» »

Star Citizen postal prva AAA igra, financirana izključno s skupnostnim financiranjem

««
6 / 15
»»

Pesimist ::

vzeli so denar si kupli hise, zdaj pa zavlacujejo ze skoro pol leta. Tu pa tam objavlajo neke bullshiz epizode in moddeirske challenge.
Jaz semn jih backal samo zato ker so oblublali da bos spremlo razvoj od zacetka do konca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Dami ::

Aha pol ti je ljubši EA style. Najavijo malo izboljšano in še vedno bugasto kopijo prejšnje verzije igre, poberejo denar od overpriced preorderjev, si nabavijo še eno vilo, izdajo ven beta špil in grejo na počitnice. Potem pa 1 leto spremljaš kako poskušajo (brez uspeha) popachat zadevo in potem pride že najava za nov špil and so on...
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Isht ::

mailer je izjavil:

Igra verjetno ne bo razočarala. Recimo Freelancer je bila najboljša stvar kar se tiče te zvrsti. Pomoje bi Sony bil sposoben podobno igro naredit mnogo hitreje. Če bi vzeli za osnovo Planet side 2 bi spremenili samo, da se vse dogaja v vesolju in ne na nekem planetu.

Bhahahahahaha...
Samo to, ja... Hm, čakaj, pa dodat prevažanje tovora, trading, produkcijo, pridobivanje surovin iz asteroidov in planetov, dinamično ekonomijo, sto detajlno izdelanih sistemov s planeti, na katerih se da pristat, realistični fizikalni model, realistično simuliran damage model vesoljskih ladij, izmislit si tisoč let zgodovine in zgodbo, dodat mehaniko za multiplayer vesoljske ladje (npr. frigata Idris), dodat mehaniko za 'salvage', kjer iz razbitin brskaš za uporabnimi komponentami in materiali in še pa još.

Ja, čist isto, kot Planetside 2. Nobene razlike sploh.

Pesimist je izjavil:

vzeli so denar si kupli hise, zdaj pa zavlacujejo ze skoro pol leta. Tu pa tam objavlajo neke bullshiz epizode in moddeirske challenge.
Jaz semn jih backal samo zato ker so oblublali da bos spremlo razvoj od zacetka do konca.


Kaj slučajno ne moreš spremljati razvoja? Vsaka stvar, ki je vredna objave, je tudi objavljena.
Pa poglejmo, če prečistimo stvari, ki niso tako zanimive (npr. zgodbe, PR objave in podobno):
danes: Wingman's Hangar, kjer izveš, kaj je novega
včeraj: WIP slike novega lahkega lovca Gladius
predvčerajšnjim: Chris Roberts je odgovarjal na vprašanja v 10 for the Chairman
v petek: Arena Commander weekly update
prejšnjo sredo: Wingman's Hangar
prejšnji ponedeljek: CR odgovarja na vprašanja
predprejšnji petek: Arena Commander predstavitveni video z novimi, še ne videnimi funkcionalnostmi
predprejšnji četrtek: prispevek o AI, ki jo razvija Moon Collider
....
Enkrat mesečno 'monthly report', kjer izveš vse, kar so vse ekipe delale v preteklem mesecu.
Pred cca mesecem dni je bil soliden WIP prispevek o spremembah na Idris...

Torej, vsaj tri kar konkretne WIP objave na teden. Prosim, da mi demonstriraš en sam igričarski projekt, ki objavlja toliko relevantnih informacij tako pogosto, in to več kot leto dni pred izidom igre?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Isht ()

ABX ::

Cilj mu je samo Trolla-t. /ignore je edina rešitev.

Za kvalitetno igro potrebuješ čas. in SC je pod drobnogledom vseh, od igralcev do založnikov. Morajo naredit pravo stvar, ker na pladnju je dosti več kot samo ena igra.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Dami ::

Isht je izjavil:


v petek: Arena Commander weekly update
predprejšnji petek: Arena Commander predstavitveni video z novimi, še ne videnimi funkcionalnostmi

No že zadnja 2 petka dalje je bil spet TNGS na sporedu. Tisto vmes je blo krneki.

Isht je izjavil:


predprejšnji četrtek: prispevek o AI, ki jo razvija Moon Collider

Ta prispevek je bil že par tednov prej v sklopu WMH.

Ampak ja, dosti progress updejta. Bi pa rad dobil v roke pdf verzije jump pointov (in ne, ne mislim še extra plačvat zato).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Isht ::

Dami, ti jih popoldne prilepim na dropbox.

Dami ::

Isht je izjavil:

Dami, ti jih popoldne prilepim na dropbox.

Najlepša ti dala. To maš vse od prve številke? Bi se zelo priporočal (bom mel kaj za brat čez praznike):) Kak maš ingame nick drgač?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Isht ::

Skurjena panda :)
Se nameravam (spet) včlanit v SLO org, samo da CIG implementira 'multi org membership'.

Ja, subscriberji imamo dostop do vseh številk, ne glede na to, kdaj smo začeli z naročnino.

Truga ::

Drugace, http://www.reddit.com/r/RSIsubscriber/

Tale daje gor ves subscriber content, z eno tedenskim zamikom. Tko da ce rabis ves info NOW se subas, ce ne gres pa klele pogledat.

Dami ::

Cool, bo tole čist ok. Hvala obema.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Isht ::

Ah, v redu, potem se ne rabim matrat :)

Pesimist ::

Pa kaj vam ni jasno. Govora je o alpha stejgu in ne final. Ta bullshit ko objavlajo ni zanimiv. Backo sem zato da dobim alpha kodo stabilno ali ne. Da vidim kak se doda en item za drugim. Zdaj bojo naredli modul 100% in izdali itd. To hocete vi jaz ne. To ni to kaj me zanima. Jaz hocem proces z rednimi live updejti ne izdajo 100% modula za modulom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Isht ::

Pesimist je izjavil:

Pa kaj vam ni jasno. Govora je o alpha stejgu in ne final. Ta bullshit ko objavlajo ni zanimiv. Backo sem zato da dobim alpha kodo stabilno ali ne. Da vidim kak se doda en item za drugim. Zdaj bojo naredli modul 100% in izdali itd. To hocete vi jaz ne. To ni to kaj me zanima. Jaz hocem proces z rednimi live updejti ne izdajo 100% modula za modulom.

Ne vem, kaj si ti backal, ampak očitno nisva backala istega projekta.

Star Citizen je vedno bil zastavljen tako, da bo tekom 'alfa' izhajal modularno. Najprej Hangar modul, potem Dogfight modul, potem Planetside modul. To se ni spremenilo. Če si ti mislil, da bo kako drugače, potem očitno nisi prebral niti ene stvari o Star Citizen.

Se pa je spremenilo to, kako spolirane module bodo dali ven. Ampak CR je čisto dobro pojasnil, ZAKAJ hočejo dat ven bolj spoliran modul: ker imajo bistveno več backerjev, kot so kadarkoli pričakovali, in ker so tudi mediji zelo konkretno zagrabili za zgodbo o Star Citizen, in si enostavno ne morejo privoščit dat ven nečesa, kar bi lahko kdorkoli smatral za 'fail'.


Poleg tega so alfa moduli namenjeni TESTIRANJU, in točno to je povzročilo trenutno zamudo: CIG implementira kvalitetno 'custom' network kodo, da bomo lahko feni pretestirali, kako se zadeva obnaša v mreži z njihovim sistemom (in ne z originalnim Cryengine net sistemom, ki na dolgi rok za MMO pač ni primeren).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Isht ()

Pesimist ::

Se pa je spremenilo to, kako spolirane module bodo dali ven. Ampak CR je čisto dobro pojasnil, ZAKAJ hočejo dat ven bolj spoliran modul: ker imajo bistveno več backerjev, kot so kadarkoli pričakovali, in ker so tudi mediji zelo konkretno zagrabili za zgodbo o Star Citizen, in si enostavno ne morejo privoščit dat ven nečesa, kar bi lahko kdorkoli smatral za 'fail'.


exactly. Zato bi takoj unbackal ce bi slo. Finalni produkt me bore malo zanima. Njegov nastanek do finala je blo tisto zanimivo videt za mene. Zdaj pa bo kot da izdajo patch za final game.
Nevem kak ste drugi ampak jaz praviloma final iger pri katerih sem sodeloval od zgodnje alfe tak ne igram vec ker mi postanejo nezanimive, in takoj zacnem iskat next alpha.

Tu so kaj se tega tice oblublali nebesa, zdaj pa module do final quality pilijo.

Isht ::

Če ti misliš, da bo prva iteracija Dogfight Modula sploh BLIZU finalni verziji, si popolnoma zgrešil poanto.

1. Network code se bo testirala postopoma. Najprej bodo 'dogfigthi' omejeni na nekaj igralcev (8?), potem pa bodo število hkratnih igralcev širili, dokler ne pridemo do maksimalnega števila igralcev, ki bodo lahko v isti inštanci.
2. Modul ne bo brez bugov. Bo pa igrabilen. Z igranjem bomo odkrivali in sporočali buge.
3. Modul bo začel s tremi ladjami (Hornet, Aurora, 300i), potem pa bodo skozi kasnejše iteracije dodane druge ladje.
4. Modul bo sprva samo za single-pilot ladje, sčasoma bodo dodane tudi druge, večje (Constellation, Idris).
5. Modul bo sprva samo za dogfight, ena od naslednjih iteracij pa bo dodala še first person shooter komponento, ko bodo dodali 'boarding'.
6. Modul bo namenjen balansiranju ladij: torej balansiranje letalnega modela, balansiranje orožij, balansiranje motorjev itd.

V glavnem, gre za pravo Alfa različico, saj bo funkcionalnost dodajana postopoma skozi iteracije.

Je pa čisto logično, da ne bodo dali ven alfa modula, ki ima resne težave, ki se stalno sesuva, pri katerem mreža ne dela in podobno.


Kontaktiraj Support, pa prosi za refund. Ali pa (če imaš ladjo z LTI) daj na eBay in prodaj - še zaslužil boš.


Nisi pa poiskal nobenega igričarskega projekta, ki bi se s količino WIP updatov lahko primerjal s Star Citizen. No?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Isht ()

Truga ::

Isht je izjavil:

začel s tremi ladjami (Hornet, Aurora, 300i)


Zakaj moj p52 se vedno ni zrihtan. Najbl simpl ladja je :(

Isht ::

Truga je izjavil:

Isht je izjavil:

začel s tremi ladjami (Hornet, Aurora, 300i)


Zakaj moj p52 se vedno ni zrihtan. Najbl simpl ladja je :(

Najbrž ker je del Constellation, in bo pripravljen šele, ko bi pripravljena Constellation :)

Baje se kmalu (v roku kakega meseca, dveh) obeta "reklama" za Connie, skupaj z možnostjo upgradanja vanilija Connie v kako od variacij. Predvidevam, da bo to sovpadalo s tem, da dodajo Constellation v DFM, in bi takrat bilo za pričakovat tudi P52...

300i, Aurora in Hornet so najbrž prioriteta, ker je bilo teh ladij prodanih največ.

ABX ::

Naj ne bi bil Freelancer pred Connie?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Truga ::

Isht je izjavil:

Truga je izjavil:

Isht je izjavil:

začel s tremi ladjami (Hornet, Aurora, 300i)


Zakaj moj p52 se vedno ni zrihtan. Najbl simpl ladja je :(

Najbrž ker je del Constellation, in bo pripravljen šele, ko bi pripravljena Constellation :)


Ampak jaz nocem constellation v DFM, jaz hocem P52 :P

Isht ::

Hahaha, Truga...

Brez brige, v vsakem primeru boš letal... Če nimaš nobene od osnovnih ladij, boš dobil 'na posodo' eno primerno (v tvojem primeru verjetno Horneta). Vem, da to ni isto, kot Merlin, ampak nekaj pa je... Potem pa še kak mesec, dva, za naslednjo verzijo DFM, kjer bo tudi Constellation (in verjetno P52).

@ABX:
nisem ziher, možno. Kolikor vem, CIG dela na obeh ladjah, tako da je bolj vprašanje, katera bo prej pripravljena (z variacijami vred).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Isht ()

Isht ::

https://robertsspaceindustries.com/comm...

Velik update z napredkom DFM... Nisem še vsega prebral, je kar precej teksta :)

bluefish ::

bluefish je premaknil sporočila v Oculus Rift.

Truga ::

Dami ::

Verjamem, da je preveč retardov in trolov po forumih in če so že pobrisal stuff, kr je pač preveč da bi šli skozi vse, kaj takega vseeno ne bi smeli prezreti. Sploh pa banat vse po vrsti. Pa tak ko se hvalijo kak vredu community majo.

rule #7 which is a blanket rule that says no-one is allowed to discuss the moderators actions on the forum, ever.
Vem da je private forum, sam jaz se vseeno ne bi hvalu s tem.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Isht ::

Truga je izjavil:

http://www.lauresh.com/2014/05/sexism-i...

Auva. That's gonna hurt.


Meh... Benov odgovor je zelo solidno povzel, kaj se je v resnici dogajalo... Lauresh ni brez masla na glavi (dodatno senco meče dejstvo, da je član(ica) na Something Awful forumih, torej Gooni).
Gooni radi mešajo fekalije po RSI forumih (in še kje drugje), kar je javno znano dejstvo.

Community pa kot vsak drug igričarski. Seksizem, žalitve, take in drugačne fobije... Hvala bogu so se pri CIG zbudili, najeli še enega dodatnega community managerja in pa profesionalnega glavnega moderatorja, in ta hip je precej bolj red na forumih, kot je bil par mesecev nazaj, in 3-strike sistem kar dobro deluje, da se trole drži na distanci (čeprav Gooni, kot profesionalni troli, uspejo trolati čisto v skladu s pravili LOL).

Tako pač je, ko imaš 400k fenov - po principu črednega nagona, kjer je povprečni IQ črede vedno enak IQju najneumnejšega posameznika. Debate (in vzdušje) na RSI forumih so z rastjo števila fenov precej degradirale.
Jaz sem veliko raje v Subscribers Den, kjer se večina šodra filtrira s tem, da je pač treba plačati mesečno naročnino, da imaš dostop. V tistem podforumu je veliko bolj mirno in kulturno (čeprav se tudi tam zadeve počasi obračajo na slabše).

Truga ::

Isht je izjavil:

Truga je izjavil:

http://www.lauresh.com/2014/05/sexism-i...

Auva. That's gonna hurt.


Meh... Benov odgovor je zelo solidno povzel, kaj se je v resnici dogajalo... Lauresh ni brez masla na glavi (dodatno senco meče dejstvo, da je član(ica) na Something Awful forumih, torej Gooni).
Gooni radi mešajo fekalije po RSI forumih (in še kje drugje), kar je javno znano dejstvo.


You're one of them, eh? Goonov je >100 tisoc. Ce je od tega 1000 trolov, je to se vedno manj kot 1%. To, da te je enkrat en goon trolal ne pove cist nicesar o goonih.

In ja, lauresh tudi ni brez masla na glavi. Verjetno je popizdila ko je morala brat tiste retarde, in je zapisala par kletvic v nekatere reporte. Za take reci se ne bana cloveka, predvsem pa se tega pol ne objavi v javnosti, ce je zadeva privatna.

Ben je kreten. Upam da se zresni, ce ne se lahko spelje. Ker tole je porazno.

Mipe ::

Komentarji zaklenjeni. Zakaj nisem presenečen?

Isht ::

Truga je izjavil:

Isht je izjavil:

Truga je izjavil:

http://www.lauresh.com/2014/05/sexism-i...

Auva. That's gonna hurt.


Meh... Benov odgovor je zelo solidno povzel, kaj se je v resnici dogajalo... Lauresh ni brez masla na glavi (dodatno senco meče dejstvo, da je član(ica) na Something Awful forumih, torej Gooni).
Gooni radi mešajo fekalije po RSI forumih (in še kje drugje), kar je javno znano dejstvo.


You're one of them, eh? Goonov je >100 tisoc. Ce je od tega 1000 trolov, je to se vedno manj kot 1%. To, da te je enkrat en goon trolal ne pove cist nicesar o goonih.

In ja, lauresh tudi ni brez masla na glavi. Verjetno je popizdila ko je morala brat tiste retarde, in je zapisala par kletvic v nekatere reporte. Za take reci se ne bana cloveka, predvsem pa se tega pol ne objavi v javnosti, ce je zadeva privatna.

Ben je kreten. Upam da se zresni, ce ne se lahko spelje. Ker tole je porazno.


Ben res nima občutka, tudi ob pisanju raznih updatanih pravil (recimo nedavna pravila o giftanju ladij) napiše stvari tako slabo, da potem še vsaj en mesec gruntamo, kaj je v resnici na stvari, pa sprašujemo Support za pojasnila. To ne pomeni, da je naredil karkoli narobe: Lauresh je šla prat perilo v javnost s tistim blogom, in to na zelo umazan način in popolnoma nepotrebno. S tistim blogom je ustvarila občutek, kot da CIG aktivno podpira seksizem na forumih, in da so jo banali zato, ker je ženska, kar je čista neumnost.
Ben je samo razjasnil dejstva, ki so pripeljala do njenega bana, nič drugega.

O retardih pa: prebral sem večji del teme, in razen nekaterih očitnih bedakov je večina folka pisala čisto kulturno, Lauresh pa je prijavljala vse, ki se z njo niso strinjali.
*** mimogrede, jaz sem se z njo strinjal, kar se tiče ideje, da bi imele ženske svoj privatni forum; to je čisto enostavno izvedljivo, ko bo CIG implementiral forume za Organizacije.

Kar se pa goonov tiče: na RSI forumih jih je vsaj 20, ki redno trolajo na zelo subtilen način, ravno toliko, da so še znotraj pravil, in potem stalno podje*abajo moderatorje s prav odvetniškimi forami (iskanje lukenj v pravilih in podobno). Trolanje zaradi trolanja.
Mene osebno ni noben trolal, je pa dejstvo, da kadar koli vidim kakega od njih pisati, zadeva smrdi po trolanju, baitanju in podobnih forah. Ni problem v odstotku trolov, problem je, da se gooni organizirajo, in potem organizirano trolajo. Nikoli ne trola en sam, vedno so v tropu.

Truga ::

Isht je izjavil:

O retardih pa: prebral sem večji del teme, in razen nekaterih očitnih bedakov je večina folka pisala čisto kulturno, Lauresh pa je prijavljala vse, ki se z njo niso strinjali.


Tega ne moreva vedet. Jaz dvomim, da je kr vse poklikala, ki se z njo niso strinjali. Sploh pa ne, ce res "subtilno trolajo", kot ti pravis. Verjetno je poklikala vse poste kretenov, in teh ni blo malo.

Isht je izjavil:

Kar se pa goonov tiče: na RSI forumih jih je vsaj 20, ki redno trolajo na zelo subtilen način, ravno toliko, da so še znotraj pravil, in potem stalno podje*abajo moderatorje s prav odvetniškimi forami (iskanje lukenj v pravilih in podobno). Trolanje zaradi trolanja.
Mene osebno ni noben trolal, je pa dejstvo, da kadar koli vidim kakega od njih pisati, zadeva smrdi po trolanju, baitanju in podobnih forah. Ni problem v odstotku trolov, problem je, da se gooni organizirajo, in potem organizirano trolajo. Nikoli ne trola en sam, vedno so v tropu.


Nisem opazil. Zadnje case se mi zdi celo, da so se najmanj nora grupa userjev na forumu gooni. Kar je kr mal strasno.

Isht ::

Truga je izjavil:

Isht je izjavil:

O retardih pa: prebral sem večji del teme, in razen nekaterih očitnih bedakov je večina folka pisala čisto kulturno, Lauresh pa je prijavljala vse, ki se z njo niso strinjali.


Tega ne moreva vedet. Jaz dvomim, da je kr vse poklikala, ki se z njo niso strinjali. Sploh pa ne, ce res "subtilno trolajo", kot ti pravis. Verjetno je poklikala vse poste kretenov, in teh ni blo malo.

Isht je izjavil:

Kar se pa goonov tiče: na RSI forumih jih je vsaj 20, ki redno trolajo na zelo subtilen način, ravno toliko, da so še znotraj pravil, in potem stalno podje*abajo moderatorje s prav odvetniškimi forami (iskanje lukenj v pravilih in podobno). Trolanje zaradi trolanja.
Mene osebno ni noben trolal, je pa dejstvo, da kadar koli vidim kakega od njih pisati, zadeva smrdi po trolanju, baitanju in podobnih forah. Ni problem v odstotku trolov, problem je, da se gooni organizirajo, in potem organizirano trolajo. Nikoli ne trola en sam, vedno so v tropu.


Nisem opazil. Zadnje case se mi zdi celo, da so se najmanj nora grupa userjev na forumu gooni. Kar je kr mal strasno.

Po pravici povedano se jaz RSI forumom na sploh izogibam, razen Sub Den (kjer so zadeve kolikor toliko kulturne). Kot rečeno: skupnost je degradirala... Na eni strani imaš idiotske noobe, ki ne preberejo niti ene same stvari o igri, preden grejo pisat neumnosti, na drugi strani pa imaš stare mačke, ki vsakega nooba zatolčejo v tla.

Gooni se pa bistveno preveč ukvarjajo s tem, kako delajo moderatorji (to jim tudi prisluži marsikateri ban). Pač, spodkopavanja avtoritete moderatorjev na takem forumu (400k+ userjev) ne more in ne sme biti.

*** kdo je bil banan v temi 'Female gamers', ne vem. So pa bili banani Gooni, ki so po moderatorski akciji (zaklep teme, ban Lauresh) v 'Goonrathi' temi zagnali vik in krik, češ kaj delajo moderatorji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Isht ()

Truga ::

Isht je izjavil:

Gooni se pa bistveno preveč ukvarjajo s tem, kako delajo moderatorji (to jim tudi prisluži marsikateri ban). Pač, spodkopavanja avtoritete moderatorjev na takem forumu (400k+ userjev) ne more in ne sme biti.


Se strinjam. Zal so ravno gooni veckrat opozarjali da so pravila neprimerna, in da so nekateri moderatorji nesposobni, ali celo pristranski (https://forums.robertsspaceindustries.c..., in da ni nobene transparentnosti pri moderiranju, pa je bilo vse kar se je zgodilo, da so dodali almighty rule 7, ki pravi da se na forumu sploh ne sme pogovarjat o moderiranju.

Isht je izjavil:

*** kdo je bil banan v temi 'Female gamers', ne vem. So pa bili banani Gooni, ki so po moderatorski akciji (zaklep teme, ban Lauresh) v 'Goonrathi' temi zagnali vik in krik, češ kaj delajo moderatorji.


Pravilno je, da se pokaze nepravilnosti v moderiranju. Zal to pomeni tudi, da bos mel banane userje, ker pac, rule 7. Denarja imajo dost da bi najel par profesjonalnih moderatorjev, ki bi resno urejali forum. To kar je zdej je vse skp ena beda. Kot si sam rekel, vecina se foruma kratko malo izogiba, ker se je v veliki meri sprevrgel v gnojno jamo.

Isht ::

Lej, pri 400k userjih se bodo napake pri moderiranju dogajale. Ampak javno napadati moderatorje ni košer, pa rule 7 gor ali dol.

Moraš pa priznati, da so moderatorji bistveno bolj aktivni, kot so bili včasih - jaz vsekakor opažam precej več posegov, javnih opozoril in podobno, in je toleranca za kršitve pravil precej nižja, kot je bila pred nekaj meseci.

Truga ::

Ja. Bomo vidl kaj bo.

Isht ::

Sam da je jasno, na kateri strani je Ben:
If you think women /shouldn't/ be allowed to have their own Organization in our game then you're in the wrong community.


Je pa cela prigoda že dobila krila pri medijih, ki enostransko in senzacionalistično pišejo članke...
http://www.gameranx.com/updates/id/2173...

Lauresh je s svojim izpadom jezice zakuhala dobro župco. Mediji zdaj navajajo dezinformacije in laži, od cele zgodbe pa bo na koncu posran samo CIG.
Zame se zgodba konča, ko ena oseba zaradi osebnih problemov in nezmožnosti kontrole lastnih čustev začne škodit celemu projektu.

BigWhale ::

Vsako zadevo, ki vsaj priblizno spominja na sexizem je treba podrobno pregledat in ustrezno ukrepat. V vecini primerov ne tako, da kar mahas z ban hammerjem in za svoja dejanja podas ustreznih razlag.

Za community je to precej slabo.

ABX ::

Ma tej forumi niso več primeri (vključeno z slo-tech) za 21 stoletje.

Dovolj je en troll in degenerira vse in če forum ima ogromno obiskovalcev potem je toliko smeti da do dobrih prispevkov je skoraj nemogoče pridet.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Invictus ::

Ni problem en troll, problem so vsi ostali ki padejo na njegovo trolanje ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Dami ::

Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Mipe ::

No, pa imamo osnovo za špijonažo in intrižo! Drame zlepa ne bo umanjkalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mipe ()

Isht ::

Sem že nazaj v Slo Org :)
Bi blo fajn, če bi CIG kmalu implementiral še privatne forume... Organizacije na RSI strani bodo zares zaživele šele takrat, pomojem.

Isht ::

Nov video:


Zelo kul.

Proti koncu meseca: vsi naenkrat dobimo Player vs AI (Vanduul Swarm), multiplayer pa bomo dobili postopoma, par tisoč novih userjev naenkrat (odvisno od stabilnosti sistema) - in po vrsti, kakor smo backali...

Truga ::

Men se vedno ni vsec kar tkole 3rd person view v combatu. Upam da bojo to eventuelo removal. :<

Ang3lo ::

V 3. osebi nimaš nobenega vmesnika, tako da razen če ti je všeč streljanje nekam na slepo, ti ne pomaga kaj dosti.

BigWhale ::

Ang3lo je izjavil:

V 3. osebi nimaš nobenega vmesnika, tako da razen če ti je všeč streljanje nekam na slepo, ti ne pomaga kaj dosti.


Je ze dost, da vidis kam se je sovrag odpeljal in kam se obraca. :) V flight/space simih kjer je vazn skill igralca, so externi pogledi huge no-no. :)

Isht ::

Jap, 3pv ni uporaben za nič kaj dosti, razen občudovanje ladje. Verjemi, radar bo bistveno bolj uporaben, kot 3PV. Plus, v radarju bodo vse ladje 'holo projekcije' in boš videl, kam se obračajo, pa tudi vse ladje, ki jih tvoj računalnik 'tracka', bodo na HUDu vidne (pozicija glede na tvoj pogled, pa tudi smer, v katero letijo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Isht ()

BigWhale ::

A imajo ladje 360 stopinjski sfericni radar?

Ang3lo ::

Mislim da ja, so ga kazali v enih videotih in je zelo podroben. Kolikor sem bral v Jump pointu se bo dalo na njem tudi zoomati in klikati na tarče, ki se bojo nato prikazale na HUDu.

Truga ::

BigWhale je izjavil:

A imajo ladje 360 stopinjski sfericni radar?


Ja.



Ampak.... Radar se bo dalo jamat, dalo se bo met radar stealth, in dalo se bo skrivat za recmi, kjer te radar ne bo videl.

Ker "cloak" kot v star trekih ne obstaja, je v vseh teh primerih 3rd person precej sranje.

Isht ::

No, osebno še vedno upam, da bo 3PV avtomatsko disablan tisti trenutek, ko padeš v inštanco z drugo ladjo (neznana ali sovražna).

Glavni problem je po mojem mnenju pri skrivanju za objekti: ti se skriješ za objekt (npr. ostanki kakih ladij, mali asteroidi) in si meni in mojemu radarju popolnoma neviden, potem pa preklopiš na 3PV in opazuješ, kako se premikam, in temu primerno prilagajaš svojo taktiko.

V kakršni koli drugačni situaciji pa 3pv ne bo kaj dosti pomagal, saj preden boš preklopil na 3PV, pogledal povsod naokrog in našel nasprotnika, ocenil, kaj nasprotnik sploh počne, in potem preklopil nazaj na 1pv in prilagodil svoje letenje temu, kar si videl v 3pv, boš že pečen.

Ang3lo ::

Če se skrivaš za nekim objektom v temi in imaš izklopljene sisteme, te noben ne more videt. Edini primer če bi bil na svetlobi in bi se nasprotnik odpeljal mimo tebe in te zagledal, ko obrne kamero nazaj. No vprašanje tudi kako bojo delovali toplotni senzorji, če registrirajo samo motorje ali tudi odtis pilota.
««
6 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Citizen - Squadron 42 (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Igre
1813251865 (4078) oo7
»

Star Citizen postal prva AAA igra, financirana izključno s skupnostnim financiranjem (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Novice / Igre
727141073 (105581) Truga
»

Skupnostno financiranje in povratek stare garde

Oddelek: Novice / Igre
2816724 (13391) Tr0n
»

Star Citizen podrl rekord v skupnostnem financiranju

Oddelek: Novice / Igre
4513538 (11021) Truga

Več podobnih tem