» »

INNO AX CD3 PORTABLE MP3 player

INNO AX CD3 PORTABLE MP3 player

Air_Borne ::

zanimam se za nakup tega prenosnega mp3 playerja na minicdje (8cm). pred kratkim je bla u jokerju akcija za 18k sit + opis te napravice. zj me pa zanima da glede na to da ma kao 8 MB bufferja za anti shock, a bi se dal z njim tect.
Pise da ce so mp3ji v 128kb/s bi mogu buffer zadostvt za cca. 10min. A to pomen da se bom mogu po 10 min laufanja ustavt da mi spet prebere cd?

lp
  • premaknil: ToniT ()

BaRtMaN ::

To pomen, da ti na približno vsakih 10 minut prebere CD, ja, ker mu zmanjka podatkov v bufferju. Med temi 10 minutami se predvaja iz buferja in ker to poteka brez kakšnih gibljivih se delcev, nima stvar kaj preskakovati. Ko pa bere CD, da dobi nove podatke, pa je možnost preskakovanja, če se stalno prekinja laser in potemtakem kar zmanjka podatkov v bufferju.

Po mojem mnenju je tale zadevca sicer malo bolj vprašljiva, saj so pri Jokerju tisti testi malo hecni, saj v test dajo poljubne informacije, verjetno na podlagi krajšanja revije.

Air_Borne ::

hja.. nvem..:)
kva nj zj nardim:)?

`ripper` ::

hehe, jest tole zadevco mam in morm rect da je kr lusna
Sicer se nism teku z njo, samo pomoje da ce si ksn atlet tezk (se prav da lahk laufas vec kt minuto skup), da ti ne pomaga noben ESP, ker bi ti tud kasetar zaceu preskakovat scasoma... :D

Glede uporabnosti je tko, ksnih hudih funkcij resda nima, samo dela to, za kar je namenjen, spila mp3je useh kvalitet (8-320kbit/s), WMA-je (menda isti obseg, ne vem, k nism se probu), VBR mp3je tud prebavi, cita pa CDje pa RWje, lahko tudi audio zapis. :)

Display zgleda varljivo velik, samo naj te ne zavede, ni slikovni ampak je enovrsticni (prblizn tko k na autoradijih, z ledicami), IDtage prebere lepo, nazacetku zascrolla use skup, pol pa enostavno kaze prvih 8 crk, ce ni IDtaga enostavno pise nothing. Prav tako uspesno prebere direktorije (player jih proglasi za t.i. Albums), nism pa se probov, kako zgledajo se poddirektoriji (verjetn isto, sam vprasanje ce zna, bi blo treba probat :P.

Se en kamen spotike so prlozene baterije. Sicer so prilozene zravn, use in lepo, samo problem, ker so navadne alkaline, ne da se jih filat. Prilozen adapter je samo power-supply, nima nikakrsne funkcije polnenja baterij preko naprave same.

Lepo je to, da mas locenga dalinca in slusalke (se pravi, da lahko zamenas slusalke, ce ti te niso usec (jest sm to ze naredu, ker nekak niso lepo oblikovane za moje uhe :D) lahko mas pa samo dalinca pa uporablas line-out (zazigas na partiju,k 10x10 masino prklops na 1GW muske ;)). Se isti dan, k sm ga kupu, sm pogruntov en hec z dalincem: Ce ga nekako pravilno med delovanjem spulis vn, se playerju odfuka, CD zavrti na polni hitrosti, glava pa skace tko, prbl. 1mm levo desno in dokler nism remota spulu vn cist ni delal nic. 8-O.

Moja ocena bi bla solidno delo, samo nekak ne morm mim dejstva da je to Innotov produkt in upam, da se nismo (oz. nas niso) nategnil s prodajo tega :).

Upam, da je bilo tole dost izcrpno ;)
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Air_Borne ::

aha.. no zanimivo ripper.
zanima me, ce se bom mogu za dolg ustavt da bi mi nalozu u buffer...
pa se to, a se da kupt tak adaptr da ti fila baterije neposredno v napravici (v mp3 playerju).

Moja ocena bi bla solidno delo, samo nekak ne morm mim dejstva da je to Innotov produkt in upam, da se nismo (oz. nas niso) nategnil s prodajo tega .


Emm, sam tega ne dojamem:) Kdo je kej prodal?? :))

`ripper` ::

Glede natega mislm navezo Mlacom + Joker. Sej ne da imam kej proti komerkoli od njih dveh (ok, u Mlacomu so prodajalci mal ceski, sam prezivis, itak sm najveckrat 1x mesecno tm ;)), samo se zmeri je to Inno. Jest sm meu ze dve precej slabi izkusnji z njihovimi graficnimi in upam da se nekak slabosti ne prenasajo na zvocne produkte. (Baj-d-vej, a je gdo opazu da na http://www.inno3d.com/ ta player dajo v isto kategorijo kot sound carde? :D).

Glede adapterja za filat, ti bom reku tko:
"Močno dvomim!"

Sam sem v zivlenju srecal eno celo tako zival, sicer en Sonyjev Discman, k je biu drag 40.000SIT prblizno. Pri tem sm pa preletel cel users manual in nikjer nism zasledil da bi zival to fukncijo dejansko podpirala (tud, ce bi jo, za to ne bi blo treba kupit druzga adapterja, ker napajanje rabi v vsakem primeru, tko da je ta, ki je prilozen, cist uporaben, samo elektronka v napravi ne omogoca tega)

Glede filanja bufferja ti pa na zalost ne znam povedat. Ce bos pocaku se ksn dan, dva, deset (;)), bom sou sam 1x mal polaufat z njim, pa bom rezultate sporocu iz dejanskih izkusenj.
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Air_Borne ::

aha..
no ql, jst tut upam da ne bo slabh izkusn s pleyrckm a n.
bom pocaku nate da mi sporocis koko se kej obnese v "tekocem" stanju, pol pa vrjetn da se bom kr odpravu ponj...

a mogoce kdo pozna ksno boljso alternativo temu playerju..
ker men se zdi to kr dost pocen in uredu a n..

lp

`ripper` ::

Hehe OK, upam da ne bos prevec razocaran...
Zanc sm sou na kosarko (brez playerja ;))) in sm si odjebu glezn, tko da ne bom lavfov se nekej casa :D
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Air_Borne ::

hehe, jah gadno a n.
sj ql, sj mislm da bo delal normalno, vsaj upam da bo.
ti se pa cimprej pozdrav a n.:P
thx za pomoc..

adija:D

x_darc ::

Tema je res že stara kar nekaj cajta, samo mene zanima kako pa kaj batarije držijo pri tem playeru?? :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Upravljanje predvajanja pesmi(recimo winamp) z daljincem

Oddelek: Strojna oprema
413128 (2597) nokia6310
»

Discman 20k-30k ??

Oddelek: Kaj kupiti
151236 (1069) Fury
»

kateri discman(z mp3 podporo)? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604352 (3724) Klemenn
»

MP3 predvajalnik INNOVISION?

Oddelek: Kaj kupiti
232294 (2009) Dusan_83
»

MP3 Player (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
525685 (4579) Boky

Več podobnih tem