» »

LG FLATRON

LG FLATRON

mravla ::

je še kakšna druga razlika med 775FT in 775N, kot samo ločljivost pike (0,24/0,27) in ceno 72.000/55.000.
sem se odločil, da bom enega od teh dveh kupil. pa ne vem katerega?8-O
če ga poženeš, bo letel

OrlyTM ::

Jah ... sigurno je še kaka razlika, sicer je pa že velikost točke velika razlika ... predlagam pa ti, da greš v trg in zahtevaš, da ti oba monitorja pokažejo na delu, pol se pa odloči ... vsake oči majo svojega malarja.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

VASkO ::

ne vem sigurno, samo se mi zdi, da cenejsi ni flat. Drugace pa poglej malo po netu (ja tudi razlika v velikosti pike je lahko vzrok za tako nizko ceno pa se nizje resolucije pomoje).

jugonostalgik ::

Dražji model je vsekakor boljši in vreden svoje cene, zato ti ga priporočam. Velikost pike je 0.24 in ima Flat (popolnoma raven) zaslon.
Nima ti kej bit, če si dober skrit!

HEKO ::

Iiyama! VisionPro.....8-)8-)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

miranpozar ::

HEKO: se popolnoma strinjam s tabo, ampak tu gre za drugi cenovni razred!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

matevzm ::

Off topic..
A ni zanimivo, kako se vedno v takih debatah najdejo ljude, ki uletijo in predlagajo take stvari, cisto izven navedenega, obicajno obrazlozitev je, da 'to rulez, caruje' ali se kaj tretjega:8)
Ne da bi imel kaj proti Ilyami.. samo se mi zdi smesno, tako kot v neki drugi debati o CDRWjih, ko clovek razmislja o 4 hitrosti ali bi se stegnil se malo, potem pa vletuji ljudje s Plextorjem 12x. No sheep, da je dober?:\ Ampak za kaksno ceno?

yjj ::

Požar ne delaj se pametnega, kakovostni razred je enak le da je LG boljši in ga pokosa na vseh testih, strinjam pa se da je pri 19" drugače

birra ::

Oba LG imata raven ekran, samo to ni trinitron kot so bili do sedaj vajeni ampak je to navaden raven8-Oekran. Jaz sem že videl ta pocen ekran in za tisti denar je v redu boljši kot IIjama master .

mravla ::

bom pa dal par jurčkov več in kupil ta dražjega. oči so le oči in zakaj bi jih matral.8-O
če ga poženeš, bo letel


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monitor17" ???

Oddelek: Kaj kupiti
202107 (1464) demon#666
»

Dober CRT (Trini/Diamond -tron) ali LCD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565660 (4719) iso2000
»

19" monitorji

Oddelek: Kaj kupiti
111490 (1277) glinik
»

Katerega od naštetih monitorjev naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
262068 (1625) gappee
»

Monitor LG 19"

Oddelek: Kaj kupiti
161329 (1175) R0K

Več podobnih tem