» »

Družabne, namizne igre

Družabne, namizne igre

««
14 / 25
»»

dottor ::

Je kdo zasledil dodatke za Joking Hazard kje pri nas?
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

dottor ::

Pa prvi KS letos, ki me dejansko zanima:
https://www.kickstarter.com/projects/en...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BlackLight ::

Na BGG smo dobili guild za našo jezikovno skupino :) https://boardgamegeek.com/guild/view/36... Vabljeni :)

darthvader ::

Katero družabno igro priporočate za 3+?
Osvojili smo metanje kock in štetje potez.

St235 ::

To vprasanje je povsem presplošno za karkoli konkretnega. Raje napisi kaj ste igrali in vam je bilo vsec.

darthvader ::

igrali smo človek ne jezi se, razne igre kjer napreduješ z metanjem kock, zadnja je bila npr igra poštar Pošte Slovenije, spomin, iskanje razlik, določenih predmetov, itd...

Imate kakšno idejo za zanimivo igro s kocko ki vsebuje zgodbo v slikah?

D3m ::

darthvader je izjavil:

Katero družabno igro priporočate za 3+?
Osvojili smo metanje kock in štetje potez.


BrainBox Medvedki



dobiš jo tudi v knjižnici. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

cebelar123 ::


Pri nas je ta igra hit.

Zgodovina sprememb…

darthvader ::

super, hvala

cebelar123 ::

kanban ev pride 6.februarja

dottor ::

Včeraj sprovali Paladins of the West Kingdom:



Proti Architectom je kar precejšnja razlika. To da ima vsak svoj board pred sabo je velika prednost pri določitvi strategije. Prav tako različne barve meeplov ti dajo več taktike katere paladine igrat vsak turn in katere vzet dodatno. Na začetku rabiš ena 2 turna da si engine sestaviš v pogon, zadnji turn pa imaš tolko meeplov da ne veš kam z njimi. Prav tako zadeva zasede kar prevej prostora. Branje navodil + igra v treh nam je vzelo dobre 3 ure. Kot sem reku je precej bolj heavy kot Architectsi ampak flow je pa hiter saj vsak dela po eno akcijo. Edino setup in pospravljanje je malo nadležno ker imaš cel kup različnih meeplov, kart, boardov, ...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Za vse, ki obožujejo Robinson Crusoe igro je portal games objavil da na KS prihaja:


New Kickstarter campaign for Robinson Crusoe: The Book of Adventures
In 2020 Portal Games will launch a new Kickstarter project - Robinson Crusoe: The Book of Adventures. The almanac will consist of new Robinson Crusoe scenarios ranked by their level of difficulty, complexity, and theme. The Book of Adventures will offer scenarios suited for every audience - for playing with children, for a fun family game, but also really heavy scenarios for experienced players.
In pa še nekaj drugih iger:
https://portalgames.pl/en/portal-games-...

Paladini izgledajo super na mizi.

dottor ::

Čisto pozabu na to igro, pa je šou plan da ta mesec ne vzamem nič:
https://www.kickstarter.com/projects/ph...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Čisto pozabu na to igro, pa je šou plan da ta mesec ne vzamem nič:
https://www.kickstarter.com/projects/ph...


Tudi jaz sem najprej gledal to igro ampak me ni prepričala, klasični deck builder pa še to mi deluje dokaj povprečen. Pač cool tematika ampak to je to.

Podobno je bilo s to igro: čeprav mi je bila igralnost bolj všeč/ najbrž ni prišla na KS ob pravem času.
Space Race (2020)
https://boardgamegeek.com/boardgame/265...

dottor ::

Meni pa zgleda kar nice za kaj na hitro odigrat, pa tudi cenovno je vredu. Kar se tiče Space Race sem tudi sam bil v dilemi bi/nebi pa se pol odloču da ne bom. Je pa to blo lih v obdobju obletnice pristanka na luni in so prihajale igre na to temo vsaka 2 dni nova...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Pozna kdo to igro? Arena: The Contest oceno na BGG ima 9,2

Zdaj pride na KSja: in se mi ne zdi core box tako dragi.
https://www.kickstarter.com/projects/dr...

dottor ::

Set up time 10min... kako da ne :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BlackLight ::

Prišel On Mars :) Prvi box kjer ni potrebe po organizerju :D

BlackLight ::

Kanban EV na KS -> https://www.kickstarter.com/projects/ea... Cena je pa mal previsoka mi :( Bom počakal da pride k nam :)

cebelar123 ::

Za cca 120 dolarjev s poštnin vred nevem če bos prišel ceneje.Po moje ne. Sploh če gledaš se vse dodatke, ki bodo na ksju zastojn.

BlackLight ::

Phew pa še Revolut zdaj blokira kickstarter :(

dottor ::

Zdej imam 3 KSje, skoraj bi tega dal 1$ pa pol došu na 99...
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

 Stuffed Fables

Stuffed Fables



Nekaj za deco. Moja je čisto navdušena.
Prvo zgodbo sem z google prevajalnikom "funkcija fotoaparat" prevedel, nato pa v wordu uredil v slovenščino. Tako malo lažje bereš in ne rabiš sproti prevajat v glavi.

Zgodovina sprememb…

cebelar123 ::

Primer kako se igra Arena: The Contest - Player vs. Player , če koga zanima.

dottor ::

Spet bil DPD v akciji:

Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

No končno sem dobil neopren podlogo 80x80, tako da gre lepo po širini na kuhinjsko mizo, ker 90x90 katera je bolj pogosta je prevelika.


 Ultime guard 80x80 neopren mat

Ultime guard 80x80 neopren mat

bedarija ::

jst pa ne razumem teh podlog, super je da ne drsijo stvari odlično izgleda, vendar na naši mizi so vedno kozarci, ki se rosijo in voda teče dol, kar bi madeže puščalo na podlagi ali ne?

cebelar123 ::

bedarija je izjavil:

jst pa ne razumem teh podlog, super je da ne drsijo stvari odlično izgleda, vendar na naši mizi so vedno kozarci, ki se rosijo in voda teče dol, kar bi madeže puščalo na podlagi ali ne?


Odvisno od mize. S to podlago imaš na kuhinjski mizi še zmeraj dovolj prostora ob strani. Jaz imam mizo dolgo 140cm tako, da nimam problema kam dati kozarec. Pred sabo pa nimam v nobenem primeru kozarca, podlaga gor ali dol.

Jaz kozarcev tukaj gor nebi dajal.

Zgodovina sprememb…

St235 ::

bedarija je izjavil:

jst pa ne razumem teh podlog, super je da ne drsijo stvari odlično izgleda, vendar na naši mizi so vedno kozarci, ki se rosijo in voda teče dol, kar bi madeže puščalo na podlagi ali ne?


Neoprenu voda kaj dosti ne škodi drugače ga ne bi uporabljali za potapljaške obleke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

BigWhale ::

Jaz teh podlog ne razumem predvsem zato, ker so za vecino iger, ki jih igram jaz, premajhne. :)))

BlackLight ::

Igraj.si ima na zalogi Spirit Island Promo pack 1 :)

cebelar123 ::

Sem ga že včeraj naročil :) Upam da bo nekoč imel tudi token upgrade pack.

overload ::

Zanima me, če je kdo že igral igri Agricola (revised edition) in Caverna. Katera je boljša in bolj zanimiva pa vašem mnenju?

dottor ::

Jaz imam ta staro Acricolo in je res super, edino mogoče traja malo dlje pa moreš najdet folk ki bi jo igrali.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

 KS 1 promo pack Spirit Island

KS 1 promo pack Spirit Island



Zdaj pa ob prvi priložnosti špil na mizo :)

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Uh zadnji KS updejti ne pravijo nič dobrega. Se bomo kar načakali. Bo vsaj čas vse za nazaj preigrat :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Uh zadnji KS updejti ne pravijo nič dobrega. Se bomo kar načakali. Bo vsaj čas vse za nazaj preigrat :))

Katere igre so se ti zavlekle? Meni se je world at war 85 in pričakovano Hero Realms.

BlackLight ::

A je kdo preorderal Sleeping Gods?

dottor ::

cebelar123 je izjavil:

dottor je izjavil:

Uh zadnji KS updejti ne pravijo nič dobrega. Se bomo kar načakali. Bo vsaj čas vse za nazaj preigrat :))

Katere igre so se ti zavlekle? Meni se je world at war 85 in pričakovano Hero Realms.

Kingdom Rush: Rift In Time, Raccoon Tycoon: The Fat Cat Expansion, Iron Clays & Spades, Muffin Time: The Random Card Game (ta je od brata) in najverjetneje bo tudi The Board Game Book, Volume 2.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Haderach79 ::

BlackLight je izjavil:

A je kdo preorderal Sleeping Gods?

Sem gledal kickstarter kampanijo in cincal ... na koncu se nisem odločil. Zdaj mi je pa kar malo žal ... :|

dottor ::

Včeraj se je igralo:
Sorcerer City



Dice Throne Season 2

Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

viscounts of the west kingdom

dottor ::

Sem že v nizkem štartu za vse njihove projekte :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

Misija ni bila uspešna :)
 Nemesis

Nemesis


 Nemesis

Nemesis

BlackLight ::

Uuu lepa tale Nemesis tud mene mika sam je cena kr $$$ :) Si ga mel kickstarted? Kako pa ti je bil prvi play :) ?

Zgodovina sprememb…

BigWhale ::

A je ze kdo pogruntal kaksna je idealna velikost mize za gaming? Meni gredo nabasane mize tolk na jetra, ker nimas kam odlagat stvari in potem je vedno totalna guzva. :D

cebelar123 ::

BlackLight je izjavil:

Uuu lepa tale Nemesis tud mene mika sam je cena kr $$$ :) Si ga mel kickstarted? Kako pa ti je bil prvi play :) ?

Ne na igraj.si sem ga kupil. Prva igra je bila enaka kot zadnja, smrt :) Drugače pa igra ni težka za se naučit, kar se pravil tiče so dokaj preprosta. Tudi navodila so recimo kratka.
Sem pa za 1x igral samo solo tako ne vem kako je če jih igra več. Imam pa v planu s tremi igralci, ampak bo tudi coop in ne semi coop. Saj samo tako lahko naučiš nove igralce kako se igra. Cilj pa je potem semi coop, ko vsi spoznajo pravila.

BigWhale - Glede na to da je moja miza 80 široka, bi jaz rekel, da mora biti igralna površina nekje 100. Dolžina pa 180 moja je 140.

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Marec bo pobral en del plače:
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

cebelar123 ::

dottor je izjavil:

Marec bo pobral en del plače:

Jaz sem danes na zadnji dan preklical Arena: the contest. Zadnji dan sem se ozrl na polico in ugotovil kam naj dam vse te škatle, ki bi naj prišle. Pa tudi cena na koncu ni bila mala. Tako da za 1x imam še zmeraj KS za letos 7th citadel in iss Vanguard "če bo vredu" naciljan.

Je pa res, da zdaj ko sem tole preklical, bom mogoče vzel Viscounts of the West Kingdom + kovance in pa, če bo šlo še promote za prva dva dela. Tako da če se bom kdaj odločil kupiti retail varianto bom imel vse. Samo na glas razmišljam :)

Zgodovina sprememb…

dottor ::

Hahaha, jaz sem šou v Ikeo po Billy-a, sem imel že vse zafilano :))

Ja Marec bo kar prester... Viscounts of the West Kingdom (imam že oba prejšnja s kovanci) in 3 novi Chronicles of Crime (imam osnovno) :P
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi
««
14 / 25
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naučimo se vstaviti sliko (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10220154 (264) gort
»

Onesnaženost z reklamnimi panoji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
957855 (4361) starfotr
»

Call of duty - Slovenistan

Oddelek: Igre
292215 (1403) Matevz96
»

Grafiti

Oddelek: Sedem umetnosti
293777 (2462) BivšiUser2
»

Igre ki ste jih igrali v otroštvu [Nostalgia] (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13827830 (23547) Maximus

Več podobnih tem