» »

Gaming miška za male pare

Gaming miška za male pare

«
1
2

jasa123434 ::

Razmišljam o nakupu nove gaming miške ker mi je stara crknila. budget je 25 €

razmišljam sem med temi

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...


Katera od teh treh je najboljša za igre npr. mp streljana ali podobno.
in katera od teh se vam zdi najbolj udobna za igranje ker nočem da se mi dpi spreminja sredi igre?

GamerBoy ::

Zadnja je nobrainer, 6k dpi, imam jo tudi sam(brez tezav za1x v tem letu odkar jo imam). DPI se ti med igro ne bo ponesreci spreminjal, ker je na sredini gumb, ki ga mores "zaslidat" navzgor ali dol ce hoces spremeniti profil(in s tem dpi), tako da ga ne mores pomotoma pritisniti.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

b00mer ::

Stegn se se par eurov za g300

Skyman ::

ali za g700

dope1337 ::

Vzemi Thor, pa čao pepi

GamerBoy je izjavil:

Zadnja je nobrainer
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

jasa123434 ::

Torej je thor najboljša ker ima 6k dpi ???

GamerBoy ::

Glej da se normalno gejmat tudi z 2k DPI, ampak 6k se opazi razlika, sploh če rad igraš na low sensitivity in veliko premikaš miško ( zaradi manjše izgube zaznavanja).
Miška je kvalitetno narejena in ne vidim razloga zakaj bi dalaj celo več denarja za manj DPI, kvaliteta pa tudi ni nekaj dosti višja, da bi recimo dajal 50 eur za nek razer, ki se enako obnese ali celo slabše (imel sem jih cel kup iz razer in logitech tabora pa se nisi nič boljše odrezale od te gigabyte).

Zdaj edini razlogi zakaj bi dajal več denarja za miško pa so: rabiš več kot 2 dodatna stranska gumba (pri streljačinah glih ne rabiš, ker niso praktični in takčas ko pritiskaš po miški ne moreš normalno&natančno meriti), ali resnično rabiš macrote in ti jih igra sama ne ponuja in ni dodatkov, ki bi jih ponujali, ali pa miško premikaš na visokem sensitivityu in se miška dejansko premika samo za 2cm levo/desno in resnično rabiš dodatne uteži za v miško, da si jo optimiziraš kako bo drsela.

Ne trdim da je najboljša miška, je pa v vsej tej ponudbi ena najboljših za ta denar, občutek pa je isti kot na deathadder(oz boljši, ker ima več dpi) za katero sem takrat pred leti dal skoraj 60eur.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

b00mer ::

kaj mu bo 6k dpi...folk vecinoma igra od 400 do nekje 800 dpi.

GamerBoy ::

Zakaj že si mu ti potem svetoval naj se stegne še malo za g300, če si pa lahko za tak denar kupi enih 10 komadov mišk z 400-800dpi in igra do smrti s to zalogo mišk. DPI je pomemben, sploh če rad igraš na nižjem sensitivityu ! Verjemi, da sem svoj čas ogromno CODa dal čez (cod1,cod2 in cod4), tudi na večjih lanpartyih smo ponavadi bili med top3(torej nismo bili totalni loleki) in smo se vsi v teamu strinjali, da je DPI pomemben(seveda obstajajo izjeme, sem tudi videl ljudi igrat z navadnimi ali celo razerkami na 400dpi, pa jim je šlo, ampak to so izjeme, večini bolj ustreza več DPI-ja). Če pa si le casual gamer, ki malo igra na public serverjih je pa potemtakem res vseeno...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

b00mer ::

GamerBoy je izjavil:

Zakaj že si mu ti potem svetoval naj se stegne še malo za g300, če si pa lahko za tak denar kupi enih 10 komadov mišk z 400-800dpi in igra do smrti s to zalogo mišk. DPI je pomemben, sploh če rad igraš na nižjem sensitivityu ! Verjemi, da sem svoj čas ogromno CODa dal čez (cod1,cod2 in cod4), tudi na večjih lanpartyih smo ponavadi bili med top3(torej nismo bili totalni loleki) in smo se vsi v teamu strinjali, da je DPI pomemben(seveda obstajajo izjeme, sem tudi videl ljudi igrat z navadnimi ali celo razerkami na 400dpi, pa jim je šlo, ampak to so izjeme, večini bolj ustreza več DPI-ja). Če pa si le casual gamer, ki malo igra na public serverjih je pa potemtakem res vseeno...


Dej ne klobasej tuki neki brezveze...low dpi je zmeri biu ne pa 6k + pri g300 ga nastavljas max je 2500.
Kr neki si zaceu pisat kok si igrov lol, ko da si edini k je biu kdaj na lanu :) Cmon

GamerBoy ::

Ne samo napisal sem ti zakaj menim, da imam več pojma o tem kar govorim kot ti, ker sem verjetno med srednjo šolo tega preigral več časa kot 99% drugih geekov in imam posledično tudi več izkušenj(ne ni nekaj s čim bi se glih bilo za hvalit ampak še vedno...)... Ne bom se kregal, itak je na njemu da se odloči, ampak še vedno ne rabiš take bedarije pisat o tem, da je itak 400-800 dpi dovolj medtem ko mu po drugi strani štuliš 2500DPI miško, ki bi po tvoji logiki kot si sam napisal morala biti potemtakem overkill.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

b00mer ::

Js sploh nism napisov kaj sm igrov in kolk casa ...kar ne pomen, da mas ti vec izkusenj.
400-800 igra vecina pro-jev. Js sm cilov pri g300 na nastavljivi dpi ne da bi spilov na 2500, ker je nemogoce igrat na takem dpiju.

BorutK-73 ::

Samo G500 ne kupovat.;(

GamerBoy ::

b00mer je izjavil:

Js sploh nism napisov kaj sm igrov in kolk casa ...kar ne pomen, da mas ti vec izkusenj.
400-800 igra vecina pro-jev. Js sm cilov pri g300 na nastavljivi dpi ne da bi spilov na 2500, ker je nemogoce igrat na takem dpiju.


Wauu... Kaj si ti resen ? Nemogoce igrati na takem dpiju ?!? Kaj se ti norce delas ? Potem pa si uzaljen, ce ti med vrsticami povem, da nimas pojma.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

OptimuZ ::

tudi jaz sem preigral od cod1 do cod4 konstantno in ti povem, da nad 1600 dpi ne zdržim niti minute, tako mi je nadležno :)

GamerBoy ::

Zakaj ? Menda uporabljaš sensitivity komando ? Edino logično razlago vidim, da igrate tako, da miško premikate samo z zapestjem in še to samo par cm levo/desno, kar pa ima svoje omejitve kar se natančnosti tiče, ko je potrebno hitro in natančno namerit(tam je med/low sens superioren, je pa se potem treba navadit ko pride do close combata vleci misko cez pol podloge in se da nekako znizati hendikep, medtem ko na med/high range z lahkoto pometes z nekom ki samo misko "nagiba levo/desno" (ok ne velja za quake in podobne stvari, kjer natancen aim ni ravno prioriteta ampak odzivnost in predvidevanje kam prileti izstrelek/se nasprotnik premakne ).

p.s. Cel kup ljudi sem že videl, da si je namesto sensitivitya nižal DPIje in mislil da je to eno in isto, saj vem da če si preigral da je samoumevno da to veš in verjamem da ti to veš, ampak še vedno presenetiljivo veliko ljudi vidim početi to banalno napako tako da bom vseeno to omenil.

Kakorkoli že na 6k DPI imaš večji potencial, da razviješ dobro aimanje kot na 800DPI, kjer se da zelo dobro igrat ampak tudi najboljši ne bodo nikoli na 800dpi tako dobro merili kot na 6000, ker je za to potreben low sen in 800 dpi spusti marsikater signal ko se hitro vleče po podlogi.

Kaj pomeni dober oz. najboljši pri merjenju ? Najvišji odstotek zadetih strelov, ker tudi na high sens imaš noro dobre snajperje in tiste z "riflami", ampak pri njih sem videl da so izjemno nezanesljivi, včasih naredijo ace drugič mu niti enga ne uspe, medtem ko tisti boljši vedno konstantno zadevajo pa če imajo dober ali slab dan.

Pri nas v klanih je ponavadi vedno tako bilo, da tisti z visjim sensom so igrali šrotarje in ostale "sprejerje" na blizu, ker tam je seveda jasno.


No kakorkoli, če že pljuvate po visokih DPIjih se vsaj potrudite malo obrazložiti kaj je tisto kar vas moti in isto ko predlagate kakšno miško, ker samo ime miške in da je najboljša ne pove ničesar...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

miraldi ::

BorutK-73 je izjavil:

Samo G500 ne kupovat.;(



Kaj je narobe z G500?

Jaz jo imam in je ne menjam za nobeno drugo..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

BorutK-73 ::

miraldi je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Samo G500 ne kupovat.;(



Kaj je narobe z G500?

Jaz jo imam in je ne menjam za nobeno drugo..


Levi klik začne nagajat - ko hočeš nekaj potegnat ti vmes kar spusti gumb.
Jaz vsake toliko časa spiham ali posesam miško in imam kolikor toliko mir.
Je pa res super miška.

miraldi ::

BorutK-73 je izjavil:

miraldi je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Samo G500 ne kupovat.;(



Kaj je narobe z G500?

Jaz jo imam in je ne menjam za nobeno drugo..


Levi klik začne nagajat - ko hočeš nekaj potegnat ti vmes kar spusti gumb.
Jaz vsake toliko časa spiham ali posesam miško in imam kolikor toliko mir.
Je pa res super miška.


Res?

Meni v skoraj dveh letih ni povzročala nobenih težav. Jo imaš že dolgo?

Sicer pa sedaj uporavljem G500s, ts je pa res TOP(doberr grip) :P
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

BorutK-73 ::

cca 1 leto, samo sem kupil rabljeno, tako da pojma nimam koliko "km" ima.;((

vorantz ::

jaz sem si ta vikend nabavu g400s za zamenjat mx518
i like

jo majo za 45EUR v big bangu (povsod drugje so 55-80)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vorantz ()

OptimuZ ::

@Spovedničar: mogoče ti to pali v cod2 zaradi trencha, ker v cod1 si lahko imel 10k dpi in ti ni nič pomagalo, če si bil hlod, v cod2 pa je 60% vsega bil dober comp = fpsji + config + miš.

GamerBoy ::

Dober PC je samoumeven (vsaj konstantnih 125) pač isto kot delujoča tipkovnica in ekran, config pa skoraj čisti placebo... Na partisu maš med zbirkami configov tudi mojega(nick naj bo skrivnost, ker nocem povezovanja z slotechu), pa sem imel samo modificiranega za boljše fpsje, recoil se je pa samo navidezno manj tresel, ampak folk se je na xifire slinil in potem ko sem jim poslal hvalil kako super je, jst sm se pa samo cinično smejal ko sem bral njihove placebo ugotovitve, kako jim je skill narastel. Se pa strinjam da je bil cod1 bolj noobom neprijazen in te je kot začetnika vsak povprečnež zmlel medtem ko pri cod2 se jim lažje userje (kar pa ne pomeni da je bil slabši ali manj zahteven, le tisti potencialni edge, ki ga imaš nad nasprotniki je manjši sploh pri noobih če primerjamo cod1 vs cod2.

Sicer pa sem napisal da ti DPI miške pomaga za piko na i do konca razviti skill aimanja in če si hlod ti nič ne pomaga, pa če maš 9999FPSja in če si dovolj lesen ti tudi wallhack ne pomaga.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Boobiz ::

Imam GXT31 in par stvari me moti. Tist ekstra gumb zraven kolešča ni programabilen za nič druzga kot fast triple click (dobr je recimo za kake FPS špile samo). In potem še stvar s profili in lučko. Vsak profil ima drugačno lučko, ki sveti ali utripa in je stvar nenormalno moteča ponoči zato miško čez noč vedno izklapljam, ker se utripanja pač ne da izklopit.

Kar pa se ostalega tiče, uteži so prilagodljive in dejansko maš lahko ultralahko miško ali pa dokaj težko. Miška je precej visoka in dolga in je primerna za tiste z večjimi dlanmi (v primerjavi z MX518 deluje v roki precej večja, čeprav dejansko ni razlike).

Se mi zdi da je vredna denarja. Žal pa nisem pa sprobal gigabytovih alternativ.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

Master_X ::

Eno nevedno vprašanje z moje strani... A Trust pa Sharkoon sta ista firma, drugo pakovanje? Ali eni delajo za druge? Ker jaz imam doma Firegliderja, pa majkemi :), da je to ista miška kot GXT31.

No, da ne bom čist offtopic, imam Sharkoon Firegliderja in je pred slabima dvema letoma, bil najboljši price/performance za 20 €. Pred tem sem imel eno podobno Gigabytko in tudi ni bla slaba. Je pa po dokaj pogosti gaming uporabi, hitro začelo popuščati lepilo pri blazinicah pa strankem padu. Pri Firegliderju ni takih težav, po drugi strani se je pa moja gaming intenzivnost tudi precej zmanjšala.

Po mojem pri teh budget gaming miškah ni neke velikanske razlike, še najbolj je verjetno pomembno kako ti paše v roko, nastavljiv dpi in pa uteži so dobrodošle.

harmony ::

A mi lahko kdo razloži kaj točno ti večji dpi pomaga npr. pri igranju COD-a ?

Mogoče za koga smešno vprašanje, ampak jaz ne vem.

LukaTCE ::

Več kot 4K ti ne nuca. Jst igram skus na 800 :)

GamerBoy ::

harmony je izjavil:

A mi lahko kdo razloži kaj točno ti večji dpi pomaga npr. pri igranju COD-a ?

Mogoče za koga smešno vprašanje, ampak jaz ne vem.


Pri high sensitivity (visoki občutljivosti miške) ti bore malo pomaga(včasih celo nagaja, ker ti zazna tudi tresočo roko in ostale mikronerodnosti, ki so pri low sensitivityu skoraj neopazne), ker miško itak premikaš samo za par centimetrov, torej ti bolj pride prav kot imaš low sensitivity bolj moraš miško premikat in ker streljačine zahtevajo odzivnost jo včasih povlečeš zelo hitro tudi čez celo podlogo, no tukaj bo najbolj natančno zaznala miška z visokim DPI, recimo kaka z 400/800 DPI miška 1/2 ali celo 3/4 poteze ne bi zaznala.

Seveda ni DPI vse, je pa ena pomembnejših karakteristik miške.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

LukaTCE ::

Odvisno je tudi kater sonzor :) . Bolj kot DPI je pomembno da ti dobro sede v roko, in te roka ne boli.

jasa123434 ::

Zakaj pa je laserski senzor boljši od optičnega?

Razen tega da laserskega lahko uporabljaš skoraj na vsaki podlagi.

mailer ::

Moja G500 se obnaša čudno zato iščem začasno zamenjavo. Nekako se odločam za g300, ki ima veliko gumbov, ki pridejo prav. Več kot 35EUR nebi rad odštel.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

b00mer ::

mailer je izjavil:

Moja G500 se obnaša čudno zato iščem začasno zamenjavo. Nekako se odločam za g300, ki ima veliko gumbov, ki pridejo prav. Več kot 35EUR nebi rad odštel.

Imam g300 zelo zadovoljen..vendar so tisti gumbi zame neuporabni oz. nerodno postavljeni. Odvisno kaj igras in kaj bos imel bindan na gumbih...drugace pa super mis :)

LP

vorantz ::

dej še 10 ojrov zravn pa nabavi g400s

mailer ::

Potrebujem samo začasno zamenjavo, ko bom g500 pošiljal na servis. Ne vem zakaj g500 ni še vedno na voljo za spodoben denar. Pred dobrim letom sem jo pri hohu dobil za 43€. Problem je, ker hoha v stari obliki ni več in mislim, da tudi garancije naj več nebi bilo. Sem jim pisal v petek pa zdaj čakam na odgovor, če bo sploh prišel. Drugače pa ne vem kam naj se obrnem. Če ne bo šlo drugače bom pisal na logitech.de ali kakšen drug naslov, mogoče celo na njihov .com support forum. Vsi gumbi delujejo bp, problem je pri senzorju, ker ne deluje na skoraj nobeni podlagi pa še tam kjer deluje moram imeti aceleration in dpi na max. Ne vem kako imate drugi ampak ko pogledam v optiko senzorja je na sredini leče, ko jo laser obarva rdeče črna pika, kod da bi bila plastična leča zažgana od laserja.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

vozlov225 ::

V smislu ergonomije (ne bom se o cenah pogovarjal), je definitivno RAT med boljšimi. Razer ni vreden nič, nisem neki hud gamer, pa mi sta mi šle 2 v 3 letih. Rat7 imam pa že skoraj 2 leti, pa ni bilo še čisto nič problemov, miška je odzivna in najbolj pomembno, prilagodljiva v nedogled. Edino nekaj težav imam zaradi kakšnega lasu ali drobtine na podlagi :P So pa na splošno drage miške precenjene, nasploh razer. Kupiš nekaj za 40€ z zadovoljivim DPI-jem (ki je pomemben) in si za nekaj let rešen. Priporočam miške z nastavljivo težo, ker se ti potem ne dviguje več po nepotrebnem in lažje meriš, ko se enkrat navadiš. Osebno pod 2k DPI ne bi kupoval, saj od tega ni odvisna hitrost miške, ampak "ločljivost". Primer: Z 3000dpi boš v bilokateri FPS igri meril na nasprotnika z razdalje 600m+, boš miško premanil za milimeter, merek pa se bo premaknil za desetinko, na grobo rečeno. Manj DPI, težje meriš. Je pa vse stvar človeka. Meni tudi ne paše miške premikat na območju 6Ha, zatorej sem se izprsil, pa imam možnost zmanjšanja senzitivnosti z držanjem gumba. In conclusion, 100 ljudi 100 čudi, kot pri vsaki stvari, kupiš, probaš, če ti ni všeč, menjaš. Zaradi izgubljenih 30€ pa ne bo neke hude krize.

Bye ::

Ravnokar dobil Gigabytovo M6900. Za majhen denar zelo solidna miška. Uporabljam podlogo razer sphex, ampak se oziram po kakšni Razerjevi iz blaga (nakar bo verjetno spet sledila menjava za kakšno boljšo miško :). Sensitivity ima do 3200 dpi, ampak zaenkrat ostajam na med 800 in 1600 dpi. Nekje na forumu sem prebral, naj se navije ločljivost proti maksimumu in zniža hitrost premikanja oz. obvezno izklopi funkcijo "povečaj natančnost kazalca" v nadzorni plošči. Ko sem to storil, je vodljivost na ničli. Tako da sem vklopil nazaj povečanje natančnosti in znižal ločljivost na 1600. Is it me? 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bye ()

kozmy ::

http://donewmouseaccel.blogspot.com/201...

Probaj s tem, meni osebno velika razlika na boljse :-)

Bye ::

Kozmy, hvala! Poskusim takoj, ko pridem domov.

Bye ::

@kozmy

Programček sem naštimal, razlika je občutna :D Milina :) Muchas grazias!

Bye ::

Mečina od Gigabyta je zelo skopa, sploh nima nastavitve hitrosti USB vodila. Kak program predlagate?

Limona ::

hja tole sem mislila predlagati prej je stala samo 25€ zdaj je malo dražja
http://www.comshop.si/shop/RaCunalniStv...

use kar lahko rečem logitech FTW vse miške držijo 20 let mam še takšne od logija ki so res stare še z tastarim logotom in kroglo namesto laserja pa še vseeno delajo tako da tukaj nimaš kaj misliti :)

GamerBoy ::

Lol ne moreš kuglične miške primerjat z današnjimi.

Sicer mi je pa zanimivo dejstvo, da folk, ki svetuje drugim kaj kupiti, potem ko sam kupuje isto stvar sprašuje druge v čisto nevednem tonu. Očitno so njihovi nasveti dobri samo ko je treba svetovati drugim, sami se pa svojih nasvetov ne upajo držati. Pa stem ne mislim samo miške, to lahko opaziš tudi pri komponentah, kjer nekdo, ki kupuje in hoče pomoč deluje kot totalni nevednež in si pusti dvoriti do skrajnosti, pa greš malo komentarje pogledat in vidiš, da je recimo pred parimi tedni "nasvete" iz rokava ven stresal. Sicer pa ko jaz iščem pomoč pričakujem vsaj grobo razlago zakaj vzeti ta izdelek in ne samo nekaj v smislu: ta je ql, sploh ker imam vse to te xy firme.

p.s. ta drugi odstavek ne leti nate Limona (no malcek pa tudi že).
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Limona ::

dobro ne bom zdaj offtopic šla ampak, ko sem miško kopuvala sem res prašala za nasvet, ker si nisem upala od logitecha stran it pa me je zanimalo kakšne so podgane(R.A.T) ampak sem še zmeraj na logitech in je moj nasvet bil le laično mnenje sploh pa nikjer nisem še zasledila, da bi se ljudje pritoževali nad njihovimi logitech miškami tak, da pomoje je logi FTW :D

huelz ::

Logi pa Razer nista FTW.
Nizkocenovna je ok Thor od Gigabytea, soliden senzor, tudi plastik fantastik, ampak stane 20 eur. Edina "hiba" je to, da je simetrična.
Sicer pa ostale Gigabyte miške (sploh wireless) mi niso ok, ker imajo previsok hrbet in so razmeroma kratke (npr. M6880 za cca 10 eur ali AIRE M73 za 15).
Zame je "gaming" miska taka, da ima spodoben senzor in kak gumb (stranski) vec.
Torej nobena logitech ali razer to nista (sploh za male pare).

GamerBoy ::

@huelz: se strinjam, sam sem po vseh teh razerjih (copperhead, deathadder, krait, diamondback) in logitech (mx518, g5) čisto zadovoljen z gigabyte thor, ne vidim razlike, le da ima več DPIja, resda pa nima dodatne utežitve miške(kot je imela g5) in ima malce oskubljene driverje, kar pa pri meni ne igra neke pomembne vloge. Se tudi strinjam za ostale gigabyte wireless miške, da so jajc, pa niti ne zaradi oblike ampak senzorja za povezavo z računalnikom, ki mi je odpovedal pri 3 modelih ravno nekaj dni ali mesecev po izteku enoletne garancije, zafrkaval je pa že prej(random izguba signala čeprav je bil 30 cm od sprejemnika, ko pa je drugače delal tudi na m metrov razdalje brez problema) samo nisem posvečal temu neke velike pozornosti, ampak nikoli več wireless od gigabyte. Žične so pa super, najstarejša M6900 dela že 3 leta brez najmanjšega problema in thor bo tud kmalu se mi zdi stara 1 leto pa je vse zaenkrat super. Tudi izdelava thora mi ne deluje nič slabša od razer deathadderja, razen če so ti novi deathadderji kaj drugačni od tistega mojega, ki je imel se mi zdi da cca 3600dpi.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

Limona ::

huelz je izjavil:

Logi pa Razer nista FTW.
Nizkocenovna je ok Thor od Gigabytea, soliden senzor, tudi plastik fantastik, ampak stane 20 eur. Edina "hiba" je to, da je simetrična.
Sicer pa ostale Gigabyte miške (sploh wireless) mi niso ok, ker imajo previsok hrbet in so razmeroma kratke (npr. M6880 za cca 10 eur ali AIRE M73 za 15).
Zame je "gaming" miska taka, da ima spodoben senzor in kak gumb (stranski) vec.
Torej nobena logitech ali razer to nista (sploh za male pare).


kaj ma pagigabyte več od tega logitecha?
dobro nizka je pa dolga ligotech je pa visok, za mojo roko imam raje logitecha ampak če je gaming miška definirana tako da more bit nizka potem je to pač moja napaka, se opravičujem.

GamerBoy ::

Tista logitech ima slabši senzor oz. samo 1000dpi, kar ima skorajda vsaka miška za 10 eur ali celo manj, gigabyte thor pa ima za isto ceno 6000dpi. Bolje malo viška kot premalo, ker še vedno lahko znižaš...
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

jstsemcar ::

Zdravo!
Rad bi si kupil novo miško za prenosni računalnik in sta mi najbolj všeč ti dve:
http://www.mimovrste.com/artikel/225011...
http://www.mimovrste.com/artikel/225009...

Zanima me vaše mnenje za katero mislite, da je boljša.

Lp

GamerBoy ::

ne delujeta linka
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

jstsemcar ::

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem gaming tipkovnico in gaming miško!

Oddelek: Kaj kupiti
3112745 (11982) Beta2
»

Top gaming miška (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
38294872 (51768) Kr_Edn
»

"Gaming" oprema in računalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5511689 (10986) BorutK-73
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
4817111 (15421) Antares88

Več podobnih tem