» »

kako dolgo

kako dolgo

goku :) ::

Zanima me kako dolgo ste v zadnjem letu zdržali brez računalnika najdlje in kaj je bil razlog!!!
:))

Thanatos ::

2 meseca, moj edin disk na popravilu (junij - august). ni blo hudo so bile druge okupacije :D

goku :) ::

ja še bolše, kakšne posledice ste imeli???:D

||_^_|| ::

14dni, k sva bla na morju.

SkIDiver ::

Niti dneva nisem preživel, da se ne bi ustavil za pc-jem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SkIDiver ()

R0K ::

Ene par dni. K smo bli na morju na Hvaru. Pa nism več zdržu, pa sm šol na pošto zatežit, da nucam internet in so mi dal en rač. tm k so ga mel za šalterjem pa sm lohk bil ene pol ure gor :D

Imortales ::

10 dni. Ko sem se spet vsedo za mašinco, se mi je zdelo da miška tak hitro laufa po zaslonu, da sem jo komaj dohiteval.
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.

OrkAA ::

3 tedne, ko sem bil na morju:D. Ko sem prižgal računalnik sem bil tako vesel, da sploh nisem vedel, kaj naj delam:D :D :))

Matek ::

Wa, na morju je bil en stari računalnik, torej tisto ni blo nič. Sem pa zdajle bil 3 dni brez, ker je crknu napajalc. Posledice? Nism vedu kaj naj delam, ugotovil sem, da ma kabelska premalo kanalov in fajn sem se naspal čez dan. Pa še vročino sem stakno, resno:D.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tomi ::

3 dni, izlet v Krakow, če se ne motim. Drugače pa niti ni dneva, da ne bi bil za računalnikom. Aja, posledic pa nisem čutil, ker sem se imel preveč kul, da bi lahko sploh mislil na to, kar mi manjka.
metrodusa.blogspot.com

OldSkul ::

Sem bil brez računalnika teden dni, ko sem bil nekje pri Ptuju z šolo.Kriza!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako dolgo brez spanja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9813608 (11280) LuiIII
»

Koliko lahko brez interneta zdržite?

Oddelek: Loža
321798 (1104) korenje_ver2
»

Ste kdaj klicali 113?

Oddelek: Loža
222027 (1155) SkIDiver
»

mesec brez interneta

Oddelek: Loža
181717 (1198) IceIceBaby
»

Kje ste preživeli počitnice?

Oddelek: Loža
121201 (1040) Thomas

Več podobnih tem