» »

Nintendo (+ Pokemon)

Nintendo (+ Pokemon)

Twixz ::

Živjo.

Moj nečak je na nek način nor na Pokemone. Kmalu ima rojstni dan in sem razmišljal da bi mu kupil Nintendo (zdaj nevem katerega, 2DS, 3DS (kakšna je sploh razlika, če mi lahko kdo pove? (pa če mi lahko kdo še svetuje katerega naj kupim))).

Sem se malo pomatral po googlu, pa sem našel neke verzije pokemonov za Nintendo, White in pa Black, pa zdaj tanova dva X & Y. Zgleda dosti zanimivo, ampak tega se, kolikor sem videl, ne da kupiti v Sloveniji.

Tako da ja, prosim za nasvet glede Nintenda in kje bi se dalo te igre dobit?

Lep pozdrav.

Rias Gremory ::

Za začetek poglej katere igre gredo v kater Nintendo.
Comparison of Nintendo portable consoles @ Wikipedia
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Rider G-3X ::

Trenutno obstajajo 3 verzije 3DS-a.

Originalna, 3DS XL ki ima večji zaslon in boljšo baterijo in 2DS ki ima zaslone enake velikosti kot originalen, a nima možnosti prikaza igre v 3D načinu.
Vse igrajo 3DS igre in igre prejšnje generacije - DS in DSi. 2DS je bolj namenjen mlajšim uporabnikom - ker je v enem delu brez zaslona na tečaju naj bi bil bolj odporen na poškodbe.

Za igre je kolikor vem edina trgovina ki ima novejše naslove Muller, ki jih sama uvaža iz Nemčije, zato je pametno na embalaži pogledati če igra ima Angleški jezik.
Pokemon X in Y imajo vse jezike na eni kartici, prejšnje generacije pa imajo samo eden jezik, odvisen od regije kjer se prodaja. Angleško verzijo Black 2 sem sam kupil v spletni trgovini Igabiba, koliko vidim jih še imajo na zalogi.

Milanista ::

Pozdravljeni mene pa zanima če kdo igra pokemon x ali y in kake so izkušnje z njo, ker se sam zanimam za nakup nintendo 3ds xl in pokemon :)

Limona ::

nabavi nečaku nintendo 3DS XL in igro pokemon y ali igro pokemony x. bo najbolj vesel igre x in y so najnovejše in najbol zabavne saj imajo vse pokemone tudi iz prejšnih generacij uglavnem

nabavi:
-3DS XL
-pokemon y
ali
-pokemon x

igre pokemon x in y lahko kupiš tukaj
https://www.igabiba.si/iskanje-pokemon

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Limona ()

Milanista ::

Ta nakup bo za mene ker par let nazaj sem imel skoraj vse pokemon igre. Ne živim v Sloveniji tako da bom nakup napravil v tujini in kot vidim je tukaj cenejše. Hvala :)

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Milanista ::

Pred kakim tednom sem kupil nintendo 3ds xl in pokemon y in morem rečt da sem super zadovoljen vsekakor priporočam nakup

markolipo ::

Pozdravljeni
zanima me kaj je boljše kupiti pokemon moon ali pokemon sun?

Ganon ::

Nobena igra ni boljša od druge. Vsaka igra ima svoje ekskluzive in malenkostne spremembe. Odvisno od igralca, kaj mu je bolj všeč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test konzol

Oddelek: Konzole
71032 (840) IcyFox
»

Pokemon Go je obnorel svet (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Igre
22860048 (46977) Truth
»

Pokemon Go Nintendu ne bo prinesel milijard, delnice strmo padle

Oddelek: Novice / Rezultati
88424 (6334) PaX_MaN
»

Nintendo

Oddelek: Kaj kupiti
92178 (2098) 5er-->

Več podobnih tem