» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
58 / 86
»»

CoolBits ::

Blumper ::

Znam iskat na yt. Ne boš verjel koliko različnih načinov je, no sej lahko pogledaš sam.

CoolBits ::

Preizkušaj različne načine, boš najbolje sam ugotovil kaj ti ustreza. So več ali manj vsi pravilni z malimi razlikami.

BorutK-73 ::



Katero žico imaš?
Jaz imam za MTL najraje Kanthal A1 ali SS316 26 ali 28ga žico. Za A1 5-6 navoje na 3mm, za ss316 pa 7-9 navojev in isto 3mm.

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

Blumper ::

Imam kanthal a1 28ga

__Devil__ ::

Če vam pokajo stekla, meni so že večkrat rešila steklo tile obroči gumjasti.

BorutK-73 ::

Imam obročke in ne pomagajo nič ko pade mod in tank na beton iz enega metra.:( Dva stekla sta poknala ko sem odpiral tank. Sedaj jih odpiram tako da "špicange" porinem v refil luknje na vrhu, spodnji del pa primem z tistimi kleščami za tanke ki so must have za vsakega vape-rja;).

https://www.aliexpress.com/item/OOTDTY-...

Blumper je izjavil:

Imam kanthal a1 28ga

Bo ok.

Zgodovina sprememb…

YdoIPonU ::

Evo končno updejt s trackinga.


2019-03-19 21:49

Leave the "Postal Zhengzhou Communications Bureau billing Business Department", the next Stop "Zhengzhou International"
2019-03-01 02:55

Departure from "Beijing Post International", Next Stop "Beijing International" (via transfer)
2019-02-28 13:43

Arrive at "Beijing Mail International" (via transfer)
2019-02-27 16:46

Leave "International mail Processing Center", Next stop "Zhengzhou Auto Turn" (via Turn)
2019-02-26 21:39

Leave the "Postal Zhengzhou Communications Bureau billing Business Department", the next Stop "Zhengzhou International"
2019-02-24 01:11

Leave the "Postal Zhengzhou Communications Bureau billing Business Department", the next Stop "Zhengzhou International"
2019-02-23 23:01

"Postal Zhengzhou Communications Bureau billing Business Department" received


Kaj to se norce delajo? Po enem mesecu je moj paket še kar na kitajskem? Vsaj po tem updejtu sodeč. KATASTROFA!!!! Se res bolj splača dat 30 evrov zravn slovencu (ki itak od istega kitajčka kupi) in si prikrajšan muk čakanja, ker tole pa res ni za nikamor no.

louser ::

Ne rabiš izbrati najcenejšega ponudnika in brezplačno poštnino.
Če bi vrgel tri evre zraven, bi danes to že imel.

YdoIPonU ::

Jah kurac. Ni mi problem dat 3 evre zravn...ampak tam ko gledaš "transit time" so tud tisti ki so par evrov v isti vreči po dnevih, kot tisti ki je zastonj. Kako naj potem veš ker je hitrejši?

matobeli ::

Na papirju so vsi enaki, ampak registred pride skor vedno prej.

Veš pa lahko samo iz izkušenj. Je pa na ST precej ljudi ki nabavlja iz kitajske, tko da bi ta statistika kar držala.

louser ::

YdoIPonU je izjavil:

Jah kurac. Ni mi problem dat 3 evre zravn...ampak tam ko gledaš "transit time" so tud tisti ki so par evrov v isti vreči po dnevih, kot tisti ki je zastonj. Kako naj potem veš ker je hitrejši?

Izbereš dražjega trgovca, ki ne rabi šparati na špediterjih, ki tako hodijo teden dni do lokalne pošte in ki ne rabi čakati, da mu proizvajalec pošlje višek batchev artiklov.
Ko je enkrat na letalu, si skoraj zmagal. Najlepše, če gre isti ali naslednji dan.

BorutK-73 ::

Naročiš pri tistem ki ima že veliko naročil. Ampak so tudi izjeme, pri meni je tako da cca 98% paketov dobim v 3-4 tednih, ostali pa ali pridejo po dveh mesecih ali pa sploh ne in odprem dispute. Sedaj imam en dispute odprt ker je preteklo več kot 60 dni, paketa pa še vedno ni. Fora je pa ker sem dva paketa že prej naročil pri tem trgovcu in dobil bp. Zgleda v tretje ne gre rado.

__Devil__ ::

Vedno naročim tisto, ki ima največ naročil ali dobro oceno. Včasih kak izdelek res rabi 2 meseca ali več. Ali pa naročiš izdelek, ki ga boš rabil čez dva meseca zdaj in sprejmeš hitrost, ki jo ponuja Kitajska. Ali plačaš dražje in kupiš v Slo, en plus je, da dobiš original tukaj in največkrat še garancijo.

YdoIPonU ::

WTF, prej zamenjam mesh coil na mojem freemax fireluku, nakar pod njim dobesedno zažari, kot da bi fajercajg prižgal...lepo prismrdi po zažganem...parkrat sem še probal, enkrat lepo uparja, drugič zažari...a se je to že komu kdaj zgodil? Zgleda je nek fail v premade coilu, sploh nisem vedu lahk tud pokvarjen coil kupim???

Jst ::

Coili so se tako poslabšali, da lastniki vape shopov v USA pravijo, da SMOK coili zdržijo samo še 3 tanke. (Ko se uporabljal te coile jaz, sem jih menjal na okrog 5 dni. Ne vem, koliko "tankov tekočine" JE SICER BILO, AMPAK VEM, da dosti več, kot 3 tanke po 6/7/8ml)

Fireluke Mesh Pro ali Falcon King coli zdržijo tudi 15 polnih tankov in več. Ne vem točno kateri...

Poslušal sem namreč med kolesarjnjem hangout lastnikov vape shopov, tako da bi moral še enkrat preveriti, ampak Mesh Coili od ene firme zdržijo tudi po mesec dni, če ne uporabljaš cukrane arome/tekočine.


---

Sem pa naročil Wotofo Profile Unity RTA, ki uporablja Mesh coile in to bo moj drug poskus v RTA Mesh svet. Folk ga hvali, a če le pravilno bombažiraš - da je bombaž vedno moker.

Na Fasttechu je bil z "MAP" kodo znižan iz 39 na 30 EUR. Dobim ga v paketu z Sineus in Nunchaku Modom, oba na eno 18650 baterijo. Z carino me bo koštalo točno 100 EUR. Naročil v petek, izbral NPost (+5 EUR) in je že na poti na Nizozemsko. Pričakujem vse skupaj naslednji teden. Osebno imam takšne izkušnje z nPost - če le fasttech "ships next day", kar v mojem primeru je.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

Že, ampak ali je kdo dejansko že kdaj zasledil da bi mu novi mesh coil oz. kerkol coil, na sveže takole dobesedno zagorel oz. zažarel. dober da nism s prve potegnu v usta, ko je zažarel. kaj bi bilo to??

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

BorutK-73 ::

Zato pa čimprej na RTA ali RDA.

ps:
SS Mesh namesto bombaža:|:

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Men tudi non rta mesh coili držijo noro dolgo na DL, pa jih žgem na 80W :)

Jst ::

Matobeli: Misliš tank na pre-made mesh grelne glave?

Wotofo Profile Unity je namreč RTA, ki uporablja Mesh "pildek", ki ga uporabiš namesto klasičnega coila.

To je sicer Profile RDA, ampak RTA ima podoben deck:



Je pa visoka krivulja učenja, da pravilno bombažiraš, ker je dry hit od Mesha OGABEN in se zgodi zelo hitro. Preslabo bombažiraš, dvakrat potegneš in je OK, tretjič Dry Hit. Ni vmes feelinga, kot pri navadnih coilih, ko začutiš, da je vape "suh" in da je treba natankati tank ali malo počakati (če je slabo narejen RTA in ga ne moreš chainvapati, ali slabo nameščen bombaž).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Ja, premade glave sem imel v mislih :)

louser ::

Meni izgleda ta na sliki kot da ta listič zašraufaš na eni strani, namečeš bombaž, stisneš z drugo stranjo in šraufaš.
Nekaj, kar bi imel menjano v pol minute.

freesty ::

Ali pa uporabis njihov bombaz, ki ga samo porines skozi in odrezes. Res ni dela vec kot 30 sekund.

https://www.wotofo.com/products/wotofo-...
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Jst ::

You need to make a wall of cotton to push against juice intake. Up past the coil and a little down where second juice port is.


Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Blumper ::

Hej.. lahko tisti ki naročate iz bunkerbase nikotin poveste koliko časa traja dostava?

Jst ::

Ljudje poročajo okoli 2 tedna, vendar se ne spomnim ali sem naročil ravno takrat, ko so bili prazniki ali dopusti in sem jih jaz čakal skoraj mesec dni in sem že mislil, da je nateg.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Opozorilo: Večkrat sem naletel na akcije, kjer če kupiš 10 komadov iste arome, je popust relativno velik. Kupil sem 10x Orangenlimo ampak sem ugotovil, da so vmes narobe nalimali etiketo. Sicer se gre samo za 2 aromi, ampak sem delal po 2 deci in je tako 4 dcl za v sekret. Arome, ki sem jih dobil in so napačne, so namreč tiste, ki napihnejo gumo. Te me tudi motijo v pljučih. Če kdo dela isto, jih najprej povohajte, da ste prepričani, da so prave in tako ne boste - v mojem primeru pol litra - zlivali stran, če vas bodo dražile.


---

Naletel sem na Big Mouth arome in vse kar sem kupil za test, se mi zdijo "naravne", brez "kemijskega" vonja. Cool stvar je, da zraven poleg arome, dobiš še prazno 30ml flaško. Super za RDAje in za zraven, ko greš kam. In ker je flaška zraven vsake arome, jih komot mečeš stran. Če naletite na kakšno akcijo teh arom, please post the link.


---

Gear RTA: zlomil sem oba stekla. Sedaj pa ne vem, ali naj kupim klon, ali rezervna stekla (samo paket petih, ni samo pakiranja samo eden ali dva), ki pridejo več kot pol cene klona. Tako da ne vem, kaj narediti... Kaj bi naredili vi?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ali3n ::

kupiš stekla in ne podpiraš klonov?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Jst ::

5 Stekel 6 EUR. Klon 9 EUR.

Gear RTA sem kupil original za ~33 EUR. Klone pa delajo iste firme ponavadi, samo da zraven ne dajo polne accessory bags in ni scratch kode. Kylin V2 in klon od Kylin V2 dela isto podjetje. Pharaoh RTA (original), ko je izšel ven, isto. Gear in klon tudi dela isto podjetje.

Razlika je v tolerancah. Pri Kylin V2 ljudje pravijo, da je pri prvem batchu klonov "loose AFC", ki se premika že "če pihaš proti njemu." Pri Gear klonu ne dobiš shoelace bombaža in coilov.

Verjetno bom kupil kar oboje. 5 komadov bubble glass in klon, da bom imel vsaj en straight glass...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

louser ::

ali3n je izjavil:

kupiš stekla in ne podpiraš klonov?

Podpiraš klone, da ne bo vape scena še bolj čudaška. Taka, kjer Nunchakuja prodajajo za 100eur samo zato, ker je dober (kos pleha)
Piratstvo je oblika konkurence in pozitivno vpliva na ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Jst ::

Kje si pa videl Nunchaka za 100 EUR? Največ kar sem videl jaz, je bil paket v Nemčiji "Anfänger Packet": Mod+RDA+Baggy*+10ml tekočine za 99EUR. V Baggy-ju je bila žica, 5 kosov bombaža, 2, 2.5 in 3mm "rod" za navijanje coilov, clip-klešče in keramična pinceta. (nekaj takšnega - vse kar rabiš za začetek.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Zih se kje v slo da dobit za to ceno :)

locoloco ::

V Sloveniji bos placal 50% vec,je pa res da je svetovanje na vrhuncu,zato premisli,al bos sam gledal youtube,ali pa se v slo shop

YdoIPonU ::

Dejte mi sam neki povedat. Kaj modi potem na kitajskem, recimo na fasttechu niso isti kot teli ko se prodajajo v slovenskih vape shopih? Js sem mislu da vape shopi itak dobijo vse s kitajske in potem pač nabijejo maržo?

louser ::

Ja, so isti. Ker se večina modov itak proizvaja v Kini.

Blumper ::

Bom naročil 40x10 ml nikotina iz bunkerja. 28 eurou. Zdaj pa iščem kje bi dobil ugodno tudi kakšen shake&vape. Res se mi ne da ukvarjati z mixanjem arom itd. Kakšen predlog?

Jst ::

>Bom naročil 40x10 ml nikotina iz bunkerja

What? Jaz sem naročil pol litra 200 mg/ml.

"Ultra Nicotine Base 100 mg - 200 mg - 250 mg / ml - 500 ml / 200 mg PG"




Ampak tega več ne najdem na njihovi strani... Čudno?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

connel ::

Niti ne, vedno težje ga bo najti v večjih koncentracijah od 12mg/ml.

bozicek ::

Hudiča postane drago ko te not potegne :)

Ta mesec že naročil:
1x Naboo + tank
2x coil za Naboo tank
1x Wasp Nano RDTA
1x Smok Shyhook RDTA
1x E-XY RBA
5x coile za E-XY
vata
paket premade coilov da vidim kako se obnese

Hvala bogu da ima fasttech do -77% in da ni bilo tako drago :)
Darila letos samo za poredne

BorutK-73 ::

Blumper je izjavil:

Bom naročil 40x10 ml nikotina iz bunkerja. 28 eurou. Zdaj pa iščem kje bi dobil ugodno tudi kakšen shake&vape. Res se mi ne da ukvarjati z mixanjem arom itd. Kakšen predlog?

https://eliquidnicotine.co.uk/shop/nico...
100 mg 1liter te pride 66 funtov, plus davek in poštnina.
Naročil enkrat pozimi, dobil v parih dneh.

Ali:
https://novocig.com/store/ecig-nicotine
Ampak 99,9% je pa že nevarna zadeva. (1drop equals 3mg in 10ml ejuice.)
https://novocig.com/store/unflavored-ni... - 100mg 120ml za 10$ plus ptt

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

bozicek je izjavil:

Hudiča postane drago ko te not potegne :)

Ta mesec že naročil:
1x Naboo + tank
2x coil za Naboo tank
1x Wasp Nano RDTA
1x Smok Shyhook RDTA
1x E-XY RBA
5x coile za E-XY
vata
paket premade coilov da vidim kako se obnese

Hvala bogu da ima fasttech do -77% in da ni bilo tako drago :)

Jap, pri meni gre isto €€ kot je prej šlo za čike, ampak je odvisno od meseca. Ampak če hočem lahko hardware prodam in dobim vsaj nekaj nazaj. Pri čikih tega ni.

Jst ::

Jaz porabim nekje isto, kot za cigarete. Bil sem na-pol-verižni-kadilec. Dve škatli Davidoff črnih zjutraj na črpalki ter red bull ali shark, je bila moja rutina.

Sedaj pa kupujem razne Mode, baterije za kupljene Mode, katere nekaterih včasih sploh ne uporabljam,...

Tanke oz. RTAje kupujem kot sekrat papir.

Je pa res, da sem glede Arom oz. Tekočin postal "snob." Če ni na policah UK, odpade takoj. Našel sem celo ene par "receptov", kako sam narediš aromo in to pomlad mislim začeti delati na temu.


---

ps: Glede Gear RTA sem pa kupil še enega original, enega klona in 5x stekel. Ko sem bral glede klonov Gear, so nekateri dobili počeno steklo in za vsak slučaj, sem naročil vse...


---

Naslednji teden pričakujem Sineus in Nuchaku.

Ampak še vedno iščem "non squonk" 1x 21700 Mod. Dna75 so vsi squonk. Drugih pa ni... Kaj mučkajo, 2X700 so na tržišču že par let.....
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

A ima kdo naštudirano katere 18650 so najboljše za 2 celični mod (220W)?

Zaenkrat gledam kar tole: https://www.nkon.nl/rechargeable/18650-...

Nekih 100W je najmočnejši premade coil kar jih bo uporabljanih.

Jst ::

Super baterije. Niso 30A; Mooch jih je ocenil 20A. Sam jih uporabljam v 2 batt Modih, vendar nikoli ne grem prek 100W. Največ mi je pomembno pri modu "Output Voltage", ker uporabljam okoli 0.5 OHM coile in rabim ~5-7V in 10-15A.

Kupi jih 6 komadov in jih po parih "poroči", nato menjaj. Ne izprazni jih do konca. Tam do 25%, kjer ko se stabilizirajo, kažejo 3.5V. Pred polnenjem jih pusti eno uro na miru, preden jih daš v polnilec. Ko so napolnenje, uporabi drug par, napolnjen pusti za naslednji par za uporabo.

Tako delam jaz in so po pol leta kot nove...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

pod črto:

Da baterije zdržijo čimveč časa, jih pred polnenjem pusti eno uro na sobni temperaturi. Ko se napolnejo, jih pusti vsaj eno uro na sobni temperaturi. Zato je najbolje imeti 3 pare, ki jih imaš v obtoku.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Mah, pri ceni 4.5eur/komad mi je vseen če zdržijo 1leto ali pa 1.5leta ;)

So pa za kolega in bo verjetno kar samo en par imel, skoz v modu in tudi filal preko moda.

Kolkor sem videl mod tudi spremlja napetost posamezne celice.

Še zmer me pa zanima kaj hudiča delajo 220W mode če pridejo baterije nekje do 150W in kdo sploh puha na 220W...

louser ::

Modi na eno baterijo 16850 pridejo do 4.2*25*0.9 Wattov.
Samsung 20S 4.2*30*0.9

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

BorutK-73 ::

Glede baterij, jaz imam za single battery mode vedno backup baterije, za dual pa polnim obe skupaj in so vedno iste. Itak imam 8 kompletov (mod+tank) tako da mi ni problem počakat da se napolnejo baterije. Nikoli pa ne polnim baterij čez noč.

BorutK-73 ::

Ena gasilska8-):

plus EGO AIO(moj prvi vape, ki še vedno dela po 2 letih) v katerem imam CBD.

Zgodovina sprememb…

««
58 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282218 (1068) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116187 (12398) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310010 (6312) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5312960 (11866) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940512 (10274) BCSman

Več podobnih tem