» »

Nakup slušalk

Nakup slušalk

jazbec ::

Kupujem slušalke za igranje iger (za glasbo mam beatse)
gledam do okoli 150 evrov, našel sem dvoje, ki mi odgovarjajo
http://www.astrogaming.com/a40-pc-heads...
in pa
http://www.asus.com/ROG_ROG/Orion_PRO/

odprt za ostale predloge ter mnenje o zgornjih dveh (po reviewih sodeč so za ta dnar odlične)

Hvala in Lp

PNG ::

"Gaming" slušalke ne obstajajo. Bi ti bolj priporočal kvalitetne slušalke (torej ne beats) in en mikrofon poleg. Drugače ima massdrop občasno res hude deale za dejansko dobre slušalke, če si potrpežljiv.

jazbec ::

kaj je narobe z beatsi ?
(imam jih že leto in pol, in sicer beats by dre studio in so kar se zvoka tiče top-boljše od sennheiser slušalk, ki sem jih mel pred njimi)

slušalke in mikrofon posebej ne pridejo v poštev, rad bi nekaj kompaktnega

massdrop pa nevem kaj je ampak google najde, da je to v ameriki ?

PNG ::

Sound stage beatsov je neprimerljiv s sennheiser. Če si primerjal beatse s sennheiser za 20€ ti še verjamem, drugače pa si edini človek na svetu, ki bi to trdil. Pravzaprav sennheiser višjega razreda gladko pokosi tudi kakšne grado pa tudi beyerdynamics v sound stageu. Poslušaš slučajno glasbo, ki vsebuje veliko basa? Če ja, ti mogoče zaradi tega niso bile sennheiserce pretirano všeč.

Če hočeš oboje skupaj je najbrž res najboljše gledati nekaj v smeri gaming slušalk. Razer, steelseries in logitech imajo nekaj precej zanimivih rešitev. Je pa bojda pri Razer kvaliteta sestave bolj tako-tako. Za A40 pa še nisem nikoli slišal kaj ekstra slabega mnenja, nimam pa osebnih izkušenj.

Massdrop pošilja v Slovenijo, poštnine so nizke in včasih so deali takšni, da kljub poštnini (~8€?) in carini še vedno profitiraš. Na primer pred kratkim so bile HD 598 za ~150€.

hojnikb ::

jazbec je izjavil:

kaj je narobe z beatsi ?
(imam jih že leto in pol, in sicer beats by dre studio in so kar se zvoka tiče top-boljše od sennheiser slušalk, ki sem jih mel pred njimi)

slušalke in mikrofon posebej ne pridejo v poštev, rad bi nekaj kompaktnega

massdrop pa nevem kaj je ampak google najde, da je to v ameriki ?

hahahaha u funny ;)
beat je itk samo overpriced crap, apple avdiofilske tehnike bi lahk reku :)
#brezpodpisa

PNG ::

hojnikb je izjavil:

jazbec je izjavil:

kaj je narobe z beatsi ?
(imam jih že leto in pol, in sicer beats by dre studio in so kar se zvoka tiče top-boljše od sennheiser slušalk, ki sem jih mel pred njimi)

slušalke in mikrofon posebej ne pridejo v poštev, rad bi nekaj kompaktnega

massdrop pa nevem kaj je ampak google najde, da je to v ameriki ?

hahahaha u funny ;)
beat je itk samo overpriced crap, apple avdiofilske tehnike bi lahk reku :)


Ni nujno...nekaterim je bass>vse, takšnim bo ta tip slušalk všeč. Ne me narobe razumeti, se popolnoma strinjam s tvojim mnenjem, samo ljudje so svoj čas bili navdušeni nad Logitech Z-2300 zvočniki, lol.

jazbec ::

poslušam večinoma vse, razen balkana (new age+hard narodno, izjema so ex jugo glasba)
sem pa takrat večinoma poslušal dubstep, techno, kjer so basi, kar močni ja
pri kakem rocku so ble sennheiserce boljše
se pa ne spomnim točnega modela

vidim pa da sennheiser dela tudi slušalke s mikrofonom, ki niso ˝grde˝ :D
http://en-de.sennheiser.com/gamer-heads...

so malo dražje ampak pač vem pri sebi, da je kvaliteta top in bi mogoče dal še tistih 50 evrov zravn
bi pa z veseljem še kakšen predlog za kake druge za okoli 150

PNG ::

Kaj pa če si raje kupiš dobre slušalke pa kaj takšnega poleg?
http://www.amazon.com/Zalman-Zm-Mic1-Se...

Mikrofon se pripne na kabel od slušalk in je dejansko precej kvaliteten, sem ga imel svoj čas sam (t.j. če ga misliš uporabljati za gaming, za kakšne glasbene posnetke glih ni :P).

Zelo težko ti predlagam gaming slušalke, ker so večinoma (vsaj v tem cenovnem razredu) precej sub-par opcija.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171176 (14141) Banza
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727070 (16865) jaot
»

audio technica ath m50

Oddelek: Kaj kupiti
61629 (866) SloBiscuit
»

Nakup slušalk za mp3

Oddelek: Zvok in slika
8761 (644) Buddah
»

Slušalke

Oddelek: Kaj kupiti
283741 (3034) -THX-

Več podobnih tem