» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
63 / 86
»»

Slopek ::

Blumper je izjavil:

Mojstri, noben mi ni odgovoril.. torej, aegis solo, amazon it, 35 eur? Dober deal ali ne ?

Koliko pa je poštnina? Sam narocam iz cigabuy eu, kjer dam za stroške pošiljanja 3-4€, roba pa v 4dneh pri meni...aegis solo starter kit(mod+tank) je recimo 35€...se pravi za 39-40€, v parih dneh pri tebi.

bozicek ::

Ima mogoče kdo Oiuimer Wasp Nano RDA?
Imam samo RDTA sedaj pa sem dobil squonk mod

Če se komu valja bi kupil za male pare (sem ga že naročil ampak se mi ne da čakati 1 mesec) lahko pa zamenjam tudi za kakšen drug tank.
Imam jih nekaj ki se mi valjajo in jih ne uporabljam toliko. Recimo Ouimer VLS RDA (vertikalna postavitev coilov), ARK Hellboy RDA (kvadraten tank) ali pa iJoy Tornado RTA
Darila letos samo za poredne

failcoder ::

Meni se en nano valja v predalu. Ti ga podarim, a me žal do srede ni v Lj. ZS če se ti ljubi počakati.

bozicek ::

Imas zs :)
Darila letos samo za poredne

louser ::

Cigabuy neresna trgovina, ki zavaja.
Ta njihov EU Direct en kakec štima. Pošiljka mi hodi iz Evropskega skladišča že deset delovnih dni. S tem doplačilom za poštnino in še premium ceno, ker je izdelek že v EU, bi sedaj dobil ta isti izdelek že iz Kitajske.
Toliko v vednost ostalim.

matobeli ::

10dni iz kitajske... :))

pri poštninah zmer piše kolk bo max. rabilo. Če rabi več se pa žali.

BorutK-73 ::

Iz kitajske trenutno ne prihaja nič.
Tri naročila mi že več kot dva tedna stojijo, sploh še ni poslano. Ampak jih razumem zakaj in so mi lepo odgovorili da je bilo prvo zaradi kitajskega novega leta, kasneje pa zaradi virusa ker so vsi doma. Počakam še drug teden potem pa prekličem vsa naročila.

Cigabuy pa nisem nikoli uporabljal, predragi.

Zgodovina sprememb…

louser ::

matobeli je izjavil:

10dni iz kitajske... :))

pri poštninah zmer piše kolk bo max. rabilo. Če rabi več se pa žali.

Je treba najti zanesljive trgovce, in ne biti židovski za tista dva ali tri eure.
Sem dobil že 2x paket v manj kot 10 dneh iz Kitajske.
Cena poštnine je bila ista kot pri teh kvazi Mazi EU Direct prodajalcih iz Cigabuya.

BorutK-73 je izjavil:



Cigabuy pa nisem nikoli uporabljal, predragi.

Jaz sem raje plačal tistih 3 evre več + 4 evre za poštnino, da bi dobil izdelek prej.
Oh, lepo sem se ga nasankal.
No ja, bomo pa poslali zahtevek za refund.

Najbolj smešno je, da naj bi paket prišel iz Nemčije, uvozne dajatve pa naj bi bile plačane. (DHL)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

bozicek ::

Je kdo imel slabe izkusnje z Pink Mule bazo?
Do sedaj sem kupoval bazo z nikotinom v Vape shop 2 ali pa Beli dim samo bazo in nikotin ter mesal...

Tokrat sem pa poleg arom kupil se Pink mule bazo z nikotinom (6mg)... Juice doctor
In opazam da kreham in se davim po njen na polno..
Sumim dve opciji
Ali je baza zanic
Ali pa so se zmotili in mi namesto 6 poslali mocnejso dozo
Darila letos samo za poredne

ali3n ::

Mene je peklo v grlu; podobno kot z bosanskim tobakom...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Sparkxl ::

Pink mule 12mg vejpam že kar en čas in nič ne kreham

BorutK-73 ::

Nekateri imajo probleme z Pink mule bazo, jih peče, slabost... Osebno in še dva prijatla nimamo problemov z Pink mule bazo. Čeprav jaz že več kot leto dni ne uporabljam Pink mule baze.
Nabaviš 1L 52mg pink mule baze in mešaš z bazo ki ti je ok.

BorutK-73 ::

Ima kdo izkušnje z 100mg nikotinom in večkratnim zmrzovanjem? Trenutno imam v skrinji 2x500 ml 100mg nikotin in bi odtalil eno flašo in ven vzel 100ml in dal nazaj v skrinjo.

Blumper ::

Nisem še dobil najljubšega juica, iščem in iščem nekaj kar bi mi ustrezalo. Iz lokalnega shopa, imam nekaj ljubših juicev ampak so cene malo višje kot drugje. Kupujete kje iz tujine juice ali si vse mešate sami?

louser ::

Mešam sam. Kupiš 30ml flaško in imaš dva meseca mir (odvisno od porabe).
Prednamešan đus je metanja denarja stran IMHO. Je tolko, da ugotoviš kaj ti paše in kaj ne.

ali3n ::

Jaz sem zadnje leto 90% na NomNomz tekočinah (UK). Ampak, kot si ugotovil, so okusi različni.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Sparkxl ::

Nevem ali sem kaj zamudil, so se pri nas zakoni spremenili? Bila je prepovedana online prodaja, zdaj pa gledam stran od pyursmoke in se prodajajo npr. naprave online

ToniT ::

Danes pričakujem tekočine z nikotinom od QVapehouse - DHL je že najavil dostavo.
Vseeno mi je, če kršijo zakon, ker drugače ne morem priti do tekočin z nikotinom.
V fizični trgovini so zahtevali mojo osebno, tu pa sem se samo prijavil v e-trgovino in ni problema...

Vuli ::

Qvape itak pošlje iz "hrvaške" oz račun...Vse legalno.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Buggy ::

Ste v duhu trentne virusne situacije kaj manj aktivni pri vejpanju? Ker delam od doma, sam namrec se toliko bolj vejpam, posledicno pa cutim tudi tiscanje v predelu prsnega kosa :S Kako je pri vas s tem? Ste kaj omilili ali povecali dozo puhanja :)

matobeli ::

Razmišljem da si bom eno bazo nabavil brez nikotina. Drugač pa vse po starem, načeloma manj ker nisem bil na piru že en lep čas.

ToniT ::

Trenutno sem na cigaretih, ker čakam na tekočino....
Ne kadim več, kot prej, kvečjemu manj.
Je pa res, da sem v službi in imam več dela, kot prej...

Blumper ::

Mah ja, vem da je denar vržen stran ko kupujem že pripravljene tekočine, ampak tudi nekih arom ne dobim, ki so mi super cool.
Tudi z doma narejenimi coili in bombažem( dwarv(klon) in berk) ne dosežem nekih okusov. Zato se vedno bolj oddaljujem od vejpanja.
Zdej bom preizkusil en juice iz BD, pa da vidimo kaj bo.

BorutK-73 ::

Jaz sem ravno danes dobil paket od Pyuresmoke. Brez lique ne gre.;((
https://www.pyursmoke.si/izdelek/liqua-... x4.
Drugače pa mešam juice sam. Sem pa trenutno na 50% uspešnosti da mi bo aroma všeč. Rabi kdo stare arome:|

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

Mislim da sem že enkrat naredil seznam mojih naj arom.

Na hitro iz Juicedoktorja:
GUERRILLA AROMA AK-47
GUERRILLA AROMA BOURBON TOBACCO
GUERRILLA AROMA TRIBACCO
MOMOA AROMA PLEASURE
CHEFS FLAVOUR'S TOBACCO CRUNCH
CHEFS FLAVOUR 'S LEGEND
CHEFS FLAVOUR 'S VAPEFELLA
Sweet Mississippi od Twisted + 10% double chocolate - Ni več zaloge mississippija:'(

Ni na JD:
Jax tobacco

Prijatelj pa vape-a samo to:
Meiwei RedM
T-JUICE RED ASTAIRE

ps
Pri Guerrilla dobiš vedno zraven 60 ml prazno faško in nalepke arome.

Zgodovina sprememb…

mat11 ::

Jaz pa furam brez okusa, samo bazo z 6mg nikotina in mi je še najbolj super. Coili sedaj kar trajajo...
mat

BorutK-73 ::

Vsak ima svoj okus, ti ga pa zgleda nimaš.;)

matobeli ::

Tud meni včasih zapaše brez. Se človek pač naveliča.

Sparkxl ::

Jaz sem probal ziljon arom, na koncu pristal na bazi brez okusa. Problem imam namreč, da arome po določenem času več ne okusim

YdoIPonU ::

Zato pa RDA pebi, par kapelj direkt na coil in sam menjavaš okuse čimveč in ne boš dobil "vaper's tongue-a".

louser ::

Samo zaradi RDAja ne bodo tvoja čutila nič drugače obravnavala teh đusev.
Ker je okus izrazitejši pri RDA, bodo tvoja čutila prav tako s časom začela ignorirati aromo, le da je start od začetka višji.

pol3ni ::

Meni je trenutno najboljši sistem mešanja ta
http://juicedoctor.eu/hr/shake-by-aeon/...
Aroma je že v flaški doliješ bazo z ali brez nikotina do vrha,pretreseš in to je to.
Ali kdo ve ali se dobi kaj takega tudi v tujini.
Hvala

YdoIPonU ::

louser je izjavil:

Samo zaradi RDAja ne bodo tvoja čutila nič drugače obravnavala teh đusev.
Ker je okus izrazitejši pri RDA, bodo tvoja čutila prav tako s časom začela ignorirati aromo, le da je start od začetka višji.

Js zaenkrat nimam teh težav. Če bi samo en juice kadil, mi gre okus po 2 dneh. Če pa skos menjavam okuse, pa vsakega občutim kot prvi dan. In to je najlažje dosežit z RDAjem.

louser ::

To je tudi res. Mam pa jaz potem drugo težavo. 4 đuse po 100 ml :))
In pozabim kateri je kateri, kaj je dobro in kaj ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

BorutK-73 ::

Jaz bi se tudi naveličal okusa, če bi imel samo en okus. Zato pa imam 14 kompletov;(( ki ima vsak svoj juice in se tako ne naveličam določenega okusa.

Blumper ::

Pravkar naročil nic bosterje iz bunkerbas, oz zdej ima novo ime.
Imajo 25% popusta trenutno.
Lp

bozicek ::

Po dolgem času malce dvignimo temo iz globočin

Če kdo želi v svet squankanja podarim Pico Squeeze 2 ki ima manjšo okvaro.
Nekaj je po moje narobe s čipom kajti po kakšni uri ali dveh začne kazati klicaj za baterijo in po dveh urah je konec (mod še dela ampak ko pritisneš gumb izpiše LOW BATERY)
Sprobane so bile tri različne baterije in prav tako več tankov
Prav tako naložen Artic Fox FW če bi ga original kaj sral ampak je bilo isto
Tak je že od prvega dne ko sem ga dobil (konec Januarja). Ker je bil kupljen na Aliexpressu se niti nisem zajebaval z vračilom ker to sem ugotovil šele po kakšnem mesecu ko sem dobil tudi tank in sem ga začel malce bolj uporabljati

Trenutno mi samo stoji na mizi ker v tem času sem dobil Dovopo Topside in pa Geekwape Aegis

Tako da če se kdo želi spustiti v te vode in želi sprobati kako to izgleda in mu je malce škoda denarja za nakup novega ga lahko pride iskat

Lokacija Grosuplje. Prideš in odneseš :)

Če je kdo zainteresiran naj še tukaj napiše da ga bo vzel da ostali vidijo in ne bo en kup ZS


https://www.eleafworld.com/pico-squeeze...
Darila letos samo za poredne

wilson ::

S fasttecha sem narocil 13 aprila, 23 je tracking kazal da je bilo poslano v slovenijo, paketa pa se nisem dobil. Kaj lahko storim?

mat11 ::

Vprašaj njih? Če je bil poslan v SLo to še ne pomeni, da je bil poslan k tebi. Kitajci znajo motoviliti. Če ne ti pa še ostane claim preko paypala.
mat

wilson ::

Našel 2 tekočini od lanskega leta. ? Je to za za tank ali ne? Nikotin pa je noter meni se zdi da 3 in 6 mg.

freesty ::

Zdaj bodo se boljse, ce si jih sam namesal :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

wilson ::

Ena je od ROC, skoraj polna že zmešana in mi na začetku ni imela nikaksnega okusa, se zdaj po letu dni je ne morem povohat.
Druga pa je od egoista, jagodno cokoladna milka, sem sam namesal, ko sem jo nazadnje uporabljal, mi je tako zapacalo coil po 1 tanku, da nisem več vlival noter. Verjetno zaradi sladkosti. Barva tekocine pa je tako postala rjava, pa še po par tankih ne spravis dol te rjave barve in okusa. Dobra pa je bila. ?

YdoIPonU ::

A ve kdo kje bi lahk nabavu shortfill tekočine od Naked 100? Beli dim ima sicer tri različne, ampak js bi jih imel še več, ker so mi top.
Najdu sem jih sicer na par angleških straneh. Ampak ne vem a ti poštnino kasirajo oz. zacarinijo še, ker Anglija ni več v EU.
Preden se registriram na teh straneh in preverim sam, me zanimajo vaše izkušnje z dobavo z Anglije in kakšna je ponavadi poštnina?

Hvala!

ali3n ::

Do konca leta še ni carin; hodi cca 10 dni (npr. iz Nom Nomz)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

YdoIPonU ::

Hvala za odgovor!

Kaj pa poštnina?

BorutK-73 ::

https://chefsflavours.co.uk/one-shots/n...

Poštnina je pa nazadnje bila GBP10.90 za 80 funtov vredno naročilo.

Zgodovina sprememb…

pol3ni ::

Rabim malo pomoči.Če kupim tole
https://www.eliquidflavourconcentrates....
Potem samo do vrha natočim bazo z nikotinom,počakam 7-10 dni in je pripravljeno.
Hvala

bozicek ::

Da
Darila letos samo za poredne

pol3ni ::

Hvala

hopsy ::

Hello, kako je kaj z dostavo ce bi narocil zdaj prek cigabuy EU WH. Tisti, ki ste pred kratkim naroceval, izkusnje? Kupil bi nek mod vw kit...tole Authentic Vaporesso Target Mini 2 V2 2000mAh 50W TC AIO Starter Kit with 2ml VM Tank - https://m.cigabuy.com/product/detail/19...

ima kdo, za malo naprednega userja (bivsi egrip user in eleaf ikiss) bo ok? Za malo vec cloudanja + zero leaking bi blo fajn imet...z ostalimi prejsnjimi so bili vedno problemi.

* sorry ni bil ikiss ampak iCare pod sistem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hopsy ()
««
63 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282256 (1106) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116423 (12634) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310084 (6386) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313061 (11967) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940613 (10375) BCSman

Več podobnih tem