» »

Nakup "Gaming" slušalk.

Nakup "Gaming" slušalk.

«
1
2

miraldi ::

Zdravo.

Torej odločam se za nakup poceni ampak vseeno dobrih 5.1 "gaming" slušalk.

Uporaba bo predvsem za Teamspeak, BF4 in občasno za kakšen komad poslušat.

Budget je nekje 60Eur.


Sedaj me zanima, če se da dobiti sploh kaj pametnega za ta denar?

Naj povem, da sem gled ugodnih slušalk laik in bi rabiv vaše nasvete.

Kaj od Razerja mogoče?


Kupil bi pa v Sloveniji.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

miraldi je izjavil:

Zdravo.

Torej odločam se za nakup poceni ampak vseeno dobrih 5.1 ali 7.1 "gaming" slušalk.

Uporaba bo predvsem za Teamspeak, BF4 in občasno za kakšen komad poslušat.

Budget je nekje 60Eur.


Sedaj me zanima, če se da dobiti sploh kaj pametnega za ta denar?

Naj povem, da sem gled ugodnih slušalk laik in bi rabiv vaše nasvete.

Kaj od Razerja mogoče?


Kupil bi pa v Sloveniji.



Kakšne se vam zdijo te: http://www.sestavi.si/index.php/item/di...
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Assass1n ::

Jaz jih imam, prej sem imel ene canyon za 10€ in se mi je odprl nov svet ko sem tele priklopil. Jaz jih priporočam so udobne, lahke, zvok je super. Vsaj meni, nikoli nisem probal slušalk visokega ranga.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

UNIVERZUM ::

Sedaj je odvisno ali si želiš 5.1/7.1 sistem (kjer imajo slušalke tudi toliko različnih zvočnikov) ali virtualni sistem (kjer se simulacija doseže z priloženo programsko opremo).

Z mojega stališča se nobena simulacija ne more primerjat z resničnimi 5.1 slušalkami.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

miraldi ::

Mislim, da bi bilo čisto dovolj Slušalke z 5.1 vendar neve katere naj še gledam?
Tele Plantronics 780 imajo res imajo res dobre ocene uporabnikov. Saj 780 so samo 7.1 ali obstaja tudi 5.1?

Do sedaj sem imel Plantronics 380 pa sem jih prodal, ker bi rad kaj več od slušalk. Upam, da se mi splača naredit ta preskok.



Mi lahko še kakšne predlagata?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Clubraider ::

http://www.ceneje.si/racunalnistvo/komp...

Zame osebno vrhunske slušalke 5.1 katere imajo dejanski prostorski zvok in ne virtualnega. Občutek je boljši, vsaj zame.

Uporabljam jih 1leto za gaming in moram povedati, da so res vrhunske. Imajo se dodatni kontroler s katerim uravnavam vsak zvočnik posebej.

V glavnem priporočam.

V Battlefield 4 je zvok vrhunski.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

UNIVERZUM ::

Poglej še vedno nisi razčistil pojmov, kakšne slušalke bi rad. Takšne ki simulirajo 5.1/7.1 (software) zvok ali takšne, kjer se v vsaki slušalki dejansko nahajajo 4 ali 5 zvočnikov.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

miraldi ::

UNIVERZUM je izjavil:

Poglej še vedno nisi razčistil pojmov, kakšne slušalke bi rad. Takšne ki simulirajo 5.1/7.1 (software) zvok ali takšne, kjer se v vsaki slušalki dejansko nahajajo 4 ali 5 zvočnikov.


Take, ki simulirajo 5.1 ali 7.1 zvok.

Verjetno se neda dobit za 60-70€ dobrih slušalk, ki dejansko imajo toliko
zvočnikov.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

UNIVERZUM ::

kar se simulacije tiče si izbral v redu slušalke. Drugače pa se v rangu 50-70 najdejo tudi kakšne 5.1 z dejanskimi zvčniki. Sam imam sharkoon x-tatic analog. in lahko rečem da se simulacija skrije pred dejanskimi 5.1 slušalkami. Je pa težava če polušaš dosti glasbe kjer moraš nastavit malce drugače kot za igre.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

Clubraider ::

miraldi@ če ti denarnica dopušča razkiraj še dodatkih 20€ in kupi prave 5.1 slušalke. Nebo ti žau. Garantiram.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

miraldi ::

Clubraider je izjavil:

miraldi@ če ti denarnica dopušča razkiraj še dodatkih 20EUR in kupi prave 5.1 slušalke. Nebo ti žau. Garantiram.


Misliš?

Ne poznam te firme slušalk, kaj pa ostali mislite o teh slušalkah:

http://www.ceneje.si/racunalnistvo/komp...

So boljše vredne dodatnih 25-30Eur več kot Plantronics 780?


Od Razerja ni nič pametnega za ta denar?

Kakor vidim Razer Kraken niso 5.1 nisti simulacijsko :S

http://www.ceneje.si/racunalnistvo/komp...

Saj drugače se mi še ne mudi toliko imam zaenkrat še Plantronics 380 katere so solidne slušalke za svoj denar vendar malo moti, da nimajo 5.1 zvoka :S
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Clubraider ::

miraldi@ Če si mogoče kje blizu Ptuja doma, ti jih lahko posodim, da jih stestiraš.


Jaz sem jih kupil na Igabiba za 95€, če se ne motim.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

sennheiser ::

Pa ti je 5.1 nujno? Sigurno raje pravi 5.1 še raje pa kake bolj konkretne stereo. Edino če maš integrirano zvočno, potem je useeno. Sploh pa če ne potrebuješ mikrofona (če maš webcam...) raje daš ta dnar v boljše slušalke. Jst sm večinoma bil razočaran nad gaming headseti pod 150€. Pri takem denarju sem pograbil potem hifi, katere mi bolj ustrezajo.

miraldi ::

Clubraider je izjavil:

miraldi@ Če si mogoče kje blizu Ptuja doma, ti jih lahko posodim, da jih stestiraš.


Jaz sem jih kupil na Igabiba za 95€, če se ne motim.



Sem iz Lj tako, da nebo nič :|
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

miraldi ::

sennheiser je izjavil:

Pa ti je 5.1 nujno? Sigurno raje pravi 5.1 še raje pa kake bolj konkretne stereo. Edino če maš integrirano zvočno, potem je useeno. Sploh pa če ne potrebuješ mikrofona (če maš webcam...) raje daš ta dnar v boljše slušalke. Jst sm večinoma bil razočaran nad gaming headseti pod 150€. Pri takem denarju sem pograbil potem hifi, katere mi bolj ustrezajo.



Hja nvm kok je 5.1 nujno.

Rad bi naprimer v BF4 slišal točno iz katere smeri gre nasprotnik in pa potebujem mikrofon na slušalkah.

Zvočno imam integrirano. Kaj je to zelo slabo?


Sedaj me zanimajo tele RAZERJEVE slušalke:

https://www.bigbang.si/slusalke/orca-gr...

https://www.bigbang.si/igralni-dodatki/...

Ali so oboje 5.1 oz. ali so to dovolj dobre slušalke za FPS igre recimo v primerjavi z plantronics 380 bi dosti pridobil glede samega zvoka in zaznave kje je kdo, ali bi z nakupom samo vrgel denar stran?

Kaj je sploh glavna razlika med Razer KRAKEN in ORKA?

Čeprav sp Razer KRAKEN v istem cenovnem razredu kot Plantronics 780. Katere so boljše?


Drugače me pa najbolj zanima vaše mnenje o Razer ORKA, kater so mi zelo všeč vendar nevem koliko se jih splača kupiti..


Lp
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Spock83 ::

Jaz imam Sharkoon X-Tactic Digital in ima prostorski zvok spuer. Zvok je srednje kvaliteten. Najbolj na živce mi gre teža pri vseh teh slušalkah. Zadnje čase spet uporabljam HD555 prav zaradi teže in kvalitete zvoka. Če kdo hoče, svoje prodam za pošten denar..

Clubraider ::

TRITTON HIGH-DEFINITION ANALOG 5.1 GAMING HEADSET (PC) sem videl, da imajo v Big Bangu za 100€

Mogoče bi tam vprašal, če je možnost da testiraš slušalke, pa se potem odločiš.
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Dami ::

Imam že par let Sennheiser PC 350 (pač rabim mic) in sem zelo zadovoljen. Basov sicer skoraj ni, vendar to za gaming/voice ni pomembno.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

miraldi ::

Spock83 je izjavil:

Jaz imam Sharkoon X-Tactic Digital in ima prostorski zvok spuer. Zvok je srednje kvaliteten. Najbolj na živce mi gre teža pri vseh teh slušalkah. Zadnje čase spet uporabljam HD555 prav zaradi teže in kvalitete zvoka. Če kdo hoče, svoje prodam za pošten denar..



Te majo dejanski 5.1.

Koliko je pošten denar?



A o Razer Orka/Kraken res nihče nima pametnega mnenja? Najbolj me moti, ker nikjer ne najdem ali simulirajo 5.1 zvok ali ne :|
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

r3dkv1c4 ::

corsair vengeance 2000 je top izbira!!

UNIVERZUM ::

Ja pogledaš specifikacije, če kje piše več kot eden zvočnik (driver). Če piše v opisu driver 40 ali 50mm potem je v slušalkah samo po en zvočnik na vsaki strani.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

jasa123434 ::

Jaz bi potreboval slušalke za igre vseh vrst najbolj za bf,cod...

Največ za njih lahko dam 60 $

Dobim za to ceno kaj kvalitetnega

Boljše bi bilo iz slovenije ne iz tujine.

Kaj pomeni 5.1 in 7.1 dolby...

Kakšna je razlika?

Če zna kdo kake kvalitetne bi prosil za pomoč.

miraldi ::

UNIVERZUM je izjavil:

Ja pogledaš specifikacije, če kje piše več kot eden zvočnik (driver). Če piše v opisu driver 40 ali 50mm potem je v slušalkah samo po en zvočnik na vsaki strani.


To že to že samo kako pa vem, če simulirajo 5.1/71. zvok(kakšna oznaka mora biti zraven)?

Dosti dobrih predlogov ste mi dali vendar je bil moj začetni budget 60Eur no sedaj je narasel na 80Eur
samo zaradi Plantronics 780 7.1. Te so zgleda najboljše kar lahko za ta denar dobim.

Več kot 80Eur res ne nameravam dati za slušalke saj me čaka še nakup SDDja ;)

jasa123434 je izjavil:

Jaz bi potreboval slušalke za igre vseh vrst najbolj za bf,cod...

Največ za njih lahko dam 60 $

Dobim za to ceno kaj kvalitetnega

Boljše bi bilo iz slovenije ne iz tujine.

Kaj pomeni 5.1 in 7.1 dolby...

Kakšna je razlika?

Če zna kdo kake kvalitetne bi prosil za pomoč.



Zgleda, da se kaj drugega solidnega kot Plantronics 780 7.1 za ta denar žal ne dobi(80Eur) :|

Dolby:


Dolby Digital @ Wikipedia
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

UNIVERZUM ::

Simulirajo v primeru da piše 5.1 pa ima vsaka slušalka samo po en zvočnik. V primeru, da ima vsaka slušalka 4 oz 5 potem je to realen 5.1/7.1
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

sennheiser ::

Ne vem jst mam sennheiser hd598 in nikoli ni težav s tem od kod pride pri bf4 kak metk. 5.1 je tako tako je majhna razlika. Predlagam da greš probat ali pa koga dobiš, ki ima kake konkretne stereo proti 5.1. Edina stvar pač mikrofon... potem ti kake boljše stereo odpadejo. Jst pač uporabljam od webcam mikrofon, je čisto ok pa omenjene slušalke. Je pa dejstvo da na integrirani zvočni bi raje sam osebno gledal da so slušalke na usb priklop, saj majo večinoma tako svojo zvočno.

r3dkv1c4 ::

UNIVERZUM je izjavil:

Simulirajo v primeru da piše 5.1 pa ima vsaka slušalka samo po en zvočnik. V primeru, da ima vsaka slušalka 4 oz 5 potem je to realen 5.1/7.1

ne filozofiraj in nastej 5 kvalitetnih slušalk ki simulirajo, potem pa se 5 kvalitetnih, ki ne.

UNIVERZUM je izjavil:

Simulirajo v primeru da piše 5.1 pa ima vsaka slušalka samo po en zvočnik. V primeru, da ima vsaka slušalka 4 oz 5 potem je to realen 5.1/7.1

človeku daj konkreten odgovor na vprašanje in nehaj klobasat neke bedastoče.

Če mu nisi sposoben posredovat konkretnega linka iz ponudb rajši pelji psa na sprehod

miraldi iz kje si?

lahko ti kako pomagam, če želiš, ker sem sam imel težave pri nakupu in to zato,ker ni možnosti testa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

UNIVERZUM ::

@redkvica

Še enkrat si preberi njegovo zadnje vprašanje in potem preberi moj odgovor. Je čisto konkreten in razumljiv (bolj osnovno ne morem razložit), ker če grem razlagat da lahko v bistvu vsake stereo slušalke ob primerni programski opremi simulirajo zvok, bo še bolj izgubljen.

Stereo slušalke, ki se oglašujejo kot 5.1 imajo bodisi lastno programsko opremo, ki to omogoča, bodisi lastno zvočno kartico, ki omogoča simuliranje.

In če jaz filozofiram, kje so potem tvoji linki? Sem tudi povedal katere 5.1 slušalke uporabljam sam, tako da...

Če bi se potrudil prebrati temo, preden svoje frustracije sproščaš nad drugimi, bi vedel da je lastnik teme iz LJUBLJANE.


@sennheiser No jaz na mojih hd959 nisem uspel slišati iz katere strani prihaja nasprotnik.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

sennheiser ::

No jst osebno teh težav nimam. Prave 5.1 so drage kakor vem. Simulacija 5.1 je pa več ali manj ista figa, kot če imaš boljšo zvočno pa tam nastaviš prostorski zvok. Če se gre izrecno samo za gaming, potem več kot 50€ osebno nebi dal. Ker so razlike majhne. Jst predlagam, da enostavno glede na to, da si iz LJ greš v Big bang v BTC (ne city park) in tam lepo poizkusiš stvar. Pejt do prodajalca pa ti bo pokazal v tvojem rangu cenovnem. Ker lahko bo tebi za 50€ čisto ok, nekomu pa poden.

jasa123434 ::

Kaj pa pravite o teh ker više z ceno pa nemorem

http://www.mimovrste.com/artikel/126016...

UNIVERZUM ::

@jasa bi ti z veseljem svetoval, vendar jih še nisem imel priložnosti stestirat.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

jasa123434 ::

Univerzum saj te razumem

Bi mi pa znal povedati da tam pise da je dolby 7.1, le virtualen,ampak tega ne boste opazili.
Kaj bi ta virtualen pomenilo?

UNIVERZUM ::

pri tvojih slušalkah to pomeni da ima vsaka slušalka en zvočnik, simulacijo prostorskega zvoka pa izvede preko lastne zvočne kartice.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

jasa123434 ::

To ne bom bom občutil razlike?

Vprašal še bi kako je s temi slušalkami če nosim očala

UNIVERZUM ::

Razlika glede na navadne stereo slušalke definitivno bo, vendar še zdaleč ne takšna kot pri pravihh 5.1. Glede očal si me pa našel in ti ne bom svetoval nič, saj jih sam ne nosim (ne potrebujem še).

Bom poskusil narediti primerjavo, mogoče se kdo (ali pa večina) ne bo strinjala z menoj.

Recimo, da daš v vrečko 4 vrste barvnih kroglic (rdeče, modre,rumene,zelene) s tem da so rdeče malce večje od ostalih. Tebi onemogočim vid in ti rečem da iz vrečke potegni kroglico ter povej njeno barvo.

Ponovimo poiskus za resničen 5.1. Kaj se tu zgodi je, da so rdeče kroglice večje od modrih, modre večje od rumenih in rumene večje od zelenih. Ko jih tokrat vlečeš iz vrečke bo dosti lažje ugotoviti katere barve je katera, mar ne.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

jasa123434 ::

Univerzum torej plantronics 780 7.1 na ena a stane 69€

Po odgovorih sklepam da jih uporabljaš ali pa vsaj veš kaj od njih.

Zanima me kako dolgo nazaj so prisle ven?
In pri igrah kako se obnesejo?

UNIVERZUM ::

Kdaj so prišle ven nebi vedel. Sem jih imel priložnost testirat pri kolegu ko jih je nabavil, kakšne 4 mesece nazaj. V primerjavi z mojimi 5.1 se obnesejo precej slabše, je pa tudi res da so precej bolj udobne, predvsem pa lažje. Testirane so bile v FC, in recimo da mi je uspelo določit pravilno smer prihoda sovražnika nekje 15-20%. Mogoče je to samo moja deformacija, glede na to da sem vajen pravih 5.1.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

jasa123434 ::

V cem pa je razlika med 5.1 in 7.1
Vem pa da je stereo najslabse.

Ker ce tako gledam mi 780 nasploh niso lepe.

Zgodovina sprememb…

UNIVERZUM ::

Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

PARTyZAN ::

Je že precej tem z enako vsebino, zato se mi ne da več razlagat. Lahko samo povem, da me posti nekaterih "strokovnjakov" nasmejijo.

Stereo najslabše? Preveri ponudbo na spletni strani Sennheiser, AKG ali Beyerdynamic in doživi razsvetlenje. "Prostorske" slušalke so en velik gimmick.

jasa123434 ::

Univerzum prebral sem si torej je 7.1 boljše ker ima 2 extra na strani

Samo g430 je videti samo eden na vsaki strani in je le vizualen to pomeni da bi posegel raje po pravem 7.1???

UNIVERZUM ::

Edine 7.1 ki mi padejo na pamet so razer tiamat. Ker so zvočniki preblizu skupaj dvomim, da bi opazil razliko med njimi in 5.1.

@partyzan če jih nisi uporabljal ne nakladaj. Sam si lastim že druge real 5.1 in preden sem prispel do HD595 (najboljše za glasbo z original CD)sem bentil nad kar nekaj cenejšimi variantami slušalk. Za igre (streljačine) in filme ki uporabljajo 5.1 zvok pa ni primerjave. Pa nimam se za nobenega strokovnjaka, le povem mnenje na podlagi lastnih izkušenj s slušalkami. Ne bom se recimo spuščal v debato z nekom, ki uporablja studijske slušalke za potrebe dela in mu svetoval katere studijske naj si nabavi.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

jasa123434 ::

Samo to še vprašam

Vem da nisi uporabljal g430 ampak glede na opis bi bile za igre. Da bi slišal kje je nasprotnik in da bi v vseh igrah imel dober zvok.


ker na mojih 10 cm zvočnikih se pol zvoka izgubi.
rad bi slišal detejle kot jih na zvočnikih ne ali??

UNIVERZUM ::

Ja tudi pri slušalkah za 20€ piše da so odlične za igre..... Sicer glede na blagovno znamko si o kvaliteti nebi upal dvomiti (sestra ima zvočnike, jaz sem si lastil miš, tipkovnice). Slušalk z zvočniki ne moreš primerjati, ker imaš zvok dosti bolj usmerjen v uho.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

jasa123434 ::

Ja saj samo nevem če so dobre ker piše da je 7.1 le virtualen torej da simulira in nevem če to deluje kot navadne 7.1

r3dkv1c4 ::

univerzum...o kakšnih frustracijah govoriš...

ti trdiš kaj pa kako ne jaz in problem je da blodiš.

Koliko stereo slušalk in koliko 5.1/7.1 slušalk ranga cca 80€ si imel da imaš toliko izkušenj...jaz sem samo v radijskem studiu preizkusil cca. 10 tipov različnih stereo slušalk od senheiserc do aeg itd...

in nekaj računalniških slušalk tipa 7.1, tako od razerja do corsaira in ostalih, da ti povem iz izkušenj da blodiš...

pač vsak ima svoje mnenje in mene oprosti stereo slušalke ne prepričajo pri gamingu...pač če tebe mi je pa vseeno.

pa tvoje blodnje o nekih virtualnih soundih me tudi ne prepričajo....oz. kaj pa je zate sploh virtualno.....

prosim obrazloži!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

UNIVERZUM ::

@redkvica debata s tabo v tem postu je zaključujem. Zakaj, ker potvarjaš moje trditve in želiš polagati besede v moja usta.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

r3dkv1c4 ::

UNIVERZUM je izjavil:

@redkvica debata s tabo v tem postu je zaključujem. Zakaj, ker potvarjaš moje trditve in želiš polagati besede v moja usta.

Itak da se ne da s tabo pogovarjat, če pa samo prazno slamo mlatiš in v vsej temi nisi navedel enega primera slušalk, ki bi bila opcija za miraldija.

Takih pametnjakovičev je tu gori ogromno....nabijanje v prazno brez konkretnih odgovorov.
Verjemi, boš moral še veliko delat s slušalkam, da boš ujel moje izkušnje z njimi in ja...


...daj potrudi se končno pa človeku daj konkreten odgovor, pa pusti moja mnenja pri miru.

--MiRaLdInJo ::

Zdravo.

Tudi jaz se odločam za nakup ugodnih gaming slušalk.

Budget pa naj bi bil 70-80Eur MAX. Bi pa rad, da so 5.1 ali 7.1(simulacija)


Gledam predvsem Razer Kraken in GameCOm 780.

Katere bi mi priporočali?

Še to bi vprašal glede tega simulactorja prostorskega zvoka Dolby, je to za kaj? Je dober občutek prostorskega zvoka?


Ali so Razer Kraken 5.1/7.1 simulirane slušalke?


Lp

Zgodovina sprememb…

UNIVERZUM ::

Kraken so simulacija. Nisem jih še uporabljal tako da ne morem dati primerjave z gamecom.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

--MiRaLdInJo ::

Razer Kraken simulirjao 5.1 ali 7.1 zvok?

Katere pa bi mi bolj priporočal Razer Kraken ali GameCom 780?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC slušalke...

Oddelek: Kaj kupiti
6730 (615) galu
»

gaming slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8510192 (8759) r3dkv1c4
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
407464 (6539) Meizu
»

Slušalke g35

Oddelek: Zvok in slika
201668 (1528) kriko07
»

Katere 5.1 slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
272795 (2297) Bananovec

Več podobnih tem