» »

predvajanje mp3 glasbe?

predvajanje mp3 glasbe?

kumer ::

Dober večer

Ali je mogoče na pc-ju z windowsi 7 naredit tako, da se takoj po zagonu pc-ja sproži predvajanje treh mp3 albumov, ki se potem vrtijo v loopu.
To opcijo bi rabil na službenem pc-ju ki predvajal vsebine (video, slike...) na hd tv ekran.

Hvala

LP

r3Qui3m ::

Lahko. Uporabi AIMP predvajalnik (je odprtokodni program ne rabiš licence), nastaviš da se program zažene ob zagonu sistema, Potem pa še v nastavitvah AIMPa nastaviš samodejno predvajanje ob zagonu in še ponavljanje skladb na seznamu predvajanja.
p.s. AIMP uporabljam jaz, se pa da tudi pri drugih verjetno to nastavit, predlagal sem ti samo zato ker ne rabiš plačevat licence

Highlag ::

Foobar 2000 bi znal enako.
Never trust a computer you can't throw out a window

kumer ::

hvala za odgovore, še nekaj, ali lahko v AIMP... nastavim tudi da se program skrije v ozadje, torej da ni viden
ker to bi bilo zelo moteče, če bi preko tv vsebin, bil odprt gui mp3 predvajalnia

hvala za pomoč

LP

Unknown_001 ::

Ja minimiraš ga, sam kar AIMP bo na vrhu zaslona vsakič ko se bo muska premenala pokazal naslov in dolžino, kar niti ni tako moteče, ampak nikol ne veš :P.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

kumer ::

Pc je v server prostoru in se zjutraj sam zažene (bios nastavitev)

Nato se sproži http://www.digitalsignage.com

Ta sw sicer tudi podpira mp3 predvajanje, vendar ne delije in še ne vejo kdaj bo težava rešena.

Bistveno je da sw za mp3 ni viden, tece v ozadju.

Lp

r3Qui3m ::

Unknown_001 je izjavil:

Ja minimiraš ga, sam kar AIMP bo na vrhu zaslona vsakič ko se bo muska premenala pokazal naslov in dolžino, kar niti ni tako moteče, ampak nikol ne veš :P.


Napise na zaslonu lahko pri AIMPu izklopiš, nastaviš nivo pomanjšanja.

Hayabusa ::

Winamp, narediš m3u playlisto s mp3-ji, nastaviš da se odpre z winamp, vržeš bližnjico v startup mapo.

http://forums.winamp.com/showthread.php...

kumer ::

ok, hvala, bom sprobal z aimp oz winamp
LP

kumer ::

sem sprobal aimp in lahko povem da deluje odlično...nekaj nastavitev v nastavitvenem menu-ju in glasba, playlist se začne takoj ko se zaženejo windowsi, program je skrit v ozadju, tudi naslovi pesmi se ne prikazujejo, torej deluje odlično.

pa sploh nisem vedel da obstaja aimp predvajalnik glasbe, zanimiva zadeva
ali je le ta med najbolšimi predvajalniki oz obstajajo še kateri boljši...kateri so sedaj najbolj "popularni"

Hvala

lp

r3Qui3m ::

Me veseli da ti je AIMP všeč. Torej nisem obljubljal preveč. Pomen besede "popularen" je tudi lahko tolmačen s strani vsakega uporabnika drugačen. Vsak bo hvalil predvajalnik na katerega je navajen. Moje mnenje. Jaz sem AIMP našel, ker sem hotel dolečene funkcije WinampaPro (seveda brezplačno in legalno - tudi službeni komp) In moram priznati da me je navdušil in sedaj sem že nekaj časa tudi del AIMP teama. Še kaj pomeni AIMP - Artem Izmaylov Music Player

bluefish ::

Ena od možnosti je še foobar.

gregor ::

ali ni foobar bolj namenjen za flac glasbo?
LP

kumer ::

r3Qui3m je izjavil:

Me veseli da ti je AIMP všeč. Torej nisem obljubljal preveč. Pomen besede "popularen" je tudi lahko tolmačen s strani vsakega uporabnika drugačen. Vsak bo hvalil predvajalnik na katerega je navajen. Moje mnenje. Jaz sem AIMP našel, ker sem hotel dolečene funkcije WinampaPro (seveda brezplačno in legalno - tudi službeni komp) In moram priznati da me je navdušil in sedaj sem že nekaj časa tudi del AIMP teama. Še kaj pomeni AIMP - Artem Izmaylov Music Player


hvala za tvoj nasvet, danes še inštaliram na pc v serverju in to je to, ko sem doma testiral je vse lepo špilalo

Ali še kdo uporablja winamp, ali ga niso ukinili?

LP

bluefish ::

gregor je izjavil:

ali ni foobar bolj namenjen za flac glasbo?
LP
Ja, je ena od njegovih prednosti, vendar je dober tudi za vse ostalo.

kumer ::

torej aimp inštaliran na pc-ju v serverju in vse deluje bp, glasba špila in video + slike se predvajajo istočasno bp

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi WinAmp 5.8 je tu

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
379717 (4459) mister77
»

Najboljši Mp3 programski predvajalnik za računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
182252 (1759) DamijanD
»

Program za predvajanje glasbe na "feštah"

Oddelek: Zvok in slika
122844 (2373) Tomson
»

Kateri program uporabljate za poslušanje glasbe? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8713678 (9249) Olórin
»

Po 15 letih konec Winampa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13527138 (18115) Hayabusa

Več podobnih tem