» »

premestitev na vrtnarsko šolo

premestitev na vrtnarsko šolo

VISOGuy ::

Trenutno sem na raćunalniški šoli in nimam nikakršne volje, star sem pa 16,5 let in sem komaj v prvem letniku. Prvi letnik bi morda uspelo z dvojko, ampak me je tako strah naprej 2., 3., in četrtki letnik, da kr zgubim voljo. Razmišljal sem da bi se prestavil na vrtnarsko šolo (do zdej sem se v 2 letih 3 prestavil) ker mislim da ne bi bila tako težka in bi lahko opravil, saj ne zahteva toliko logike ampak bolj da se na pamet učiš(kar mi gre v redu), ne rabiš zelo hitro razmišljat(nisem neumen, imam povprečen IQ 98, ampak v šoli razmišljam bolj počasi kar bi lahko bila velika težava ko bi npr. v 3. letniku programiral), roče spretnosti ne rabiš toliko(zagotovo je lažje kot na računalniški).

Prosil bi za nasvete,lepo prosim ker res nimam nikogar in se počutim zelo jokavo in depresivno, ali pa če ima kdo izkušnje z vrtnarsko šolo
hvala

GabrieLeo ::

Dragi moj, če misliš da se boš tako rešil vseh muk naj ti povem da tudi če greš na slaščičarsko ti nebo nič pomagalo. 1 letnik je in bo povsod enak in se šele potem glede na šolo razveja ter se naprimer nekatere predmete ne poučuje več itd. Če si že zdaj zadepresiran kaj bo šele potem, ko boš delal neko delo, ki te sploh ne vleče? Osebno sem imel isti problem, kot bedak ki ga je vleklo v magično gimnazijo sem kri scal na popravcih ampak sem se nato prepisal na šolo, ki me je zanimala tako da hvala bogu. Sem pa celo razmišljal o slaščičarski in nevem še o čem vsem, samo zato da bi čimprej dal srednjo čez ampak časi niso več rožnati. Delo te ne čaka na v vsaki tovarni tako kakor včasih ko si lahko zares si rekel: če pa bom fuknil šolo grem pa delat v tovarno. Vrtnarska ni samo okopavanje vrta pa kazanja mišic seksi lastnici vrta kakor v filmih veš. Se je treba kar precej piflati teh fikusov in sranja, sem imel cimra s to šolo.

VISOGuy ::

GabrieLeo je izjavil:

Dragi moj, če misliš da se boš tako rešil vseh muk naj ti povem da tudi če greš na slaščičarsko ti nebo nič pomagalo. 1 letnik je in bo povsod enak in se šele potem glede na šolo razveja ter se naprimer nekatere predmete ne poučuje več itd. Če si že zdaj zadepresiran kaj bo šele potem, ko boš delal neko delo, ki te sploh ne vleče? Osebno sem imel isti problem, kot bedak ki ga je vleklo v magično gimnazijo sem kri scal na popravcih ampak sem se nato prepisal na šolo, ki me je zanimala tako da hvala bogu. Sem pa celo razmišljal o slaščičarski in nevem še o čem vsem, samo zato da bi čimprej dal srednjo čez ampak časi niso več rožnati. Delo te ne čaka na v vsaki tovarni tako kakor včasih ko si lahko zares si rekel: če pa bom fuknil šolo grem pa delat v tovarno. Vrtnarska ni samo okopavanje vrta pa kazanja mišic seksi lastnici vrta kakor v filmih veš. Se je treba kar precej piflati teh fikusov in sranja, sem imel cimra s to šolo.

ja sam če gledaš je vrtnarska lažja od računalniške? vem da je piflanje to me nemot, ker tto mi gre piflanje na pamet, pa praksa je verjetn lažja na vrtarski ko na računalniški?

GabrieLeo ::

Računalniška je po eni strani tudi piflanje CSSja pa kod pa tega šita kakor vem. Za prakso se mi zdi da moraš najti delodajalca tako da je spet odvisno od sreče, za prakso na šoli pa saj veš. Če ti je lažje hodit po vrtovih pa okopavat je ta šola narejena za tebe.

VISOGuy ::

GabrieLeo je izjavil:

Računalniška je po eni strani tudi piflanje CSSja pa kod pa tega šita kakor vem. Za prakso se mi zdi da moraš najti delodajalca tako da je spet odvisno od sreče, za prakso na šoli pa saj veš. Če ti je lažje hodit po vrtovih pa okopavat je ta šola narejena za tebe.

ja sigurn ne rabiš tuk razmišlat ko pa tam si sam pod stresom

Isotropic ::

VISOGuy je izjavil:

Trenutno sem na raćunalniški šoli in nimam nikakršne volje, star sem pa 16,5 let in sem komaj v prvem letniku. Prvi letnik bi morda uspelo z dvojko, ampak me je tako strah naprej 2., 3., in četrtki letnik, da kr zgubim voljo. Razmišljal sem da bi se prestavil na vrtnarsko šolo (do zdej sem se v 2 letih 3 prestavil) ker mislim da ne bi bila tako težka in bi lahko opravil, saj ne zahteva toliko logike ampak bolj da se na pamet učiš(kar mi gre v redu), ne rabiš zelo hitro razmišljat(nisem neumen, imam povprečen IQ 98, ampak v šoli razmišljam bolj počasi kar bi lahko bila velika težava ko bi npr. v 3. letniku programiral), roče spretnosti ne rabiš toliko(zagotovo je lažje kot na računalniški).

Prosil bi za nasvete,lepo prosim ker res nimam nikogar in se počutim zelo jokavo in depresivno, ali pa če ima kdo izkušnje z vrtnarsko šolo
hvala

ne it na vrtnarsko šolo, če nočeš bit nezaposlen (in nezaposljiv). vem od kolegov iz prve roke.

pejt raje na 3-letno elektrikarsko, tam bos pa bp dobil siht. pa potem se na +2, ce bi ti pasalo.

Siddh ::

Lahko samo vprašam kam hodiš v šolo? Ker kolikor jaz gledam računalničarje v 3., 4. letniku ne rabijo ravno nekih presežkov znanja.


VISOGuy ::

najbolj mi gre na živce pr mat ko neki ne razumeš zakaj je tak še iz OŠ in ker nimaš cajta da bi ugotovu se morš kr tak napiflat ne da bi razumeu in se to bolj nabiru- kuk bi se pol nabral v 3 letniku?

Siddh je izjavil:

Lahko samo vprašam kam hodiš v šolo? Ker kolikor jaz gledam računalničarje v 3., 4. letniku ne rabijo ravno nekih presežkov znanja.

odvisn kukr za koga, če bi meu vedenje da ne rabiš vedet vsega v šoli,ampak da si lahka doma kukr hočeš cajta vzameš in se naučiš pol ne bi bil problem

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VISOGuy ()

Isotropic ::

Isotropic je izjavil:


ne it na vrtnarsko šolo, če nočeš bit nezaposlen (in nezaposljiv). vem od kolegov iz prve roke.

pejt raje na 3-letno elektrikarsko, tam bos pa bp dobil siht. pa potem se na +2, ce bi ti pasalo.

VISOGuy ::

fora je v tem da mi ne gre ročno delo

Isotropic ::

Z vrtnarsko se ga bos itak moral navaditi, ker sluzb zanje ni. Tko da ti ostane bolj ali manj samo nekvalificirana proizvodnja. Kot stromar bos vsaj stopnico ali dve nad tem.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Mavrik ()

VISOGuy ::

joj res sm lajf zafuru najbolš da kr samomor nardim ker če ne bom sam pijavka v družbi, službe ne bo, moja mama boga dela kot čistilka namesto da bi jaz pomagal bo morala ona meni joj

Janac ::

katera rač šola?

VISOGuy ::

celjska

Pro_moted ::

VISOGuy je izjavil:

joj res sm lajf zafuru najbolš da kr samomor nardim ker če ne bom sam pijavka v družbi, službe ne bo, moja mama boga dela kot čistilka namesto da bi jaz pomagal bo morala ona meni joj


16 let si star pa praviš da si živlenje zafuru ? Nisi. Ne se v depresijo terat, ker imaš mnogo opcij za srednjo šolo in ni vrag da nebi nekaj našel kar te veseli ali bi lahko opravljal. Najboljši boš v tistem kar te veseli in ti ni težko opravljat. Če praviš da imaš povprečen IQ, pomeni da nisi za**t in boš šolo komot naredil.
Če ne drugega, pojdi v kakšno strojno 3 letno šolo, v smer ki bi ti najbolj ležala, pa boš že dobil delo z normalno plače, če boš dober pa z dobro plačo. Če ne drugega bo ti ostalo delo na terenu kot monter ali varilec, pa se da dobro zaslužit, da boš mami komot pomagal, s tem pa tudi sebi.
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

VISOGuy ::

problem je da se tak počutim krivega ker sm že tuk dnarja zapravu pa še več ga bom pa smo že itk revni, pol pa če grem na vrtnarsko mogoč ne dobim službe in pol zapravim sam še več dnarja pi**a kaj nej nardim? če ma kdo kakršnekoli izkušnje prosim nej jih deli

bump

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VISOGuy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bivši in sedanji vegovci, kako je na vegovi?

Oddelek: Šola
437049 (5644) Meizu
»

Prepis iz gimnazije na računalniško šolo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10720403 (18407) Smurf
»

Gimnazija ali srednja računalniška

Oddelek: Šola
296362 (5348) urosz
»

nadomestek za antistatične vrečke

Oddelek: Strojna oprema
91703 (1349) Šimpanz
»

Računalniška srednja šola

Oddelek: Šola
3011401 (8518) Halfdead987

Več podobnih tem