» »

Ukraden paket iz tujine

Ukraden paket iz tujine

bbrez12 ::

Pozdravljeni,

Upam, da mi lahko kdo pomaga. Preko ebaya sem naročil verižico (prodajalec pa je zraven poslal še uhane).
Paket sem dobil danes vendar je bil paket prazen (not je bil le papir in mala darilna vrečka).
Prodajalec ima 100% feedback z več kot 9000 ocenami. Brez ene slabe ocene.
Prodajalca sem kontaktiral in mi je zagotovil, da je vse zadeve poslal.
Sam sem naročal že preko 50 paketov, ki so bili veliko več vredni kot tale in ni bilo nikoli kakšnih problemov.

Kaj se da v tem primeru storiti? Se da kaj narediti na pošti?

Hvala.

Invictus ::

Prijava na pošto ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Redorange ::

Priporočeno?
Če ja, naslednjič rečeš poštni uslužbenki naj stehta paket, da vidiš če je ista teža kot na nalepki.
Potem pa še komisijsko odpreš tam paket.

Paket je že odpru, kaj dosti mu ne bodo več pomagali...

Zgodovina sprememb…

Alamar ::

Je bilo karkoli vidno, da bi nekdo odpiral paket?

bbrez12 ::

Mislim, da če grem zdaj na pošto, da mi to nič več ne bo pomagalo. Ali pač?

Alamar je izjavil:

Je bilo karkoli vidno, da bi nekdo odpiral paket?


Ne.

Alamar ::

Na pošti nimaš kaj delat, če na paketu ni bilo vidnih znakov, da je kdo kaj prčkal.

Pošlji prodajalcu pojasnilo, da v paket ni bilo vdrto in , da je bil ob prejemu originalno zapakiran. Pri 10k prodanih artiklov se vsakomur zgodi napaka. Za kakšen znesek se pa gre?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

bbrez12 ::

Zneski niso ravno veliki ~45€. Problem je ta, da je bil paket precej majhen in če bi naročal kakšno večjo stvar bi napako sigurno opazil. Sem prodajalca že kontaktiral in je povedal, da sicer ima več zaposlenih, ki pakete pošiljajo in da je tega poslal sam osebno tako, da je sigurno vse poslal.
Seveda nisem plačal veliko za to in ni takšen problem... stvar je edino, da sem dolgo čakal na ta paket in, da mi je prodajalec zraven poslal pisno opravičilo in dodatne uhane v znak opravičila. No, zdaj vsaj vem za naslednjič.

#000000 ::

To ti ni poslal, ker je pomojem mislil da si enega že dobil, se dostikrat zgodi.

Brias ::

bbrez12 je izjavil:

Zneski niso ravno veliki ~45€. Problem je ta, da je bil paket precej majhen in če bi naročal kakšno večjo stvar bi napako sigurno opazil. Sem prodajalca že kontaktiral in je povedal, da sicer ima več zaposlenih, ki pakete pošiljajo in da je tega poslal sam osebno tako, da je sigurno vse poslal.
Seveda nisem plačal veliko za to in ni takšen problem... stvar je edino, da sem dolgo čakal na ta paket in, da mi je prodajalec zraven poslal pisno opravičilo in dodatne uhane v znak opravičila. No, zdaj vsaj vem za naslednjič.



caki caki ...

ti si nekaj placal ...

in te je nagtegoval z rokom ...


potem da ne zacnes diskusije ti je obljubil poleg uhane ... gratis ..

in na koncu nisi dobil nic?

MIHAc27 ::

Meni tudi diši po nategu.
Če je znotraj EU potem nima kdo kaj odpirat paketa. Bi moral priti lepo zapakiran.
Oziroma.. za eno verižico je bila verjetno dovolj že kuverta z mehurčki. Pri tej se takoj vidi, če je bila kaj odpirana.

Drugače pa super ideja z tehtanjem. V bistvu lahko še vedno stehta (če ima vso embalažo,... Če je teža OK, potem ni bilo ničesar notri. Če pa odstopa... je pa mogoče res nekje po poti dobilo noge.

first_line ::

Sem imel podoben primer in ti pošta nekaj povrne če je poslano s sledenjem ali priporočeno. Za free shipping nisem dobil nič nazaj, ko mi je poštar vidno odprto koverto dal v kaslc.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paket iz Nemčije

Oddelek: Loža
163061 (2642) Pentium
»

Ebay nedobljeno blago !

Oddelek: Kaj kupiti
324150 (2936) Apofis
»

Velik nateg na ebayu (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5012152 (8894) T-h-o-r
»

Izgubljen paket iz tujine...

Oddelek: Loža
375504 (4503) opeter
»

ukraden paket - spletna trgovina

Oddelek: Loža
495943 (2719) solatko

Več podobnih tem