pa da popraviš svoj post, na katerega je po vsej verjetnosti že kdo odgovoril, v svojem postu mogoče kritiziral tvojo napako, ti jo popraviš in kritik izpade ko butec.

Ne, popravljanje naj ostane, omejitev časa, ko lahko popraviš, pa tudi. In po mojem mnenju je 2 uri več ko dovolj.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Loki ::

vcasih je bil "na voljo" (oz. naj bi bil na voljo) en feature, ki ti je prikazal stari odgovor (pred popravljanjem) v stilu linka na strani:

Ta odgovor je dne 11.11.1111 ob 11:11 popravil Uporabnik;
kjer je link v besedi odgovor kazal na stari/ stare odgovore.

zakaj ne date raje tega?

hatch ::

Slovnicne napake so nekaj normalnega.. nihce te ne bo kritizral zaradi njih (razen thomasa.. ) in to je treba se najmanj popravljat...

Res je edina stvar kjer vidim smisel editanja pri linkih... in pr kakih postih, kjer se dela kak spisek glede na odgovore..

30min je dovolj.. pac naj vsak preveri takoj ko posta.. drugace pa lahko tudi za pravi link naredi nov post..

CaqKa ::

s tem si gandalfar nabral minus točke pri meni... spet po dolgem času.... ccc pa sem mislil da je tak fajn človek.
em daj da postavim kontra vprašanje... koliko je takih grešnih kozlov ki zlorabljajo editiranje postov?
/edit:
kaj ko bi se pa primožev forum naredil tak da bi se pa določenim osebam dovolilo neomejeno popravljanje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

Tomi ::

CaqKa: saj Primož je forum že naredil tako, da je določenim osebam omogočeno neomejeno popravaljanje postov. Imenujejo se moderatorji.
metrodusa.blogspot.com

V-i-p ::

Tudi jaz menim, da je omejitev popravljanja pametna. Zaradi slovničnih napak sigurno nobeden ne bo kritiziran, zakaj bi se sekiral, če vidiš da si narobe napisal, če pa res tako hudo želiš kaj popravit po 24 urah, pa pač prosiš moderatorja v tistem oddelku da ti popravi...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

CaqKa ::

ko sem reko 'določenim' sem iz tega izvzel moderatorje :>

Blup ::

A da bi se pa popravljanje prekinlo v tistem trenutku, ko se pojavi prvi odgovor na post pa ni dobr? :\ Dokler pa noben ne odgovori pa bi lohka spreminju neomejeno... men se tko zdi še najbolš...

Blup
:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lektoriranej naloge, napisane v Latexu

Oddelek: Šola
376350 (4203) marflor
»

Svoboda govora? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
755343 (1847) undefined
»

Avtor je car

Oddelek: Slo-Tech
301839 (1023) Primoz

Več podobnih tem