» »

novo leto beograd

novo leto beograd

flaker ::

Letos smo se s prijatelji odločili, da gremo za novo leto v Beograd. Vsa skupina skupaj šteje 9 ljudi. Odpravili bi se 29.12.2013 vrnili pa 2.1.2014. Glede prevoza in prenočišča mamo že vse zrihtano, zanima me samo kam se splača it kej žurat pred silvestrovim in kam prav za silvestrovo.

Lp

black ice ::

Finta je v tem, da so večinoma vsi klubi že vnaprej zakupljeni in boste v lastni režiji težko prišli noter. Drugače pa trg kneza Mihajla oz. trg republike, tam je ponavadi največja žurka.

flaker ::

Sem gledal na internetu in se še da rezerverat kakšen separe v klubih in splavih.

kixs ::

Beograd... obljubljena dezela :))

Sicer pa ne vem kaj se cakas z rezervacijo?

flaker ::

Ah kakšna obljubljena dežela. Sam sem želel v Bratislavo, vendar je bilo več prijateljev za Beograd kot za Bratislavo in na koncu je zmagala večina. Sicer pa kamorkoli greš, če je družba fajn potem je vse kul. Glede rezervacije pa čakam, če mi bo kdo slučajno predlagal točno določen klub/splav, ki je res vreden obiska (beri je žurka najboljša).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flaker ()

fantasycamp ::

flaker je izjavil:

Ah kakšna obljubljena dežela. Sam sem želel v Bratislavo, vendar je bilo več prijateljev za Beograd kot za Bratislavo in na koncu je zmagala večina. Sicer pa kamorkoli greš, če je družba fajn potem je vse kul. Glede rezervacije pa čakam, če mi bo kdo slučajno predlagal točno določen klub/splav, ki je res vreden obiska (beri je žurka najboljša).


http://www.youtube.com/results?search_q...

pa še googli malo...

black ice ::

Nas so nazadnje s temi splavi prijetno nategnili. Rezervirano že nevemkolikočasa vnaprej preko turistične agencije, lokalci so brez problemov vstopali, mi pa čakali zunaj na mrazu. Nakar smo se po debeli uri odpravili na drugo destinacijo v lastni režiji.

Brias ::

najboljsa rezervacija na .... srednje znanih splavih je .... imam rezervaciju in mu stisnes 50 eur v roke ...

na res znanih splavih, te pa niti 100 eur ne bo spravilo notri, ce bo guzva .... ce bos res lepo oblecen in rekel bouncerju da te pelje do sefa, da bi rad kupil konzumacijo za 500 eur, potem prides notri ...

govorimo o 31.12.

black ice ::

Ma, saj mi je jasno kako to poteka. Kasneje nam sploh ni bilo žal, še posebej, ko smo slišali razočaranje ostalih. Gužva, draga pijača, počasni natakarji, ni da ni.

Tetraz ::

jebeš splave, tam gor piha ko sam hudič, gužva je, drago je, itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tetraz ()

Ejsi_Disi ::

Ko smo šli s kolegi, se niti pogovarjat nismo hotli o splavih. Smo šli raje v mesto, kjer je bila 100x boljša žurka. No, kasneje sem slišal, da sploh ni bilo fajn na splavih. Razlogi pa taki, kot jih je omenil Tetraz pred mano.
Rock n' roll ain't noise pollution!

flaker ::

Mi gremo v lastni reziji in smo si rezerveral Blaywatch za 31.12 deset kart pa separe in itak dobis pr separeju ze 2x boat pa se celo noč nej bi bla določena pijača all you can drink.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam za Novo leto(Balkan)?

Oddelek: Loža
111870 (1169) Trupl0
»

Hyperloop želi na Slovaško

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
328486 (5759) cegu
»

Novo leto - Bratislava ali Dunaj?

Oddelek: Loža
62031 (1784) fosil
»

novo leto v Bratislavi

Oddelek: Loža
132840 (2192) RockyS
»

Silvestrovanje

Oddelek: Loža
444297 (2038) Melanholija

Več podobnih tem