» »

Moto G

Moto G

««
2 / 14
»»

WildChild ::

Cena je sedaj ?175 za 16GB verzijo.

Me zanima ali bo cena padla nazaj al ne... Exodus je kar dobro dobil s poštnino za 205€. V primeru, da pade cena nazaj jo bom nabavil.

Morda kdo ve, če bo v Sloveniji dosegljiva?
in da mood

kpkp ::

Za enkrat nič ne kaže na dobavljivost v slo, vsaj ne kmalu.... Že tako jih očitno ne morejo narediti dovolj in slo ni bila med državami kjer je Motorola sklenila dogovor za Moto G.

WildChild ::

Hehe, kdo bi si mislil, da bo tako povpraševanje :p

A se zna zgoditi, da bo moto g po januarju prednameščena s kitkat verzijo?

Tisti, ki si lastite omenjeni telefon, kako je z GPS om? Ali signal hitro zaklene in kako natančen je?
in da mood

Zgodovina sprememb…

kpkp ::

Na UK verzijo 4.4.2 predvidima prihaja nekje sredi-konec januarja. V USA so že dobili, baje, da popravi "blurness" pri kameri.

Zakaj pa ti je pomembno, da je prednameščeno?

WildChild ::

Ni mi pomembno, da je prednameščeno. Če bo se pa ne bom sekiral, da bo že v štartu malenkost bolj odzivnejša.
in da mood

krucymucy ::

WildChild je izjavil:

Cena je sedaj ?175 za 16GB verzijo.

Me zanima ali bo cena padla nazaj al ne... Exodus je kar dobro dobil s poštnino za 205€. V primeru, da pade cena nazaj jo bom nabavil.

Morda kdo ve, če bo v Sloveniji dosegljiva?


Jih imajo na zalogi, vsaj pise tako.

tule sem jaz kliknil

fopi ::

RAM2 je glede garancije za moto g kupljeno drugje odgovoril:

"Garancijo nudimo samo za aparate kupljene v Sloveniji"


Kaj je zdaj z to napako, da baterija pade na 0% ko odlopiš USB?

skyline ::

Loterija, tko kot vsi ostali problemi s telefoni. Nama s punco se po enem mesecu uporabe omenjen problem še ni pojavil.

zagarb ::

Se je komu Moto G že posodobil na KitKat? Jaz sem ga kupil v Nemčiji (computeruniverse.de) vendar se mi še ni nadgradil, sem pa zasledil da so se nemški Moto G začeli posodabljati že v prvem tednu januarja:

http://www.androidauthority.com/moto-g-...

scenic16 ::

ja: tesco+odklep

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: scenic16 ()

Matek ::

Puncin je bil naročen z amazon.co.uk in se je ta teden updatal. Ampak to je vse skupaj precej normalno, tudi ko Nexusi dobijo update, lahko čakaš tudi kak teden več kot ostali.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

krucymucy ::

Jaz sem ga unlockal, rootal in flashal z 4.4.2 US retail takoj, ko sem ga vzel iz skatle, se je pa kolegu s katerim sva narocila skupaj, updateal ta teden. UK retail verzija.

IL_DIAVOLO ::

A se komu rata povezat na eduroam?

rajc123 ::

lp zanima me če je kdo tukaj z foruma ki si lasti ta telefon da mi malo pove kakšen je če je ok se pravi da dela vse tekoče na njem nič ne šteka kakšna je kaj kamera, baterija in ostalo...

skyline ::

Dela tekoče. Kamera je srednje zanič (VSCO Cam pomaga, ampak ne veliko). Baterija je super, čeprav se po upgrejdu na 4.4 prazni nekoliko hitreje.
Moj ima rahlo moteč light bleed v levem spodnjem kotu in ob zgornjem robu, ampak se mi ga ne da pošiljat nazaj.

Za 200 eur je še vedno best phone ever.

rajc123 ::

se pravi za 200€ je to najboljsi telefon kar ga lahko dobim novega kaj pa kaj rabljenega za 200€ ali je kaj boljšega?

skyline ::

Rabljeni Nexusi 4 so cenovno tam nekje.

Kebo ::

Je kdo, ki je na 4.4 že sprobou ART? Na Nexus 5 se pozna malce na hitrosti in bateriji v primerjavi z dalvik.

polde66 ::

Nov Nexus 4 je na Mimovrste 299 eur
polde

tiran2000 ::

tudi v tujini (Nemčija) je cena nexusa 4 od 270 dalje (brez poštnine, torej je ista cena ko na mimovrste z njo). Po moje se splača MOTO G bolj za povprečenga uporabnika...

polde66 ::

Na mimovrste je 2 leti garancije, drugje eno leto
polde

SLO_Matej ::

rajc123 je izjavil:

se pravi za 200€ je to najboljsi telefon kar ga lahko dobim novega kaj pa kaj rabljenega za 200€ ali je kaj boljšega?

Za 200 eur lahko dobiš že rabljeno Lumio 920.

krucymucy ::

Telefon je krasen. Sam imam od prvega dneva gor 4.4.2, ART in OC na 1.6GHz.
5 ur sportstrackerja, 17% baterije. Samo praznenjenje v standby-u je okoli 1% na 4 ure. Baterija je odlicna.

Edina zamera je kamera

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

Go-ahead ::

Ali ve kdo kje bi lahko nabavil ta telefon preko spleta z direktnim plačilom s pay pala. Na amazonu moraš nekaj telovadit.

pierch ::

Jaz sem ga nabavil tu. Prišteti moraš nekaj evrov za PayPal transakcijo in 12 evrov za dostavo.
Pierch

zhigatsey ::

Zelo me ima, da bi si nabavil ta telefon (npr. amazon.co.uk) in me zanima ali je imel že kdo izkušnje z uveljavljanjem garancije. Kot sem prebral imaš 1 leto garancije in
v primeru okvare jih kontaktiraš in ti pač povejo kam telefon poslati itn... Ali lahko prićakujem kakšne težave s tem?

Hvala

francek1 ::

kpkp je izjavil:

Za enkrat nič ne kaže na dobavljivost v slo, vsaj ne kmalu.... Že tako jih očitno ne morejo narediti dovolj in slo ni bila med državami kjer je Motorola sklenila dogovor za Moto G.

Mobitel; pardon Telekom rajše jemlje modele, kjer več zaslužijo...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

IL_DIAVOLO ::

Da malo oživim temo...med čakanjem na skoke :D

Pred nekaj dnevi sem ugotovil, da ima telefon tudi zelo moćno luč. To sem ugotovil naključno po namestitivi enega programa 8-)

A se še komu zdi, da je baterija slaba?

skyline ::

Nasprotno, baterija je super.

Uporabnik ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Da malo oživim temo...med čakanjem na skoke :D

Pred nekaj dnevi sem ugotovil, da ima telefon tudi zelo moćno luč. To sem ugotovil naključno po namestitivi enega programa 8-)

A se še komu zdi, da je baterija slaba?


Ugasni luč ;)

IL_DIAVOLO ::

Uporabnik je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Da malo oživim temo...med čakanjem na skoke :D

Pred nekaj dnevi sem ugotovil, da ima telefon tudi zelo moćno luč. To sem ugotovil naključno po namestitivi enega programa 8-)

A se še komu zdi, da je baterija slaba?


Ugasni luč ;)


Ja, kot da jo imam vklopljeno :))

fopi ::

Kdo ve kako se nastavlja LED notification...se da kje ali rabiš kaki light flow..

skyline ::

Light flow.

fopi ::

Priporočate light flow lite ali light manager?

IL_DIAVOLO ::

Kaj misliš vklop/izklop al še kaj drugega?

duleee ::

skyline ::

AFAIK je najcenejši še vedno na angleškem Amazonu, cca. 200 eur s poštnino vred za 16 gb.

duleee ::

Koliko časa je pa za čakat na Amazonu?

skyline ::

Če je roba na zalogi, traja slab teden.

Nazadnje sem naročil v sredo, dobil v ponedeljek.

duleee ::

Še eno vprašanje. Kako je pa z garancijo na Amazonu?

fopi ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Kaj misliš vklop/izklop al še kaj drugega?


Mislim za nastavlat da naj sploh kaj dela/kaže/utripa/sveti. Meni po tistem motorola widgetu za vklop še vedno ni nič delalo, niti se nikjer v nastavitvah ni dalo nič nastavljat.

Vanadium ::

Kaj mogoce ve kdo kje nabavit dual sim varianto te motorole? Kako je z garancijo? Ce je mednarodna bi morala tudi pri nas veljat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

pobcc ::

Zdravo,

čedalje bolj me mika nakup tega telefona, tako da intenzivno raziskujem slabosti telefoni po forumih, pa mi je zanimivo, da tu nihče ni omenil težave, ki se na dolgo razglablja na tem forumu . Na kratko pa govori, ko se nadgradi na 4.4. da je izguba signala, napaka "no sim" in še nekaj ostalih cvetk. Noben od vas podobnih problemov ?

skyline ::

Nobenih omenjenih problemov. Edino preklop med 3G/2G signalom je mal prepogost (posledično se baterija preveč matra), ampak za to je krivo Simobilovo omrežje.

scenic16 ::

AndreAS ::

Meni ze vceraj instaliralo posodobitev. Drugace pa naroco 12.2, dobil 20.2. Amazon.co.uk

Lp,Andrej

fopi ::

A je na Mobitelu treba imeti 2 APN, enega za internet in enega za MMS?

Meni se je avtomatsko naredil samo en za internet.

c00L3r ::

Super telefon. Je že kdo našel app za snemanje pogovorov?

LeQuack ::

Telefon je res super za to ceno, naročil iz angleškega Amazona za 124 funtov 8GB verzijo, sedaj je mislim da že 119. Dejansko konkurira telefonom, ki so 2x ali 3x dražji.
Quack !

bostjanz ::

Je morda na Moto G že kdo namestil Google Play Edition ROM in lahko pove, ali je med UI jeziki na voljo tudi slovenščina?
««
2 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pametni telefon kupiti za začetnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7717068 (10478) Scaramouche
»

Motorola Moto G 2015 - 3. gen. (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9822406 (11146) jacksy
»

Android 5.1 je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5824999 (16426) R1710
»

Pametni telefon za okoli 200 EUR

Oddelek: Mobilne tehnologije
326575 (4790) polde66
»

Kateri telefon mi priporočate do 150€? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10222682 (18486) hojnikb

Več podobnih tem