» »

Problem tipkovnice na prenosniku

Problem tipkovnice na prenosniku

Demon71 ::

Živjo,

imam probleme z tipkovnico na prenosniku. In sicer po nesreči sem polil kavo okoli prenosnika in malo po tipkovnici. Nisem veliko polil, ker če ne bi bil problem večji zajebava samo tipkovnica. Pred, za in vmes za vsako napisano črko se mi delajo minusi, plusi in še kaj drugega.

Primer:

pr+ed,- za- in -za -vsako- napisano- črko- oziroma- b+es+edilo -se -mi- d+elajo -minusi- ali -plusi- in- š+e kaj- drug+ega.

evo takšen je moj problem. Mogoče kdo ve kako to rešit?
Demon

mihibo5 ::

Očisti, če še nisi.

korošc ::

razstavi prenosnik na prafaktorje ter ga posuši kot poper
vmes pa še poglej po internetu za rezervne dele razen če imaš lenovo ki ima narejene luknje v primeru politja

Demon71 ::

Imam Asus + garancijo se vedno. Je pametno kljub temu kaj delat? trenutno pisem preko osk, ker preko tipkovnice se enostavno ne da.
Demon

spirit ::

Razstavi in daj ven tipkovnico, jo speri in dobro posuši, načeloma ne bi za tako zadevo smel izgubiti garancije, saj ne bi smelo biti nikjer nalepk za garancijo. tako da kar naredi in če ne bo delalo naoroči novo tipkovnico pa bo.

korošc ::

spirit je izjavil:

Razstavi in daj ven tipkovnico, jo speri in dobro posuši, načeloma ne bi za tako zadevo smel izgubiti garancije, saj ne bi smelo biti nikjer nalepk za garancijo. tako da kar naredi in če ne bo delalo naoroči novo tipkovnico pa bo.


tip je že enkrat polil tipkovnico dvomim da bi kaj koristilo če bi jo opral ...:|

dostop do tipkovnice je omogočen s spodnje strani prenosnika (odviješ vijak)
obrneš prenosnik in tipkovnico potegneš ven
v kolikor je garancijska nalepka na tistem delu kot vijak za tipkovnico ... well he's fucked


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tipkovnica prenosnika polita z vodo- menjava

Oddelek: Pomoč in nasveti
302333 (1860) radmannsdorf
»

Logitech izdelal tipkovnico, ki se pere (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6414551 (9061) nodrim
»

laptop polil- tipkovnica ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
216208 (3719) ttommy
»

Polit prenosnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6416426 (13669) _koki_
»

Voda na prenosniku

Oddelek: Pomoč in nasveti
203061 (1851) Pyr0Beast

Več podobnih tem