» »

facebook

facebook

«
1
2

Apofis ::

Oj. No, očitno me je babnca dokončno skenslala. A se mi splača odpreti facebook profil, da bi naŠu novo. Po parih letih je kr težko spat sam. Pr tridesetih glih nimam neke hude volje vn hodit pa pecat...al mi nč druzga ne preostane...thx

Assass1n ::

Če se splača morš pa narest pa sprobat :)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

krispe ::

Probat ni greh ;)
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

vostok_1 ::

Se splača, kljub temu da je proces oduren.

Apofis ::

Mah sm reku da nikol nebom mel FBja...Oduren? Velik slinjenja?

mat3 ::

Sama prijava na FB ne bo še nič pomagala ;) Bo treba še kaj več.
AMD Ryzen 7 3700X, 32 GB DDR4-3600 MHz G.Skill TridentZ Neo
500GB Samsung Evo Plus, Crucial P2 500GB, GTX 1660 Super, 4x 3TB HDD
http://www.bozic17.blogspot.com

d4vid ::

Bejž stran od FBja. Začni (če še ne) hodit ven, najdi si nek hobi, počni nekaj da boš zunaj. Ni hudič da ne najdeš ene :)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Apofis ::

Hobiji so, sam vseen...

vostok_1 ::

Zatežen bolj kot oduren. Odvisno s kom in kaj. Je pa vseeno lažje kot RL.

Te nasvete tipa, bodi zunaj. Sure, it can work, ampak v Sloveniji biti zunaj in počet nekaj pomeni 10 ljudi, 3 ženske, 1 je psiho dog-lover, 1 je zasedena in nezainteresirana, 1 pa ima 60 let.
No, dramatiziram, ampak v Sloveniji je ponudba obupna in neobstoječa. Tko kot je ponudba sadja v vukujebini sredi sibirije. Drugo kot kislo jabolko ti ne ostane.

Apofis ::

Hehehe, Vostok, zanimiv opis...

hojnikb ::

Zrihti si profesionalko in ji plačaj za noč. Tako boš sigurno dobil tisto kar želiš za tist denar.
#brezpodpisa

vostok_1 ::

hojnikb je izjavil:

Zrihti si profesionalko in ji plačaj za noč. Tako boš sigurno dobil tisto kar želiš za tist denar.


Za te reči je predvsem odvisno kako izgledaš.

Če dobro izgledaš dobiš fuk prek facebooka za đabe, morda še profitiraš. If you don't, well




Profesionalke so zaradi neobstoječe zakonodaje izjemno drage in nevarne.

Za nočno branje:

http://www.huffingtonpost.com/2012/06/2...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

hojnikb ::

No še vedno maš kloroform :))
#brezpodpisa

34054 ::

Uživaj samsko življenje nekaj časa. :)

vostok_1 ::

Skrajni čas za staknit genitalni herpes! :P

fightfight4 ::

Jeba je, saj vem. Se boš pobral pol pa se sprav mal v lokale in zapecaj kakšno baburo. Sja je kr nekaj izbire sam ne bit preveč izbirčen pa boš že kiro našu. Jaz bi zase reku, da sm bol grd k lep pa, ko sm hodu vn sm skor vsakič dobu kakšno cifro in vedno so mi babe odpisvale in smo hodl na zmenke. Sicer zdj že par let tega ni, ker sm pač v resni zvezi sam, če greva narazn vem, da bom spet začel hodet vn, mal alkota za pogum in akcija. Potrebnih samskih bab je malo morje. Sam so pač prefine in igrajo neke nedosegljive damice odspodaj pa mokre tko, da se jim že na hlačkah vidi.

Glugy ::

Facebook ni lih neka najbolša varianta. Net na splošno je bl tko-tko. Punc na netu je polno k bi se neki menle če znaš prave teme odpret ampak fora je pa da se večino dobrih ne da dobit. Vsaj take so moje izkušnje ..in pol ful dolg časa traja da če sploh kdaj da se ti pusti da se dobita kaj šele pol da naprej zraste razmerje počas. Ampak nikol ne veš lahk pa tud ostane sam prjatlstvo. Čeprav to tud ni tok slabo no. Najboljš je če najdeš enga iz svojga okolja ki ima isti interes/službo/šolo/šport ..neki kar vaju povezuje da vn hodta tud če ne bi bla skp. Pol je velik laži navezat stik. Npr da bi oba na fitnes hodila. Na fitnesu nevem kk je s spoznavanjem punc ampak pomoje da majo po navad rade mer razn če nisi tok hud da jim paše met simpatijo (iz katere se pol neki lahk razvije kasnej). V glavnm po moje najbolš da greš vn..se vpišeš na kkšno vadbo pol pa po vadbi kej pokomentiraš s kako..pol pa začneš tud prej pokomentirat kej. In enkrat tko mal mimgrede vprašaš če bi šla vn pa tko ..v glavnm sj veš kk je s tem. Je treba met pogum pa probat. Probat ni greh. Nč se šparat. Punce se že same dost šparajo, če se boš še ti nav nikol nč. Men se je sam parkrat zgodil ..pa lahk na prste ene roke naštejem ko so dobre punce pristople k men pa da so hotle vn it z mano al pa kej. Glej če jih 300 vprašaš če bi kera šla s tabo vn / se družla s tabo, bo vsaj 3-5 jih rekl ja pa tud če si "grd" čeprav po moje noben ni prov res grd. Sam pač vsak ma drgačn okus za fante.

vostok_1 ::

V Sloveniji imaš večjo možnost srečnega življenja, da se poročiš s kravo ali kako ovco kot pa da iščeš človeško punco. Pa to ne mislim v stilu, da so naše punce slabe, zgolj da je razmerje števila žensk napram živini 1:10. V kočevskem gozdu imaš sicer večjo ponudbo od medvedkinj, lisic pa do vevrc.

Stari mit pravi, da so nekoč ženske v večjem številu prebivale v centru ljubljane, ampak to še v časih Atlantide, ko je bilo območje Slovenije poseljeno z ljudmi in živalmi in kjer je dejansko uspevala bujna civilizacija. Nato so nezadovoljni bogovi porinili Slovenijo v temni vek, po koncu katerega je preživelo le 10 ljudi. Sledilo je obdobje vzpona, polodovitosti in izobilja, čas v katerem se je število prebivalstva, tako ljudi kot živali, povečalo na mogočnih 15. Zaradi nenadnega bogatstva so se začele formirati različne frakcije. Ena močnejših je bila frakcija medvedka Pu, ki si je s pretkano osvajalno politiko podredil vse konkurente, vključno z mnogo številčnejšo frakcijo ljudi, takrat močnih 17, pod taktirko Janeza Velikega. Prav slednja je bila pod največjim udarom, sa je Pu dobro vedel, kakšno nevarnost predstavljajo ljudje. Sledilo je obdobje množičnih pokolov, ki je ponovno zreduciralo število ljudi na vsega 4. Z zadnjim kančkom moči je vodja Slovencev, sin padlega Janeza, Jernej Hlapčesrčji, uspel združiti moči s hudo zdesetkano kravjo, kozjo in kokošjo armado. Odločilna bitka se je odvila na Barju pri Ljubljani, tedaj še zakotni naselbini. Človeško živinska armada, je močno utaborila svoje vrste ob strateških točkah, saj so vedeli, da bo Pu prišel iz jugo-zahoda, kjer se je nedavno odpravil na osvajalski pohod v deželo divjih svinj, sedaj poznano kot Notranjaska. Pokol, ki je sledil je bil epičnih raszežnosti. Na enice mrtvih in ranjenih. A teren, preparacije ter izmučenost marširajoče Pu-jeve vojske je privedlo do zmage človeško živinske koalicije. Jernej in vodje živinskih frakcij so tedaj zaprisegli, da bodo naredili konec klanju enkrat za vselej. Podpisali so sporazum o trajnem zavezništvu ter razdelitvi Slovenije na občine, ki so bile dane v last zasluženim generalom in vojnim veteranom, samotne kmetije Koper, Ljubljana in Maribor so bile pod jurisdikcijo ljudi, ostala Slovenija pa je bila razdeljena kravam, kozam in kokošim v last. Minila so stoletja miru in prosperitete. Samotne kmetije Koper, Ljubljana in Maribor so se do dandanes razžirile v vasi, s skupnim številom prebivalstva 76 z glavnico v Ljubljani.

Mellons ::

Ta dobre so vedno zasedene... ozi. vsaj tiste, ki so meni všeč, so vedno zasedene.

Voziš, vidiš eno hudo, si rečeš ''Uff...'', malo pobremzaš da jo boš dlje gledal. Pa pride iz vogala njen fant/mož z vozičkom.

Hodiš po trgovini, brskaš po majicah, hlačah in pride mimo ena huda... se delaš da brskaš, ampak gledaš njo. Čez sekundo pa ona ''Ljubi, pridi malo sem...'' In pride njen fant/mož.

Moraš imet res srečo, da pri nas naletiš na eno, ki je ravno ''between boyfriends''. Ker dobre pri nas niso dolgo samske... če pa so dolgo samske, potem pa boljše da nimaš kaj dosti z njo.

vostok_1 ::

Ti to samo po estetiki?

Zadnjič sem debatiral z eno, kjer sem se moral silit, da je ne bi poljubil oz. ejakuliral na licu mesta. Ni bila grda, ampak niti pretirano nadpovprečna. Bi se pa zlil z njo, če bi bil T1000.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Mellons ::

Ene žarijo na tak način...

Seveda, jaz sem govoril o estetiki, tako na daleč. Če je dobra na pogled, je zasedena. Ogovaranje takšnih v barih je nekaj drugega, tam poskusiš pač srečo in upaš, da njen fant ni primitiven južnjak.

vostok_1 ::

No, to lahko hitro ugotoviš, če je njen fant primitiven južnjak.

Ganon ::

Ženska te je dala na čevelj in ti takoj v iskanje druge. Daj malo zadihaj in naredi kaj zase.

Mellons ::

vostok_1 je izjavil:

No, to lahko hitro ugotoviš, če je njen fant primitiven južnjak.


To oceniš, ko pogledaš njo ali kako? Če ga vidiš, potem se hitro ugotovi, to je res.

vostok_1 ::

Pri 99% primerov ugotovim ali je njen fant primitivni južnjak, v prej kot 20 sekundah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

St235 ::

vostok_1 je izjavil:

Zatežen bolj kot oduren. Odvisno s kom in kaj. Je pa vseeno lažje kot RL.

Te nasvete tipa, bodi zunaj. Sure, it can work, ampak v Sloveniji biti zunaj in počet nekaj pomeni 10 ljudi, 3 ženske, 1 je psiho dog-lover, 1 je zasedena in nezainteresirana, 1 pa ima 60 let.
No, dramatiziram, ampak v Sloveniji je ponudba obupna in neobstoječa. Tko kot je ponudba sadja v vukujebini sredi sibirije. Drugo kot kislo jabolko ti ne ostane.


LOL, i kaj je drugače na FB? Razen če se greš razmerje na daljavo z kakšno tajko :)

vostok_1 ::

Na FB mogoče lahko trofiš kako nenagnito jabolko, ki se je skrivala kje na robu soda.

Apofis ::

Ok. V Šestem poskusu sm odpru FB profil...se mi je kr roka zatresla...kako je s funkcijo Poke? Kako folk reagira na to? thx

tx-z ::

Staro, raje ne uporabljaj. Pa izogibaj se začetkom pogovora v smislu (a si me dodala, kjer je očitno da si ti dodal) :D
tx-z

primozzzz ::

Apofis je izjavil:

Oj. No, očitno me je babnca dokončno skenslala. A se mi splača odpreti facebook profil, da bi naŠu novo. Po parih letih je kr težko spat sam. Pr tridesetih glih nimam neke hude volje vn hodit pa pecat...al mi nč druzga ne preostane...thx


Mal pozno.. Rajš se prijavi na twoo ali badoo. Še boljš pa bo vn it :)
NI PODPISA

RejZoR ::

"It ven" je zelo širok pojem. Zadnjič sem bil 2 uri zunaj pred hišo, pa se ni nič zgodilo. Hm, i must be doing something wrong...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

crniangeo ::

Pozanimaj se kam kej folk tvoje starostne skupine hodi ven ? Sam sem zahajal v orto bar in sem se lepo mel. Sicer nisem nikol iskal kakšne, sam tam so same prijetne punce, tako da .. :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Apofis ::

primozzzz je izjavil:

Apofis je izjavil:

Oj. No, očitno me je babnca dokončno skenslala. A se mi splača odpreti facebook profil, da bi naŠu novo. Po parih letih je kr težko spat sam. Pr tridesetih glih nimam neke hude volje vn hodit pa pecat...al mi nč druzga ne preostane...thx


Mal pozno.. Rajš se prijavi na twoo ali badoo. Še boljš pa bo vn it :)

aha, torej bi moru že pred sedmimi leti pecat babe po FBju...za vsak slučaj...

Apofis ::

Ja, sej maŠ po eni strani prav...dobr je met en backup:)

reeves ::

No, pri meni je sicer bilo kontra, sem jaz dal njo na čevelj pred dobrima dvema mesecema. Sem na Twoo in Badoo pa moram že posebej evidenco vodit, kako je kateri ime, iz kje je, kdaj se dobiva...
Za na pijačo jih je kolikor hočeš, kdaj boš/bom našel kakšno resno, je pa drugo vprašanje.

tt2advanced ::

Sej ne more bit tok hudo kokr opisujete v Sloveniji na meeting in dating sceni? ali pač:|
Drgač pa greš na kak party, tm si vedno lahko spoznal koga, večkrat spoznavaš boljšo možnost maš da najdš neki ustreznga. In nej te potolažim, niso vse luštne in pametne punce zasedene. V moji družbi je ravno 50-50 status samske/zasedene.. Je pa res, da une k so 10ka (pa to ne govorim samo o zunanjem izgledu, predvsem o pospravljenem podstrešju) so zihr zasedene, ostanejo še 8, 7ke (20-30% mejn pospravljenost podstrešja :P kar je lahko velik).. In une k so 10ka, so pol narobe svet, s tipom k je sploh ni vredn, al je vizualno totalno bedn al je pa bad boy pa v glavi nč.. opažam ;)
What Else Is There?

vostok_1 ::

Če so 10ke pa so z bednim tipom, pol vrjetno niso 10ke, ane?

LitralSM ::

desetke so z bednim tipom ker niso desetke.
desetk ni. stanardizirianega perfekta ni. Tako kot noben muvi ni čista desetka.

primozzzz ::

Apofis je izjavil:

primozzzz je izjavil:

Apofis je izjavil:

Oj. No, očitno me je babnca dokončno skenslala. A se mi splača odpreti facebook profil, da bi naŠu novo. Po parih letih je kr težko spat sam. Pr tridesetih glih nimam neke hude volje vn hodit pa pecat...al mi nč druzga ne preostane...thx


Mal pozno.. Rajš se prijavi na twoo ali badoo. Še boljš pa bo vn it :)

aha, torej bi moru že pred sedmimi leti pecat babe po FBju...za vsak slučaj...


Nje mislu sm rečt, da sm mal pozno odgovoru. Lej če ti je boljš všeč da spoznaš osebo prek kompa, maš pač lepo priložnost na twoo in badoo.. Sej vidš post pod sabo =)
NI PODPISA

mtosev ::

lahko probaš
jaz imam fb samo zaradi tega, ker ga pač imajo vsi drugi (fb odvisnosti nimam)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

einstein :P ::

LP

A mi lahko kdo razloži, kako pridem na fb-ju do starejših klepetov? Z enim prijateljem sem govoril nekaj tednov nazaj, pa bi rad dobil en link iz tega pogovora, pa ko scrollam gor, se kar na enkrat konča in piše, da se je takrat pogovor začel, kar sploh ni res (sva govorila že prej ampak tega sploh ne kaže).

Hvala za pomoč, LP

Apofis ::

Naj gre vse v 3 pm, vsakič, ko nimam nobenih obveznosti, nism na Šihtu, ne Športam, začnem o njej razmiŠljat...mi bo kr glavo razgnal...kako naj se tega reŠim, fuck....mal offt...

a je to sploh normalno...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()

black ice ::

Simple, najdi zamenjavo.

Apofis ::

Jokat se mi pa tud več ne ljubi...grrrrr

black ice ::

Jokati zaradi ženske... hjoj. :D
V ribniku je dovolj drugih rib, samo ne se zadovoljiti z vsakim klumpom.

Apofis ::

pa, k človk misli, da na nekoga ni tolk navezan...malo morgen...

Ma, to si govorim cel čas...sam pol pride vse za mano...u 3 pm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Apofis ()

black ice ::

Normalno, da se navežeš na osebo s katero si v zvezi. Vendar ko je konec je potrebno iti naprej, ne glede na vse. Dlje časa premlevaš pretekle dogodke, hujše je. Zato pravim, da je potrebno najti zamenjavo, do takrat se pa čim bolj zaposliti, da ne razmišljaš preveč o bivši.

dope1337 ::

@Apofis nared si uslugo, pa zadnje 3 poste raj namen kakšnemu dobremu prijatelju, ki te dejansko pozna (po možnosti tudi tvoje bivšo razmerje).
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Apofis ::

Ma, vem ja...sm dubu identične odgovore...zdej sam trollam v napol zasanjanem stanju...grrrr

vostok_1 ::

Apofis je izjavil:

pa, k človk misli, da na nekoga ni tolk navezan...malo morgen...

Ma, to si govorim cel čas...sam pol pride vse za mano...u 3 pm


Grow some fucking dignity!

Če te ne jebe, potem naj tebe tudi ne. Če je šla z drugim, je pač šla. Big fucking deal.
Naredi nekaj iz sebe kar te bo osmislilo in ne sekiraj se, če ti ni se uspelo naredit takega kot te je ona želela.
Če si jo ti odjebal...why are we even talking?
Če ni bilo sinhronizacije, well...ljudje še nimajo poenotenih priključkov. Get a new version.

Skratka, nehaj bit patetičen.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Strani za spoznavanje ljudi (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30684804 (38305) BigWhale
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15933121 (27428) Rias Gremory

Več podobnih tem