» »

Razlika med GSM aparatoma

Razlika med GSM aparatoma

rsroki ::

Imam eno vprašanje, ki me že nekaj časa muči, pa še nikjer nisem našel primernega odgovora...namreč je kaka razlika med LG Optimus L4 II ki je v prosti prodaji (npr. tule http://www.mimovrste.com/artikel/185011... ) in med tistim ki je v paketu mobi pri mobitelu..je tisti mogoče zaklenjen na mobitelovo omrežje (to sicer ne verjamem a vseeno vprašam) oz. je kake čudne barve ? Zame bi bil za telefon čisto dovolj, je pa hec da je v mobi paketu cenejši kot v prosto prodaji. Imam kdo kake izkušnje in nasvet glede tega ? :D
rsroki

popster ::

lahko ima kako "mobi" nalepko nalimono gor,da se vidi čigav je.

dottor ::

Zdej nevem kako je z androidi ampak na "starih" telefonih je mobitel vedno dodal kakšno svojo aplikacijo zraven, pa ozadje, ...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Matevz96 ::

Brat ima takšen mobitelov telefon, je povsem odklenjen ima pa nekaj mobitelovih aplikacij, ki mu jih nikakor ne uspe odstraniti.

dottor ::

Da se jih nastavit, da se ne prikazujejo med programi. Vsaj na moje One X se da v meniju nastavit kire programe hočeš skrit.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Matevz96 ::

dottor je izjavil:

Da se jih nastavit, da se ne prikazujejo med programi. Vsaj na moje One X se da v meniju nastavit kire programe hočeš skrit.


Samo na telefonu vseno ostanejo

dottor ::

Res je. Ampak si tako zmanjšaš nesnago v menijih. Tako sem sam skril vse kar ne rabim, in je meni bolj pregleden in imaš v njem le tisto kar rabiš in ne vmes še aplikacije ki jih nisi nikoli odpru in jih tudi ne boš.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

rsroki ::

..aha..potem je povsem isto sr... samo drugo pakovanje...ja pri sparu imajo akcijo in se ga potem splača tam vzeti (čeprav ne rabim mobi paketa) in dobim isti telefon kar nekaj ceneje (zadnja stran aktualnega letaka http://www.sparslovenija.si/spar/2011/a......sem danes bil pri njih pa so mi rekli (trgovec) da je telefon zaklenjen na mobitel (8-O ah ma menoj :P ) pa se mi to ni zdelo mogoče in sem stopil še k drugemu pooblaščenemu prodajalcu in serviserju kjer sem dobil nasprotno informacijo (..pa ga poznam in mu bolj verjamem 8-))..kaka aplikacija + ozadja se pa na androidu itak dajo prilagoditi oz. skriti. :)
rsroki

Hayabusa ::

Matevz96 je izjavil:

dottor je izjavil:

Da se jih nastavit, da se ne prikazujejo med programi. Vsaj na moje One X se da v meniju nastavit kire programe hočeš skrit.


Samo na telefonu vseno ostanejo

Flashas s stock google romom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7023285 (12133) boris82
»

LG Optimus L9 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5212333 (4562) jukoz
»

LG Optimus 4X HD (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
43193207 (43143) dr.Akula
»

HTC Desire X (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7515620 (8432) Anney
»

HTC One X naprodaj ?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
18434938 (26642) cebelar123

Več podobnih tem