» »

hyperlink v animaciji ???

hyperlink v animaciji ???

appz ::

zanima me kako postavit-ce se sploh da- hyperlink v animacijo (flash 4,swish,etc..)
da se ti potem odpre link na novo stran v drugem oknu!!:|

AlchemY ::

eh Stan, to ne rabis :D:D........(interna)

ChiefThunder ::

Mene pa zanima, kako moraš na forumu skombinirati ukaze, da lahko v sliko - animacijo vsatviš povezavo...




Ah pozabte, sem že pogruntu... kr na srce kliknte.:D

appz ::

hmmm..kaj res doben ne dela s flashom??

res bi rabu to vedet. AlchemY- salo na stran:)

Tjulenj ::

mister: oprosti ampak nisem tocno dojel kaj te bega. daj malo obsirneje napisi

AlchemY ::

ej, bi rad mel za hyperlink celotno animacijo, al bi rad v animacijo dal gumb s hiperlinkom, al sploh ne ves kaj bi rad,...>:D>:D bodi malo bolj konkreten

appz ::

ja mislim da vem kaj mi lezi na dusi ... in to je da hyperlink predstavlja gumb v animaciji ali celo direkten naslov za dolocen url (in se dodaten problem: :| kako animacijo stisnit al kaj podobnega da se ne bo potem odpiralo pol ure)ker mi pride fajl dolgi 200kilo-in cez

Lunik ::

Khem!
sicer še skozi ne zastopim kaj bi rad.
kakorkoli že, naredi knof (crtl+8) pa ga postavi na sceno (v knof lohk napišeš glih karkoli tut tko da zgleda kot navaden link). Pol pa desnoklikni na ta knof na sceni in izberi Actions (crtl+alt+a>
tam noter napiši:

on (release) {
getURL ("http://j3st.cjb.net", "_blank");
}
vstavi poljuben link.
To je to.
Za zmanjšanje animacij pa predvsem grupiraj objekte kolikor se da, uporabljaj library in simbole...

drugače ma pa Flash tut help...

aja to jaz pišem za Flash 5, v štirki je isti qurac, sam actions se mi zdi da je nekje drugje.

J3sT

Tjulenj ::

malo nastudiraj help ker hyperlink je sigurno notri :D za stiskanje pa... poglej v library kaj sploh imas notri da toliko zasede. ce imas kaksna ozadja ali pa si prevec slikic importal, pa jih sploh ne rabis, malo pobrisi pa bo. pa ce imas zvok ga daj v mp3

appz ::

predvsem bom reku ena lepa hvala (najdu naredu in vse kar pride zraven -tud kile so upadle sicer se ne cist zadovoljivo ampak bom tud to se nastudiru):)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

program za flash animacije

Oddelek: Programska oprema
131467 (1197) Klemenn
»

Spletne strani danes

Oddelek: Izdelava spletišč
324660 (3786) hendriks
»

Flash 5 - menuji

Oddelek: Programska oprema
141418 (1260) Lunik
»

Flash (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
754415 (3574) kleDo
»

flash

Oddelek: Omrežja in internet
91047 (981) Lunik

Več podobnih tem