» »

Bitcoin dosegel rekordno vrednost

1
2
»

jype ::

Yup. Nakaže se gor, ko tkole raste. Če maš gor coine, je verjetno pametno zdaj prodat, če nimaš namena dolgoročno hranit.

gruntfürmich ::

tudi če imaš namen dolgoročno hranit jih je pametno prodat. zakaj biti čez 5 let samo miljonar, če si lahko bimiljonar...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

jype ::

gruntfürmich> tudi če imaš namen dolgoročno hranit jih je pametno prodat. zakaj biti čez 5 let samo miljonar, če si lahko bimiljonar...

Zato, ker se verjetnost, da ne boš nič od tega, s prodajo precej poveča.

MrX ::

nemorš verjet da je LTC že čez 4$

gslo ::

gruntfürmich je izjavil:

tudi če imaš namen dolgoročno hranit jih je pametno prodat. zakaj biti čez 5 let samo miljonar, če si lahko bimiljonar...


zato, ker večina ljudi ne zdrži pritiska in potem prodaja pod nabavno vrednostjo, kupuje pa na vrhu zelene svečke. in berejo btc-e trollbox zraven za nasvete, LOL. :-D

če nimaš cajta in ne veš na kak način vse manipulrajo noobe, je včasih bolje, da pustiš v cold walletu in dvigneš, ko vidiš novico po dnevniku. :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gslo ()

gruntfürmich ::

gslo je izjavil:

zato, ker večina ljudi ne zdrži pritiska in potem prodaja pod nabavno vrednostjo, kupuje pa na vrhu zelene svečke. in berejo btc-e trollbox zraven za nasvete, LOL. :-D

če nimaš cajta in ne veš na kak način vse manipulrajo noobe, je včasih bolje, da pustiš v cold walletu in dvigneš, ko vidiš novico po dnevniku. :-)

vem vem, najbolj iz lastnih izkušenj:)) ampak vseeno se je skoraj nemogoče upreti skušnjavi da ne skočiš na takšen podivjan vlak ki smo mu pravkar priča...>:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Loocas ::

Pol bo veselica med ostalimi alti, ko se tole malo umiri z LTC/BTC...
Matev - najslabši troll vseh časov

psickolog ::

Loocas je izjavil:

Pol bo veselica med ostalimi alti, ko se tole malo umiri z LTC/BTC...


Se strinjam. Na katere pa staviš? :)

Loocas ::

psickolog je izjavil:

Loocas je izjavil:

Pol bo veselica med ostalimi alti, ko se tole malo umiri z LTC/BTC...

Se strinjam. Na katere pa staviš? :)


Na običajno mineštro FTC/TRC/MEC/ANC/CGB/FRK/SRC in tako dalje... :)
Matev - najslabši troll vseh časov

furion ::

gslo je izjavil:

če bo kdo danes/jutri nakazoval na bitstamp preko SEPA, naj 99,99% ne sanja, da bo denar videl na računu pred ponedeljkom. torej cel vikend bo dnar na poti, ko bo btc verjetno že enkrat konkretneje zanihal (vikend pa to). zna bit bedno, če nimaš keša gor, ko crashne. :-)


Jaz sem zjutraj 2 depozita naredu, oba so mi sporcesiral v 2h. Sedaj pa na prezi za nakupe (sm si nastavu budilko, da ko pade pod nivo X se prizge sirena haha).

Boobiz ::

Ampak kako je lahko ta zadeva z zakasnitvijo in procesiranjem sploh fer, če nekomu mučkajo 1 dan nekomu pa samo par ur?
I'm drunk, what's your excuse?

jype ::

Od kod ideja, da je karkoli v zvezi z borzami fer?

furion ::

Boobiz je izjavil:

Ampak kako je lahko ta zadeva z zakasnitvijo in procesiranjem sploh fer, če nekomu mučkajo 1 dan nekomu pa samo par ur?


Jaz nisem dal SEPA ampak direkt $. Je hitreje ker pac nerabijo pretvarjat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: furion ()

Boobiz ::

@jype: Good point. Ampak še vseeno, na nobeni BTC borzi o tem ni kej dosti napisano..in je očitno lahko vse po črnogorsko al kako?

furion je izjavil:

Boobiz je izjavil:

Ampak kako je lahko ta zadeva z zakasnitvijo in procesiranjem sploh fer, če nekomu mučkajo 1 dan nekomu pa samo par ur?


Jaz nisem dal SEPA ampak direkt $. Je hitreje ker pac nerabijo pretvarjat.


Kolko pa je blo provizij in vsega s SEPA?
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

furion ::

Boobiz je izjavil:

@jype: Good point. Ampak še vseeno, na nobeni BTC borzi o tem ni kej dosti napisano..in je očitno lahko vse po črnogorsko al kako?

furion je izjavil:

Boobiz je izjavil:

Ampak kako je lahko ta zadeva z zakasnitvijo in procesiranjem sploh fer, če nekomu mučkajo 1 dan nekomu pa samo par ur?


Jaz nisem dal SEPA ampak direkt $. Je hitreje ker pac nerabijo pretvarjat.


Kolko pa je blo provizij in vsega s SEPA?


stamp vzame $15 na trx.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: furion ()

jype ::

Boobiz> @jype: Good point. Ampak še vseeno, na nobeni BTC borzi o tem ni kej dosti napisano..in je očitno lahko vse po črnogorsko al kako?

Če boš odprl borzo, kjer so take reči dobro urejene, lahko računaš, da boš zaradi tega imel določeno konkurenčno prednost (in težave v primerih, ko bodo banke kaj zafuzlale).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Gregor P ::

furion je izjavil:

Boobiz je izjavil:

@jype: Good point. Ampak še vseeno, na nobeni BTC borzi o tem ni kej dosti napisano..in je očitno lahko vse po črnogorsko al kako?

furion je izjavil:

Boobiz je izjavil:

Ampak kako je lahko ta zadeva z zakasnitvijo in procesiranjem sploh fer, če nekomu mučkajo 1 dan nekomu pa samo par ur?


Jaz nisem dal SEPA ampak direkt $. Je hitreje ker pac nerabijo pretvarjat.


Kolko pa je blo provizij in vsega s SEPA?


stamp vzame $15 na trx.

Mogoče narobe zastopim, ampak na bitstampu piše:
Your SEPA deposit will be credited in 1 - 3 business days. All funds transferred in EUR will be converted to USD, free of charge. Check our current exchange rates here.

Rest of the world

International bank transfer deposits carry 0.1% deposit fee on our side (minimum fee = $15) and take 2 - 5 business days to credit. All other currencies will be converted to USD, free of charge.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

furion ::

Gregor P je izjavil:

furion je izjavil:

Boobiz je izjavil:

@jype: Good point. Ampak še vseeno, na nobeni BTC borzi o tem ni kej dosti napisano..in je očitno lahko vse po črnogorsko al kako?

furion je izjavil:

Boobiz je izjavil:

Ampak kako je lahko ta zadeva z zakasnitvijo in procesiranjem sploh fer, če nekomu mučkajo 1 dan nekomu pa samo par ur?


Jaz nisem dal SEPA ampak direkt $. Je hitreje ker pac nerabijo pretvarjat.


Kolko pa je blo provizij in vsega s SEPA?


stamp vzame $15 na trx.

Mogoče narobe zastopim, ampak na bitstampu piše:
Your SEPA deposit will be credited in 1 - 3 business days. All funds transferred in EUR will be converted to USD, free of charge. Check our current exchange rates here.

Rest of the world

International bank transfer deposits carry 0.1% deposit fee on our side (minimum fee = $15) and take 2 - 5 business days to credit. All other currencies will be converted to USD, free of charge.


Ja, ampak pr nas v slo je instant, ker slo banka drugi slo banki da v roku 30min. Recimo iz USA bi $ deposit trajal 7-15 dni. Za deposit na Gox sem cakal 10 dni.

334 sold :)

omg zadel sm absoluten vrh pri 334 xD

nvm, it bounced back and got over 334 :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: furion ()

bbf ::

Je pa živahno ratal.. škoda da nisem prej začel spremljat. tistih 50 evrov, ki sem pripravljen zagemblat pa zgleda da ne bom pravočasno pretopil v mineštro, bo že prej konec tele novembrske norije.

gslo ::

še vedno se lahko dokaj poceni vključiš na LTC vlak. :-)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Provizije za transakcije v bitcoinih spet normalne

Oddelek: Novice / Kriptovalute
115987 (3724) djurodrljaca
»

Bitcoin presegel 10.000 dolarjev (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
29677558 (67315) Machete
»

Bitcoin presegel 2000 dolarjev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
13041831 (30724) shadeX
»

Bitcoin se je po rekordih nekoliko upehal

Oddelek: Novice / Kriptovalute
209299 (6367) YesPeace
»

Milijonske kraje bitcoinov

Oddelek: Novice / Kriptovalute
4521545 (18152) micka15

Več podobnih tem