» »

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i)

««
56 / 91
»»

Tody ::

Ja Riplu se napoveduje večji skok. 25.06 bo zrastel za 16%. Če ga prodaš ob 12:05 boš dobila največ dobička.

MacLeod ::

Tody je izjavil:

Ja Riplu se napoveduje večji skok. 25.06 bo zrastel za 16%. Če ga prodaš ob 12:05 boš dobila največ dobička.

:))

Samuel ::

Gemblerka je izjavil:

Pa se pričakuje, da bo Bitcoin šel čez 3000? Kakšna so pa kaj pričakovanja za ETH, mogoče za Ripple?


Če bi se to tako zagotovo pričakovalo, bi bila cena bitcoina že zdaj 3000.
Prihodnja pričakovanja so že vključena v cenah, in to ni samo pri cryptovalutah.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Jerry000 ::

Gemblerka je izjavil:

Katera od poceni valut ima potencial? A Ripplu se napoveduje kak večji skok?

Jaz stavim na ICN (no, sem vložil, ne stavim). Tukaj vedi da je težko predvidevat. Seveda, lahko ti kdo poda mnenja svoja, povedat kako bo pa noben ne ve. Imam tudi LSK kupljen, un je dober profit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Samuel ::

Gemblerka je izjavil:

Katera od poceni valut ima potencial? A Ripplu se napoveduje kak večji skok?


Pa daj malo logiko vključi. Pa kdo ti to lahko zagotovo pove???
Če nimaš blage veze kako devizni, delniški trgi funkcionirajo, se raje s trgovanjem cryptovalut NE ukvarjaj.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

MacLeod ::

Gemblerka je izjavil:

Pa se pričakuje, da bo Bitcoin šel čez 3000? Kakšna so pa kaj pričakovanja za ETH, mogoče za Ripple?

Eno so pričakovanja drugo je realnost. Pravi odgovori na tvoja vprašanja so vredni milijone. Dnevno trejdanje se ne obnese, lahk oda vsakič malo zaslužiš, potem pa pride dan ko zgubiš 10 x toliko kot si dobil v nekaj dneh skupaj. Ni tu recepta. Pač probaš malo spremljati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MacLeod ()

Jerry000 ::

Tako, je bil čas ko sem bil v minusu pri LSK, ampak sem počakal (nisem trader) in sedaj imam 7x vloženo vrednost. Lahko pa da bo čez 2 dni drugače (spet minus ali še večji plus).
Vedi pa že povedano, vloži toliko kolikor si pripravljena zgubit.

digitalist ::

Tody je izjavil:

Ja Riplu se napoveduje večji skok. 25.06 bo zrastel za 16%. Če ga prodaš ob 12:05 boš dobila največ dobička.


Umru :))

stara mama ::

Gemblerka je izjavil:

Pa se pričakuje, da bo Bitcoin šel čez 3000? Kakšna so pa kaj pričakovanja za ETH, mogoče za Ripple?

Glede na tvoj nickname nebi pričakoval takšnih vprašanj kot jih trosiš.
Nihče ne ve, zato cene sploh skačejo!
Osnove si razpucaj, ali pa boljše da sploh ne vlagaš!

Jerry000 ::

No, sej ste že povedal, mislm da je dost :)

krneki0001 ::

ICN balonček počil??? Že 70 evro centov padel kovanec v pol ure.

TRIROG ::

Pomojem zato ker ETH pada...

DeeJay ::

krneki0001 je izjavil:

ICN balonček počil??? Že 70 evro centov padel kovanec v pol ure.

pomojem bo do jutr že nazaj na 0.0022 BTC
zdej je pravi čas za nakup

Tody ::

fuck me :) učeri je bil še 3 eur...

krneki0001 ::

Ne, včeraj je bil še 2,12€. Na srečo sem ha pri 5€ prodal, tako da sedaj samo čakam, da pade na 3 evre in jih 2/3 več kupim nazaj.

K0l1br1 ::

Kje to gledate?

Gemblerka ::

Koliko časa pa ponavadi traja prenos s Poloniexa na Kraken? To kaj hitreje uredijo kot verifikacijo?

Pac-Man ::

Gemblerka je izjavil:

Koliko časa pa ponavadi traja prenos s Poloniexa na Kraken? To kaj hitreje uredijo kot verifikacijo?


En nasvet: ne vstopaj v crypto, deluješ kot idealen profil bagholderja.

Če se ga odločiš ne upoštevat - hvala.

dronyx ::

Gemblerka je izjavil:

Katera od poceni valut ima potencial? A Ripplu se napoveduje kak večji skok?

Gamblerka, daj ti meni denar pa bom jaz zate položil stave. Če kaj dobiva pričakujem par procentov, če pa izgubiva pa tudi ne bom nič hud.

Jerry000 ::

Gemblerka je izjavil:

Koliko časa pa ponavadi traja prenos s Poloniexa na Kraken? To kaj hitreje uredijo kot verifikacijo?

Fora kriptovalut je v prenosu (med ostalim). Torej ja, je občutno hitreje.

krneki0001 ::

K0l1br1 je izjavil:

Kje to gledate?


Kraken

Je že nazaj na 4,7 evra.

Še ene 2x naj to naredi, pa bom vesel današnjega zaslužka.
Prodal pri 5 evrih (kupljeno pri 2,1€), kupil spet pri 4,1 nazaj in zdele bom spet pri 5 prodal. Delam pa 1000 kovanci, tako da sem kar dobro zaslužil. 3500 evrov v par dneh.

Zgodovina sprememb…

Gemblerka ::

Na Krakenu piše takole: 30 confirmations are required before the funds are available for trading. Sumim, da ni ravno v 15 minutah preneseno.

MacLeod ::

Danes ima ETH blockchain neke probleme. Blockchain mi ni potrdil prenosa ETHja piše mi error transaction, je pa ETH izginil. Kako je s tem?

Samuel ::

nč bat za ETH... če bo kaj za popravt, bodo že hardforkal
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

kingsix ::

Bubble? what bubble?

Imamo le startupe vredne 200 mil, glavno valuto (btc) ki kar naprej raste, kljub veliko negotovosti in razdeljenemu communitiju, kup valut z 20x+ rastjo v nekaj mesecih..

no bubble here...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

MacLeod ::

Ja pa coini se pojavijo sami nazaj al kako je s tem?

dronyx ::

Vidim da še ni nihče uporabil izraza "dot coin" za bubble. :)

legendary ::

Se splača kaj vložiti v ETH glede na to, da je malenkost padel?

slotechar ::

Zgleda, da ima tenutno ethereum network resne težave. Priporočam, da trenutno pustite ethereum pri miru, ne dvigujte ali pošiljajte nikamor.

Mnogi se pritožujejo, da jim ethereum zginil med transakcijo in da jim niti pending ne piše.
Eden izmed uporabnikov je dobil sporočilo, da je ethereum omrežje pod ogromnim stresom.

https://etherscan.io/comments

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Ja...status ICo je naredil svoje. 310k transakcij, z tem da še se dogaja npr tole: https://www.reddit.com/r/ethtrader/comm...

No, ETH ima trenutno cca 8xxx uncofirmed transkacij in gre kar hitro dol..bilo 12000 in folk nori.
BTC je imel sedaj manj transakcij in ima 32k unconfirmed and everything's good.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Frankv ::

12000 transakcij pa že tak problem? Kako bo to potem kaj globalnega?

greatdrakon ::

kaka dobra stran, ki je news agregator (ma razvojni timeline itd.) za govorice iz tega področja (take ki vplivajo na nihanja)?

VaeVictis ::

Govori se, da naj bi BAT (Basic Attention Token) v naslednjih dneh zrasel...

A je še kdo kaj slišal o tem?

gruntfürmich ::

lol. po 3 in pol letih sem se znova prijavil na BTC-E borzo. je to kul borza ali se je je bolje izogibati?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

hamez66 ::

Btc-e brez problemov uporabljam od 2013 dalje. Cene na btc-e nihajo na tak način, da se splača prodajat coine, kadar je cena blizu Bitstampa, potem pa jih kupiš nazaj, ko se zopet naredi razlika. V povprečju je cena na btc-e nižja od cene na Bitstampu ali Bitfinexu.

jast82 ::

Glede na to kako stara je ta borza, nekaj že delajo v redu. Pa si našel kaj gori?
jaz sem se odločo nabaviti nekja iExec-a, mogoče bo kaj do pusta za pohrustat.

gruntfürmich ::

našel 3000 bitcoinov! :))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

MacLeod ::

Koliko imam izkušenj je ok, so pa določeni problemi z depozitom, zato so tudi tolko ceneje coini. Pred 3 leti sem naredil en depozit s sepa ki je trajal nekje 16 dni vmes pa pisanje supportu in vsemogoče. So pa sedaj naredili možnost verifikacije prek njihove neke strani, ni mi čisto jasno kaj, se nisem poglabljal, bi pa potem naj šlo vse precej hitreje. Drugače so transakcije LTcja kar sem delal nekje od 15 minut do 35. Uporablja kateri Payeer ali OKPay za depozit?

kingsix ::

Frankv je izjavil:

12000 transakcij pa že tak problem? Kako bo to potem kaj globalnega?


Omenil sem 12000 nepotrjenih transakcij na eni točki. Drugače jih je bilo 300k+.

Ko bo to kaj globalnega bo Proof of Work že pra-zgodovina. No, vsaj pri Ethereum.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

slotechar ::

gruntfürmich je izjavil:

našel 3000 bitcoinov! :))

Upam da se ne hecaš :D

Tilen ::

dronyx je izjavil:

(če sem prav prebral recimo se z applovimi delnicami dnevno trguje v višini 20 MIO USD)


To je število kosov. 30.37 * 145.51 = 4.41 milijarde USD.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

dronyx ::

Tilen je izjavil:

To je število kosov. 30.37 * 145.51 = 4.41 milijarde USD.

Ja, verjetno imaš kar prav. Pri 750 MRD USD tržne kapitalizacije bi bilo 20 MIO dnevno res malo. Ampak 4,5 MRD dnevno je potem 100 MRD na mesec. To se mi zdi pa tudi veliko prometa, sploh ker s temi delnicami ne trgujejo samo margin traderji.

dronyx ::

kingsix je izjavil:

no bubble here...

Odgovorit si je potrebno na vprašanje v kateri fazi te kripto scene smo sploh sedaj. Bitcoin je zame proof of concept, ampak v vseh teh letih od nastanka ni uspel postati neka masovno uporabljena digitalna valuta. To, da v New Yorku lahko z njim na parih mestih plačaš hrano in te to stane za 30 do 70% več kot če plačaš z dolarji ne štejem kot uspeh. Jaz ocenjujem, da smo trenutno v nekakšni fazi mainstream špekulacije, ki je pritegnila presenetljivo veliko "investitorjev". To lahko po moje še traja kar nekaj časa, vendar niso pa to leta. Špekuliram, da na kripto marketu več kot 60% "investitorjev" prihaja iz Azije, tako da se tam dejansko odloča o usodi vseh teh coinov.

slotechar ::

Itak če smo še vedno na relativnem začetku. Jaz menim, da so potrebna dolga leta, da se masovno tole začne uporabljat in izpopolnjevat.

Gemblerka ::

Na Krakenu nimam nakazano ničesar. Imam pa na Poloniexu USDT. A to so mi vrnili al kako? :D

Baja ::

gruntfürmich je izjavil:

našel 3000 bitcoinov! :))

can i get some? :P

legendary ::

slotechar je izjavil:

Zgleda, da ima tenutno ethereum network resne težave. Priporočam, da trenutno pustite ethereum pri miru, ne dvigujte ali pošiljajte nikamor.

Mnogi se pritožujejo, da jim ethereum zginil med transakcijo in da jim niti pending ne piše.
Eden izmed uporabnikov je dobil sporočilo, da je ethereum omrežje pod ogromnim stresom.

https://etherscan.io/comments


Se kaj ve ali so težave že odpravljene. Cena je verjetno kar primerna za nakup.

Kaj pa litecoin? Se pričakuje padec ali nadaljnja rast?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: legendary ()

Mato989 ::

litecoin kupiš če pade pod 35 USD :) tam pri 37 USD je mamljivo.

krneki0001 ::

Trenutno vse pada (tako kot vsako leto konec junija) in zelo verjetno bo še bolj padlo, tako da je malo za počakat z nakupi.

slotechar ::

krneki0001 je izjavil:

Trenutno vse pada (tako kot vsako leto konec junija) in zelo verjetno bo še bolj padlo, tako da je malo za počakat z nakupi.

do kdaj je pibližno treba počakat? Do konc poletja?
««
56 / 91
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kripto začetek (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13527996 (10144) Mato989
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14856832 (43946) PrihajaNodi

Več podobnih tem