» »

Kateri pametni telefon?

Kateri pametni telefon?

spajdrmen ::

Kateri pametni telefon mi priporočate?

Ne maram "ta velkih", zagrel sem se za iPhone 5S, samo je bila takrat taka gužva, da mi je vse dol padlo, zdaj pa gledam na njihovih straneh, da ga nimajo več na zalogi?

Mi proporočate iPhona ali kaj drugega? Mora pa bit približno v tej velikosti

francek1 ::

Ne, ne priporočam ti iPrecenjenih jajc. In zdaj si ziher zadovoljen z odgovorom, ne? Par postov si preberi, kateri fon ti največ da za tvoj denar. Navijam za tega.
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()

spajdrmen ::

a si resen? Moto G? haha

dottor ::

Kaj je narobe z Moto G? Za ta denar je pomoje best of, še posebej če ga vzameš brez vezave.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Goody ::

spajdrmen je izjavil:

a si resen? Moto G? haha


Glede na tvoj odgovor bo zate prava izbira tale: http://www.gsmarena.com/vertu_constella...

kozmy ::

In kaj je narobe s telefonom Moto G ?!

http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

francek1 ::

spajdrmen je izjavil:

a si resen? Moto G? haha

Imaš prav, zate je iPhone....:))
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

6151 ::

+1 za Moto G
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

francek1 ::

kozmy je izjavil:

In kaj je narobe s telefonom Moto G ?!

http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

....prepoceni je...pa v družbi pač ne moreš takega telefona ven potegnit...sarcasm off
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

dancelj ::

Sem ga tudi sam imel namen kupit pa sem našel tole: http://forum.xda-developers.com/showthr...

Sedaj pa ne vem a bi ali ne.

spajdrmen ::

Zgodovina sprememb…

6151 ::

spajdrmen je izjavil:

kaj pa ta

http://etrgovina.telekom.si/katalog/mob...


Nisi rekel da mora biti majhen? V tem primeru bi svetoval nexus5
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

spajdrmen ::

6151 je izjavil:

spajdrmen je izjavil:

kaj pa ta

http://etrgovina.telekom.si/katalog/mob...


Nisi rekel da mora biti majhen? V tem primeru bi svetoval nexus5


Centimeter daljši pa cent širši od iPhona, bi še preživel...

nexus5 pa ma identične dimenzije kot ta s4

Magic1 ::

Pust vsa ta poceni jajca.
Zate je le ta dovolj dober:
http://www.istyle.eu/si/iphone/iphone-5...
Magic

spajdrmen ::

Magic1 je izjavil:

Pust vsa ta poceni jajca.
Zate je le ta dovolj dober:
http://www.istyle.eu/si/iphone/iphone-5...


eee to to :D

na telekomu so pošli, ima kdo info kdaj pridejo iPhoni 5s?

Zgodovina sprememb…

fopi ::

Pridejo po 20. januarju, če ga res hočeš. Se mi zdi, da zate ni druge izbire. No in če verjemeš prodajalcem na telekommu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fopi ()

ZarodeX ::

lg optimus g

fopi ::

Ali pa potem nexus 4 ali pa MI2S.

spajdrmen ::

fopi je izjavil:

Pridejo po 20. januarju, če ga res hočeš. Se mi zdi, da zate ni druge izbire. No in če verjemeš prodajalcem na telekommu.

Kaj če vrjamem prodajalcem na telekomu?

iPhoni so mi zato všeč (oz. me mikajo), ker ga še nisem imel nikoli. Zdaj nucam LG optimus 2x in ko sem ga posodobil mi pol stvari ne dela in šteka in za popizdit.. to je edini razlog zakaj menjam teleon. Telefon mam sicer več al manj za klice, smse in kakšno fotko narest. Zdej zakaj pol rabim tak telefon? Zato ker ga bom vzel na obroke, na položnico in mam mir.

Zdej za 12€ na mesec, nimajo neke pametne izbire, za okoli 20€ pa je že iPhone notri, ki pa je nekaj drugačnega kakor sem imel zdaj. Nekako sem naveličan androida, pa mi ni več neki WAU. Kupil bom nov telefon in že use vedel kaj ima in kaj nudi - krneki. Vsakic do zdej ko sem kupil telefon, nisem mogel izdrzati tistih 14 ur, ki se je moral polnt oz. sem se komaj zadržal :) a zdaj če kupim androida, ga bom lahko uštekal za 24 ur in me ne bo tok mikal sprobat :)

Upam da veste kaj hočem povedat, vem da je iPhone veliko precenjen in da vsekakor to ni best buy, in sem bil velik anti FAN Appla, ampak ta 5s mi je nekak prirastel k srcu... pa še angleški meni ma, kar spet ni plus ampak nvm... uzel bi si rad neki dobrega kar bo laufal vsaj 2 leti BP

kozmy ::

Pri androidu je res napaka, da ga na polno izkoristis, moras telefon "rootat", in nalozit kaksen cyanogenMod ipd.. ljudje si na zacetku nalozijo na tone aplikacij in iger, ki jih ne potrebujejo in valda zacne stekat..

fopi ::

Samo sem mislil povedat, da tako pravijo prodajalci za šalterjem, da iphone pride po 20. januarju. Sam pa veš, da včasih trgovci nekaj govorijo pol pa tistega ne dobijo ko bi morali.

Verjetno pa ni panike da ne bi spet dobili zaloge.

Sami ::

kozmy je izjavil:

Pri androidu je res napaka, da ga na polno izkoristis, moras telefon "rootat", in nalozit kaksen cyanogenMod ipd.. ljudje si na zacetku nalozijo na tone aplikacij in iger, ki jih ne potrebujejo in valda zacne stekat..


Potem očitno še niste imeli Nexus-a v rokah...
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Chev ::

spajdrmen je izjavil:

iPhoni so mi zato všeč (oz. me mikajo), ker ga še nisem imel nikoli. Zdaj nucam LG optimus 2x in ko sem ga posodobil mi pol stvari ne dela in šteka in za popizdit.. to je edini razlog zakaj menjam teleon. Telefon mam sicer več al manj za klice, smse in kakšno fotko narest. Zdej zakaj pol rabim tak telefon? Zato ker ga bom vzel na obroke, na položnico in mam mir.

Zdej za 12€ na mesec, nimajo neke pametne izbire, za okoli 20€ pa je že iPhone notri, ki pa je nekaj drugačnega kakor sem imel zdaj. Nekako sem naveličan androida, pa mi ni več neki WAU. Kupil bom nov telefon in že use vedel kaj ima in kaj nudi - krneki. Vsakic do zdej ko sem kupil telefon, nisem mogel izdrzati tistih 14 ur, ki se je moral polnt oz. sem se komaj zadržal :) a zdaj če kupim androida, ga bom lahko uštekal za 24 ur in me ne bo tok mikal sprobat :)

Upam da veste kaj hočem povedat, vem da je iPhone veliko precenjen in da vsekakor to ni best buy, in sem bil velik anti FAN Appla, ampak ta 5s mi je nekak prirastel k srcu... pa še angleški meni ma, kar spet ni plus ampak nvm... uzel bi si rad neki dobrega kar bo laufal vsaj 2 leti BP

Ah, ti si še pre-iPhone-hype :| Večina nas je dala že to skozi, no, skrajni čas, da spoznaš iTunes sranje, plačljive aplikacije, šrot baterijo, zastarel ekran, nevzdržljivo ohišje, ološ wireless, jailbreak-e, po vrhu pa še visoke mesečne račune. Ampak glej, če boš ti zaradi tega boljše živel ... zakaj pa ne.

O kakšnih 14 urah to? Menda ja ne polniš novega telefona 14 ur :D unbox & play že 10 let.

Sami je izjavil:

Potem očitno še niste imeli Nexus-a v rokah...

Amen to that!

krucymucy ::

Moto G je odlicen telefon. Ce vzames pa v racun se ceno pa sploh.
Jaz sem bil cisto presenecen nad hitrostjo in odzivnostjo. Mogoce se bolj kot nad baterijo.
Ima pa en minus. Povprecno kamero.

cholt45 ::

Nevem no, ti mislim da se moraš malo zjasnit kaj bi rad. Nevem zakaj si prišel sem, če že itak veš da boš iphone5 nabavil? Da te prepričamo v korist androida?
Če nameravaš vzeti androida vzami kak moto G, to ti je preračunano cca.7,5€ na mesec.

polde66 ::

polde

SLO_Matej ::

spajdrmen je izjavil:

fopi je izjavil:

Pridejo po 20. januarju, če ga res hočeš. Se mi zdi, da zate ni druge izbire. No in če verjemeš prodajalcem na telekommu.

Kaj če vrjamem prodajalcem na telekomu?

iPhoni so mi zato všeč (oz. me mikajo), ker ga še nisem imel nikoli. Zdaj nucam LG optimus 2x in ko sem ga posodobil mi pol stvari ne dela in šteka in za popizdit.. to je edini razlog zakaj menjam teleon. Telefon mam sicer več al manj za klice, smse in kakšno fotko narest. Zdej zakaj pol rabim tak telefon? Zato ker ga bom vzel na obroke, na položnico in mam mir.

Zdej za 12€ na mesec, nimajo neke pametne izbire, za okoli 20€ pa je že iPhone notri, ki pa je nekaj drugačnega kakor sem imel zdaj. Nekako sem naveličan androida, pa mi ni več neki WAU. Kupil bom nov telefon in že use vedel kaj ima in kaj nudi - krneki. Vsakic do zdej ko sem kupil telefon, nisem mogel izdrzati tistih 14 ur, ki se je moral polnt oz. sem se komaj zadržal :) a zdaj če kupim androida, ga bom lahko uštekal za 24 ur in me ne bo tok mikal sprobat :)

Upam da veste kaj hočem povedat, vem da je iPhone veliko precenjen in da vsekakor to ni best buy, in sem bil velik anti FAN Appla, ampak ta 5s mi je nekak prirastel k srcu... pa še angleški meni ma, kar spet ni plus ampak nvm... uzel bi si rad neki dobrega kar bo laufal vsaj 2 leti BP

Kaj pa kakšen Windows Phone, če si želiš nekaj novega in nekaj takega, kar preprosto deluje hitro, brez zatikanja tudi ko namestiš ogromno aplikacij? Pa tudi 2 leti in več ne bi smel biti problem kar se tiče delovanja kot prvi dan.

Lumio 920 dobiš iz Nemčije že za slabih 280 eur. Lumia 1020 pa pri Mobitelu z Bonom pride na obroke ravno okoli 12 eur. Ne pozabi na odlično kamero in brezplačno offline navigacijo pri Lumiah.

spajdrmen ::

kupil iPhona, dela kot urca prezadovoljen.

Zmajc ::

samo na zečni šarit preveč po njem jailbreak & stuff ker bo software razpadel po šivih ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Tralala999 ::

spajdrmen je izjavil:

kupil iPhona, dela kot urca prezadovoljen.


kupil dve Nokie Lumia, delata kot urci, prezadovoljen.

fopi ::

No potem so pa le prišli po 20. januarju.

No glavno da si zadovoljen. Smo pa tudi mi zadovoljni, da smo ti lahko svetovali, da si kupi iphone. :)

Tadys ::

Pozdravljeni zanima me če bi mi lahko kdo povedal kaj več o teh Prestigio pametnih telefon kako se obnesejo kateri vse ima radio in če je potrebno imeti priključene slušalke za delovanje radia.Imam namen kupiti enega od teh dveh modelov http://www.bigbang.si/pametni-gsm-telef..., http://www.bigbang.si/pametni-gsm-telef... ne vem pa kateri ponuja več kateri manj in kateri mdoel je boljši če bi mi lahko kdo podal kakšno informacijo glede teh dveh model ali pa kateri drugi pametni telefon mi priporočate za nekje okoli 110€

keitai ::

Dej raje malo več in kupi Moto G.

ProBook4740 ::

POZDRAVLJENI!
Odločam se za nakup Androidovega pametnega telefona in bi prosil za svetovanje.
Želim si zmogljivejši(srednje cenovni) pametni telefon. Kupil ga bom v Avstriji za cca. 350 EUR (torej nekje 450 EUR ali več pri nas). Velikost zaslona omejujem od 4.0 do nekje 5.0''. Želim si predvsem dober fotoaparat in videokamero za ta cenovni/kvalitetni razred telefona ter dober zaslon (svetel, žive barve; ločljivost pa je lahko tudi 720p). Procesor in grafika mi nista tako pomembna, a naj bosta dovolj zmogljiva za hitro odpiranje raznih aplikacij. Verzija Androida mi ni pomembna.
Vesel bom, v kolikor mi boste dali še kakšne predloge. Gledal sem že veliko testov, a se ne znam odločit. Sam sicer spremljam naslednje modele, pa me zanima katerega bi najbolje ocenili oz. bi najbolje ustrezal: Motorola MOTO X, LG G2, LG NEXUS 5 in SONY XPERIA Z1 Compact (nekoliko dražji sicer) in HTC ONE Mini.
Zanima me tudi ali bo moja SIM kartica delovala v teh telefonih (vertragsfreie telefon)?

Hvala za pomoč

hojnikb ::

Nexus 5 itk..
#brezpodpisa

galu ::

Z1 Compact / LG G2. Če hočeš kompaktnega, vzemi Sonya, če pa ti velikost ni problem (oz. maš rad večjega... lol), pa G2.

Oba mata dober zaslon in dober fotoaparat. Nexus 5 (npr.) je v obeh primerih slabši in zgubi smisel, če ti je vseeno za verzijo Androida. Še vseeno pa je to dober telefon - le v veliki večini malo slabši od omenjenih dveh. Ampak tudi cenejši. Malo še na bolhi poglej (ali AT ekvivalentu).

Si lastim G2 in je kamera prav fina. Na tem testu pa dela Z1C še celo boljše slike od G2.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

lovro535 ::

nexus 5 stock android in zelo veliko hardwarea za majhen denar. boljšega ni
Raspberry Pi 512MB 32GB Raspbian/Asus P7P55D Intel core i5 2,66ghz
LGA 1156 8GB Kingston DDR3 WD Black 1TB Gigabyte GT430 W7/
Nexus 7 2013 32GB/Oneplus one 64GB Sandstone black.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7419806 (13081) sift

Prehod iz Androidnega telefona na iPhone

Oddelek: Mobilne tehnologije
468309 (7234) Aphanisis
»

iphone ali lumia (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
539367 (7407) Lonsarg
»

Je proizvodnja Nexus 5 res končana? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5022654 (19111) fast1slow
»

Nov telefon, razočaran nad nokio E6

Oddelek: Kaj kupiti
344204 (2781) fosil

Več podobnih tem