» »

ipromocija.si oglaševanje - mnenja

ipromocija.si oglaševanje - mnenja

Fukomuko ::

Prenavljati sem začel zastarelo spletno stran, pri čemer sem ugotovil, da je lastnik le-te že plačal skoraj 700 € za off-site optimizacijo 8 ključnih besed portalu ipromocija.si in objavo akcij na njihovem portalu.

Še nikoli nisem slišal za njih, zato me zanima, kako efektivna je sploh takšna storitev, recimo v primerjavi z AdWords ali oglaševanjem na Facebooku? Nekako se mi dozdeva, da je 700 € "rahlo" preveč, kaj menite?

Goran's Blog ::

Tudi sam slišim prvič to.
iprom je ena boljših v Sloveniji.
Potem tudi adPartner uporabljajo kar konstantno.
Drgači pa AdWords sem nekoč poskusil eno spletno stran katero je imela po 2,3 obiskovalca na dan ali pa nič. Ko sem naredil AdWords oglase se je povečal promet med 70-100 ljudi dnevno pa tudi več povpraševanja je bilo. Sam mislim, da je AdWords najboljši oglaševalski način.

Matek ::

Pomoje si pravilno zavohal bullshit. AdWordsi imajo bistveno bolj merljive rezultate in so nasploh povsem običajna oblika usmerjenega oglaševanja, SEO je pa cargo cult. Nihče ti ne garantira, da ne boš ob naslednjem updateu search algoritmov pristal nekje na dnu rezultatov, ker si v nasprotju s pravili kupoval linke.

Take sajte je najboljše prijavit.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pridobivanje strank - izdelava spletišč

Oddelek: Izdelava spletišč
112260 (1696) Invictus
»

Nekater Googlove storitve - daleč pod nivojem za uporabnika

Oddelek: Loža
82942 (2633) cen1
»

admob, adsense & drugi

Oddelek: Programiranje
51113 (862) Elemen_T
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
235799 (5294) PacificBlue
»

Google SMS v beta fazi testiranja

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
175307 (4464) darkolord

Več podobnih tem