» »

Spletna stran

Spletna stran

xseki ::

Pozdravljeni,
V lasti imam spletno stran. Ampak imam eno težavo. Kako se naredi da bi bila novica in bi kliknil na članek potem pa bi jih avtomatsko preusmerlo na drugo stran. Prosim če ve kdo za kak html. ali kaj podobnega naj sporoči.
Lp,

kr?en ::

xseki ::

Ne to. Mislim na to ko gledalec pritisne na sliko novice ali na napis da ga preusmeri na novo stran kjer je članek napisan.

JayKay ::

preusmeri kam? na podstran ala /novice/10-01-2014-test ali kr eno tretjo stran kjer je bila novica v originalu ala www.theverge.com?

boro10 ::

Saj to je to kar je kr?en povedal. Link s preusmeritvijo na novo stran (zunanjo ali notranjo)
Pozdrav

xseki ::

@JayKay na podstran tako kot ima npr. 24ur da klikneš na članek in te vrže na novo stran.

boro10 ::

Daš link?
Pozdrav

JayKay ::

saj to so ti zgoraj napisali

shadeX ::

A uporabljaš kakšen programski jezik, ali samo HTML ?

EDIT:

kr?en, je podal rešitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

gensi ::

Poglej Joomlo.

shadeX ::

xseki. A daš link do strani?

xseki ::

boro10 ::

Boš moral preiti na drug (plačljiv) sistem če želiš spletno stran po svojih željah. Na tej strani ne boš mogel veliko spreminjati in če želiš upravljati resen portal (dovolj obiskovalcev, kvalitetna stran) žal to ne bo dovolj.
Pozdrav

xseki ::

Sedaj bom poskusil z Joomlo.

xseki ::

Pozdravljeni,
Poskusil sem z Joomolo ter z WordPressom ampak nemorem narediti nikako podstrani npr. www.nogometne-novice.com/danes-nova-zma... . Mi lahko prosim kdo pojasni kako se naredi? Pogledal se že na youtube, google in nenajde. Če kdo ve za kako rešitev prosim če napiše.

Lp,

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xseki ()

bluefish ::

To se nastavlja prek panela.

Goran's Blog ::

xseki je izjavil:

Pozdravljeni,
Poskusil sem z Joomolo ter z WordPressom ampak nemorem narediti nikako podstrani npr. www.nogometne-novice.com/danes-nova-zma... . Mi lahko prosim kdo pojasni kako se naredi? Pogledal se že na youtube, google in nenajde. Če kdo ve za kako rešitev prosim če napiše.

Lp,


Hm podstran to je bolj novica kot podstran kar praviš ti.
Ti misliš tako recimo:
http://www.goran.si/namestitev-windows-...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izdelati tako stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
122906 (2086) Phantomeye
»

Wordpress - objava "novic" na več podstraneh?

Oddelek: Izdelava spletišč
5729 (616) Tody
»

Igranje z Joomlo

Oddelek: Izdelava spletišč
71176 (986) Ch4N93
»

TypePad (blog) - ga kdo uporablja?

Oddelek: Izdelava spletišč
131727 (1540) BluPhenix

Več podobnih tem