» »

Monitor17" ???

Monitor17" ???

MoDeR ::

Prosim, da mi kdo predlaga kater 17" monitor naj kupim. Naj bo kakšen od cenejših (60.000 SIT). Sem že gledal po cenikih za takimi monitorji samo ne vem kakšne kvalitete so kaj. Zadnji monitor ki sem ga kupil je star 6 let tako da ... se na monitorje bl slabo spoznam :D Ker nočem kupit kakšnega chipo monitorja ki bo crknil po 1-nem letu.
Hvala vsem ki mi lahko pomagate,
MoDeR
Lp,
<br>
MoDeR

SuperHik ::

17" monitor za manj kot 60 kSIT .... težko, težko...

Če pa že bo, bo sigurno jajc.

Pri monitorju, ne šparat z denarjem, Zato kupi
LG 17" Flattron za 72 kSIT in uživaj.



Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

OrlyTM ::

Jest tut pravim ... pri monitorju ne šparat ... rajš šibkejši proc in manjši disk kot slabši monitor ... kupuješ ga na dolgi rok in predvsem oči imaš samo ene !!!
Zgoraj predlagani LG je čist OK, sam jest bi ti predlagal NOKIA 17 447ZI+ TCO99 81.991,00 SIT pri Mlacom.
Tko v redu monitorja za tako ugodno ceno že dolgo ne ... po kvaliteti slike se čist lahko primerja z mojo 446xpro, ki je stala mal več kot 2x tolk.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Alec999 ::

Hyundai DeluxScan 7687:
0.26 dot pitch

800 X 600 @ 120 Hz
1024 X 768 @ 100 Hz
1280 X 1024 @ 85 Hz
1600 x 1200 @ 75 Hz

MoDeR ::

Ja jest ze vem da naj oči čim manj trpijo. Samo če ni denarja ni denarja. Kaj nej se na ceti prodajam :D Tako da nad 60.000 SIT odpade. Alec999 koliko stane monitor ki si ga predlagal?
Lp,
<br>
MoDeR

AlchemY ::

Najboljs da gres v kaksno trgovino kjer prodajajo cim vec firm monitorjev, verjetno bo najboljs PCX in tam vprasas za nasvet, imajo dosti veliko izbiro 17 stk v tem cenovnem rangu, moram pa ti odsvetovati nakup Classica, ker sux bi time.0:)

yjj ::

Hunday je za tak denar najboljši, če ne pa ti priporočam LG

NiggerBob ::

Alec999, daj mi povej, kako spraviš Hyundai 7687 na 85 Hz pri 1280x1024???
Sicer pa, LG flatroni so RAVNI za razliko od Hyundai-a, pa velikost pike je 0.24. Imam namreč oba, LG Flatron 795 FT in Hyundai 7687.
Moram opozorit, da je model 7687 šel iz proizvodnje, pa še to: LG Flatron 775 FT suxx, ker elektronika zmore le toliko, kot pri 15" modelih, je pa dobra lastnost, da je poceni.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

andro ::

Kupi LG flatron. Malo dnara dosti muzike!:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

PaJo ::

Idi pogledat h PowerPlus-u, msim da imajo ene 17" IIyame pod 60 jurjev, res da niso flat so pa kar cool:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

OrlyTM ::

Predvsem si monitor preden ga kupiš dobro oglej ... mal menej resolucije in herce in to ... pa boš vidu ker ti ugaja .... mogoč ti bo čist gut sedu en, k men sploh nebi ... sej veš ... vsake oči majo svojga malarja .. to še prekleto drži ....

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

gorenc ::

Ne vem ce lohka delam reklamo, sicer mi niso palcali nic in tudi zaposlen nisem tam, ampak vseeno. Pri Megahitu v Ljubljani sem videl Sonyja E200 za borih 87.000SIT. Po mojem mnenju zelo dober monitor za niti ne tako veliko denarja.

Igor ::

jah cena je v nasi preljubi kokoski dostikrat presoden faktor, naseat ker monitor kupi ti ne bom dajal, pazi pa na naslednje stvari:

predvidevam de bos mel resolucijo 1024*768, tolk mam jest in se mi zdi glih prov za 17', osvezevanje more bit vsaj 85 hz, boljse 100 (kar pa za 60k cenovni razred dvomim)

slika more bit od roba do roba (brez crnega robu ob straneh)

sliko se more dat lepo nastimat de je enakomerna ....

pejt v stacuno (po zelji) zatez tipu de ti priklop monitor (ce ne bo hotu ga nekam posli pa pejt drugam), nastav tko k je treba pol bos pa vidu, sprobej tkole 2 3 monitorje pa se sam odloci za tisto kar ti najbolj pase ....

vsak ma svoj okus pa vsakmu je pomembna druga stvar ...

recimo jest sm gledal nokie za/zi pa se mi je zdela prekleto slaba slika kukr so jih vsi hvalil ...

Alec999 ::

MODER >> jst sm ga kupu za 57 900 SIT v Meghit-u pa se mojim prjatlom sm ga predlagu .. tko, da smo usega skup 4 monitorje kupil

P.S. Mislem, da jih vec ne prodajajo v Meghit-u say na ceniku ga nism vidu.


NiggerBob >> yp prov mas ... zmotu sm se 85 hz je pri 1280x960 pr 1280x1024 je pa max. 75 hz drgac je pa max. resolucija 1920x1200 pri 60 hz 8-O

NiggerBob ::

Alec, Hyundai 7687 dela pri 1280x1024 zelo lepo na 80 Hz, s komaj opaznim popačenjem slike v desnem zgornjem kotu (vsaj pri meni), drugače pa gre pri 1280x1024 na max. 82.988 Hz, seveda je to skrajna meja ki jo zmore elektronika, pa še slika je precej popačena.
Kako zdevo spravit na 80 Hz, ki jo Win ne podpirajo default?
Malo pobrkljaj po registru, še prej pa preglej revije Win.Ini, letošnji letnik (ne vem več točne številke), pomaga pa ti tudi program PowerStrip.
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

ABX ::

Na monitorju bodi pozoren na robove, vsi robi se morajo pravilno dotikat konec ekrana in ne smejo bit preveč megleni. Naj bo obvezno trinitron/diamondtron/.... žal pa za takšne monitorje boš moral odštet 80-100k. Pomembna je tudi grafična kartica na Matrox G-400 je slika precej lepša kot na kaki 810 plati.
Za 60k ne vem kateri monitor bi ti svetoval, ker so vsi neka poceni sranja, monitor pa boš uporabljal dosti časa, tako da če nimaš dovolj keša pač počakaj.

Srečen lastnik dobrega monitorja :D

DeLonghi ::

Moder, ce te ni strah starega monitorja (1 leto in 6 mesecev) in je Hyundai, me kontaktiraj na moj e-mail...mi en lezi doma za prodajo, ker lastnik (to nisem jaz) nuca kes...
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

a13misko ::

Mislim no tako drago je to bilo?

c00L3r ::

a13misko zakaj pri vragu si šel odpisat v 8 let staro temo? Predlagam zaklep/izbris teme.

opeter ::

a13misko, seveda. Saj tudi DVD pekači nekoč niso stali 20-25 €... ali pa pomislimo samo na prve CD-ROM pogone. Kaj šele poznejše pekače...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

demon#666 ::

7. Člen
1. Prepovedano je masovno pošiljanje sporočil ali postavljanje tem.
2. Prepovedano je oživljanje neaktivne teme, brez podajanja novih informacij.



17. nov 2000, 17:34:03, je bila tema ustvarjena - a ni to mal stara tema???
Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri 19' crt monitor

Oddelek: Kaj kupiti
341929 (1450) Matev
»

Kateri monitor z ravnim zaslonom?

Oddelek: Kaj kupiti
232331 (1825) Uporabnik
»

17 palicni monitor

Oddelek: Strojna oprema
131226 (1020) MadMax
»

ok izbira?

Oddelek: Kaj kupiti
9999 (873) Tomi
»

ker 19" monitor kupt?

Oddelek: Kaj kupiti
381917 (1368) Trdi

Več podobnih tem