» »

KT7A-RAID

KT7A-RAID

AvAkI ::

Ravnokar sem dobil ploščo KT7A-RAID. Problem je ta, da ne vem katera verzija plošče je to. Dobro bi bilo da bi bila v1.3
Na moji plošči (KT7A) imam nalepko (črtna koda) kjer pise da je verzija v1.0, na RAID plošči pa te nalepke žal ni in ne vem kako bi izvedel katera verzija je, da bi naložil nov bios. Ker obstaja BIOS za KT7A-RAID v1.3 in samo KT7A-RAID. To me zanima ker bi rad na njej imel procesor serije Athlon XP.

Mogoče obtaja kakšen proggy za to!?

Hvala!

lp Andrej
~*-,._.,-*~> SLOVENIA THE BEST! <~*-,._.,-*~
  • premaknil: ToniT ()

LoneWolf ::

Lahko enostavno pogledas, kateri BIOS imas sedaj gor, in primerjas z ABIT-ovim release history. 1.x in 1.3 plosce imajo razlicne BIOSe. Oznako BIOSa ti izpise spodaj takoj po vklopu.

AvAkI ::

Ja sej lih to sem mislil pogledat ampak do torka jo žal ne morem vklopiti, ker mi manjka še par stvari:) Torej kakšen proggy ne obstaja in mogoče je kakšna različna stvar/detajl na plošči, da bi lahko ugotovil verzijo? Na nalepki na ISA vodilu je neka koda, od zadaj plošče pa piše v0.32 in še nekaj kod ampak ni nobene taprave:)
~*-,._.,-*~> SLOVENIA THE BEST! <~*-,._.,-*~

AvAkI ::

Nekaj me še zanima: Doma imam ploščo Abit KT7A v1.0 z najnovejšim Bios-om in me zanima, če bi na njej deloval Duron 1300mhz?

Hvala!

AvAkI ::

Še enkrat:-_---_-:Nekaj me še zanima: Doma imam ploščo Abit KT7A v1.0 z najnovejšim Bios-om in me zanima, če bi na njej deloval Duron 1300mhz?

Hvala za morebiten odgovor:)

lp Andrej

AvAkI ::

Res nihče ne ve?!:\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neuradno kateri max CPU podpira ABIT KT7A?

Oddelek: Strojna oprema
251448 (1181) jest10
»

KT7A + Athlon XP

Oddelek: Strojna oprema
221854 (1388) Jure2k
»

ABIT KT7a in AMD Thunderbird 1GH

Oddelek: Kaj kupiti
141079 (886) R0K
»

Bad News for ABIT KT133/E/A Owners!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
533839 (2960) ChiefThunder
»

ABIT KT7 RAID-ATHLON1300

Oddelek: Strojna oprema
271451 (977) ijatebi

Več podobnih tem