» »

windows xp lag

windows xp lag

lovro535 ::

kar čez noč so mi windows xp začeli lagat ko prižgem prenosnik čakam 5minut da mi odpre in ko odpre dela normalno in to z vsem programi isto sem se restoral na prejšni datum imam tudi dual boot windows 7 /windows xp in v windows 7 čisto nič ne laga. v xpjih pa kar čez noč žačelo leganje ali je mogoče kak virus ali kaj sem pa tudi spihoval računalnnik če ma mogoče kaj to veze

popster ::

poglej v task manager kaj žre cpu in memory.

lovro535 ::

memory mi nč ne žre cpu je bil pa dokonca pa sem neki ugasnu pa je windows kr ratu kuk windows 95 mislm tema okvir programo v cist sivo kukr windows clasic tema al kaj

BorutK-73 ::

lovro535 je izjavil:

sem neki ugasnu


explorer.exe ne ugašat

ToniT ::

Po mojem imaš probleme z windows update - datum se ujema. Svchost ti nabija CPU do 100%, če ugasneš windows update servis, se to ne bo več dogajalo. Za dokončno rešitev pa bo potrebno preveriti na internetu.

lovro535 ::

problem so bli virusi sem skeniru z malwarbytes pa aviro in odkril viruse sem jih odstranu in yeah vse lepo dela

lovro535 ::

zdej spet deluje počasnej ne tako kot je deloval ko so bili virusi ampak vseno počasneje od normalnega in me zanima če je disk zanič zelo ropota sedaj pa me zanima ce lahko prenesm widnows 7 in windows xp z stareg hdd na novi hdd dual boot

Hayabusa ::

Preveri stanje z "Crystal Disk Info".
Particije lahko kloniraš z clonezilla, norton ghost, MiniTool Partition Wizard, EaseUS Partition in podobnimi orodji.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490420151 (3790) jedateruk
»

Konstantna poraba pomnilnika (RAM) 80%

Oddelek: Pomoč in nasveti
152260 (2059) 737
»

Bios problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
303093 (2244) crniangeo
»

Pomoč pri Windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
204870 (4446) BorutK-73

Več podobnih tem