» »

nadomestek za antistatične vrečke

nadomestek za antistatične vrečke

gendale ::

Ker mi rahlo primanjkuje antistatičnih vrečk sem malo pobrskal po spletu in večina se strinja, da je navadna papirnata vrečka dober nadomestek.

Je to res?
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Assass1n ::

Ne vem kako je pri funkcionalnosti, ampak če bi meni kdo rabljeno komponento poslal v vrečki od kruha bi mu rekel da ni resen, pojdi v računalniške servise pa jim vse poberi, če te je sram pa pošlji kolega, sestro, brata, soseda...
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

gendale ::

Če bi kdo meni na resno vprašanje odgovoril z nekimi svojim mnenjem, ki ga je potegnil iz določene telesne odprtine, bi mu rekel, da je bedak.

Zato se raje pogovarjajmo o funkcionalnosti.
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Šimpanz ::

Če bi bilo tako enostavno, bi računalniše komponente pakirali v papir ne pa v neke drage antistatične vrečke. V vsaki normalni računalniški firmi majo teh vrečk kot smeti in ti jih bodo dali rade volje.

[D]emon ::

Kdorkoli je tako brihten, da predlaga papir kot zadovoljivo nadomestilo antistaticni vrecki, je navaden tepec. Papir ni magicno odporen na statiko.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

kloko ::

Vrečka za kruh namesto antistatične, zobna pasta na procesor, ponarejena diploma srednje vrtnarske šole, norčevanje iz tistih, ki ti želijo pomagati... To so pač standardi dandanes.

L.p., Kloko

M-XXXX ::

Šimpanz je izjavil:

Če bi bilo tako enostavno, bi računalniše komponente pakirali v papir ne pa v neke drage antistatične vrečke. V vsaki normalni računalniški firmi majo teh vrečk kot smeti in ti jih bodo dali rade volje.

Vidiš nasprotje v tvoji izjavi?

[D]emon ::

Antistaticna vrecka je se vedno drazja od papirnate vrecke za kruh. In je dejstvo, da ima vsaka firma, ki malce vec dela s hardverom, teh vreck na zalogo. Ne glede na ceno. Zato v tem kontekstu Simpanzova izjava ni napacna.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

TESKAn ::

Kako velike vrečke pa? Na Farnellu jih dobiš 100 za manj kot 10EUR, večje količine pa še za manj.
Pa še nekaj, maš ESD (roza barve, preprečujejo nabiranje statike) in prevodne (črne barve) vrečke. Kolikor sem jaz bral o tem, prevodne niso najbolj priporočljive.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Šimpanz ::

M-XXXX dejstvo je da je antistatično vrečko narediti precej bolj drago kot papirnato vrečko. Dejstvo pa je tudi da je vrednost vrečke, potem ko vzamemo ven komponento nična. Pri nas v sestavi računalnikov nam vsak dan ostane vsaj 100 vrečk, ki gredo v smeti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavljanje GAMING računalnika - 800€! - Maj 2015

Oddelek: Strojna oprema
252275 (1572) m0LN4r
»

Antistatična vrečka

Oddelek: Pomoč in nasveti
121450 (1025) bandidosss
»

Kako vem, ali je baterija v prenosniku crknila?

Oddelek: Strojna oprema
164222 (3811) SG_101
»

RMA za WD disk

Oddelek: Strojna oprema
164144 (3799) ender
»

Bigbang kranj in trdi disk

Oddelek: Kaj kupiti
232612 (2051) Zheegec

Več podobnih tem