» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
59 / 86
»»

Jst ::

Moram tudi jaz eno gasilsko narediti. :) Vendar jih nimam vseh na isti lokaciji.


---

>Mah, pri ceni 4.5eur/komad mi je vseen če zdržijo 1leto ali pa 1.5leta ;)

Ni fora v tem koliko mesecev zdržijo. Ampak koliko hitro pade kapaciteta. Če daš še vročo iz moda polniti in ko se napolni takoj v mod in vejpaš je "voltage sag" po pol leta ~0.5V in pri 3.7-3.8 že javlja low battery. Tako sem jaz uničil prve.

Potem, ko sem bral Moocha, sem nakupil mnogo parov baterij, jih označil, "poročil" in od takrat mi VTC6 še vedno delajo kot nove, čeprav so stare slabo leto.


---

>Modi na eno baterijo 16850 pridejo do 4.2*25*0.9 Wattov.

Ja, za prvi vejp na mechu. Namesto 4.2 raje uporabi 3.1 (Mod Voltage Cutoff), pa še vseeno ena baterija da od sebe 75W samo kakšno minuto ko je polna.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

__Devil__ ::

@Borut: Wow! Lepa kolekcija, Ta drugega Cuboid Joyetech sem tudi jaz prejel ta teden iz aliexpressa za ~ 17EUR in deluje ok.

Sem pa 2 dni nazaj v Belidim nabavil GEAR RTA single coil tank in že vejpam, sem uspešno sestavil vse skupaj, okus je ene 20-30% boljši od premade coilov. Zaenkrat sem zelo zadovoljen, bomo videli kako se bo obneslo s časom. Vse skupaj je naneslo okrog 39EUR. Poraba juice-a je enaka oz. večja od premade coilov. Najboljši okus med 45-55w.

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

Okus je res veliko boljši na RTA tankih kot pa na premade coilih, pa še ceneje je.

Zgodovina sprememb…

bozicek ::

Kitajci so zadnje case neki hitri ratal...
21. 3. sem narocil tistih par stvari zgoraj
V petek dobim mail da je Naboo in Wasp na nasi carini
Tako da v torek pricakujem tank, mod pa nekje do konca tedna zaradi carinjenja

Zadnic isto narocil dva ovitka ter dve zascitni foliji in je prislo prej kot v 14 dneh

Singapure posta
Darila letos samo za poredne

matobeli ::

Tracking ali brez?

YdoIPonU ::

bozicek je izjavil:

Kitajci so zadnje case neki hitri ratal...
21. 3. sem narocil tistih par stvari zgoraj
V petek dobim mail da je Naboo in Wasp na nasi carini
Tako da v torek pricakujem tank, mod pa nekje do konca tedna zaradi carinjenja

Zadnic isto narocil dva ovitka ter dve zascitni foliji in je prislo prej kot v 14 dneh

Singapure posta

Katero pošto si vzel? Js sem naročil 20.2. prek fasstecha in paketa še v evropi ni. Kao da je na letalu od 26.3. naprej.

bozicek ::

Trackin avtomatsko zraven izgleda
Singapure post

naboo



tank

Darila letos samo za poredne

YdoIPonU ::

lepa.si placal postnino al je free?

Jst ::

BorutK-73 je izjavil:

Okus je res veliko boljši na RTA tankih kot pa na premade coilih, pa še ceneje je.



Folk množično pravi, da sta Freemax Mesh in Horizon Falcon Mesh presegla RDAje* (!!!) z novimi Mesh coili. Poglej malo na reddit in kakšen youtube hangout lastnikov vape shopov oz./ali reviewerjev. Jaz sem poslušal med kolesarjenjem "Jai Haze" pred-pred-zadnji hangout in so se vsi strinjali, da "odkar so mesh coili postali tako dobri, da RTAje ne rešujejo niti exotic coili."

Zato mislim kmalu naročiti enega od teh dveh (Freemax Mesh Pro ali Horizon Falcon) ali Squonk Mod (ker imam par RDAjev, ki so squonk kompatibilni). Čakam zato, ker bi rad kakšen komplet - 10+ modov je malo premalo in na bančnem računu malo preveč. :))

-*RDAje in tudi RTAje, ker "je znano", da je okus na RDA in po novem RDA squonk boljši, kot na kateremkoli RTAju... Kar je res, samo je zame drippanje nepraktično, squonk pa grdi modi, čeprav premišljujem, da bi kupil nekaj. Dual battery Squonk Modi so mi vsi čudni, enobaterijski pa ... samo ena baterija.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Eh, to sem pa res moral vzet.
Freemax Mesh Pro on the way!
(Fasttech, 21.34eur)

Jutri pa še en komplet triple mesh, zraven je namreč samo single in dual.

Če bo koga zanimal iz prve roke, čez ene 3 tedne se lahm kaj oglasim :))

Jst ::

S vsemi, ki sem se osebno pogovarjal, so mi rekli, da so Mesh "light years ahead" od navadnih "Baby Beast" coilov. In Ta oblika coilov (baby beast), ki se prodaja pod 25-imi različnimi imeni, so ratali tako slabi, da jih folk kupuje (V USA) po paket na teden. Mesh pa enim zdrži tudi po mesec in več. Nismo verjeli oz. bili smo skeptični in je folk začel postati slike coilov in po parih tednih je bombaž še vedno čist.


---

Jaz sem pa naročil Falcon King z dvemi kompleti coilov. ~45 EUR. Če se bodo "držali urnika", bo čez tri tedne pri meni.

Me bo pa ravno danes čakal paket, ko pridem domov. (Oz. na pošto.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

bozicek ::

YdoIPonU je izjavil:

lepa.si placal postnino al je free?

Free

Zdaj sta me pa mal zrajcala z temi mesh coili
Ta teden dobim Nabooja in zraven njegov tank ki je tudi mesh
Sedaj pa spet vecna dilema haha :)
Ali bi kupil se Falcona ampak glede na to da je ze tukaj mesh tank, kar mal gruntam ce bi ali nebi
Darila letos samo za poredne

matobeli ::

Eh, pa ne morš primerjat triple mesh z single mesh :))

Freemax je za odtenek cenejši.

freesty ::

Na kaksni podlagi ste se odlocali med falconom in freemaxom? Ze dlje casa se spogledujem z njima pa se ne morem odlocit :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

matobeli ::

Freemax je bil cenejši tako tank kot coili, pa zgleda mi "lepše" (noben od teh dveh ni ravno neka lepotica).

Načeloma sta oba podobna, edina očitna razlika je da ima Freemax večji Airflow (810 driptip).

YdoIPonU ::

evo ravn tega freemaxa pro s triple coilom js cakam ze od februarja. a je komu jasn ka se dogaja z mojo posijko? koncn par dni nazaj docakam oz je pisal, da je posiljka koncno na letalu, nakar zdej prleti updejt, da je spet naslednja postaja iz letala, spet peking. kot da bi paket krozu v nekem zacaranem krogu po kitajski in ne gre naprej proti sloveniji. kaj je to? pocas ze zgubljam zivce...
 slika od traca

slika od traca

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

bozicek ::

Evo dobil danes Wasp

Preden se bo kdo smejal naj povem da sem v teh vodah komaj dober mesec in je to moj prvi RDTA in na splošno vse kar je povezano da sam narediš

Prišel domov in prvo presenečenje ki sem ga doživel, da sem poleg tanka dobil tudi coil in vato. Presenečen še toliko bolj, ker nisem vedel da to tudi dobiš zraven in sem mislil da ga bom lahko sprobal šele jutri ko imam namen iti v LJ in bi spotoma kupil še to kupil.

Sestavim (z malce improvizacije, ker nimam vsega orodja), dam na svojega Zelos 2, naštimam na 20W za štart , uporabim Ice Apple in...

ODKLOP

Šus v glavo direkt. Kot da bi prvič zopet prižgal cigaret. Malce se zavrtelo, okus ki ga prej nisem začutil, oblak pa...Brez besed

Moj Nautilus 2S ki sem ga do sedaj imel bo romal v omaro haha.
Če sem z njim bil zadovoljen in mislil da bolje ne more biti, je to povsem drug svet

Tako da komaj čakam jutri da pride še Naboo in njegovi tanki da sprobam še to in delam primerjave haha.
Tudi zato ker vidim da od pritiska gumba in preden se coil vžge je preveč časa na tem modu in to me tudi malce moti

V glavnem ko enkrat to sprobaš, ne vem kdo bi šel še nazaj na cigarete. Že sedaj so mi začeli malce smrdeti (še vedno sem kakšnega prižgal ob kavi) in okus mi je bil vse bolj ogaben. Tole pa ni več povratka na njih
Darila letos samo za poredne

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bozicek ()

freesty ::

Daj W na vec pa bo hitreje :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

bozicek ::

Hehe mislim da sem prehitro rekel glede Nautilusa
Tale Wasp cuza tekocino bolj kot jaz pir v najboljsih casih
Mislim da bo Nautilus lepo za cez dan, Wasp je pa kot sladica po kosilu
Darila letos samo za poredne

Jst ::

V USA se obetajo VELIKE spremembe v roku 6 do 12 mesecev. Premika se v "nicotine delivery system" SAMO od farmacevtskih družb potrjeno od FDA. Zadnji draft je danes zunaj. Vejpanje kot ga poznamo do sedaj, bo izginil, ko začnejo z "enforcement-ov" zakona. Tu je pa še nekaj wiggle rooma. Enforcement še ni definiran. V najboljšem primeru par let. EU bo sledila, tu ni debate. Farmacevtski lobiji so isto močni tudi v EU.



Poglejte še ostale zadnje videje od tega odvetnika. Vejperja. :/
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Jst ::

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

louser ::

Nikotin samo v lekarni je dober način regulacije tega clusterfucka na trgu. Bo pa verjetno bolj bogo izpeljan.

Jst ::

Ne, gre se za to, da boš "Elektronske cigarete" dobil samo od Farmacevtov in naprave bodo (v USA od FDA) certificirane "electronic nicotine delivery systems". Pomisli na Juul.

 Juul

Juul



Začeli so z otroci. Kar priznam, da je problem. Tukaj je en šmrkavec spraševal če ga ravnatelj lahko izključi če vejpa. To me je fajn razjezilo. Ampak v USA mladostniki zaradi Juul-tip "el. cigaret" uživajo 10 ali 20krat več nikotina, kot pred množičnim pojavom "el. cigaret." Rešili bodo pa z kladivom, kot vsak rešuje vlada. Tu so še farma-lobiji in "shit hit the fan." V EU bomo kmalu sledili - verjetno bomo "pomislite na otroke" fazo preskočili.

Tukaj je še pošta, ki tudi jamra, da imajo z malimi kitajskimi paketki gromozansko izgubo - vsepovsod v EU. Če bi pri nas (kot imajo ponekod po EU) uvedli carine na vse, kar pride, me ne bi motilo, ker imam itak takšne izkušnje, da če naročam, ciljam na minimum 50 EUR, in vem, da bo paket - z zaščito - prišel vedno v dveh treh tednih.

Zato ne kupovati več poceni sranja, ki se kvari, ampak raje namesto 20, ene 5 poštenih Modov, ki jih lahko povoziš z avtom. Pa RTA/RDAje. Nikotin vidim, da je že problem. Očitno sem ujel zadnji vlak z 200 mg/ml. Edino za Arome me ne skrbi, ker "naj bi jih lahko" uporabljal pri peki. Če kupiš fizično v UK so večinoma testirane, vsaj kar sem jaz lani videl.

If I was a bettin' man: Še dve maksimum tri leta...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

BorutK-73 je izjavil:

Naročiš pri tistem ki ima že veliko naročil. Ampak so tudi izjeme, pri meni je tako da cca 98% paketov dobim v 3-4 tednih, ostali pa ali pridejo po dveh mesecih ali pa sploh ne in odprem dispute. Sedaj imam en dispute odprt ker je preteklo več kot 60 dni, paketa pa še vedno ni. Fora je pa ker sem dva paketa že prej naročil pri tem trgovcu in dobil bp. Zgleda v tretje ne gre rado.

Kako si rešil potem? Ne vem kako ma to paypal urejen, ker ti denar vrnejo do 60 dni od naročila. To je pa ravno dva meseca. Kaj če paketa ni in ni in ti potem še refund ne naredijo, ker si že po pretečenem roku? Sprašujem namreč zato, ker očitno js tega paketa s Fasttecha ne bom dobu nikol, refund mi pa zaenkrat še nočejo dati oz. mi niti ne odgovorijo kdaj ga lahko dobim. Finta je, da je paket po trackingu na istem položaju, kot je bil 1.3.2019. Prav isti updejt mi piše, s tem da je bil vmes že na letalu in ne vem kje še vse. Zdej je pa spet v Pekingu, kot mesec dni nazaj. Mislim WTF? Dvomim da ga bom kdaj sploh dobil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

matobeli ::

Paypal ima 180dni refunda. Napiš jim da boš zahteval refund preko paypala pa bo rešeno.

Jst ::

Kako je pa paket iz fasttecha prišel v ta tvoj loop? Si naročil 1 drip tip za 2 EUR in se jim meša od takšnih naročil?



To je tudi najhitreje, kar lahko pričakuješ od fasttecha. Prvi in drugi dan je order received, potem je nekaj vmes, tretji dan je shipped. Se ne zgodi dostikrat, a se dogaja.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

Nep, ni 2 evra.



1 shipment in 35,70EUR.

Ne vem kaj jim ni jasn in zakaj sem v loopu. :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

freesty ::

Kaksna pa je razlika med resion in carbon verzijo tega freemaxa?
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

matobeli ::

Pomoje sm v ohišju/drip tipu.

Eni so iz reisin, torej iz epoxyja, uni drugi pa iz (i guess) aluminija z izgledom carbon fibre.

Jst ::

Drip Tip, Top Cap in spodnji del, kjer je airflow ring.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

YdoIPonU je izjavil:

BorutK-73 je izjavil:

Naročiš pri tistem ki ima že veliko naročil. Ampak so tudi izjeme, pri meni je tako da cca 98% paketov dobim v 3-4 tednih, ostali pa ali pridejo po dveh mesecih ali pa sploh ne in odprem dispute. Sedaj imam en dispute odprt ker je preteklo več kot 60 dni, paketa pa še vedno ni. Fora je pa ker sem dva paketa že prej naročil pri tem trgovcu in dobil bp. Zgleda v tretje ne gre rado.

Kako si rešil potem? Ne vem kako ma to paypal urejen, ker ti denar vrnejo do 60 dni od naročila. To je pa ravno dva meseca. Kaj če paketa ni in ni in ti potem še refund ne naredijo, ker si že po pretečenem roku? Sprašujem namreč zato, ker očitno js tega paketa s Fasttecha ne bom dobu nikol, refund mi pa zaenkrat še nočejo dati oz. mi niti ne odgovorijo kdaj ga lahko dobim. Finta je, da je paket po trackingu na istem položaju, kot je bil 1.3.2019. Prav isti updejt mi piše, s tem da je bil vmes že na letalu in ne vem kje še vse. Zdej je pa spet v Pekingu, kot mesec dni nazaj. Mislim WTF? Dvomim da ga bom kdaj sploh dobil.

Dispute je bil rešen v mojo korist, po parih dneh sem dobil paket in ni blo treba nič podpisat, denarja še pa ni. Je pa od takrat ko sem dobil mod preteklo 80 dni. Če dobim denar nazaj, bo pač plus. Imam pa sedaj isti problem z še enim paketom, isto je že poteklo 60 dni, dispute še odprt, ker kao po trackingu je paket na poti, vmes je že bil nazaj na kitajskem.:))
Dobivam pa tudi pakete v rekordnih časih, 8 dni od naročila za Thor mod.:|

ps
Iz fastTecha dobivam kar hitro pakete, ko jih enkrat odpošljejo, 2-3 tedne max. Ampak se strogo držim 22EUR meje. Možno da se je tvoj zgubil na carini, glede na vrednost naročila.

Zgodovina sprememb…

YdoIPonU ::

Hvala za info. Po kolkem času čakanja si pa ofnil dispute in od kod si to naročil (aliexpress?). A to kr paypalu zatežiš al na na fasstech strani? Ka je fora 22 evrov? Da gre gladko čez carino al kako in da je bolj pretočna pošta skozi države?

Ijus ::

BorutK-73 je izjavil:

Ena gasilska8-):

plus EGO AIO(moj prvi vape, ki še vedno dela po 2 letih) v katerem imam CBD.


"gasilska" :))
Corpse & Mrhovina, Inc.
https://soundcloud.com/rising-night-wave
https://soundcloud.com/extus

Jst ::

Drug hud udared za vaping v USA. Vejpanje povezano z epileptičnimi napadi. Kao.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

> Thor mod

To si se pa zafrknil. Nima (buck-)boost funkcije. Tako da da od sebe samo toliko Voltov, kolikor jih ima baterija minus vezje. (Output Voltage ni reguliran v plus.) No, če uporabljaš 0.5+ OHM pri manj kot 70W, potem bo vse OK. Jaz sem se tudi skoraj za*e*al z nakupom. Plačal in še preden so mi za zapakirali, sem skenslal order.


---

Od srede sem "under the weather". In v nasprotju z nekaterimi, ki samo spijo, ko so bolani, jaz ne morem spati in samo hodim po stanovanju gor in dol...

In sem se spravil na RDAje, ki so se mi nabrali skozi leta, ki sem jih dobil zraven paketa (kit), vendar jih nisem uporabljal. In res, kot vsi pravijo, RDAji dajejo od sebe mnogo boljši okus. Pri eni aromi čutim poleg pomaranče, ki sem jo tudi prej, sedaj čutim še čokolado. Zanimivo...

Ampak tudi če kupim squonker, je RTA vseeno bolj praktičen.

BUT!

Zakonodaja v USA gre v temačno smer, kar pomeni, da EU kmalu sledi.

Tako da bom začel še bolj hoardati stvari...



---

Over&out. Grem ležat. Upam, da zaspim, ker sem se ponoči samo premetaval levo desno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

YdoIPonU je izjavil:

Hvala za info. Po kolkem času čakanja si pa ofnil dispute in od kod si to naročil (aliexpress?). A to kr paypalu zatežiš al na na fasstech strani? Ka je fora 22 evrov? Da gre gladko čez carino al kako in da je bolj pretočna pošta skozi države?

Dispute odprem direktno na Aliexpressu ali FastTechu.

22€ je meja za carino, seveda če ti ustavijo paket, ker kitajci pišejo na obrazce kar se jim sprdne, pa tudi če jih pri nakupu prosiš da napiše pravo ceno. Ker tudi zaradi napačne vrednosti te lahko carina upali za 5€.

Jst je izjavil:

> Thor mod

To si se pa zafrknil. Nima (buck-)boost funkcije. Tako da da od sebe samo toliko Voltov, kolikor jih ima baterija minus vezje. (Output Voltage ni reguliran v plus.) No, če uporabljaš 0.5+ OHM pri manj kot 70W, potem bo vse OK. Jaz sem se tudi skoraj za*e*al z nakupom. Plačal in še preden so mi za zapakirali, sem skenslal order.

Ta Thor je res eno skropucalo, mod ne moreš ugasnat z 5 klikim, ampak ti odpre meni in moraš v meniju izbrat opcijo shutdown. 3 kliki zaklenejo fire gumb.:| PA še cel je iz plastike, z dvema baterijama je lažji od praznega Cuboid Tap. Ampak za 20€ mi je vseeno in itak ne grem čez 20W (mtl 4ever), pa tank je na sredini kar je majhen plus.

Zgodovina sprememb…

LeQuack ::

Quack !

Jst ::

Jaz sem od včeraj "under the weather" in po pisanju tukaj, sem se spravil istaki RDAje, ki so se mi nabrali skozi leta. RDAje nisem nikoli uporabljal, vsi so prišli kot del paketa ("kit"). Našel sem jih 6, ampak bi moral nekje imeti še ene dva.

Vsi so dual coil, razen enega. In moram priznati, da jih večina da od sebe bolj "vlažen" vape. Airflow se razlikuje od Serpent SMM-like so Manta RTA full open. Eni imajo top to bottom/side airflow, da se sok ne razlije tako hitro. Drugi imajo "mini luknje" skozi katere 50:50 juice ne gre.

Skoraj vsi RDaji, ki jih imam, (8 vse skupaj), so dual coil. Zanimivo, da original single coil RDAji, stanejo .... preveč.

OK, Kitajski sicer ne, ampak RDaji, ki imajo kakšne posebne lastnosti, je pa takoj cena 40 EUR. (Na Fasttechu jih ni.)

Ta mesec moram naročiti še vsaj 3 ali 6 18650 MoliCel (Sony) in 3 ali 6 2x700 baterije. Sedaj, ko je malo bolj jasno, kaj rewrapperji delajo, ne bom naletel priper, ko je bil Efest 21700 75 gramov, ki dela enako, kot Sony VTC 6 (45 gramov). (Pa ni važno, ali jih furaš na 30W ali 75W.)


---

Sorry, ta post je bil napisal skozi dva dni. Človek bolan in ko sem usedem za računalnik, je 10 min največ, kar lahko delam.....


---

Spremljajte novice glede "vaping" v USA, ker je zadeva grozljiva in z malo logike takoj vidiš, da se bo to poselilo k nam leto ali dve za njimi...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Zakaj nisem kot nekateri, ko so bolani samo spijo - po 18 ur na dan... Takšen je moj oče... Bil. Sedaj ne vem, ker ga nisem videl par let.

Jaz pa zaspim za uro in potem vstanem...

Anyway...

V 4 RDAje sem inštaliral coile in bombaž. 2 imata preveč airflowa in se zgubi okus arome. Eden mi je pa idealen, dual coil, 0.26 OHM ~80W. Mmmm fino, dokler me grlo ne začne boleti in rabim lekadol plus c.


---

Imam pa vprašanje za vas:

Ste naleteli na kakšno spletno trgovino, ki "pošilja v EU območju", tako da ne rabiš plačati carine? Rad bi kupil Voopoo X217 (2x21700) in v zadnjih dneh sem nekje naletel na takšno omenjeno ponudbo, vendar po zgodovini ne najdem, ker imam problem "err: too_many_redirections" - in moraš spucati zgodovino in piškote". Kupil bi pack X217, Mesh tank in coile za 100 EUR, vendar jaz bedak se ne spomnim kje za vraga sem to videl. Moram naleteti samo na spletno trgovino, ker imam v "košarici" za točno 100 EUR robe, a se ne spomnim... Mogoče naslednjič ko zaspim za dobro uro... Ampak bi raje videl, da mi vi pomagate..... please....
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

connel ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: connel ()

Jst ::

Predrago. In nimajo vsega, kar sem imel namen kupiti...

Hvala vseeno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

2019-04-09 10:57
Consignment received at the PostNL Acceptance Centre


Zgoraj dal link, da sem naročil ta mesec, prvega. To zgoraj je danes. Če bo šlo po mojih izkušnjah, dobim paket v začetku drugega tedna. Dva tedna za nakup za 60 EUR.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

YdoIPonU ::

Pr men pa še kr nič novega od paketa, ki sem ga oddal 16.2.2019. Po updejtih je še kar v pekingu. Kako se zdej dispute odda na fasstechu oz. na paypalu al kje vi to devate? Hvala za info.

YdoIPonU ::

A je kdo zasledil tega Freemaxa mesh proja kje v slo in kolk je cena?

matobeli ::

Iz FT ga naročiš z tadobro poštnino pa je hitro pri tebi.

V slo ji bil verjetno nekih 50eur.

Killermode ::

YdoIPonU je izjavil:

Pr men pa še kr nič novega od paketa, ki sem ga oddal 16.2.2019. Po updejtih je še kar v pekingu. Kako se zdej dispute odda na fasstechu oz. na paypalu al kje vi to devate? Hvala za info.

Katero poštnino in koliko dni je pisalo za pošiljanje. Kateri dan so dejansko odposlali?

Jst ::

Moj paket, katerega sem naročil prvega (01.04.2019) je že v Sloveniji.

2019-04-11 11:04 SILJUA, Arrival at inward OE
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

Killermode je izjavil:

YdoIPonU je izjavil:

Pr men pa še kr nič novega od paketa, ki sem ga oddal 16.2.2019. Po updejtih je še kar v pekingu. Kako se zdej dispute odda na fasstechu oz. na paypalu al kje vi to devate? Hvala za info.

Katero poštnino in koliko dni je pisalo za pošiljanje. Kateri dan so dejansko odposlali?

9-17 days in transit je pisal. China post. Na pošto so ga dali 23.2.2019.

Jst@ Odkod si naročil in kera poštnina? Res sem v dvomih kero poštnino dat na fasttech.

Kje hudiča se da dispute na fasstech, ker res ne najdem?

Pardon, 20.2. 2019 je že bil shipping date.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

YdoIPonU ::

Evo sem kar dispute ofnu na paypal. Dejte mi še svetovat, a počakam par dni oz. kolk hiter to paypal reši, al kr naročim novo robo s fasttecha? Oz. je fix da bom js keš dobu nazaj? Kaj pa če recimo paket pride do mene čez 1 mesec, pa mi pol kao dnar ne vrnejo, ker je paket prišu?
Rad bi sam čimprej robo dobu, najraje bi kr nov paket naroču že danes. Že kdo mel podoben primer?

Blumper ::

Jo jo
vedno se jezim ko vsakič ko hočem zamenjati vato ne morem odpreti tanka. Pa kako za vraga tako močno zatisnem da potem ne morem več odpreti. Seveda odprem z uporabo klešč, do katerih trenutno nimam dostopa. Na poti je vape orodje, sam šele čez kakšen mesec.
Rad bi zamenjal vato, ker mam nov juice. Ali lahko kar nalijem v tank?
««
59 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282251 (1101) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116373 (12584) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310067 (6369) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313048 (11954) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940602 (10364) BCSman

Več podobnih tem