» »

Wordpress - objava "novic" na več podstraneh?

Wordpress - objava "novic" na več podstraneh?

lukamarti ::

Pozdravljeni,

rad bi izdelal spletno stran v wordpressu pa sem po parih urah izgubil živce... Prej sem jih izdeloval v .html itd...in sem moral za to, da sem naprimer vpisal novico na naslovnici in potem še med novicami vpisovati vsako posebej... Zanima me, kako bi v wordpressu uredil to, da bi naprimer objavil novico na naslovni strani isto časno pa bi se novica objavila na še kakšni drugi podstrani (npr. v novicah in kakšnem arhivu). Drugače to s temi značkami in kategorijami se pač vnaša v podstrani katere sam izberem, vendar rad bi da bi šlo direktno na stran (ki jo imam v zgornjem meniju) in ne v te svoje kategorije..

Upam da veste kaj hočem :|

Hvala za odgovor oz prosim za navodilo kaj naj storim :(

neskoncno ::

Objavi lahko določiš več kategorij. Če izbereš da se kategorija "1" prikazuje na prvi strani in kategorija "2" prikazuje na neki pod strani.

Preprosto določi objavi dve kategoriji.

Zeberdee ::

Jaz sicer tega ne razumem, ampak stvar je v taksonomijah. Če se odločiš, da boš dodal taksonomijo, ni to noben večji problem, potem pa zadevo polinkaš med sabo. Obiskovalec strani ne bo vedel, kako je zadeva sestavljena...

lukamarti ::

Pozdravljeni,

hvala za odgovore vendar se že nekaj dni mučim s tem in to da sem ustvaril dodatni meni in povezal novice s temi tagi oziroma pač da sem povezal novice med seboj, vendar ne vem...bom še malo poskušal... Če pa ima kdo še kakšno idejo pa prosim za pomoč...

Zeberdee ::

Pokaži na primeru kaj hočeš, pa bomo pomagali.

Tody ::

Lukamarti

Lahko, narediš tako da se meniji vežejo na kategorije. In potem ima vsak meni svojo kategorijo. Glavna (blog stran) pa ima itak vse kategorije notri. Ob pisanju pa si izbereš v katero kategorijo (lahko več njih) gre članek.

Ko bo uporabnik kliknil na podstran bo pač dobil vse poste iz tiste kategorije. Če bi hotel mogoče kaj bolj kompleksnega si pa še poglej plugin Blog in Blog


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wordpress custom plugin

Oddelek: Izdelava spletišč
16922 (767) Gandalfar
»

Wordpress Content

Oddelek: Izdelava spletišč
6649 (529) Tody
»

Drupal pomoč prosim

Oddelek: Izdelava spletišč
232680 (1791) Kurzweil
»

slojoomla vprasanja

Oddelek: Izdelava spletišč
101025 (794) Vice
»

Baza e-trgovin

Oddelek: Izdelava spletišč
261501 (1131) skladisce

Več podobnih tem