» »

Spolne bolezni

Spolne bolezni

«
1
2

turist1 ::

malo sem prebiral o spolnih boleznih. in kako hitro lahko kaj dobiš. Ne vem zakaj promovirajo zsščito, kondome itd... saj že s poljubljanjem lahko dobiš AIDS ipd.... 8-O primer si na zabavi... pijana ženska te poljubi in...
  • spremenil: bluefish ()

WarpedGone ::

Ta "lahko" je včasih velik 0,1%, drugič 1%, tretjič pa 10%.
Zaščita tistih 10% pretopi v 0,1%.
Se splača.
Zbogom in hvala za vse ribe

turist1 ::

tudi če uporabljas zascito pri spolnem odnosu... se itak poljubljata... in se tako okuži lahko

bluefish ::

Daj no, a si to bral v Lady?

Verjetnost okužbe s HIV na ta način je tako mala, da je sekirancija odveč.

Mesar ::

Ja, pa še herpes lahko fašeš, vseh sort! Zato pazi, da se katere ne dotakneš slučajno...
Your turn to burn!

turist1 ::

ne v gradivu o spolnih boleznih... od gonoreje do sifilisa do aidsa in se cel kup jih je...pri poljubljanju izmenjujeta slino in to je dovolj...

...:TOMI:... ::

Ni res.
Tomi

bluefish ::

technolog ::

Daj, piši raje teti Justi.

http://www.mladinska.com/pil/teta_justi

turist1 ::

@ tehnolog če si nezrel se prosim ne oglasaj in ne spamaj teme.

http://mojezdravje.dnevnik.si/sl/Intimn...

http://zlataleta.com/spolno-prenosljive...

precej se jih prenaša oralno..torej s poljubljnjem ipd.....

Fifty6 ::

turist1, torej ne poznamo težav ampak samo rešitev, tvoje je ta da se preseliš čimdalj od ženske in moške populacije če ti je le ta ušeč, priporočam ti da imaš novo domovanje kje na severnem polu ali na kakšnem samotnem otoku, da te tam nebo zeblo:)

Double_J ::

HIV ne moreš dobiti s poljubljanjem. Sicer pa itak... zakaj bi se sploh poljubljal?

Lahko pa dobiš HPV kljub zaščiti... edina dobra zaščita je, da zbiraš 15let ali mlajše.
Dve šivanki...

turist1 ::

bom dodal v vednost tistim ki jih zanima. s poljubljanjem se lahko okužiš: hepatitsom B, sifilisom, gonoreja ter herpesom... drugi mislim da ne...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: turist1 ()

Pyromanic ::

O kakšnem poljubljanju pa ti zdj govoriš. Hepatitis, gonoreja ,sifilis, to bi dobil pri oralnem zadovoljevanju ja.
Ali si preveč prebiral članke, kako je možno te bolezni prenašat s poljubom, v primeru da imata moški in ženska rano v ustih in lahko pride do možne okužbe.
Če te je že strah, se lahko vsaj malo bolj informiraš, če si pa paranoičen glede vsega, pa najbol da postaneš menih.

Mesar ::

Pa še tam mu lahko kdo od zunaj prinese kak virus.
Your turn to burn!

Goran's Blog ::

Hepatitis B posledično AIDS z poljublanjem ga ne moreš dobiti, saj bi si morala "izmenjati" cel bazen sline ;) Edina možna nezgoda kar se lahko zgodi pri poljubljanju, da ima kakšno rano (ustnice recimo) in potem preko krvi dobiš.

Aston_11 ::

turist1 je izjavil:

bom dodal v vednost tistim ki jih zanima. s poljubljanjem se lahko okužiš: hepatitsom B, sifilisom, gonoreja ter herpesom... drugi mislim da ne...


Pa izbiraj ženske, pri katerih je ta verjetnost majhna, in ne zahajaj v kurbenhause, pa teh problemov ne boš imel.

Goran's Blog ::

V Sloveniji je s hivom okuženih 420 ljudi (potrjenih oziroma znanih). Znano je pač, da je največ okuženih homoseksualcev, se pravi je možnost okužbe res zelo zelo majhna.

furion ::

Poljubljanje = fuj.

Zgodovina sprememb…

  • odbrisalo: zee ()

Nissan_GTR ::

z aidsom se pri nas vsako leto okuži približno toliko ljudi, kot jih zadane sedmico na lotu... verjetnost te bolezni za nekega normalnega človeka, ki ni promiskuitetnež, ki hodi na Tajsko ali pa homoseksualec, je zanemarljiva. Vsak ima v familiji in med znanci mnogo ljudi, ki so umrli za rakom, človeka, bi pa kdo umrl za aidsom, pa malokdo pozna.

Matako ::

In tukaj govorimo o možnosti okužbe s HIV preko _poljubljanja_, oralnega seksa ipd.

Kljub desetletjem zelo pozornega statističnega spremljanja in miljardam keša za raziskave (več, kot si ga HIV glede na pojavnost zasluži), raznoraznim zgodbicam... se je na koncu izkazalo, da je ta možnost zgolj teoretična. Pri vseh že itak izredno redkih "potrjenih" primerih je vedno obstajala možnost, da je šlo še za drug način okužbe v daljšem obdobju.

Moralna panika je jeba. Prej te bo pobralo od stresa. Pa raje pazite čez cesto.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Daliborg ::

Komik Jim Jefferis je dobr izjavil, pravi: ..."it's safer to have sex with a prostitute than pickup a girl in a bar" :) V tem smislu da so vsaj enkrat na mesec preverjene in se držijo higiene pred odnosam. Moje mnenje je pa enako kot v filmu "big old fashion orgy", ljudje ravno iz teh boječih razlogov ne sexamo več kot smo to včasih in zato tudi veliko novih psihičnih bolezni. Zato se ne bom sekiral za vse te bolezni, pa kondomov tudi ne maram tako da bom to počel naravno in z užitkam.
lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Invictus ::

Odvisno h kaki prostitutki greš. Cena tudi tukaj ne laže ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Matako ::

Daliborg je izjavil:

Moje mnenje je pa enako kot v filmu "big old fashion orgy", ljudje ravno iz teh boječih razlogov ne sexamo več kot smo to včasih in zato tudi veliko novih psihičnih bolezni.


V Sloveniji je gotovo 100x večja možnost (milo ocenjeno), da umreš od samomora kot od posledic okužbe s HIV. Zdaj boste rekli, hej to pa ni primerljivo! Zakaj ne? Saj končno obstaja vzročna veriga za vse - vključuje tvoj značaj, dejanja in naključne situacije. Od tega, da končaš v depri, se znajdeš nekje kjer te butne strela ali se vrtiš v krogih, kjer ga tvegano fašeš v tazadnjo.

Tako da pazite čez cesto in na cesti, ne žrite vsega, kar vam pade pod žnablje, in pazite, da se vam ne odf00ka - in imaš pokrito že kar precej.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Double_J ::

Moje mnenje je pa enako kot v filmu "big old fashion orgy", ljudje ravno iz teh boječih razlogov ne sexamo več kot smo to včasih in zato tudi veliko novih psihičnih bolezni. Zato se ne bom sekiral za vse te bolezni, pa kondomov tudi ne maram tako da bom to počel naravno in z užitkam.


Lahko sploh nikoli ne seksaš... pa je enako verjetno, da boš dobil kakšno psihično bolezen. Je pa bolj verjetno da dobiš kakšno spolno bolezen. Tako da seks je zdravstveno tveganje in je neumnost trditi, da je to zdrava stvar.
Dve šivanki...

Matako ::

Double_J je izjavil:

Moje mnenje je pa enako kot v filmu "big old fashion orgy", ljudje ravno iz teh boječih razlogov ne sexamo več kot smo to včasih in zato tudi veliko novih psihičnih bolezni. Zato se ne bom sekiral za vse te bolezni, pa kondomov tudi ne maram tako da bom to počel naravno in z užitkam.


Lahko sploh nikoli ne seksaš... pa je enako verjetno, da boš dobil kakšno psihično bolezen. Je pa bolj verjetno da dobiš kakšno spolno bolezen. Tako da seks je zdravstveno tveganje in je neumnost trditi, da je to zdrava stvar.


Saj dihanje je tudi. Poleg tega, da imaš v zraku vsemogoče biološko-kemične agente... je petina mešanice iz izredno agresivnega, korozivnega plina, ki verjetno dolgoročno povzroča celične poškodbe in celo rakasta obolenja. Kisik.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Double_J ::

Saj dihanje je tudi. Poleg tega, da imaš v zraku vsemogoče biološko-kemične agente... je petina mešanice iz izredno agresivnega, korozivnega plina, ki verjetno dolgoročno povzroča celične poškodbe. Kisik.


Dihat moraš, seksat pa ti ni treba...
Dve šivanki...

Matako ::

Double_J je izjavil:

Saj dihanje je tudi. Poleg tega, da imaš v zraku vsemogoče biološko-kemične agente... je petina mešanice iz izredno agresivnega, korozivnega plina, ki verjetno dolgoročno povzroča celične poškodbe. Kisik.


Dihat moraš, seksat pa ti ni treba...


Stvar debate. Veliko ljudi, ki ne seksa trpi za duševnimi motnjami, so pridruženi raznoraznim duhovnim gibanjem, ki jih nategujejo ipd. Kompenzacije.

Je pa vsekakor razlika o pogostnosti in količini. Nihče ne trdi, da ga moraš pa stalno notri tiščat!
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Double_J ::

Stvar debate. Veliko ljudi, ki ne seksa trpi za duševnimi motnjami, so pridruženi raznoraznim duhovnim gibanjem, ki jih nategujejo ipd. Kompenzacije.


To velja tudi za veliko ljudi, ki seksajo.

Je pa vsekakor razlika o pogostnosti in količini. Nihče ne trdi, da ga moraš pa stalno notri tiščat!


Jz nič ne seksam... kaj ga bom rinu v tiste bakterije.
Dve šivanki...

Aston_11 ::

Double_J je izjavil:

Jz nič ne seksam... kaj ga bom rinu v tiste bakterije.
Ti se kar tolaži dalje. Tvoje one je verjetno brez bakterij?

Matako ::

Aston_11 je izjavil:

Double_J je izjavil:

Jz nič ne seksam... kaj ga bom rinu v tiste bakterije.
Ti se kar tolaži dalje. Tvoje one je verjetno brez bakterij?


V bistvu je na čisto normalnih, vzdrževanih rokah tipično več (vrst) bakterij kot v povprečni vagini. Pa ne mi zdaj o kakih glivičnih grozljivkah. Sem pred kratkim zajtrkoval.

Zato fantje... počnite to v rokavicah! ;)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Double_J ::

V bistvu je na čisto normalnih, vzdrževanih rokah tipično več (vrst) bakterij kot v povprečni vagini.


Pa dobro... ne moreš se nalezti ničesar to je point.
Dve šivanki...

Daliborg ::

Double J. oprosit vendar nevem kaj sploh odgovarjaš v tej temi če nimaš izkušenj. Trolaš če take mečeš. SEX je bolj naraven od 90% naših dejanj ki jih čez dan počnemo.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Matako ::

Double_J je izjavil:

V bistvu je na čisto normalnih, vzdrževanih rokah tipično več (vrst) bakterij kot v povprečni vagini.


Pa dobro... ne moreš se nalezti ničesar to je point.


Si prepričan? Vseeno ti priporočam previdnost, ko potrepljaš prijatelja ...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

Double_J ::

Daliborg je izjavil:

Double J. oprosit vendar nevem kaj sploh odgovarjaš v tej temi če nimaš izkušenj. Trolaš če take mečeš. SEX je bolj naraven od 90% naših dejanj ki jih čez dan počnemo.


Kdo je rekel da nimam izkušenj, res pa da ene par let nisem seksal. Drugač če ne marate rok... pol je opcija tud fleshlight.
Dve šivanki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Double_J ()

Daliborg ::

Nilč nisem rekel da imam kaj proti rokam. Se opravičujem, ker sem razbral tako da si neizkušen, zmotila me je tvoja izjava da sex ni naraven, in se s tem ne strinjam. Pač dejstvo je da smo krvavi pod kožo in v kolikor nisi kastriran ali ima človek drugačne težave je vedno prisoten nagon da bi spolno občeval. To da si pa v misli tlačiš kakšna "svinjarija" je pri tem dejanju je pa nesmisel, ker v življenju večjo svinjarijo poješ ali pa vdihavaš vsak dan večkrat na dan. Ampak pustmo detajle, jaz priporočam da se poseksa vse kar ti paše pa če od tega crkneš boš imel vsaj lepo smrt :)
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Invictus ::

Tudi kastrirani ljudje lahko seksajo. Samo sperme ne proizvajajo. Erekcija ni kontrolirana preko mošnje ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Double_J ::

Daliborg je izjavil:

Nilč nisem rekel da imam kaj proti rokam. Se opravičujem, ker sem razbral tako da si neizkušen, zmotila me je tvoja izjava da sex ni naraven, in se s tem ne strinjam. Pač dejstvo je da smo krvavi pod kožo in v kolikor nisi kastriran ali ima človek drugačne težave je vedno prisoten nagon da bi spolno občeval. To da si pa v misli tlačiš kakšna "svinjarija" je pri tem dejanju je pa nesmisel, ker v življenju večjo svinjarijo poješ ali pa vdihavaš vsak dan večkrat na dan. Ampak pustmo detajle, jaz priporočam da se poseksa vse kar ti paše pa če od tega crkneš boš imel vsaj lepo smrt :)


Jaz samo pravim, da ne boš nič manj zdrav, če ne boš seksal. Verjetno boš bolj zdrav, ker boš imel kakšno bolezen manj.
Dve šivanki...

Daliborg ::

Ne samo da ne bom zdrav..pravi mali psihopat ratam..."spoštujem ženske, govorim da sem zadet od življenja, spremljam politične debate, spremljam aktiviste in take bedarije..." Ko se pa začneš prepuščati užitkam ki ti jih nudi telo, začneš bolj spoštovati svoje telo in osvobodiš svoj um preko telesa.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

shadeX ::

turist1 je izjavil:

8-O primer si na zabavi... pijana ženska te poljubi in...


Teoretično lahko, praktično nemogoče. Da bi prišlo do okužbe bi si morala izmenjati cel bazen sline. HIV se prenaša preko spolnega odnosa, ter preko rane. V tem primeru če imaš ti rano na ustnicah ter druga okužena oseba rano na ustnicah, potem ga dobiš ja.

freesty ::

Double_J je izjavil:

Daliborg je izjavil:

Double J. oprosit vendar nevem kaj sploh odgovarjaš v tej temi če nimaš izkušenj. Trolaš če take mečeš. SEX je bolj naraven od 90% naših dejanj ki jih čez dan počnemo.


Kdo je rekel da nimam izkušenj, res pa da ene par let nisem seksal. Drugač če ne marate rok... pol je opcija tud fleshlight.


Mislim, da tu ni poanta "ne hoteti" ampak "ne dobiti" :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

m0LN4r ::

Zato pa je najlepše, če si njen prvi :D Če pa veš, da ma vsak torek drugega... Jaz nebi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Double_J ::

Daliborg je izjavil:

Ne samo da ne bom zdrav..pravi mali psihopat ratam..."spoštujem ženske, govorim da sem zadet od življenja, spremljam politične debate, spremljam aktiviste in take bedarije..." Ko se pa začneš prepuščati užitkam ki ti jih nudi telo, začneš bolj spoštovati svoje telo in osvobodiš svoj um preko telesa.


Ti maš pa šibek karakter... a kr znorel bi al kaj? lol

Mislim, da tu ni poanta "ne hoteti" ampak "ne dobiti" :)


Ma ne... ne dobiti, to pomeni da moraš iskati. Če sploh ne iščeš potem ne moreš tega rečt.
Dve šivanki...

marvin42 ::

Daliborg je izjavil:

V tem smislu da so vsaj enkrat na mesec preverjene


Menda ne verjameš temu.
Mostly Harmless

LitralSM ::

shadeX je izjavil:

turist1 je izjavil:

8-O primer si na zabavi... pijana ženska te poljubi in...


Teoretično lahko, praktično nemogoče. Da bi prišlo do okužbe bi si morala izmenjati cel bazen sline. HIV se prenaša preko spolnega odnosa, ter preko rane. V tem primeru če imaš ti rano na ustnicah ter druga okužena oseba rano na ustnicah, potem ga dobiš ja.

Možnost, da naletiš na z virusom HIV okuženega osebka je majhna. Da se okužiš od njega, še manjša. Da se ozdraviš HIVa pa najmanjša, čeprav ne nemogoča.

black ice ::

m0LN4r je izjavil:

Zato pa je najlepše, če si njen prvi :D Če pa veš, da ma vsak torek drugega... Jaz nebi.

Problem je, če tega ne veš ali izveš (pre)pozno. >:D

Daliborg ::

Double J, če sm jaz šibak karakter je po Maslowi lestvici zadovoljevanje potreb VSAKO človeško bitje. Razn če si iz drugega sveta in zgrajen iz drugih sestavnih delov kot povprečen človek potem zate tole ne velja:
Slika:Maslow%27s Hierarchy of Needs.svg @ Wikipedia
@marvin42 :D ...pa glej kokr sem rekel sem citiral nekega komika s katerim se strinjam on sicer opisuje situacijo z javnimi hišami tako da to niso moje izjave vendar glede na to da so to tete katere delajo na tem področju bi rekel da njihovi skrbniki tudi resno skrbijo zato razn če se ti zdi da jih menjajo vsakič ko ima spolni odnos...tudi oni so industrija ki skrbijo zato da bodo stranke z njimi zadovoljne. Sploh glede na količino povpraševanja in konkurence.
lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

m0LN4r ::

@black ice
Zato pa je facebook in so kolegice :D :D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

black ice ::

Za vsako pa res nimam časa igrati Sherlocka Holmesa. No, kakor kdo. :D

Double_J ::

Double J, če sm jaz šibak karakter je po Maslowi lestvici zadovoljevanje potreb VSAKO človeško bitje. Razn če si iz drugega sveta in zgrajen iz drugih sestavnih delov kot povprečen človek potem zate tole ne velja:
Slika:Maslow%27s Hierarchy of Needs.svg @ Wikipedia


To je mišljeno prav sex, ali tudi samozadovoljevanje? Čeprav tudi slednje ni ravno nujno... včasih malo težje zaspiš brez, to je pa tudi vse.

Dosti ljudi pač nikoli ne seksa v življenju, pa kaj potem? To diagram je napačen.
Dve šivanki...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še dve verjetni ozdravitvi HIV-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6117382 (12857) CaqKa

kunilingus

Oddelek: Loža
499096 (7035) Vanich
»

Aids

Oddelek: Problemi človeštva
345152 (2819) Unknown_001
»

Napredek v boju proti HIV-u (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
8332172 (29131) Iatromantis
»

prenos nalezljivih bolezni s komarjem

Oddelek: Loža
265204 (4761) imagodei

Več podobnih tem