» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
55 / 91
»»

TRIROG ::

Ampak tam je itak cena ICN-ETH?

K0l1br1 ::

Livecoin

zdufs ::

Tody ::

ja BTC al pa ETH moreš kupit prej

legendary ::

Kaj menite glede ICN-ja na dolgi rok. Se bo obdržal?

Buggy ::

legendary je izjavil:

Kaj menite glede ICN-ja na dolgi rok. Se bo obdržal?


vsekakor, zato sem vstopil ze ko so zbirali sredstva in se vedno drzim, pa se mislim. Vlozek se mi je pa potrideseteril od lani septembra. Ko pride pa ICNX iz beta pa se tja vlozim malce vec.

kevinl ::

kako mate vi prikloplene grafične?
gledam tega https://www.caseking.de/en/pci-e-1x-auf...
in tega https://www.caseking.de/en/pci-e-1x-auf...

pa nevem kateri je boljši? razlika je v priklopu napajanja verjetno samo

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: SaXsIm ()

DeeJay ::

kevinl je izjavil:

kako mate vi prikloplene grafične?
gledam tega https://www.caseking.de/en/pci-e-1x-auf...
in tega https://www.caseking.de/en/pci-e-1x-auf...

pa nevem kateri je boljši? razlika je v priklopu napajanja verjetno samo


Tuki je namenska tema za rudarjenje
Etherum mining (rudarjenje)

kevinl ::

ups mam obe tebi odprti pa sem v napačno napisal

cungalungaa ::

Mi lahko kdo čimbollj po kmečko razloži namen status.im projekta? Kaj dobim v zameno če contributam nekaj ETH-ja?

TRIROG ::

mislite da je še čas za ICN vlak?

Jerry000 ::

Buggy je izjavil:

legendary je izjavil:

Kaj menite glede ICN-ja na dolgi rok. Se bo obdržal?


vsekakor, zato sem vstopil ze ko so zbirali sredstva in se vedno drzim, pa se mislim. Vlozek se mi je pa potrideseteril od lani septembra. Ko pride pa ICNX iz beta pa se tja vlozim malce vec.

Brat se odloča z nakupom ICN ali ICNX. Kaj predlagaš (na dolgi rok)? Vložil bo 100€, če to kaj pomaga.

TRIROG je izjavil:

mislite da je še čas za ICN vlak?

Zakaj ne? Ko bo 100€ vreden ti bo žal da nisi pri 3€ kupil ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

_Dormage_ ::

Iconomi je super čudna stvar. Preveč kompleksna se mi zdi ideja, da bi se lahko obnesla.

Buggy ::

Brat se odloča z nakupom ICN ali ICNX. Kaj predlagaš (na dolgi rok)? Vložil bo 100€, če to kaj pomaga.


Kakrsenkoli nasvet dajat je zelo nehvalezno opravilo. Tukaj ne mores biti pameten, tudi nobena financna izobrazba ti ne pomaga kaj dosti, gres pac v tisto stvar kjer mislis, da bo imela prihodnost...potem pa cakas se na sreco :)

Glede konkretnega vprasanja. Jaz bi dal na dalsi rok (do 1 leta) 100€, ce izbiram zgolj med ICN in ICNX raje v ICNX, saj bi razprsil tveganje ter nekako bolj amortiziral drope, pa v kolikor se je balon sele dobro zacel napihovati lahko pricakuje tudi konkretne donose. V kolikor pa bo ICNX dolgo casa neproduktiven zradi nihanja cen coinov v njihovm portfoliu, pa bo posredno padala cena tudi ICN-ju, ki si ga lahko predstavljas kot neke vrste delnico Iconomi platforme.

gtu ::

Kenpachi je izjavil:

Se da, temu se rece arbitrage. Ce te zanima, obstaja tudi software, ki opozarja in/ali trguje preko apijev. En od teh je blackbird, recimo.

Pa si se s tem kaj ukvarjal? Zanima me, zakaj je postavljen ta pogoj:
IMPORTANT: all your BTC accounts must be empty before starting Blackbird. Make sure that you only have USD on your accounts and no BTC.
?

hurlimannxt ::

Pozdravljeni!

Rad bi kupil različne valute, glede na svoj občutek bom jih 5 izbral in vsake nakupil nekje za 100€. Vrednost nekaterih coin-ov je trenutno do 5€. Katere borze mi priporočate? in da ni potrebno pretirano svoje podatke vnašat, osebne, kateri drugi ID-ji ali svojo sliko. Rad bi pa tudi denar, ki ga imam na skrill-u porabil za nakup valut. Nimam namena "buy low sell high" trgovat. Kaj priporočate, sem začetnik v tem še.

DeeJay ::

_Dormage_ je izjavil:

Iconomi je super čudna stvar. Preveč kompleksna se mi zdi ideja, da bi se lahko obnesla.


Kaj ti je pa kompleksnega?
Mogoče ti lahko pomagam razjasnit kako stvar.

Jerry000 ::

@DeeJay, kaj pa ti meniš, ICN ali ICNX na dolgi rok (verjetno več kot 1 leto) z 100€? (ja, vem da je to vse ugibanje, ampak me zanimajo vaša mnenja, pomisleke,...)

legendary ::

Na kateri borzi pa je na voljo ICNX?

Ima še kdo kakšen predlog kateri altcoini imajo perspektivo in so na začetku ter primerni za vlaganje na daljši rok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: legendary ()

Ajnstajn` ::

Jerry000 je izjavil:

@DeeJay, kaj pa ti meniš, ICN ali ICNX na dolgi rok (verjetno več kot 1 leto) z 100€? (ja, vem da je to vse ugibanje, ampak me zanimajo vaša mnenja, pomisleke,...)


Icnx še ni na voljo public ampak samo nekaj izbranim beta testerjem. Public launch bo prvega avgusta. Drugače pa z 100€ bi jaz šel v ICN.
//

hamez66 ::

A s temi ICN ustvarjaš še kakšne druge coine, kot nekakšno dividendo? Če sem prav zasledil, ICN to omogoča oz. dobivate bonuse tudi od tega, ampak nimam pojma, kako deluje.

Jerry000 ::

Ajnstajn` je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

@DeeJay, kaj pa ti meniš, ICN ali ICNX na dolgi rok (verjetno več kot 1 leto) z 100€? (ja, vem da je to vse ugibanje, ampak me zanimajo vaša mnenja, pomisleke,...)


Icnx še ni na voljo public ampak samo nekaj izbranim beta testerjem. Public launch bo prvega avgusta. Drugače pa z 100€ bi jaz šel v ICN.

No, vseeno, recimo da počaka do augusta, ICN ali ICNX?

DeeJay ::

Čist odvisno kaj pričakuješ.... ICN je odraz celotne platforme, ICNX je odraz sklada. ICNX je manj donosna, vendar bolj "varna" naložba, ker je bolj razpršena.
ICN bo pomojem do 1.8. mel velik akcije rasti in padcev, po 1.8. zna pa bit večja korekcija in potem bolj umirjena in dolgoročna rast nazaj.

Osebno sem trenutno 90% ICN in 10% ETH. Ko se odpre platforma začnem 100EUR/mesečno dajat v ICNX kot naložbo za mojega ravnokar rojenega sina :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

D3m0r4l1z3d ::

Čestitam za sinčka. Veliko boljša naložba bo, če čim bolj pomagaš ženi, še posebej zvečer in ponoči, ko se bo sine zbujal na vsake 2 uri. Ne pa da zaračunalnikom spremljaš te krivulje in procente.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Zeitgeist ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Čestitam za sinčka. Veliko boljša naložba bo, če čim bolj pomagaš ženi, še posebej zvečer in ponoči, ko se bo sine zbujal na vsake 2 uri. Ne pa da zaračunalnikom spremljaš te krivulje in procente.

in kaj ti poleg svojega otroka čepiš in ga celo noč buljiš?

ta topic je postal pravi offtopic spam corner

slotechar ::

Prodal eth za 363 in kupil pred nekaj trenutki za 325 in polovico za 327. Oprostite ker nisem delil, ampak nisem bil toliko prepričan da bi delil informacijo pa tudi hitro so dropal tko da so bli trenutki.

Zdaj v par minutah nazajj na 349 usdt in zdej premislujem ce prodam ali se kako min cakam?

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

325 ali 225?

slotechar ::

hamez66 je izjavil:

325 ali 225?

aja sori sm se zatipkal, 325 je blo lol, sm že popravu, hvala za opozorilo

kak sinji kit whale je verjetn dropu ceno pa še mogoče malo panic prodaje.

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Aha, sem mislil, da je bil kje kakšen večji dip. Lep nakup pri 325.

Imobile ::

Mogoče zna kdo kaj več povedati o tej zadevi, ima potencial? :)

https://suncontract.org

Blazz ::

wow lep padec ethereuma danes, kdo ve kaj je bil povod?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Jerry000 ::

Tudi mene zanima, je kar lepo padu, strmo :)

Blazz ::

zdufs ::

etc > eth :)

DeeJay ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Čestitam za sinčka. Veliko boljša naložba bo, če čim bolj pomagaš ženi, še posebej zvečer in ponoči, ko se bo sine zbujal na vsake 2 uri. Ne pa da zaračunalnikom spremljaš te krivulje in procente.


Grafe pogledam na vsake dve uri, ko mali spi :) Pa še to več ali manj na telefonu.
Žena je pa zadovoljna, nič skrbet.... še bolj, ko ji pokažem grafe :D

kingsix ::

Blazz je izjavil:

najdu:

https://bitcointalk.org/index.php?topic...

congestion


Uh..keri bullshit post. Saj od "bitcoin talk" ni kaj drugega za pričakovat. Treba širit FUD.
Težava ni bila v blockchainu, ampak v MyEtherWallet...MEW poganjajo svoje node in sinhronizirajo blockchain..tukaj pa se je zapletlo.

Sicer je pa Status ICO'te pokupilo ene par "kitov"...kar nekaj.

Sicer pa prihaja Raiden, POS etc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

dronyx ::

Mi lahko prosim kdo razloži kaj pomeni na coinmarketcap podatek o Volume (24h)? Recimo za bitcoin piše 1,7 MRD USD kar je meni ogromna številka (če sem prav prebral recimo se z applovimi delnicami dnevno trguje v višini 20 MIO USD). Tu se predvidevam upoštevajo čisto vse opravljene transakcije, torej tako če nekdo z denarjem kot je USD ali evro kupi bitocine, kot če bitcoine menja za ostale manjše altcoine?

krneki0001 ::

Toliko kovancev je zamenjalo lastnike v zadnjih 24 urah.

dronyx ::

krneki0001 je izjavil:

Toliko kovancev je zamenjalo lastnike v zadnjih 24 urah.

Ali se pa kje vidi koliko denarja (USD, evro...) je dnevno priteklo v "crypto market" in koliko ga je šlo ven? Namreč teoretično ti lahko v istem dnevu kupiš bitcoinov za 1000 USD, potem pa s tem narediš v 24 urah za poljubno USD "prometa", ker menjaš med temi valutami.

gruntfürmich ::

dronyx je izjavil:

Ali se pa kje vidi koliko denarja (USD, evro...) je dnevno priteklo v "crypto market" in koliko ga je šlo ven? Namreč teoretično ti lahko v istem dnevu kupiš bitcoinov za 1000 USD, potem pa s tem narediš v 24 urah za poljubno USD "prometa", ker menjaš med temi valutami.

kdor razpolaga s temi podatki + število novih uporabnikov nadzira celoten trg! imho
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Gemblerka ::

Recimo, da kupim BTC po 2300. Kdo ga bo potem kupil pri 3000? Kako to sploh prodate, ko naraste? Jaz vem, da ne bi kupila, ko bi bil na vrhu zato se sprašujem kdo to sploh počne.

K0l1br1 ::

Gemblerka je izjavil:

zato se sprašujem kdo to sploh počne.
Gemblerji, ki računajo na to, da se tam ne bo ustavil.

Gregor P ::

Praktično vsi mislimo, da bo zrasel za najmanj več tisoč dolarjev in da je čisto vseeno pri kateri cifri ga kupiš, 2000, 2500, 3000, če bo pa lahko tudi 10.000 ipd.:D

Sicer ne vemo, kje zgornja meja, ampak bi pa morda dala s pomočjo algoritmov izračunati okvirna glede na vse parametre in izkušnje iz drugih delov finančnega sveta.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Jerry000 ::

Gemblerka je izjavil:

Recimo, da kupim BTC po 2300. Kdo ga bo potem kupil pri 3000? Kako to sploh prodate, ko naraste? Jaz vem, da ne bi kupila, ko bi bil na vrhu zato se sprašujem kdo to sploh počne.

Vprašanje, kje pa je vrh bitcoina?

dronyx ::

Gemblerka je izjavil:

Jaz vem, da ne bi kupila, ko bi bil na vrhu zato se sprašujem kdo to sploh počne.

Ha, ha...to je eno boljših vprašanj. Podobno kot pri delnicah tudi tu nihče točno ne ve kdaj je res na vrhu. S to razliko da pri delnicah imaš ponavadi neke finančne kazalce ki ti lahko pomagajo oceniti kakšna je cena delnice (recimo dobiček na delnico), medtem ko pri teh kriptovalutah ni ničesar. Lahko vsi Kitajski in Indijski milijonarji najdejo safe heaven v kripto valutah in gre vse skupaj v neslutene višave, lahko najdejo kakšne napake v algoritmih ali pa postane vse skupaj performančno neuporabno in strmoglavi poljubno nizko. Stari investitorski mački ponavadi svetujejo da ko vlada pohlep oziroma že histerija prodajaš, ko nihče noče kupit oziroma vse strmoglavi pa kupuješ. Recimo par let nazaj v Ljubljani niso dobil kupca za garsonjero 30 m2 po 50.000 €, ker so vsi govorili da je cena pretirana in da ni vredna 30.000 €. Danes se pa stepejo za ceno 80.000 € ker so prepričani, da bo čez dve leti šlo na 100.000 €.

Gemblerka ::

Pa se pričakuje, da bo Bitcoin šel čez 3000? Kakšna so pa kaj pričakovanja za ETH, mogoče za Ripple?

nurmaln ::

Gemblerka je izjavil:

Pa se pričakuje, da bo Bitcoin šel čez 3000? Kakšna so pa kaj pričakovanja za ETH, mogoče za Ripple?

Samo ena stvar je sigurna. Odgovora na tvoje vprašanje ne ve nihče.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

DeeJay ::

Gemblerka je izjavil:

Pa se pričakuje, da bo Bitcoin šel čez 3000? Kakšna so pa kaj pričakovanja za ETH, mogoče za Ripple?


BTC čez 3000? Ja itak, sam po drugi strani pa mogoče tud ne, sam bo šu vseen, se pa ne ve kdaj, če sploh kdaj, ampak ziher bo šu, mogoče pa tud ne ....
Ne vem.

dronyx ::

Gemblerka je izjavil:

Pa se pričakuje, da bo Bitcoin šel čez 3000? Kakšna so pa kaj pričakovanja za ETH, mogoče za Ripple?

Večina po moje meni da to sploh ni vprašanje, vprašanje je kdaj. Ampak to ti tudi lahko pomeni, da ti letos pade pod 1000 USD, potem pa 3000 USD spet doseže nekje 2022. Do takrat te pa verjetno že mine potrpljenje.

Gemblerka ::

Katera od poceni valut ima potencial? A Ripplu se napoveduje kak večji skok?
««
55 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528453 (10601) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857650 (44764) PrihajaNodi

Več podobnih tem