» »

Gaming miška

Gaming miška

krOOokO ::

Katero gaming miško mi proporočate za okoli 20€.

Katerakoli firma razen Razer.
  • spremenil: bluefish ()

Skyman ::

za 20€ ni gamimg miske!

kozmy ::

Pa o ''gaming miška'' bi se tudi dalo debatirat :D
Za taki denar ni nekih bistvenih razlik, najboljše da greš v kakšno trgovino, kjer imajo razstavljenih več mišk in stestiraj katera ti sede v roko.. Za kaj bolj kvalitetnega, bo treba dati 40-50€..

jazbec ::

prašam tle ker v moji temi nism dobil odgovora
rabim miško za igranje iger , cenovni razpon od 50 do 100 evrov

GamerBoy ::

Poglej gigabyte, imajo solidne gaming miške za 20-25 eur (kakšna tudi manj). Priporočam M6900 ali še rajši thor.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

54j0 ::

Karkoli nad 30€ je ok, dokler ti lepo sede v roko, da ima dovolj gumbov in so ti tam, kjer jih lahko udobno dosežeš. Nekatere zdržijo bolj grobo ravnanje, kot druge - a nobena ni tako občutljiva, da bi se zlomila ob "normalni" uporabi (hej, miš je za premikanje po zaslonu, ne za utrjevanje tal in zabijanje žebljev).

Nekatere miši imajo tudi "posebne" dodatke, kot je dodajanje teže (na to se ne bi preveč oziral) in, recimo, prosto se vrteči kolešček (nekaterim to v igrah ni všeč, ker je v običajnem načinu klikanje koleščka premalo izrazito).

Če se boš odločal med brezžičnimi miškami, ni odveč preveriti, če imajo "zanimivi" modeli slučajno težave z zakasnitvijo. In seveda, na kak način se polnijo in kakšno vrsto baterije imajo (ter, če se le-ta lahko zamenja).

vozlov225 ::

Odsvetujem Razer, priporočam pa vse ostalo :) Sam imam rat7, a je nesmiselna, če nisi težki gamer. (jaz tudi nisem, a mi je bila neopisno všeč, pa sem si jo nabavil). Tako, kot so že ostali povedali, sprobaš, kakšna oblika in teža ti pašeta, kupi. Ko boš pa preigral precej precej, boš pa brez vprašanj kupoval.

jazbec ::

preigram dosti ampak sprašujem za mnenja ljudi ki imajo kako miško da bi jo priporočali
bi blo dosti lažje če bi pr nas meli kako trgovino, kjer jih lahko sprobaš

Pariah ::

Gigabyte M6900(V2). V1 te miške mi je zdržala 2 leti in pol vsakodnevne heavy uporabe, zamenjal sem jo z V2, ko se je obrabil left click switch.
Edit: dobi se jo že za 15EUR, totally worth it IMO...
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pariah ()

galu ::

jazbec je izjavil:

prašam tle ker v moji temi nism dobil odgovora
rabim miško za igranje iger , cenovni razpon od 50 do 100 evrov


G500s. Prejšnji model je sicer bil lepši.
Tako to gre.

Skyman ::

g700s se sveza 10mim glih iz škatle...1a tud g700 bla 1 liga se delala po 4 letih bp..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Riff ::

tale meni odgovarja ni vse v miški ampak tudi v roki

http://www.mimovrste.com/artikel/225002...

veng ::

razer abyssus sem sam uporabljal približno tri leta, prestala je okoli 3500 LoL -gamov, šele pred kratkim je desni klik začel odpovedovati, zato sem preklopil na miško rat 3 in mi je res neverjetna, sploh zaradi vseh macronov ki jih lahko narediš brez večjih problemov

b00mer ::

GamerBoy je izjavil:

Poglej gigabyte, imajo solidne gaming miške za 20-25 eur (kakšna tudi manj). Priporočam M6900 ali še rajši thor.


Obvezno upoštevaj predlog, "fenomenalnega" gamerja in večnega ženskarja !

bobomar0 ::

Pozdravljeni, katero gaming miško mi priporočate za ceno tam nekje do 70€ da je res kakovostne izdelave in da se dobro izkaže v igrah? Hvala

BorutK-73 ::

Logitech - od tu naprej si izberi model ki ti je všeč in cenovno dostopen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32065500 (4200) yayo
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38294872 (51768) Kr_Edn
»

Gaming miška za male pare (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5116556 (14792) jstsemcar
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817111 (15421) Antares88
»

Gaming miška (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6314715 (12987) mr1two

Več podobnih tem