» »

ASUS K52N SE NE PRIZGE

ASUS K52N SE NE PRIZGE

djforever ::

lp,celega razdrl,se ne prižge,nekaj so adaptere menjavali,mislite da so matično skurili,ali bo potrebna menjava power jacka'


kako naj preverim kaj je narobe,lp HVALA

Seljak ::

Kaj si razdrl,kaj se ne prižge,kdo je menjaval "adaptere",.... Malo več podrobnosti,razen,če se greš detektivsko uganko tukaj z nami.

djforever ::

prenosnik sem radrl,prenosnik se ne prižge,4adaptere oz polnilce za prenosnik so že menjali,torej predivdevam al je matična zanič ali pa power jack

Seljak ::

Od kdaj se prenosnik ne prižge? Od takrat,ko si ga razstavil,ali se je že to prej dogajalo,preden si ga razstavil. Premalo nam pomagaš z informacijami.Če si ga imel na servisu in so ti zaradi omenjene težave menjali napajalni kabel pa zadeva še vedno ne deluje,jim ga lepo neseš nazaj,saj zadeva ne deluje.Če je v garancijskem roku in si sam brskal po njem bodo to seveda videli in z garancijo ne bo nič. Pri takšnih zadevah je zelo težko pomagati na forumu,sploh,če si skop z informacijami.

djforever ::

no pa obrazložim,

Ženska je šla kupila univerzalni adapter (napajalnik) za prenosnik. Zgodilo pa se je sledeče,strl se jim je en nastavek,jih je polno,tam kjer gre narazen,tam se jim je strlo,pa so nekaj improvizirali da je delalo,spet ni delalo!

Zdaj pa sem jim jaz posodil moj univerzalni adapter,pa so rekli da se je možno pregreval,ko sem pa jaz sprobal pa je na kratko utripnila rdeča kontrolna lučka in izginila, od tedaj pa stvar ne deluje, torej zdaj ne vem,verjetno bom jutri nesel k enemU elektroniku da mi premeri če plata deluje ali pa bo potrebno menjati tole:

SLIKA::

http://www.ebay.com/itm/ASUS-K52JR-k52-...

ALI PA SAMO POWER JACK MENJATI,

zdaj sem obrazložu,bolj podrobne razlage pa nimam!


HVALA!

Seljak ::

Po mojem je šel tale univerzalen adapter/napajalnik.Probaj kupit originalnega.

djforever ::

ni napajalnik,treba pomerit pa bomo videli.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ventilator na prenosniku ne deluje

Oddelek: Strojna oprema
101096 (902) espacious
»

Prihajajo enotni polnilci za prenosne računalnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6623035 (18473) Malajlo
»

Težava s prenosnikom HP 6735s

Oddelek: Pomoč in nasveti
425102 (4066) manijak26
»

Polnilec za prenosnik ne dela več

Oddelek: Pomoč in nasveti
195848 (5476) rytmonorm
»

LC-POWER adapter - 100% obremenitev CPU

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
8873 (819) slitkx

Več podobnih tem