» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
54 / 91
»»

sivistol ::

Cist vseno, bitstampu ja ziher glavno da so gor evri in da ti njim fee je placujes, sej pa itak nakazatelj vnese tisto " kodo " od acc , tako da je cist vseno
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

McClane ::

Raje preveri na supportu, da ne bo kasneje težav pri dvigu.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

K0l1br1 ::

ICN pa je hud pump doživel. 10 kom sem jih prodal po .0013 BTC, sedaj so kao po 0.029?! Sem kar oči vrgu ven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

stara mama ::

Jap, z ICNjem se zgleda res neki dogaja, napovedujejo mu vsaj 5$
Ekologija™ in Trajnost™

K0l1br1 ::

Na, ICN je že nazaj. Ej, uč sem ven vrgu. Gledam trade, po par komadov so jih prodajali. Nekomu se je dalo provocirati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

stara mama ::

Zakaj mu nisi pomagal, bi še kaj zaslužu :D
Ampak ja, kolk gledam zadnja dva tedna lepo raste, moj vložek je že več kot podvojen.
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

K0l1br1 ::

Bi pomagal, če bi se dogajalo, tako pa se je zgolj nekaj zgodilo in sedaj še nihče ne ve, kaj.
Nekdo zbuja apetite, nekaj se zagotovo tukaj kuha.

Še vedno se dogajajo trejdi. Ena ničla je kar odpadla. Po 0.01 je sedaj nekdo kupil 1 komad. Čista zguba, če bo padel na prejšnjo raven.

Sedaj sem dal v prodajo 1 komad ;) pa da jih vidimo junake.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

brinovcek ::

Fantje zanima me ce bom placal kaksno provizijo ce ltc prenesem iz bittrexa na bitstamp?

amacar ::

Provizija bo pri nakazilu, pise ko das withdraw.

Ajnstajn` ::

mihael75 je izjavil:

Imam vprašanje, katero je bilo verjetno že odgovorjeno, vendar sam nisem našel.

Zanima me ali je pri SEPA nakazilu na Bitstampu možno, da mi nakazilo opravi tretja fizična oseba iz spletne banke? Torej nakazila ne naredim iz moje spletne banke, ampak to naredi tretja oseba in nakaže na message generiran iz mojega Bistamp računa ?

Ne me držat 100% za besedo ampak mislim da ko si dal zahtevek za depozit na bitstamp strani, se mi zdi da piše da mora ime nakazitelja biti enako kot je ime na bitstampu, ce ne bojo plačilo poslal nazaj... Jaz sem ene 70% da je tako... Nisem pa cist ziher... Saj pa ko si dal zahtevek, ti tam nic ni pisalo glede tega ?
//

hamez66 ::

brinovcek je izjavil:

Fantje zanima me ce bom placal kaksno provizijo ce ltc prenesem iz bittrexa na bitstamp?


0.00200000 LTC

Piše na obrazcu za withdrawal.

DeeJay ::

Jah škoda, da meni in še parim niste vrjel lani septembra, ko smo na slo-techu pisal o ICONOMI.... takoj smo bli proglašeni, da oglašujemo piramido in vas samo hočmo okrast al neki... no takrat sem jih kupil kr velik po 0.13$.
Manj kot eno leto kasneje ... men se smeji, kaj pa vam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

krneki0001 ::

Tudi nam se smeje.
Še vedno gre pa lahko nazaj na 13 centov. Tudi bitcoin je šel parkrat konkretno navzdol.

Ne vem pa zakaj ga danes vsi prodajate? Mu ne zaupate?

Zgodovina sprememb…

High5 ::

ravno so štartali z ico-jem Cofound.it (CFI)
na bittrexu se je kakšno uro držal okrog 10k satošijev, zdej se pa zelo hitro vzpenja....

DeeJay ::

lastao ::

Zdravo

A morda kdo ve kaksne so provizije pri nakupih/prodajah coinov in tansferjih na drug account za:

bitstamp
poloniex
coinbase

Ker se mi zdi da na coinbase veliko vzamejo pri nakupu in prodaji?

zdufs ::

najbolj da greš na njihove strani in pogledaš

N0t0ri0us ::

kakšne so špekulacije za iconomi? Trenutno se ga verjetno ne splača kupit? :D

sivistol ::

kje sploh nabavit icn ? na polo in bitrex ga ni ?
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

hamez66 ::

ICN je na kraken in na liqui.io.

Provizije na bitstampu se začnejo pri 0.25% za nakup, 0 (zaenkrat še) za withdrawal in 0.9eur za withdrawal na banko. Provizije padajo, če imaš več prometa.

Na poloniex mislim da imajo 0.25% maker 0.35% taker fees, ki sčasoma padajo, če imaš veliko prometa.

Za Coinbase pa ne vem, ampak mislim, da ima precej višje provizije od ostalih ponudnikov.

Ajnstajn` ::

čisto vse strani, za katere si vprašal, majo na začetni strani nekje napisano "Fees".. ne vem ali folk res ne ve ali pa se mu ne da niti malo pobrskat...
že če boš napisal ime borze in dodal fees v google, ti bo prvi link, na katerem ti bo vse pisalo
evo, ko sem slučajno dobre volje:
polo:
https://www.screencast.com/t/qwOJ1uzVC

kraken:
https://www.screencast.com/t/nZwa2wdIz

bittrex:
https://www.screencast.com/t/Bg3r1wHz

bitstamp:
https://www.bitstamp.net/fee_schedule/

coinbase:
no tile so pa edini ki nimajo linka na prvi strani, samo če bi jaz take feeje pobiral, bi to tudi rajši nekam skril :O
https://support.coinbase.com/customer/p...

polo ma 0.15% maker in 0.25% taker.
//

Zgodovina sprememb…

cungalungaa ::

Se splača vlagati v Lisk?

Ajnstajn` ::

cungalungaa je izjavil:

Se splača vlagati v Lisk?



pred enim tednom je nekdo vprašal podobno pa mu je nekdo odgovoril:

Karkoli ti bo kdo rekel, se ti bo zlagal.

Mislim da bo tudi v tem primeru držalo. Če pa želiš slišati mojo osebno laž, bi pa rekel da ja...lih prej sem gledal, če bi tudi sam kaj dal not...tam za 11985 bi ga kupil.
//

Gemblerka ::

A lahko z Bitstampa nakažem na Poloniex evre ali moram nujno prej kupiti BTC in jih potem nakazati na Poloniex?

brinovcek ::

Gemblerka je izjavil:

A lahko z Bitstampa nakažem na Poloniex evre ali moram nujno prej kupiti BTC in jih potem nakazati na Poloniex?

Ne. Drugače pa piše na njihovi strani.

superpika ::

mihael75 je izjavil:

Imam vprašanje, katero je bilo verjetno že odgovorjeno, vendar sam nisem našel.

Zanima me ali je pri SEPA nakazilu na Bitstampu možno, da mi nakazilo opravi tretja fizična oseba iz spletne banke? Torej nakazila ne naredim iz moje spletne banke, ampak to naredi tretja oseba in nakaže na message generiran iz mojega Bistamp računa ?


Ne sme ti tretja oseba nakazovati denarja, 100% preverjeno.

sivistol je izjavil:

Cist vseno, bitstampu ja ziher glavno da so gor evri in da ti njim fee je placujes, sej pa itak nakazatelj vnese tisto " kodo " od acc , tako da je cist vseno

Ni res, fant je nakazal na moj Bitstamp račun in ni šlo skozi, so napisali da si mora verificirati svoj račun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: superpika ()

DeeJay ::

Če bi blo to možno, bi vsi tko denar pral :)

Matej_K ::

Meni na Bitstampu niso dovolili nakazila na račun, ker sem vmes zamenjal stalno prebivališče...So opazili da hočem pri nakazilu uporabit nov naslov, pa so me opozorili, ko sem poslal novo osebno in en račun, je bilo v pol dneva urejeno.
... .. .

Gemblerka ::

a

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gemblerka ()

kingsix ::

ICN to the moon. :D
..ampak mam občutek, da bo kmalu padec...samo sem si rekel, da nebom več tradal oz. ksušal timat marketa. hah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

K0l1br1 ::

Sem pogledal, spet zelen candle. Zanimivo. Ne vem, ali ga še kupiti po ceni kakor je, počakati padec, padci so itak vedno, nimam pojma.

DeeJay ::

Ja fak no sm zamudu z nakupom ICN.....
prodal 50% portfolija pri 0.001499 pol sm mogu pa v trgovino skočit in se po murphiju vmes vsulo do 0.0012! in zdej ko pridem dam je pa že na 0.0014
No ja neki malega profita je, sam sem vseen zamudu 20% :(

marS ::

...no more heroes...
https://ilbis.com/

krneki0001 ::

Pa niti ne, že pada.

Jerry000 ::

Ajnstajn` je izjavil:

cungalungaa je izjavil:

Se splača vlagati v Lisk?



pred enim tednom je nekdo vprašal podobno pa mu je nekdo odgovoril:

Karkoli ti bo kdo rekel, se ti bo zlagal.

Mislim da bo tudi v tem primeru držalo. Če pa želiš slišati mojo osebno laž, bi pa rekel da ja...lih prej sem gledal, če bi tudi sam kaj dal not...tam za 11985 bi ga kupil.

Jaz sem ga pred 1 letom vzel, sedaj sem na profitu. Vzel sem ga za foro in bolj malo denarja.

Drugače pa za ICN je še čas za nabavo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Gemblerka ::

Mi lahko kdo razjasni kako deluje prodaja BTC na Poloniexu? Imam razdelek Sell BTC, kjer piše koliko BTC imam. Potem vpišem spodaj znesek, ki ga prodajam (napišem vse kar piše, da imam) pa mi izračuna samo polovico tega kar dejansko imam. Kje se izgubi ostala polovica? Je to mogoče zato, ker sem to polovico nakazala gor danes in ne moreš prodati isti dan?

papasmrk ::

Gemblerka je izjavil:

Mi lahko kdo razjasni kako deluje prodaja BTC na Poloniexu? Imam razdelek Sell BTC, kjer piše koliko BTC imam. Potem vpišem spodaj znesek, ki ga prodajam (napišem vse kar piše, da imam) pa mi izračuna samo polovico tega kar dejansko imam. Kje se izgubi ostala polovica? Je to mogoče zato, ker sem to polovico nakazala gor danes in ne moreš prodati isti dan?


Gamblerka, s svojimi vprašanji na res osnovne zadeve pri poslovanju s crypto valutami imam občutek, da te bo še glava bolela, ko boš videla kako hitro lahko denar izpuhti. To govorim samo v primeru, če si se tega lotila izključno po principu "kupim poceni, prodam drago".

Tody ::

Iconmi je tak zajebn produkt. Človek bi ga še kar kupil, sam kdaj ga boš pa prodal :) Zgleda da bo še kar rastel... Sam pr moji sreči če dam zdej 1k notr bo stagniral al pa šel v minus :)

Gemblerka ::

Kakorkoli, a mi lahko kdo pove kje je ostalih 50% nakazila? Na Bitstampu kaže, da se je uspešno prenakazalo, ko kliknem na Poloniexu na Balances - Deposit/Withdrawals mi kaže pravilno. Le ko hočem prodati mi da na voljo le 50% vložka. Pa nočem prodati, le skušam razumeti zakaj nimam 100% vložka na voljo za prodajo oz. tudi, če dam Withdrawals lahko pošljem nazaj na Bitstamp samo 50%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gemblerka ()

K0l1br1 ::

Lahko še ni potrjeno nakazilo, lahko si ga že dala v kakšen trade?

Gemblerka ::

Iz Bitstampa sem si na Poloniex nakazala BTC. Na Poloniexu sem imela BTC-je že od prej. Torej staro plus novo. Čudno mi je to, da v Balances kaže pravilno...

K0l1br1 ::

Poglej, če ni kakšen pending? Kdaj si si nakazala. Danes, včeraj? Si že odprla kakšno naročilo?

Drmr ::

Najbolje da napises username in pswd pa ti bo kdo pogledal kaj bi bilo :D.

Gemblerka ::

Nakazala sem danes zjutraj. Pojma nimam kaj bi bilo.

Matej_K ::

Smemo vprašati v kakšnih zneskih ti to posluješ?
... .. .

Gemblerka ::

Manjših ;-)

sumi666 ::

Btc je začel rasti spet ... do kam bo segel tokrat 2800 mogoče 3000 evrov :)

zdufs ::

rasti je začel ker so kitajski minerji potrdil segwit2x

TRIROG ::

Kje pa kupujete ICN? to je cena za EUR?

zdufs ::

Kraken za ICN
««
54 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13528613 (10761) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857844 (44958) PrihajaNodi

Več podobnih tem