» »

Apple štacuna

Apple štacuna

borchi ::

zanima me kje bi se dalo videt iBooke v "akciji" v ljubljani? mogoče vete celo za kako trgovino, ki je odprta tudi v soboto dopoldne?

verjetno majo appli enake cene povsod v sloveniji, ne? a mogoče kdo ve za kakega trgovca, ki nudi na to ceno kak popust (študentski, ...)?

kdo z slabimi oz. dobrimi izkušnjami pri apple dealerjih, komentarji, mogoče??

najlepša hvala!

p.s. notebook naj bi bil za študentko, internet, pisanje, multimedija, kak cd zapečt, itd.
l'jga

smirnof ::

včaj je to stvar prodaju jae in jabolko

borchi ::

ja, sj to sem našu. sam majo cenike take, da to sigurno ne more bit res, ker so cene 2x višje (al pa še več) kot pa v tujini.

kst mi je enkrat priporočil eno firmu, pa se ne spomnem več kiro!

eh, bo treba search zakurblat ;-)
l'jga

Road Runner ::

js sm se k sm kupvou iMaca zmenu pr aris jabolko (majo nekje site pa telefonsko gor) in so mi nastimal pa sm prsu do njih pa sm lohk sprobu, tko da ce se nisi dubu jih poklic

Gh0st ::

Jabolko je propalica (bankrot), ampak povprašaj na njihovi spletni strani, fantje majo še neki zaloge.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

IceIceBaby ::

Jaz sem iBooka kupil pri EPL d.o.o. sej majo zlo bogi homepage ampak številko pa naslov pa najdeš gor se mi zdi. Za popust vpraši, jaz sem 5% dobil. Če nebojo hotl dat lahko men na mail pišeš pa ti bom jaz zrihtal tiste 5% ker mam veze tam :)

Drugač pa poklič pa se zmeni da ti iBooka pokažejo. Majo sigurno, če ne drugega vem da je njihov šefe pred kratkim dobil iBooka 700 pa ti bo svojga pokazal al pa celo posodu za kak dan.

borchi ::

sj sem bil potem pri e.p.l. kako uro čez delovni čas in so mi vseen razkazali iBooka. svaka jim čast, bli so res pošteni, odkrito je človek povedal kaj si misli o prenosniku. mene bi z evropskimi cenami takoj kupli, punco, ki kupuje notebook je pa strah pred novim operacijskim sistemom in programi.

tako, da se sedaj nagiba na stran nekega compaqa (15", amd 2000+, 256Mb, 40Gb, dvd/rw....) za 355k sit. morem tut sam priznat, da bi z nakupom najslabšega iBooka (ki bi ga dobila tut za tak denar) dobila manj kot s tem prenosnikom.

gre pa kolega čez kak mesec v ameriko in mogoče bi mi lahko prinesu kakega ibooka, recimo tistega s combo driveom za $1300, ki pri nas stane 420k sit! pol pa pač kupim tu adapter in si nekak označim tipkovnico.
l'jga

IceIceBaby ::

tipkovnico bi si moral v vsakem primeru označit ker tudi te naši nimajo ščž gor :)

Se pa strinjam da po eni strani dobiš več s kakšnim PC prenosnikom. Čeprav so iBooki zelo konkurenčni z novimi cenami, včasih 15" LCD prav paše :) Ampak mene najbolj motijo windowsi.

borchi ::

hmm, skor prisegu bi, da je mel tist iBook napisane naše črke na tipkovnici. ne vem pa a so ble nalepke čez al je blo že tovarniško naprintano. lahko pa se tudi motim.

ja, js bi tut mel ibooka zaradi os x.
l'jga

Reso ::

slovenska stran ki je zelo kratka in še hrvaška: hrvaska. Hrvaška je zelo obsežna.

MitjaP ::

Hrvati grejo vsake tolk v stečaj....

Boki_ ::

Kaka je razlika med e in iMac-om?
I'm back


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Macbook in BTC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
958224 (6613) Mulh
»

Po iBook-a v Nemčijo

Oddelek: Kaj kupiti
51134 (1011) madviper
»

iBook

Oddelek: Kaj kupiti
151618 (1437) jype
»

Ibook ali P4 prenosnik??

Oddelek: Kaj kupiti
111733 (1553) IceIceBaby
»

kupiti iBook v tujini?

Oddelek: Kaj kupiti
61199 (1144) IceIceBaby

Več podobnih tem