» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
60 / 86
»»

connel ::

jup

Killermode ::

@YdolPonU
Edina pravilna odločitev, počakaj na paypal odgovor, verjetno ga prejmeš danes.
Paypal res ponavadi odgovarja hitro v jutranjih urah.
Lahko te tudi pokličejo. Mene so že večkrat in se tako stvar reši še hitreje.

Zgodovina sprememb…

BorutK-73 ::

YdoIPonU je izjavil:

Kje hudiča se da dispute na fasstech, ker res ne najdem?

Manage&track your order, klikni na Details, Options & Support pri problematičnem naročilu in Return, replace (RMA), and support
To je na spletni strani, preko aplikacije ne vem če se da dopret dispute.

Blumper je izjavil:

Jo jo
vedno se jezim ko vsakič ko hočem zamenjati vato ne morem odpreti tanka. Pa kako za vraga tako močno zatisnem da potem ne morem več odpreti. Seveda odprem z uporabo klešč, do katerih trenutno nimam dostopa. Na poti je vape orodje, sam šele čez kakšen mesec.
Rad bi zamenjal vato, ker mam nov juice. Ali lahko kar nalijem v tank?

Obvezno tole:
https://www.aliexpress.com/item/Coil-Fa...
in "špicange" v refill kuknje pa odpreš tank z lahkoto.
http://www.kronos.hr/klijesta-spicange-...

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Naročil prvega, dobil včeraj na pošti:

2019-04-12 12:26 The item has been delivered successfully


Fasttech, nizozemska pošta (+4 EUR), vse skupaj z carino 68 EUR. Ne vem, kje so iz 57 dobili 68, ampak super. 5 EUR Manj...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

Svaka čast...js pa že 2 mesca čakam kot bedak, paket pa še zmer na kitajskem. Takoj bi dal 5 flik, da bi vedel da lahk tak hit dobiš, če plačaš mal poštnine...dobr vedet za drugič.

A lahk cel track skopiraš in prilimaš, res me zanima tale tranzit pošiljke. Hvala!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

Jst ::

2019-04-12 12:26
The item has been delivered successfully

2019-04-12 07:16
The item is at the local sorting centre

2019-04-11 11:04
The item has been processed in the country of destination

2019-04-11 10:56
The consignment has arrived in the country of destination

2019-04-11 10:56
The item has arrived in the country of destination

2019-04-10 15:57
The item is on transport to the country of destination

2019-04-09 21:42
The item is processed at the PostNL sorting center

2019-04-09 20:04
The item is at the PostNL sorting center

2019-04-09 20:04
The item is processed at the PostNL sorting center

2019-04-09 10:57
Consignment received at the PostNL Acceptance Centre

2019-04-06 03:53
The item is ready for shipment

2019-04-04 08:01
The item is pre-advised

2019-04-03 08:15
The Item is at the shippers warehouse

---

To je najhitrejše, kar lahko dobiš. Tako hitro sem dobil vseskupaj ene petkrat, drugače je ponavadi teden dlje.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

YdoIPonU ::

Lepa. No js sem pa tud končno dobu danes. Točn po dveh mescih fak. Updejte so si mnde kr zmišljeval, glede na to da bi naj bil paket v Pekingu še dva dni nazaj, dans pa pr men. Od zdej naprej pa sam še tale nizozemska oz. kaka druga plačljiva, da se ne bo vlekl ko čigumi.

Jst ::

Jaz ne vem zakaj včasih sploh ne moreš izbrati NPost ali pa je namesto +5 ene +20EUR (dražje kot DHL). Mogoče glitch ali pa imajo real time updejtanje letalske poti - druge možnosti se težko spomnim.

Drugače pa super Y, samo da si končno dobil.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

Kaj pa potem drugače zbereš, če ni NPost na voljo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

Jst ::

Singapore Post. Ta je nekakšen default na fasttechu.

Če se vse poklopi, je tudi ta pošta hitra.

Sem pa lani pred njihovim novim letom naročil in isto čakal več kot mesec, mogoče celo dva.

To, kar si moral trpeti, ni standard. Iz gearbesta, 3fvape in fasttecha vse pakete dobim nekje tri tedne po tem, ko trgovina pošlje. Včasih se zgodi super hitra dostava, kot moj zadnji paket, ampak vedno predvidevam, da bom dobil nekje v treh tednih. Po plačilu po redimo tednu prvič pogledam sledenje, če so paket že poslali - gledanje vsak dan bi mi verjetno požrlo živce. Tako da ti lahko dam samo ta nasvet: "relax and be patient".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Najslabše je naročevat okoli črnega petka, 11.11 akcije in ko imajo kitajci novo leto. Takrat pa res čakaš na pošto dva meseca+.

BorutK-73 ::

Pyursmoke spet prodaja preko interneta.:) Naročil in dobil paket tretji dan, vse ok.
https://www.pyursmoke.si/

freesty ::

Kje lahko dandanes nekdo kupi bazo z nikotinom? 2L 6mg bi blo idealno.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

BorutK-73 ::

matobeli ::

Danes dobil FreeMax Mesh pro glavo, morm rečt da je res odlična zadeva.

Trenutno imam "samo" double mesh coil notri ker triple še ni prišel.

Če primerjam z single mesh od vaporesso je že pri dveh očitna razlika.

_veliko_ dima, že pri 60W, občutno hladnejši in občutno več okusa. Ker je 710 je tudi manj glasen pri enakem pretoku

Sama sestava je za odtenek manj premium kot vaporesso, ampak dizajn je dober. Vzel sem "carbon fiber" barvo, in poglej si ga no, res je pravi carbon fiber in ne samo neka imitacija (ob robovih se vidijo vlakna).

Če je kdo razmišljal naj kar vzame.

Jst ::

Sporoči, če se boš spomnil, na raport, koliko zdržijo glave.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Bom mal štel kolk ml gre lahko čez.

Sem pa na žalost ugotovil veliko pomankljivost sistema.
Ker se polne tako da samo zgornji del pomaknemo v stran ga to naredi popolnoma neuporabnega za prenašat v žepih, takoj se odpre in tekočina se izlije, jaz pa dam prat jakno.

Bo bolj za doma.

Blumper ::

Fantje, vsakič ko hočem zamenjat vato v berserkerju zgubim voljo še preden ga odvijem. Kaj naj uporabim da bom lažje odvil zadevo? Imam tiste keramične klešče ki imajo na eni strani nekakšne vrste "objemalko" ampak neuspešno. Kakšen trik, poleg tega, da bi dal tank v zamrzovalnik?

Sproti še poču steklo.. he he ..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blumper ()

BorutK-73 ::

Špicange imaš? Spodnji del primeš z tisto objemko, špicange daš pa v refil luknje in lepo odviješ tank, ali pa kaj podobnega kot špicange.
Za lažjo predstavo, tanka se mi ni dalo odvit iz moda:

Zgodovina sprememb…

ali3n ::

Zakaj zateguješ? Saj ni treba, da voda priteče iz kovine,..
"Fingertight" je popolnoma dovolj.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

esel ::

Blumper je izjavil:

Fantje, vsakič ko hočem zamenjat vato v berserkerju zgubim voljo še preden ga odvijem. Kaj naj uporabim da bom lažje odvil zadevo? Imam tiste keramične klešče ki imajo na eni strani nekakšne vrste "objemalko" ampak neuspešno. Kakšen trik, poleg tega, da bi dal tank v zamrzovalnik?

Sproti še poču steklo.. he he ..

Meni pomagajo gumijaste rokavice na obeh rokah, tiste za enkratno uporabo...pri meni so postale del obvezne vape opreme. Lahko pa uprabiš tudi usnjene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: esel ()

BorutK-73 ::

Bunekrbase ima 20% popusta na vse do 30.5.2019, koda je: Fathersday2019
https://www.bunkerbase.co/

matobeli ::

Poštovani,

Inspekcijskim nadzorom Ministarstva zdravlja RH u našoj firmi, a po prijavi Ministarstva za zdravlje Slovenije, nisu utvrđene nikakve nepravilnosti u radu kao ni protuzakonito poslovanje.
Obzirom na gore navedeno, od danas kupci iz Slovenije ponovo mogu naručivati nikotinske otopine s naše stranice www.juicedoctor.eu uz dostavu dostavnom službom u Sloveniju.

PS. besplatna dostava iznad 200 kn (EUR 27) i dalje ostaje na snazi ! ?


Zelo fajn

BorutK-73 ::

Sem ravno hotel to objavit.:)
http://juicedoctor.eu/hr/vpg-green-labe...

Čudno pa da naše trgovine še vedno ne smejo prodajat nikotinskih baz preko spleta.

Zgodovina sprememb…

connel ::

Naše podgane vse zakrivile a :D
Odlično da se bo spet dalo dobiti v bližini pa še brezplačna poštnina \o/

FoxKnox ::

Ker slovenski zakoni veljajo le za Slovenijo LAHKO naročite nikotin po spletu iz katerikoli države v EU, razen v Sloveniji. LOL. Ta zakon naših vrlih zakonodajalcev je, če ne drugega, ustavno sporen, ker postavlja slovenske vape shope v neenakovreden položaj v skupnem evropskem prostoru in jim krepkp omejuje konkurenčnost

snowzoor ::

Kateri vape kit priporocate za prvi DTL? Lahko tudi rabljenega, ce kdo prodaja.

boro10 ::

S čim bi najbolje očistil tank? Imam Zenith in se kar ne more znebiti vonja, nečesa... Gledal sem Izopropanol v merkurju (izopropilni alkohol) pa me skrbi ali je to preveč agresivno?
Pozdrav

matobeli ::

snowzoor je izjavil:

Kateri vape kit priporocate za prvi DTL? Lahko tudi rabljenega, ce kdo prodaja.


Vaporesso cascade one plus. Ni sicer velik z svetlečim ekranom, ampak zna vse kar znajo veliki, oziroma zmore vse kar večina zahteva. Cena je OK, možnosti coilov je široka, edina resna pomankljovost je integrirana baterija ki ima življensko dobo takšno kot jo ima, ampak se oddolži z ejostavnostjo uporabe.

boro10 je izjavil:

S čim bi najbolje očistil tank? Imam Zenith in se kar ne more znebiti vonja, nečesa... Gledal sem Izopropanol v merkurju (izopropilni alkohol) pa me skrbi ali je to preveč agresivno?


Topla voda bi mogla bit vse kar rabiš, razstavit in spucat, coil je pa treba menjat, itak nočeš kadit ostankov topil ki niso voda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Jst ::

>Vaporesso cascade one plus

Ne, ne. Na papirju sicer zgleda OK, vendar ima tank tri odprtine za airflow. Tri je več kot dva, ampak zaradi ne vem česa je večji airflow, če jih za eno tretjino zapreš. Tudi za tekočine z večjim VG odstotkom kot 70/30 ima probleme in ker so coili, ki niso mesh in so "baby beast" kompatibilni, se v zadnjem letu TAKO poslabšali, da ena glava ne zdrži več kot 5 dni in ko vse to vzameš v obzir, je edina logična poteza izogibanje temu sticku.

Raje potem novi SMOK stick z mesh coili. Smok V9 Max (4000 mAh). https://www.smoktech.com/kit/stick-v9-a...

Žal pa nima interchangeable coilov, kot Baby Beast tip (od Smok, Joyetech Procore, Eleaf in mnogi drugi). Ampak ta tip coilov se je tako poslabšal, da bi sklepal, da vsem drugim dela ena firma. vir: USA vape shopi.

Mesh od Falcona zdrži tudi do 50 polnih tankov (6 ali 7ml na tank), isti vir, hangout na youtubu, kjer so se štirje pogovarjali in sem poslušal, ker je bil ravno par dni prej Vape Expo vikend in sem med kolesarjenjem njih poslušal.


---

Moram pa malo pojamrati. Zadnje čase prihajajo ven RTAji, ki so dual coil. Ne vem če sem zadnjih par mesecev videl kakšen nov single coil RTA.

Pa glede Modov: Zakaj za vraga ni nikjer enobaterijskega 21700 moda? Kar jih je prišlo, so vsi 18650. Najboljši Vaporesso Armor Pro 21700 ima pa probleme z "vrati" za baterijo in je postal neuporaben. Verjetno bom kar še enega kupil, čeprav je prišel ven leto nazaj. Poletje je že skoraj tu in dvobaterijskih težakov nimam namena nositi s seboj, kadar nisem z avtom ali kadar grem(o) na hike.

Sedaj štancajo "Pod based systems", ki imajo baterijo vgrajeno, ampak to ni zame. Videl v živo enega in so res majhni, ampak žal na račun baterije (od 400 do 2000 mAh). To bi pa priporočal začetniku, ker so poceni, enostavni in začetna investicija "ne razbije banke" in če ti vejpanje ne ustreza nisi zgubil dosti. Po drugi strani pa nimaš nastavitev moči in ker so tako različni bi lahko mogoče kdo, ki bi vejpal, pa ima slabe izkušnje z "Pod-i", potem nadaljuje z kajenjem cigaret.



TLDR: Trg je letos tako čuden, da je težko priporočati začetniku, ki ne ve, kaj pomenijo kratice RTA, RDA, Squonk, MTL, DL,... nato se v USA obetajo velike zakonodajne spremembe, ki jih bo EU samo kopirala. Slabo kaže DIY vape sceni...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Se mi zdi da je razvoj šel v smeri podov. Še sam sem si nabavil smok pod, pa ni to za mene, tudi z nic salt mi ni pasalo.

boro10 ::

boro10 je izjavil:

S čim bi najbolje očistil tank? Imam Zenith in se kar ne more znebiti vonja, nečesa... Gledal sem Izopropanol v merkurju (izopropilni alkohol) pa me skrbi ali je to preveč agresivno?


Topla voda bi mogla bit vse kar rabiš, razstavit in spucat, coil je pa treba menjat, itak nočeš kadit ostankov topil ki niso voda.


Poizksuil z vročo vodo že večkrat, vonj ostaja, nazadnje tudi nek whisky varianta, ogabna. Čeprav sem menjal coil se mi zdi kot da še dobim tisti okus. To me moti.... Loh pa je samo u glavi

Ima pa Zenith notri neko trdo plastiko in gumico, pa tanka ni možno razstaviti... Edijno če ga še poizkusim pustit na zraku nekaj časa
Pozdrav

Jst ::

Ene arome dobesedno razžirajo gumo. Poglej moje stare poste, kjer sem postal sliko (v ene parih postih), kako mi je ena aroma napihnila gumo in se tank ne da več zapreti.

Lahko da je to problem. Zamenjaj vse gumice (o-rings), tank pusti v vodi, zmešani z "cetom" (za umivanje posode). Pusti ene par ur ali čez noč, potem pa fajn splahni z vročo vodo. Če imaš ultrasonični čistilec za nakit, ga uporabi, škoditi ne more.

Lahko da se ti je aroma "zažrla" v ustnik. Možno da imaš potem od tega feeling, da ostaja okus od stare arome. Zamenjaj še ustnik.

Če še čutiš staro aromo, je problem v glavi. Tvoji. Tisti z možgani. :) Nisi edini. En tank sem očistil tako, kot sem napisal zgoraj in sem še vedno imel feeling, da čutim staro aromo. In tega tanka ne uporabljam več, čeprav ni več nobenega vonja, mi je v glavi ostal tisti negravžni okus ene negravžne arome, ki je ne morem pozabiti.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

BorutK-73 je izjavil:

Se mi zdi da je razvoj šel v smeri podov. Še sam sem si nabavil smok pod, pa ni to za mene, tudi z nic salt mi ni pasalo.


Jaz sem imel na probi en Pod, ki se je odpiral kot Zippo. 700mAh in 0.7 Ohm se mi zdi. 2ml. Probal aromo z "nic salts" 50 in to ni zame. Ta "ojačevalec" nikotina (in s tem arome) ni zame, raje ostajam pri 3-4 navadnega nikotina in RTA.

Moram pa vseeno priznati, da so nekateri Podi luštni in zgledajo da bi bili super uporabni poleti. Ampak da bi našel takšnega, ki ustreza meni, bi jih moral probati ene 10 različnih, ker se tako razlikujejo med seboj zaradi manjka nastavitve moči.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Stokarino ::

Smok Nord ima kdo, kako se obnese?

Blumper ::

Ima kdo že kaksen pod v uporabi in bi delil izkušnje ? Trenutno sem na ikuu80+bskr, in je vseskupaj pretežko za v žep in na morje.
Hvala

Pardon, nisem vedel da Stokarino sprašuje isto, googlal kasneje tip moda..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blumper ()

matobeli ::

Update glede FreeMax Mesh Pro glave, uporabljan triple mesh coil.

Drži že cca 120ml tekočine in po današnji menjavi okusa ne izgleda še nič zažgan. Zelo lepo se spere in praktično ves okus prejšnje tekočine je izginil.

Sem dal prvič eno izmed mojih najljubših tobačnih arom "La Tabacceria Wild West" 8%, 4mg 80/20.

My, my. Okus je skozi streho.

Še vedno pa ima dve težavi ki ga naredita "stacionarnega". V žepu se bo tank 100% odprl in po treh dneh bo tekočina puščala skozi odprtine za zrak.

Ker ga žgem na 80-100W je poraba tekočine kot pri starem mustangu, baterijo pa tud menjam na vsak tank (3000mAh, 21700), tudi pulzna obremenitev ne dela dobrega mojim baterijam, pa čeprav so legit 35A.

Obsodba: Zaradi superiornega okusa ki ga daje iz sebe ni poti nazaj, morm najt nek ekvivalent ki ne bo imel težav z polivanjem v žepu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Jst ::

Z tekočino 80:20 ti leak-a? Si ziher, da ti kakšna gumica (o-ring) ne manjka ali je zje*ana? Probaj zamenjati vse gumice, ker to ni normalna izkušnja; vsaj kolikor sem bral na raznih forumih in redditu.

Katero firmo 21700 baterije imaš? Odvisno od Amerov, Samsung 30T ali 40T meni zdrži dosti več kot enako klasificirana Efest 21700 oz. na papirju naj bi bila celo boljša z več kapacitete, v resnici pa zdrži nekje isto kot 18650 VTC6. Je pa res, da iz nje vlečem max 50W-60W in tu nekje je zgleda sweet spot za 40T, ker zdrži res nenormalno dolgo (proti Efest 21700).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Skozi coil, 100%, lahk da ima točno ta coil težavo, bom mogoče menjal, da vidim.

Mam samsung 30T. 40T na 50-60W bistveno dlje zdrži kot 30T na 80-100W, sploh ker je to proti limitu baterije.

Jst ::

Lahko da je kriva grelna glava, drugače pa pri vsaki grelni glavi, če pride do spremembe temperature bo malo leak-ala. To je logično/pričakovano, če malo razmisliš.


--

Modi imajo različno učinkovitost. Od zelo slabega Eleaf TC100, ki sem ga davno uporabljal in je zdržal dobrih 600 sekund, Vaporesso pa z istimi baterijami, istim tankom in nastavljeno isto močjo skoraj 800 sekund. Nisem mogel verjeti. Modi z DNA200(C) chipsetom imajo (zmerjeno) največjo učinkovitost pri 95%+. Ostali so pod 90%. Recimo Mod, ki se full greje (en Smok, ki sem ga imel*) ne pretvarja/dovaja moč zelo učinkovito.

*Alien se mi zdi, da se je full grel.

Drugače pa, če furaš 100W na eno baterijo verjamem, da ne zdrži prav dolgo. Malo si oglej Mooch youtube in forum prispevke.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Mah, nekej je kriva glava, nekej dizajn... Dejstvo je da je tudi vaporesso mesh puščal, ampak je bil ta čas bistveno daljši (cca 1 teden+) proti 3 dnem. Tale ima sicer tri majhne meshe, ki skupno verjetno dajo več površine za puščanje, glede na to da je glava narjena za 80-110W se tudi greje primerno, viskoza gre gor, tekočina gre dol...

Skratka, odličen coil v obupnem tanku.

Jst ::

Augvape Skynet Subohm Tank

https://www.fasttech.com/products/96651...



Uporablja Freemax Mesh Pro coils. Cena je smešno nizka. In ker mi je Freemax Mesh Pro Tank grd, bom najverjetneje naročil Augvape tank in komplet Freemax coilov. Freemax Mesh coile hvalijo vsi, nisem zasledil kakšnih večjih problemov na "znanih mestih" na internetu.


---

Povej mi prosim: A imaš enobaterijski Mod? Kateri? Moj Vaporesso 1x21700 nima več vrat za baterijo - in to mi je bil najljubši Mod. Super chipset, ki je podpiral vse kar je možno. Ne najdem nobenega majhnega 1x21700 moda, zato razmišljam, da bi naročil še enega Vaporesso Armor Pro... čeprav je izšel leto nazaj. Če pa najdem kaj novejšega in je enakih oz. podobnih dimenzij, bi raje kupil novejši izdelek. A vse kar sem videl, da je na eno 21700 baterijo so squonkerji, enega, ki sem ga našel, je bil pa velik kot 2x18650. Tako še malo poiščem in če do petka nič ne najdem, naročim Armor Pro...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

matobeli ::

Imam vaporesso armor pro in pazim na vratca ;)

Ni nobenega drugega manjšega v tem trenutku.

Imam pa tudi vaporesso cascade one plus mod, ki ima sicer vgrajeno baterijo, amak dela dobro z triple mesh in je res slim, ga uporabljam ko grem na lepše.

BorutK-73 ::

Jst, čudno da še uporabljaš tanke na glave. Od kar sem na RTA, mi niti na pamet ne pride da bi gledal tanke z glavami, kaj šele da bi jih kupil. Če dobim tank zraven moda ki je na glave, ga podarim frendom.

Tole sem naročil pred 2 tednoma, ampak samo zaradi moda ker je tako majhen:
https://www.aliexpress.com/item/3298907...
(cena je bila 16EUR preko aplikacije)

Mod je malo večji od 18650 baterije in zelo širok. 24mm tank še ima 2mm prostora na modu, 28mm bi bil ravno prav.;((

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Trenutno ne uporabljam nobenega sub-ohm tanka, samo RTA in RDA. Rad bi probal mesh, da ga imam za takrat, ko se zapacajo vsi tanki in se mi ne da na novo bombažirati. Ko se mi to zgodi imam celo mizo v kuhinji zasedeno in to vse skupaj zgleda, kot kakšna priprava na terorizem. :) In potem v enem popoldnevu ene 5-6 tankov na novo spravim v red.


---

matobeli: Ravno v Vaporesso Armor Pro mi Efest 21700 (uradno 3700 mAh in 35A (30 po Moochu)) zdrži* enako kot Sony (sedaj po novem Molicell) VTC6 (18650) pri 40-50W. Samsung 40T pa za 1/3 dlje. Efest so slabe baterije, vsaj te, ki jih imam jaz. Vapcell so pa rewrap Samsunga, vsaj takrat ko sem kupoval in tudi zdržijo enako dolgo.

*sedaj več ne, ker so vrata za baterijo šla bye bye.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

esel ::

BorutK-73 je izjavil:

Jst, čudno da še uporabljaš tanke na glave. Od kar sem na RTA, mi niti na pamet ne pride da bi gledal tanke z glavami, kaj šele da bi jih kupil. Če dobim tank zraven moda ki je na glave, ga podarim frendom.

Tole sem naročil pred 2 tednoma, ampak samo zaradi moda ker je tako majhen:
https://www.aliexpress.com/item/3298907...
(cena je bila 16EUR preko aplikacije)

Mod je malo večji od 18650 baterije in zelo širok. 24mm tank še ima 2mm prostora na modu, 28mm bi bil ravno prav.;((

Naročeno. Super cena, hvala za namig :)

matobeli ::

Jst je izjavil:

matobeli: Ravno v Vaporesso Armor Pro mi Efest 21700 (uradno 3700 mAh in 35A (30 po Moochu)) zdrži* enako kot Sony (sedaj po novem Molicell) VTC6 (18650) pri 40-50W. Samsung 40T pa za 1/3 dlje. Efest so slabe baterije, vsaj te, ki jih imam jaz. Vapcell so pa rewrap Samsunga, vsaj takrat ko sem kupoval in tudi zdržijo enako dolgo.


Ja fajn :) Ne razumem kaj želiš povedat, to da so ene baterije crap in da so vapecell samo preoblečeni samsungi za 3x ceno je jasno.

jaz sem sam omenil da mi na 80-100W Samsung 30T (3000mAh, 35A), hitro skopnijo, kar je seveda normalno, glede na porabo, ker je nominalna kapaciteta vezana tudi na praznilni tok, sem tako še na slabšem.
Da ne omenjam čipa v modu ki z temperaturo izgublja na efektivnosti (in pri 80W se orenk greje). Pomoje sem na koncu nekje na 2500mAh efektivne kapacitete.

Jst ::

Mislim, nisem odgovarjal samo tebi, čeprav sem te izpostavil. Pač opisal sem svoje izkušnje, če bo komu drugemu prišlo prav... Dostikrat napišem en odstavek, vendar ne postam, potem čez kakšno uro še kaj dopišem in na koncu včasih pride do zmede. Moral bi se navaditi prebrati za sabo preden kliknem "Odgovori".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

reks123 ::

Spravil bi se zmešat svoj juice in bi rabil bazo in nikotin pa ne vem kje kupiti. Vidim da namešane baze z npr. 12mg nikotina se sploh ne da kupiti, samo z nic shoti. Kje kupujete te zadeve da je kvalitetno in ugodno? Slovenija, tujina?
Hvala

Anney ::

Za tegale pravjo da spet pošilja, nisem še poskusil, bodo drugi povedali.
http://juicedoctor.eu/hr/3-nikotinske-o...
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.
««
60 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282247 (1097) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116353 (12564) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310063 (6365) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313041 (11947) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940595 (10357) BCSman

Več podobnih tem