» »

Predvajalnik glasbe za tablice

Predvajalnik glasbe za tablice

MacoLa27 ::

Živjo,

Punca začenja s plesnimi tečaji in potrebuje platformo za predvajanje glasbe. O ozvočenju debatiramo v tej temi: Prenosno ozvočenje za manjše dvorane, tukaj bi pa me zanima, kaj si mislite o tablici kot viru glasbe.

Ideja je torej:
- tablica (10")
- 3,5 mm izhod na ojačevalec/zvočnik
- program za predvajanje in "modificiranje" (tempo - pohitritev, upočasnitev) mp3-jev


Zanima me predvsem naslednje:
- Ali na Androidu/iOS obstaja (dober) program, s katerim bi lahko enostavno predvajal mp3-je, nastavljal tempo, iskal po zbirki,... Vem, da za PC obstaja Atomix al neki tacga. Na iPad Air-u v trgovini sem gledal en DJ program, ki se mi zdi, da je priložen, ampak je bil fugly (dve plošči, lahko menjavaš med njima in se greš kao skrečanje) in precej neuporaben za moje namene (težko iskanje po zbirki).
- Kako je s 3,5 mm izhodom na iPad-ih?
- Kako je z razširljivostjo spomina pri iPad-ih? Če kupiš 32GB je to to? Android domnevam, da omogoča priklop USB-ja oz. vstavitev SD kartice?
- Koliko so oglaševane avtonomije ~10 ur realna? (tečaji skupaj trajajo kakih 6 ur)


Ali mi lahko priporočate kako konkretno tablico? Imeti mora torej 3,5 mm izhod, po možnosti naj bo razširljiva (USB/SD), pa dober price/performance. Rad pa imam kvalitetno robo, tako da nisem za kako cheap varianto. Visoka ločljivost je zelo zaželena. IPad Air mi je recimo zelo seksi, me pa moti zelo visoka cena in nerazširljivost (je to res?). Tablico bi sicer uporabljal tudi za igranje, predvajanje filmov, potovanja, ..., primarni namen pa je predvajanje glasbe, tako da je nujen obstoj glasbenega software-a.


Najlepša hvala za ideje in mnenja,

Matjaž
  • spremenil: MacoLa27 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cenejši iPod touch, odslej s kamero

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4712779 (10408) Furbo
»

Kupil bi tablico a sem v dvomih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6821093 (19642) Keyser Soze
»

Tablet PC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
589178 (5975) kmetek
»

Apple je po pričakovanjih predstavil iPad 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
19253388 (45630) malix
»

iXtreamer

Oddelek: Zvok in slika
304808 (3565) umexteacher

Več podobnih tem