» »

hp officet pro 8500A ali se ga da rešit?

hp officet pro 8500A ali se ga da rešit?

tiran2000 ::

Torej kupil sem neoriginalne kartuše s čipom (niso bile najcenejše, iz solidne nemške trgovine) za printer hp officejet pro 8500A

Sedaj pa je problem, da mi barvno enostavno ne printa oz. so prelivi popolnoma napačni... dela samo še črna barva - pa še ta pogojno, saj že od samega začetka - torej od originalnih kartuš naprej - ne printa vrhunsko (vsake toliko časa na v duplexu na drugi strani "pozabi" sprintat del kakšen besede")

Se da še kaj naredit s tem printerjem, da se ga spravi v stanje, da bo delal kot je treba?

Tule je test page (črna je tu OK, problem je samo v duplex načinu na drugi strani)...

ps. se opravičuje za naglavo obrnjeno sliko se pa vidi kaj je narobe vseeno

bobby ::

šobe v glavah imaš zamašene.

vzam glave ven, vzam neke papirnate brisače, več njih, jih navlaži, postavi na mizo, potem pa s spodnjim delom glave, iz tam, kjer pluva ven, pritisni ob te brisačke in se ti bosta 2 raznobavrni črti pokazali. večkrat ponovi to. pa da ne bi s kakim alkoholom al pa kaj, ker so to barve v vodi topljive in ne rabiš nobenga alkohola.

zdej, če se ti je to začelo pojavljati relativno hitro po vstavitvi neoriginalnih kartuš, pol so kartuše krive, ker pač tekočina ni dobolj dobra (pregosta, prehitro hlapi, preredka,..)
menjava glave ti bo pomagala samo za kratek čas, ker se bo spet zgodilo isto.

Ali pa če je predolgo stal,..
Ali pa če si že veliko sprintal in so glave izrabljene,..
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

filip007 ::

Saj imaš še poravnava kartuš in čiščenje kartuš pod lastnostni gonilnika in storitvami.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

tiran2000 ::

čiščenje kartuš in poravnava ne deluje - sem poiskusil večkrat...

ročno čiščenje glave sem izvedel parkrat, pa ni pomagal... bom še parkrat poiskusil ...

BlaY0 ::

Ročno čiščenje z vodo pri piezo luknjicah nima nobenega učinka. Lahko še poslabšaš situacijo... ko se voda posuši ostane kamen tam kjer je najmanj potrebno. Poleg tega ima vodo preveliko površinsko napetost. Šobe je potrebno spucati z ultrazvočnim čistilcem.

tiran2000 ::

obstaja kašn servis kjer bi to lahko naredil? (če odštejemo hp uradni servis, kjer mi bodo verjetno zaračunal 200 evrov)

BlaY0 ::

Malo poguglaj za ultrazvočnimi kopelmi ali ultrazvočnim čiščenjem. Sigurno se kaj najde. Po moje tiste firme, ki pri nas prodajajo refill kartuše in obnovljene tonerje imajo tudi čiščenje v svoji ponudbi.

AndrejS ::

Pri tem tiskalniku lahko zamenjaš glave. Pred tem pa seveda zamenjaj kartuše z originalnimi. Jaz nikoli več ne kupim neoriginalnih tonerjev in kartuš.
Res da so poceni, ampak ko gre nekaj narobe - komu boš reklamiral tiskalnik ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
697142019 (815) easyrider3
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037162 (20876) gazer
»

Kako očistiti tiskalnik, glavo, kartušo..

Oddelek: Strojna oprema
2213419 (7486) mulc007
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422174 (14448) Spock83
»

Cheap-Ass tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
433777 (3201) TheJack

Več podobnih tem